Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 106 άτομα (12 μέλη και 94 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Λοιπον μαγκες εμενα η Πορτογαλεζα δεν μου ειπε και πολλα πραγματα .
Γαμω τις σωματαρες ειχε με αλλα λογια ΤΟΥΜΠΑΝΟ αλλα εως εκει. :tickedoff:
Βεβαια προσπαθουσε αλλα δεν μας βγηκε τιποτα το σπουδαιο . :o
Ενας απλος πηδος και ειναι και Αγγλοαναθρεμενη οπου μου εσπασε και τα αρχιδια με την γαμημενη Αγγλικη ευγενια και τα πολλα Sorry & Sorry.
Μπρος στην Victoria ουτε το μικρο της δακτυλακι. :rockon:
Εμ βεβαια τα review που διαβασα Ιρλανδοι τα ειχαν γραψει τι περιμενα να βρω την Βραζιλιανα θεα . :jerking:
 

Επισκέπτης
Ανατολικο Μπλοκ και παλι Ανατολικο Μπλοκ και οι υπολοιπες στα σπιτια τους μαζι με τις Ελλεινιδες.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Μολις μπηκα απο την δουλεια ειπα να τσεκαρω τι review υπαρχει και να σκαει του BABY απο την Alisa.
Δεν μπορω να περιμενω να περασουν οι ωρες!!!!Ειναι πολλες ακομα οι ατιμες. :headbang:


Κοίτα να μην είσαι μετά από μένα .... θα είναι πτώμα!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Εχει ενα μικρο κενο πριν απο οτι ειδα. Ισως εισαι αλλη μερα. :rockon:

Θα παρω και Red Bull να της δωσω που δινει φτερα σαν και αυτα που εχει στις φοτο. :dancing:
 

Επισκέπτης

Επισκέπτης
Εχει ενα μικρο κενο πριν απο οτι ειδα. Ισως εισαι αλλη μερα. :rockon:

Θα παρω και Red Bull να της δωσω που δινει φτερα σαν και αυτα που εχει στις φοτο. :dancing:
Καλυτερα να παρεις εσυ κανα χαπακι γιατι δεν σε βλεπω καλα και ασε τα Red Bull. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν να γραψω οτι γι αυτο που θα επακολουθησει ευθυνεται ο ''γαμιολης'' με την τουρτα.. :tooth:


υ.γ. να μην πηγαινετε τουρτες, να πηγαινετε σουσι. μην ειστε τσίπιδες..  :)
 

Επισκέπτης
με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν να γραψω οτι γι αυτο που θα επακολουθησει ευθυνεται ο ''γαμιολης'' με την τουρτα.. :tooth:


υ.γ. να μην πηγαινετε τουρτες, να πηγαινετε σουσι. μην ειστε τσίπιδες..  :)
Μα την καριολα να φαει ολη την τουρτα και να γινει ο κωλος της τριπλος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα μας τα πει ο ΝΙΤΡΟ πιο μετα . :headbang:
εχω πεσει κατω απο τα γελια.
 

Επισκέπτης
με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν να γραψω οτι γι αυτο που θα επακολουθησει ευθυνεται ο ''γαμιολης'' με την τουρτα.. :tooth:


υ.γ. να μην πηγαινετε τουρτες, να πηγαινετε σουσι. μην ειστε τσίπιδες..  :)




Ασε καταλαβαμε ολοι!Ηταν μπιαγιατικη και την επιασε κοψιμο και δεν προλαβαινε να πηγαινει στην τουαλετα έ?Οχι ρε πουστη μου τετοια γκαντεμιά!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Απο τωρα ρε BABY μπλε χαπακι???Δηλαδη σε καμια 30ρια χρονια τι θα χρειαζομαι???Ολα τα χρωματα του ουρανιου τοξου???
 

Επισκέπτης
Η κουφαλα ο Monte ο ποντικας το εφαγε το μικρο σημερα απο οτι ειδα.
Δεν με χαλαει καθολου το review του καπως ετσι την εχω φανταστει.
Αφου εχει τοσο ωραιο κωλο θα πεξουμε ταμπουρλο αυριο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Οσο για σουσι δεν τρελενομαι και αμα ειναι να παρω τα υλικα να το φτιαξω εκεινη την ωρα. Τι ετοιματζιδικα πραγματα να την ταισω την κοπελα.
 

Επισκέπτης
Απο τωρα ρε BABY μπλε χαπακι???Δηλαδη σε καμια 30ρια χρονια τι θα χρειαζομαι???Ολα τα χρωματα του ουρανιου τοξου???
Καλα τραβα χωρις αφου αντεχεις και οταν τελειωσει το Date περνα απο το γραφειο να σου δωσω ενα κουτακι να εχεις. :rockon:
Και δεν ειναι μπλε αυτα ειναι παλιομοδιτικα αυτα που σου λεω ειναι νεας κοπης πορτοκαλια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η κουφαλα ο Monte ο ποντικας το εφαγε το μικρο σημερα απο οτι ειδα.
Δεν με χαλαει καθολου το review του καπως ετσι την εχω φανταστει.
Αφου εχει τοσο ωραιο κωλο θα πεξουμε ταμπουρλο αυριο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





Χωρις λογια....

[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]

 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Τοτε να περασω πριν. :2funny:
Ασε την ψηλιαζομαι ιδιως που ειμαι και ψιλοαφηρημενος. Θα ψαχνω να βρω σε ποια χωρα ειμαι. :grin:
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Η γευση δεν παιζει κανενα ρολο. :2funny:
Αμα ειναι να αντεξουμε μιας και ειναι επικερο ας πεσουμε και εμεις στην ντοπα???Δεν πιστευω να πεσω σε κανεναν ελεγχο και να με πιασουν. Θα πω αμεσως ο BABY με ντοπαρε, εγω μικρος και αυγαλτος ειμαι! :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom