Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (4 μέλη και 75 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Τι εγινε παιδες?Κουφαλιτσες διαβαζω και βλεπω οτι εχετε κλεισει με το αστερι την Jane και εγω πηγα και εκλεισα με την Viktoria το πουρακι!Ελα ομως που θελω ποσοτητα,πορνιδια και ξεκωλε αυτη τη βδμαδα και οχι ποιοτητα.Πισωγυρισματα εκανα!


το σίγουρο ειναι πως αν δεν έχεις ξαναπάρει Βικτώρια, δεν θα το μετανοιωσεις και θα έχεις και εξαιρετικο value for money.
αρκεί να σου αρέσουν τα μίλφ.
Η γυνάικα δίνει ρέστα.
αν έδινε και τον κώλο της θα ήταν πιστεύω συνέχεια fully booked...
 

Επισκέπτης
Σταμάτα βρε γκρινιάρη!Καλός είσαι και εσύ.Κάνεις λάθος δεν είναι πισωγύρισμα. Ο Μεγάλος Lalakulakis σου θέλει ποικιλία!!!Μουσακα συνέχεια τον βαρέθηκε! Θέλει και λίγο παιδάκι!


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω το ξερω αλλιως:Φιλέτο φιλέτο συνέχεια,θες και λίγο φασολάδα που και που!
Καλα τι ηττα εφαγε ο φιλος Butts.Εχει παραγινει το κακο παντως.Τωρα τελευταια ενα στα δυο review εχουν ασχημες κριτικες!Τα κοριτσακια εχουν δεσει το γαιδαρο τους μου φαινεται,μη πω καλυτερα το μουνί τους!!!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω το ξερω αλλιως:Φιλέτο φιλέτο συνέχεια,θες και λίγο φασολάδα που και που!
Καλα τι ηττα εφαγε ο φιλος Butts.Εχει παραγινει το κακο παντως.Τωρα τελευταια ενα στα δυο review εχουν ασχημες κριτικες!Τα κοριτσακια εχουν δεσει το γαιδαρο τους μου φαινεται,μη πω καλυτερα το μουνί τους!!!
Μπα όχι μεμονωμένες περιπτώσεις θα πρέπει να είναι.Στατιστικά κάθετι καλό κάποια στιμγή θα έχει και μια κακή στιγμή.Είναι ο νόμος των πιθανοτήτων.Να σου θυμίσω με την Electra Angel?Ολοι τις 2 πρώτες φορές έλεγαν θεά...Μετά έπεσε λίγο..Δεν χάλασε αλλά έγινε ημίθεα με ερωτιματικό....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
λοιπον παιδια πηγα την παρασκευη με moni το κοριτσι ειναι θεα σε ολα της.Ειναι πολυ καλυτερη απο τις φωτο (μου θυμιζει αρκετα Βικυ Καγια ατην φατσα), τρελο πηδημα που το γουσταρε καθ΄ολη την διαρκεια, και πιπα που πραγματικα δεν θες να τελειωσει...... δεν ξερω αν ειναι ακομα εδω παρτε την ανεπιφυλακτα....
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Παντως να σας πω κάτι...Σεβαστή η γνώμη και η εμπειρία του φίλου μας του Butts και θα την λάβω υπόψιν μου...Αλλα ρε παιδιά το συγκεκριμένο σκυλι(georgepapa μην γαβγίζεις δεν λέω για σένα!!!!!) με τραβάει να του τα σκάσω. Με την ελπίδα ότι ήταν μεμονωμένο περιστατικό.Την επομενη φορά θα την τιμήσω...Αν ξαναρθει...
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παντως να σας πω κάτι...Σεβαστή η γνώμη και η εμπειρία του φίλου μας του Butts και θα την λάβω υπόψιν μου...Αλλα ρε παιδιά το συγκεκριμένο σκυλι(georgepapa μην γαβγίζεις δεν λέω για σένα!!!!!) με τραβάει να του τα σκάσω. Με την ελπίδα ότι ήταν μεμονωμένο περιστατικό.Την επομενη φορά θα την τιμήσω...Αν ξαναρθει...

Μετά το θλιβερό περιστατικό και μολονότι είμαι πνιγμένος ανέτρεξα στο Μεγάλο Βιβλίο του Τουρισμού Πόλεων και βρήκα τον Νόμο 4001 "Περί Τουρισμού (πόλεων)" μετά απ' αυτόν του Τεντυ - μποϋσμού. Οι διαφορές προς τις κυρώσεις δεν διαφέρουν πολύ.
Σε περίπτωση αθέτησης των συμβατικών υποχρεώσεων της τουρίστριας, ο εραστής - καταναλωτής έχει το δικαίωμα να την ξυρίσει γουλί και να τη διαπομπεύσει δημόσια στην κοντινή, εξάλλου, πλατεία Ομουνοίας. Δεκτόν και το γιαούρτωμα. Ωραίες εποχές....

Παίρνουμε λοιπόν την ψιλή κουρευτική μηχανή ανα χείρας και όχι την ψωλή.
Εμπρός συνάδελφοι. Λέμε τέλος στον εμπαιγμό και στην αδιαφορία. Όλοι μαζί για έναν Τουρισμό Πόλεων που μας αξίζει και τον θέλουμε...

Ειλικρινά δικός σας,
therion.
 

Επισκέπτης
Παντως να σας πω κάτι...Σεβαστή η γνώμη και η εμπειρία του φίλου μας του Butts και θα την λάβω υπόψιν μου...Αλλα ρε παιδιά το συγκεκριμένο σκυλι(georgepapa μην γαβγίζεις δεν λέω για σένα!!!!!) με τραβάει να του τα σκάσω. Με την ελπίδα ότι ήταν μεμονωμένο περιστατικό.Την επομενη φορά θα την τιμήσω...Αν ξαναρθει...




Τι λες τωρα :new_shocked: :new_shocked:Συγκεντρωσου ρε ztod!
 

Επισκέπτης


  Συναγωνιστές έχει πηδήξει κανένας από εσάς την πορνοστάρ Sarah Twain την μελαχρινή Τσέχα?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Τι λες τωρα :new_shocked: :new_shocked:Συγκεντρωσου ρε ztod!
Δεν σ'αρεσει η ιδέα μου ε...?Το φαντάστηκα...Πλάκα έκανα,αλλά είμαι περίεργος να δω τα επόμενα reviews γιατί θα έχει.Είμαι σίγουρος!Παρόλα αυτά δεν παύω να πιστεύω ότι είναι μεμονωμένο περιστατικό...
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Δεν σ'αρεσει η ιδέα μου ε...?Το φαντάστηκα...Πλάκα έκανα,αλλά είμαι περίεργος να δω τα επόμενα reviews γιατί θα έχει.Είμαι σίγουρος!Παρόλα αυτά δεν παύω να πιστεύω ότι είναι μεμονωμένο περιστατικό...

Τον ένα δεν άφηνε να ανοίξει φως, στον Butts μόνο που δεν του ζήτησε να πεταχτεί στη Στουρνάρη να της πάρει τα Vista.
Ε στον επόμενο θα του προτείνει να παίξουν διπλό pro evolution τουρνουά και θα πάρει τη Βραζιλία για να έχει προβάρδισμα..

Πες ρε Kalakoulaki και συ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Τον ένα δεν άφηνε να ανοίξει φως, στον Butts μόνο που δεν του ζήτησε να πεταχτεί στη Στουρνάρη να της πάρει τα Vista.
Ε στον επόμενο θα του προτείνει να παίξουν διπλό pro evolution τουρνουά και θα πάρει τη Βραζιλία για να έχει προβάρδισμα..

Πες ρε Kalakoulaki και συ?  :2funny: :2funny: :2funny:
Εχει δίκιο ο koulakalakis!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Τον ένα δεν άφηνε να ανοίξει φως, στον Butts μόνο που δεν του ζήτησε να πεταχτεί στη Στουρνάρη να της πάρει τα Vista.
Ε στον επόμενο θα του προτείνει να παίξουν διπλό pro evolution τουρνουά και θα πάρει τη Βραζιλία για να έχει προβάρδισμα..

Πες ρε Kalakoulaki και συ?  :2funny: :2funny: :2funny:


Ti να πω εγω οταν μιλας εσυ παιχταρα?Eσυ εισαι η προσωποποιηση του ρητου του Galaxy Fm: ''Λιγα λογια πολυ μουσικη"! ΔΕ μιλας πολυ και συχνα, αλλα οταν μιλας ζωγραφιζεις! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Κατι ελεγες για καφε εσυ εχθες αν θυμαμαι καλα! Ε, δε θα τον φτιαξουμε?Θα τον φτιαξουμε.Τοτε θα σου δειξω εγω :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
Ελα ρε lala σε πειράζω...αφού ξέρεις ότι σε πάω κάργα!!! :thumbsup: :thumbsup:Ι go you karga! :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom