Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (3 μέλη και 69 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Στους μαγκες του θρεντ αυτου και ολου του σαιτ που με συγκινησανε σημερα! :grin: :grin:
Να περναμε παντα καλα με υγεια!




[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Με τόση συγκίνηση θα κλάψουμε όλοι....!!!!!
Και εγώ είμαι συγκινημένος!
Τελικά τον καφέ και όλα τα συναφή θα τα κανονίσουμε?Τι λένε οι ενδιαφερόμενοι οι οποίοι είναι σιωπηλοί στην πρόταση?
 

Επισκέπτης
Θα το καναμε και σημερα αλλα ο δυστυχος εχω ενα δυορακι με την Alisha οποτε το αποκλειω .
Some other time guys.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
θα προτεινει καποιο παλουκαρι για την βδομαδα που μας ερχεται ποιο κοριτσοπουλο να τιμησω? :grin:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Προς Solitonio και λοιπους admins:
Γιατι εχουμε σταματησει να εχουμε ενημερωση για ολα τα ct, παρα για ορισμενα επιλεκτικα???
Μπαινω στο *********, βλεπω επιπλεον ct, μπαινω στο ελλαδασυνοδοι.com, βλεπω και αλλα!!!
Παλιοτερα ειχαμε συνοπτικη εικονα!
Anyway, η Amore ειναι Ελλαδα???
Εχω διαβασει αναμεικτες κριτικες για αυτη, ποιος συναγωνιστης θα μου ξεκαθαρισει τι παιζει?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Προς Solitonio και λοιπους admins:
Γιατι εχουμε σταματησει να εχουμε ενημερωση για ολα τα ct, παρα για ορισμενα επιλεκτικα???
Μπαινω στο περιοδειεςπολεων-gr.com, βλεπω επιπλεον ct, μπαινω στο ελλαδασυνοδοι.com, βλεπω και αλλα!!!
Παλιοτερα ειχαμε συνοπτικη εικονα!
Anyway, η Amore ειναι Ελλαδα???
Εχω διαβασει αναμεικτες κριτικες για αυτη, ποιος συναγωνιστης θα μου ξεκαθαρισει τι παιζει?


Ok εγώ φταίω για αυτό  :'(

Θα προσπαθήσω το βραδάκι να κάνω ένα συγκεντρωτικό post με τα επερχόμενα tours!

Aς όψονται αι ένοπλαι δυνάμεις κι η μαμά πατρίδα  :-
 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Παιδιά ξέρει κανείς τίποτα για Mariana από planetdreams ????
 

Επισκέπτης
Alisha Zuzunas. :bigdick:
Value for money my friends. :rockon:
Ειναι το κοριτσοπουλο που δινεις το πορτοφολι σου με κλειστα ματια περνανε δυο ωρες χωρις να το καταλαβεις και φευγεις με το χαμογελο του μαλακα στα χειλει σαν τον Joker στο Batman. :2funny:
Δεν εχω λογια . :crazy:
Για να καταλαβαιτε τι λεω θα ξαναγραψω review για το κοριτσι. :rockon:
 

Επισκέπτης
Alisha Zuzunas. :bigdick:
Value for money my friends. :rockon:
Ειναι το κοριτσοπουλο που δινεις το πορτοφολι σου με κλειστα ματια περνανε δυο ωρες χωρις να το καταλαβεις και φευγεις με το χαμογελο του μαλακα στα χειλει σαν τον Joker στο Batman. :2funny:
Δεν εχω λογια . :crazy:
Για να καταλαβαιτε τι λεω θα ξαναγραψω review για το κοριτσι. :rockon:



Ετσι μπραβο!Δυο σερι αποτυχημενα meeting δε λεει.Και παμε για 2 στα 3 επιτυχημενα αυριο :thumbsup:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Βaby στήθος φυσικό ή σιλικόνη η Alisa?
 

Επισκέπτης
Καλά τότε κλείνω! Άντε να δω που θα βρω κενό τώρα.
Ολοι οι καλοι χωρανε.
Εκτος απο αυτο YIARAMIS εχει και ενα κωλι που οταν της το βαζεις και θυληκωνει καλα αρχιζει και σπρωχνει ετσι ωστε να χασεις την μαχη με την μια,ασε που παιζει ολο με την μικρη γατουλα που εχει αναμεσα στα ποδια της.
Ετσι ετσι πρεπει.
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
εκανα ενα μικρο pause απο τα citytours γιατι επρεπε να συνελθω απο το ταξιδι που εκανα στην Πραγα.... μιλαμε για πολυ  :knockinb:

κανω την αρχη με Αlisa... μιας και ο φιλος μου ο baby μου την εχει παρουσιασει ως "λυρα χρυση"

:dancing:  :dancing:  :dancing:  :dancing:  :dancing:
 

Επισκέπτης
εκανα ενα μικρο pause απο τα citytours γιατι επρεπε να συνελθω απο το ταξιδι που εκανα στην Πραγα.... μιλαμε για πολυ  :knockinb:

κανω την αρχη με Αlisa... μιας και ο φιλος μου ο baby μου την εχει παρουσιασει ως "λυρα χρυση"

:dancing:  :dancing:  :dancing:  :dancing:  :dancing:
Νεας κοπης απο τις ακριβες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αφηστε και στον Tipos κανα δωδεκαωρο ελευθερο να κλεισει το παληκαρι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Έρχομαι Ελλάδα την Τετάρτη, αλλά θα την προλάβω την Alisa για τεστάκι. Προς το παρόν μεθαύριο έχω ένα ξεζούμισμα στο Λονδίνο από Nataly (swedishharmony).
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom