Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Αυτό το είδατε???? Φαίνεται ο zuzi στέλνει νέο αίμα ..... Στις Photo πάντως σκίζουν. Να δούμε και από υπηρεσίες βεβαια.
 

Συνημμένα

  • modelThumb.aspx.jpg
    modelThumb.aspx.jpg
    34,9 KB · Εμφανίσεις: 16

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Αυτό το είδατε???? Φαίνεται ο zuzi στέλνει νέο αίμα ..... Στις Photo πάντως σκίζουν. Να δούμε και από υπηρεσίες βεβαια.
Δεν είναι ακριβώς νέο αίμα. Η κοπέλα έχει ξαναέρθει Ελλάδα πρόσφατα σχετικά. Πριν από 1-1,5 μήνα νομίζω...Τότε ήταν eritogirl τώρα είναι zuzugirl
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Δεν είναι ακριβώς νέο αίμα. Η κοπέλα έχει ξαναέρθει Ελλάδα πρόσφατα σχετικά. Πριν από 1-1,5 μήνα νομίζω...Τότε ήταν eritogirl τώρα είναι zuzugirl
Έχετε δίκιο. Άλλαξε Photo και πρακτορείο και μπερδεύτηκα..... :think: :think:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ρε μαγκες τι να λεει αραγε αυτο το πορνιδιο η jane με εχει φαει η περιεργεια καλο καβλακι φαινεται αλλα και αλμυρο συναμα, αρε ζουζι φαρμακειο εισαι ρε κουφαλα :2funny:
 

Επισκέπτης
Sorry ρε μαγκες τα περισσοτερα CT αυτη την εποχη 300 - 450 + 100 για anal χρεωνουν.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Sorry ρε μαγκες τα περισσοτερα CT αυτη την εποχη 300 - 450 + 100 για anal χρεωνουν.
sorry ρε baby αλλα τα πιο πολλα 250αρια δεν ειναι? βεβαια κατι παραπανω θα ξερεις εσυ οποτε παω πασο ;)
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Τελικά αυτή η Amber είναι τόσο καλή? Επηρρεασμένος από τις καλές κριτικές την έκλεισα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αυτό το είδατε???? Φαίνεται ο zuzi στέλνει νέο αίμα ..... Στις Photo πάντως σκίζουν. Να δούμε και από υπηρεσίες βεβαια.

Στις φωτό σκίζουν, αλλά δυστυχώς οι φωτό δεν έχουν "υψόμετρα"....

Όπως λέει κάποιος συναγωνιστής... η γκόμενα είναι 1,55!!!!!

[size=12pt]1,55!!!!![/size]

κε Δικαστά κάντε κάτι!!!!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Στις φωτό σκίζουν, αλλά δυστυχώς οι φωτό δεν έχουν "υψόμετρα"....

Όπως λέει κάποιος συναγωνιστής... η γκόμενα είναι 1,55!!!!!

[size=12pt]1,55!!!!![/size]

κε Δικαστά κάντε κάτι!!!!
χα χα αυτα ειναι υψομετρα κυριοι ενα με τα χορτα :2funny:
 

Επισκέπτης
Στις φωτό σκίζουν, αλλά δυστυχώς οι φωτό δεν έχουν "υψόμετρα"....

Όπως λέει κάποιος συναγωνιστής... η γκόμενα είναι 1,55!!!!!

[size=12pt]1,55!!!!![/size]

κε Δικαστά κάντε κάτι!!!!
Ονειρο εαν εχει και πλατυ κεφαλι θα ακουμπαμε και το ουισκακι μας πανω την ωρα που θα μας πιπωνει στα ορθια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Εμένα πάλι τα κοντοπούτανα μου αρέσουν πιο πολύ...
Μπορείς να τα κάνεις ότι γουστάρεις και να τα κουμαντάρεις καλύτερα.
Αν προκειται να φας 10 λεπτά για βολέψεις το κορμί σου με το κορμί της και να παρκάρεις τα πόδια της τότε τον ήπιαμε...
 

Επισκέπτης
Εμένα πάλι τα κοντοπούτανα μου αρέσουν πιο πολύ...
Μπορείς να τα κάνεις ότι γουστάρεις και να τα κουμαντάρεις καλύτερα.
Αν προκειται να φας 10 λεπτά για βολέψεις το κορμί σου με το κορμί της και να παρκάρεις τα πόδια της τότε τον ήπιαμε...
Ευστοχος αλλα αλλη η χαρη να απλωνεις τις ποδαρες στους ομους σου ZTOD.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Sorry ρε μαγκες τα περισσοτερα CT αυτη την εποχη 300 - 450 + 100 για anal χρεωνουν.

Sorry, αλλά ξέρω και κάτι μαλακισμένα που χρεώνουν 1000 Ευρώ το δίωρο. Δεν λέει κάτι αυτό.

Και όσο κάποιοι τους τα δίνουν, θα συνεχίζουν να τα ζητάνε και πολύ καλά κάνουν.

Θεωρώ, και νομίζω συμφωνούμε σε αυτό, ότι κάπου μπαίνει και ο παράγοντας τι δίνεις και τι πάιρνεις.

Βέβαια, είναι και λίγο υποκιεμενικό το θέμα, και πάντα ισχύει ότι ο καθένας κάνει ότι θέλει με τα λεφτά του, αλλά δεν μπορώ να αποφύγω να συγκρίνω π.χ. τιμές/υπηρεσίες από SHI με τα υπόλοιπα CT.
(υπενθυμίζω ότι παλαιότερα λέγαμε για το SHI ότι ήταν από τα πιο ακριβά πρακτορεία). 

Και νομίζω, ότι έχουμε φτάσει σε σημείο να είναι πολλά πρακτορεία το ίδιο ακριβά (more or less) με το SHI (σαν παράδειγμα το λέω) χωρίς να προσφέρουν όμως τα ίδια "προϊόντα"
(Με προϊόν εννοώ το συνολικό πακέτο, δλδ υπηρεσίες, εμφάνιση, συμπεριφορά, Managarισμα κλπ).

Τα πάντα υποκειμενικά είναι, απλά σκέφτομαι μιλώντας και δεν πρέπει απαραίτητα να συμφωνήσουν όλοι μαζί μου.
Ας μην συμφωνεί και κανένας, το ίδιο μου κάνει.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ονειρο εαν εχει και πλατυ κεφαλι θα ακουμπαμε και το ουισκακι μας πανω την ωρα που θα μας πιπωνει στα ορθια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κάντο martini καλύτερα....shaken θα το πιεις άλλωστε.  :dancing:
 

Επισκέπτης
Sorry, αλλά ξέρω και κάτι μαλακισμένα που χρεώνουν 1000 Ευρώ το δίωρο. Δεν λέει κάτι αυτό.

Και όσο κάποιοι τους τα δίνουν, θα συνεχίζουν να τα ζητάνε και πολύ καλά κάνουν.
ΣΩΣΤΟΣ

Θεωρώ, και νομίζω συμφωνούμε σε αυτό, ότι κάπου μπαίνει και ο παράγοντας τι δίνεις και τι πάιρνεις.

Βέβαια, είναι και λίγο υποκιεμενικό το θέμα, και πάντα ισχύει ότι ο καθένας κάνει ότι θέλει με τα λεφτά του, αλλά δεν μπορώ να αποφύγω να συγκρίνω π.χ. τιμές/υπηρεσίες από SHI με τα υπόλοιπα CT.
(υπενθυμίζω ότι παλαιότερα λέγαμε για το SHI ότι ήταν από τα πιο ακριβά πρακτορεία). 

Και νομίζω, ότι έχουμε φτάσει σε σημείο να είναι πολλά πρακτορεία το ίδιο ακριβά (more or less) με το SHI (σαν παράδειγμα το λέω) χωρίς να προσφέρουν όμως τα ίδια "προϊόντα"
(Με προϊόν εννοώ το συνολικό πακέτο, δλδ υπηρεσίες, εμφάνιση, συμπεριφορά, Managarισμα κλπ).

Τα πάντα υποκειμενικά είναι, απλά σκέφτομαι μιλώντας και δεν πρέπει απαραίτητα να συμφωνήσουν όλοι μαζί μου.
Ας μην συμφωνεί και κανένας, το ίδιο μου κάνει.

ΣΩΣΤΟΣ
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ευστοχος αλλα αλλη η χαρη να απλωνεις τις ποδαρες στους ομους σου ZTOD.

Τεράστια χάρη....Indeed!

Και όπως έχω ξαναπει, δεν υπάρχει πιο ωραίο θέαμα (για μένα), από το να κοιτάς μία γυναίκα ξαπλωμένη στο κρεβάτι και να το γεμίζει από άκρη σε άκρη (κατά μήκος έτσι, μην μπερδευόμαστε). Να την κοιτάς και να μην χωράει σε μήκος (ξαπλωμένη) ή σε ύψος (όρθια) στο οπτικό σου πεδίο! Να μην ξέρεις που να αρχίσεις και που να τελειώσεις!

(Είμαι άρρωστος, το ξέρω.... :boobies:)

 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εμένα πάλι τα κοντοπούτανα μου αρέσουν πιο πολύ...
Μπορείς να τα κάνεις ότι γουστάρεις και να τα κουμαντάρεις καλύτερα.
Αν προκειται να φας 10 λεπτά για βολέψεις το κορμί σου με το κορμί της και να παρκάρεις τα πόδια της τότε τον ήπιαμε...

Υποκειμενικά τα πάντα αγαπητέ, υποκειμενικά!

Και ευτυχώς που έχουμε διαφορετικές απόψεις, αλλιώς θα χτυπάγαμε όλοι τις ίδιες γκόμενες!
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Sorry, αλλά ξέρω και κάτι μαλακισμένα που χρεώνουν 1000 Ευρώ το δίωρο. Δεν λέει κάτι αυτό.

Και όσο κάποιοι τους τα δίνουν, θα συνεχίζουν να τα ζητάνε και πολύ καλά κάνουν.

Θεωρώ, και νομίζω συμφωνούμε σε αυτό, ότι κάπου μπαίνει και ο παράγοντας τι δίνεις και τι πάιρνεις.

Βέβαια, είναι και λίγο υποκιεμενικό το θέμα, και πάντα ισχύει ότι ο καθένας κάνει ότι θέλει με τα λεφτά του, αλλά δεν μπορώ να αποφύγω να συγκρίνω π.χ. τιμές/υπηρεσίες από SHI με τα υπόλοιπα CT.
(υπενθυμίζω ότι παλαιότερα λέγαμε για το SHI ότι ήταν από τα πιο ακριβά πρακτορεία). 

Και νομίζω, ότι έχουμε φτάσει σε σημείο να είναι πολλά πρακτορεία το ίδιο ακριβά (more or less) με το SHI (σαν παράδειγμα το λέω) χωρίς να προσφέρουν όμως τα ίδια "προϊόντα"
(Με προϊόν εννοώ το συνολικό πακέτο, δλδ υπηρεσίες, εμφάνιση, συμπεριφορά, Managarισμα κλπ).

Τα πάντα υποκειμενικά είναι, απλά σκέφτομαι μιλώντας και δεν πρέπει απαραίτητα να συμφωνήσουν όλοι μαζί μου.
Ας μην συμφωνεί και κανένας, το ίδιο μου κάνει.

Όλες που έρχονται όμως, ανεξαρτήτως των υπηρεσιών τους, ιδίως την πρώτη αναγνωριστική φορά είναι σχεδόν γεμάτο το πρόγραμμά τους. Εν συντομία και να μην κουράζω, σε ερωτώ:
Έχεις σκεφθεί τρόπο αντίδασης, διότι τα ποσά της Σουηδικής Αρμονόνιας σε λίγο θα τα δίνουμε σε όλες...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom