Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
σου έχει τύχει το ίδιο με Αλβανίδα να υποθέσω?

AΡΓΗΣΕΣ! ΑΛΛΑ πρώτη φορά ακούω ρωσίδα και βρωμιάρα και δει στα χέρια εμπειρου Τουρίστα! Γι αυτό είπα ΑΛΒΑΝΙΔΑ που βρωμάνε γενικώς. Ρώτα στην πιάτσα
να μάθεις...  :birdman:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ελα ντε.Τι μαλακιες λεω ο ανθρωπος :jerking: :jerking:.Λες και μου χει χαρισει καμοια το κωλαρακι της τσαμπα! :2funny: :2funny:
Ανα γειά σου...!!!Δεν θέλω να μου λες τέτοια κουλά...Θα το θεωρήσω κόλλημα της στιγμης!
 

logisoft

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι καθότι νέος στο χώρο έφαγα πόρτα σήμερα για jane και δεν ξέρω τι να κάνω αφού περίμενα το μωρό καιρό τώρα. Μήπως να τους στείλω συστατική επιστολή ? :2funny:
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

Συνήλθες lalakukaki από χθες απ' ότι κατάλαβα.Είμαι τον τελευταίο καιρό πάντα εδώ.Βλέπω, ακούω, προβληματίζομαι με τα κακώς κείμενα των Πρακτορείων Τουρισμού Πόλης & "Αγάπης" διακριτικά, όμως, όσο μπορώ.
Έχω βάλει στόχο. Όνομα:Alisa. Κωδικός: κουλούρι. Είμαι στην επεξεργασία των πληροφοριών τώρα.
Φιλικότατα.
 

Επισκέπτης
Συνήλθες lalakukaki από χθες απ' ότι κατάλαβα.Είμαι τον τελευταίο καιρό πάντα εδώ.Βλέπω, ακούω, προβληματίζομαι με τα κακώς κείμενα των Πρακτορείων Τουρισμού Πόλης & "Αγάπης" διακριτικά, όμως, όσο μπορώ.
Έχω βάλει στόχο. Όνομα:Alisa. Κωδικός: κουλούρι. Είμαι στην επεξεργασία των πληροφοριών τώρα.
Φιλικότατα.


Σου βγαζω το καπελο για Alisa :thumbsup:.Εισαι ελευθερος σκοπευτης(στοχευεις :crazy:,οπλιζεις :bigdick:,σκοτωνεις :knockinb: :sperm: :uzi:,  και οχι ταλιμπαν σαν και μενα που βαραω οπου βρω !
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Σου βγαζω το καπελο για Alisa.

Θα ρίξω μια ματιά και στο Μεγάλο Βιβλίο των Τουριστριών Πόλεων, γιατί νομίζω ότι είναι παιδί χωρισμένων γονιών και δεν θέλω να πάω για ψυχανάλυση... :2funny:
Η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά...

 

Επισκέπτης
Θα ρίξω μια ματιά και στο Μεγάλο Βιβλίο των Τουριστριών Πόλεων, γιατί νομίζω ότι είναι παιδί χωρισμένων γονιών και δεν θέλω να πάω για ψυχανάλυση... :2funny:
Η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά...



Ρε μπαγασα Therion που το είδες αυτό? Μπας και ζητας βιογραφικα πριν γαμησεις? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Παρεπιπτώντως εχουμε τιποτα review για την Jane μπας και μαθουμε κατι?Ξερετε αν ειναι παιδι χωρισμενων γονιων ?
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παρεπιπτώντως εχουμε τιποτα review για την Jane μπας και μαθουμε κατι?Ξερετε αν ειναι παιδι χωρισμενων γονιων ?

Σκέψεις ενός τρελλού τουρίστα:
Κοίταξε σε σχέση μετην Alisa που στη φωτογράφηση τουλάχιστον δείχνει ότι είναι "πονεμένο" κορίτσι και πολλά υποσχόμενο σε αυτόν που θα την "βοηθήσει" ψυχολογικά (ωραία φωτογράφηση), η Jane, αν και έχει τον κωδικό "κουλούρι" παρατηρώ ομοιότητες με την Alina. Δηλ. πολύ gfe, χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και μάλλον ανεξερεύνητη. Ίσως ένας έμπειρος Κωλόμβος.. την εξερευνήσει όπως πρέπει.
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Αν και φορτωμένος απο τους ξεβράκωτους FYROMούστες και πούστες... :tickedoff: :headbang: :headbang:
Θα περιοριστώ στα του τόπικ...
Τiffany from Z...2ωράκι, στον 5ο του "Βολικού" hotel.
Έχοντας φτάσει καμία ώρα νωρίτερα του RV( καθώτι αργά, και κατ' ευθείαν απο το γραφείο ), ανεβαίνω στο roof - bar, και παραγγέλνω το πρώτο black, εύκολα ήπια και το δεύτερο (έπαιζε και κάτι jazz..ies, που γούσταρα). Με 2 λόγια λοιπόν είχα βάλει γκολ απο το ζέσταμα.( Θα εξηγηθεί παρακάτω γιατί ο πρόλογος  :dancing:)
Κουδουνάω το δωμάτιο...Ένα ξανθούλι-μαυρισμένο-αγγελοπροστυχάκι...με μαύρο ριχτο φορεματάκι ανοίγει...πρίν προλάβω να πω κιχ...βλέπω αραχτή στο δωμάτιο έταιρη πεζοναύτισα C....xxx στο όνομα. Ψυχρή αλλά μούναροοοος ! Μόνο που θυμάμαι την κοιλίτσα του και το κόντρα ξυρισμένο ξανθό του μουνάκι...Βελαααάζω !
"Do u like to enjoy both of us ?" They said...
Kαθώτι και κερασμένο απο συνεργάτη...απάντησα ..." Bella, your friend is great, but i came here stricly for u ! So...."
To άτι μετά από ελάχιστα αποχώρησε, και μας άφησε στην μοίρα μας...
Παραγγέλνω λοιπόν τα ποτάκια μας απο Room _ Service, και εκείνη ανάβει τα κεράκια της, τα μυρωδικά της, και πετάει στο cd και ένα cafe del mare... Aaaaaaaa λέω... εδώ θα αφήσω μεδούλια.
(Προσωπικά το να σφυροκοπώ άτσαλα, υπό το ρομαντικό φώς των κερίων, κάνει καλό στον κομπλεξισμό μου  :think:)
Και κάπως έτσι έγιναν τα πράγματα...ΒJ όχι ιδιαίτερα βαθύ αλλά με balls extension, 69, at 4, και ότι άλλο μου κατέβαινε  εκείνη την ώρα, δεν συναντούσα αντίσταση...αλλά συμετοχή  :grin: :grin: :grin:
Έκτός από το κουλουράκι...Αυτό δεν με άφησε ούτε να το κοιτάξω, ούτε να το σαλιώσω ! (Βρε χαζούλα...δεν ξέρεις τι χάνεις  :idiot:)
Το μωρό είναι με απίστευτες και μαυρισμένες καμπύλες Παντού ! Σκουλαρικάκι στον αφαλό και κανα δυο Tribal tattoos, πεντακάθαρο.... ( σωστή νοικοκυρούλα ! ), και με πανέμορφο - χαρούμενο προσωπάκι ...
( Έχει βγάλει και νέες φωτογραφίες που όταν  τις δείτε, θα αγκωμαχίσετε...θα τις ανεβάσει soon, απο ότι είπε )
Είναι μινίον ( αν και όχι η αδυναμία μου ), για όποιον αρέσκεται στα ακροβατικά όμως ...ειναι ότι πρέπει !
Το μοναδικό πράγμα που με χάλασε ήταν η γατόκρεμα, και ότι με "προειδοποιούσε¨" συχνά να χορεύω πιο απαλά...( Μπορεί και να μην ήταν στις "ανοιχτές της" μέρες )
Τεσπά... μετά απο την 3η τροχιοδεικτική μου βολή, παντού πάνω της, απόλαυσα και ένα φοβερό μασαζάκι με το φοβερό λαδάκι της, ήπιαμε ακόμη ένα ποτάκι και καλυνηχτιστίκαμε...
Συμέρασμα...στα πούπουλα έφυγα συναθλητές...Όμως, και εν κατακλείδι...¨"το μωρό πάει όπου το πας..." Όσο την χαλαρώνεις βρίσκει ροπή και ανεβάζει στροφές.
Αυτό αισθάνθηκα, και αυτό εισέπραξα... ( Έφταιξε και η δική μου καλή διάθεση, ενδεχομένως ...αλλά και το κορίτσι ακολούθησε πρόθυμα )
Πολύ όμορφα τα πέρασα είναι η αλήθεια.....Λίγο η χημεία, λίγο η θάλασσα...
ΥΓ 1 Αααα... και μου έβγαλε το εξής παράπανο...για αρκετούς της πελάτες... " Εντάξει επαγγελματίας είμαι, και αφού με πληρώνεις θα κάνω αυτό που πρέπει, αλλά πειράζει να είσαι καθαρός και ευγενικός ? Τι έχεις να χάσεις ? "
Ευτυχώς είχα πάει " αρωματισμένος "
ΥΓ 2 Ακόμα και για εμάς τους Ctουραδες, η " χημεία " είναι το απολαυστικό ζητούμενο.





 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ΠΩ ...πω ...
ΌΛο αυτό εγώ το έγραψα...?  :2funny: :2funny: :2funny:
Χαλάλι μου, αλλά μπέσα ...συναθλητές μου ούτε ευρώ δεν μου έχουν τάξει  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Για άλλη μία φορά η Moni (eritogirls) ήταν σούπερ χτες το βράδυ...
Από πλευράς υπηρεσιών είναι από τα καλύτερα ct που έρχονται στην Ελλάδα..
Γεμίστε τις ώρες τις για να μας ξαναέρθει γρήγορα!!
(και αδειάστε κάτι μπαζορουμανάκια που κυκλοφορούνε στα ξενοδοχεία με τρελό υφάκι..)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Για άλλη μία φορά η Moni (eritogirls) ήταν σούπερ χτες το βράδυ...
Από πλευράς υπηρεσιών είναι από τα καλύτερα ct που έρχονται στην Ελλάδα..
Γεμίστε τις ώρες τις για να μας ξαναέρθει γρήγορα!!
(και αδειάστε κάτι μπαζορουμανάκια που κυκλοφορούνε στα ξενοδοχεία με τρελό υφάκι..)

+1000000
Συμφωνώ απόλυτα!!! Κατέθεσα και εγώ εχθές 2ωρο με την Moni στην σουίτα!!!  :dancing: :dancing:
Το κορίτσι είναι τέλειο!!! :rockon: :rockon:
Κάθε φορά και καλύτερο!!! Thanks again Moni.
Πώς περιμένεις 3 μήνες μέχρι να ξανάρθει ???(Ιούνιο μάλλον) :headbang: :headbang:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Αγαπητέ μοθ BABY το ξέρω μέρες τώρα!Και μάλιστα είχα αναφέρει κάτι για την Ναταλυ καμια δεκαρια σελίδες πίσω.Οταν είδα ότι στέλνει σχεδόν όλο το γραφείο(Μονο την Αννα δεν φέρνει) της έστειλα mail και μου είπε ότι η Ελλάδα μου έχει φερθεί πολύ καλά και σε μένα και στις κοπέλες. Μαζεύω πολλά λεφτά στην Ελλάδα και οι κοπέλες το ευχαριστιούνται γιατί συναντάνε καλούς άντρες (σε όλα τους μου είπε!!!) που τις κάνουν να περνάνε ευχάριστα το tour τους. Είναι ένα δώρο προς την Ελλάδα για να σας ευχαριστήσω μου είπε! Και εγώ δεν έχασα ευκαιρία και από την πρώτη μέρα έχω κλείσει 2ωρο με μια από τα 2 ct που έχω ερωτεύτεί!!Την Ναταλυ!
Και εγώ από την πρώτη μέρα έκλεισα Nataly για 2ωρο και πάλι δεν μπορέσα να βρω την μέρα και ώρα που ήθελα!!!  :tickedoff: :tickedoff:
Τελικά με την βοήθεια της Mila βρήκαμε άκρη αλλά νομίζω ότι ήδη σήμερα 1 μήνα πριν έρθει θα είναι ήδη Fully booked!!!! ;E Ρε γλέντια...
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ολο το επιτελειο στελνει η αγαπητη Κυρια Mila.
Και για ολα τα γουστα ΜΕΡΑΚΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΗ .


Εμένα μου μυρίζεο ότι όλες θα έρθουνε για κανενα πάρτυ καλό εφω και επι της ευκαρίας κανουνε και ενα CT tour. Τωρα το πάρτυ θ αέχει όλα τα γούστ αόπως είπες μα όλα.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom