Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κατι τετοιο λεει ο Yorgos. :2funny: :2funny: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 433.jpg
    433.jpg
    59,3 KB · Εμφανίσεις: 28

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Baby πάλι στις Ρωσίδες κοιτάς και το βλέπω να την πατάς πάλι....:)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Και να αναφέρω και κάτι πιο αυστηρό.

Όταν από οργανωμένα και καλά πρακτορεία αγοράζεις για 100 δραχμές ένα προϊόν, και με οργανωμένο εννοώ πρακτορείο
- με ιστοσελίδα,
- με καλά και τσεκαρισμένα τανάκια,
- με καλές επιλογές ξενοδοχείου, όπου συνήθως κλείνουν δύο δωμάτια (στο ένα κοιμάμαι στο άλλο γαμιέμαι),
- όπου οι κοπέλες καταλαβαίνουν και ένα YES or NO,
- τα δωμάτιά τους δεν είναι αχούρια
και για να μην γίνει ατελείωτη η λίστα με τα specs....
- από την ώρα που την κλείνεις μέχρι και που φεύγεις δεν στράβωσες με κάτι, αλλά λαμβάνοντας και υπόψη,
- ότι τις 100 δραχμές που πληρώνεις, κατανέμονται τουλάχιστον σε 2 μέρη (πρακτορείο, τάνα)...

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να δεχτώ να πληρώνω τα ίδια λεφτά, για ανεξάρτητα indies βλαχάκια, όπου μία κολλητή τους κανονίζει απλά τα ραντεβού από την μαμά πατρίδα, όπου το δωμάτιο είναι για τον πούτσο, δεν έχει πετσέτες καθαρές, δεν σκαμπάζει αγγλικά( ή κάτι άλλο), την έχει δει και STAR αλλά και δύσκολη κλπ κλπ κλπ κλπ.

Και δεν μπορώ, γιατί
α) φοβάμαι, ότι αργά ή γρήγορα, το αποτέλεσμα θα έιναι να ανεβάσει το κάθε SHI τις τιμές του (και λογικό, εάν η indie βλάχα ζητάει τόσα...γιατί να μην ζητούν αυτοί παραπάνω), και τελικά τα καλά να γίνονται όλο πιο ακριβότερα, για να μην σου πω ότι σταματάνε να έρχονται....
β) Νιώθω τελείως μαλάκας, να δίνω τις 100 δραχμές για την τσέπη της βλάχας, όταν η καλή τάνα από το οργανωμένο πρακτορείο, είναι ζήτημα εάν παίρνει τα μισά. Κοινώς, δεν γουστάρω να κάνω μάγκα την indie.

Εν συντομία και να μην κουράζω, σε ερωτώ:
Έχεις σκεφθεί τρόπο αντίδασης, διότι τα ποσά της Σουηδικής Αρμονόνιας σε λίγο θα τα δίνουμε σε όλες...

Να προτείνω δεν έχω τίποτα. Μπορώ να αναφέρω τι κάνω εγώ. Προσέχω πάρα πολύ ποιες κλείνω, οι κριτικές μου κατά βάση είναι αρνητικές, θετικές μόνο σε εξαιρετικές περιπτωσεις αλλά και πάλι με μέτρο για να μην καβαλάνε καλάμια (που αυτομάτως σημαίνει ότι ανεβάζουν και τιμές).

Και ρε παιδιά, sorry, αλλά εμείς αγοράζουμε, πιστέυετε πραγματικά ότι δεν μπορείτε να κάνετε κάτι?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Για αυτή από εμας των 1,70m και κάτι χρειάζεται σκάλα για να την φτάσουμε..... :2funny: :2funny:

Τα καλύτερα μουνιά τσολιάδες που γνωρίζω πάντως, τα καβαλάνε τύποι σαν και εσάς.

Δυστυχώς, δεν ανήκω στην κατηγορία σας, γιαυτό και το έχω άχτι μάλλον. Γμτ!  :headbang:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Για αυτή από εμας των 1,70m και κάτι χρειάζεται σκάλα για να την φτάσουμε..... :2funny: :2funny:

Και κάτι ακόμη, ότι εσείς τις γαμάτε τοιχο-ορθιο-πισο-κολλητό χωρίς να πρέπει να καμπουριάζετε.
Έχω πάθει λουμπάγκο από τέτοια φάση (καμπούριασμα), γάμησέ τα...τα χρόνια βλέπεις δεν κρύβονται.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Τι να κάνουμε Ρε Γιώργο...?Τι πιστεύεις ότι μπορούμε να κάνουμε?
Η τσέπη του καθενός είναι δικιά του υπόθεση και διαχείρηση.Αν γουστάρει να σκασει 300,400,1000 είναι στην δικιά του κρίση αν τα βρίσκει πολλά ή λίγα και γενικά και πολλά να τα βρίσκει αμα θέλει να τα δώσει θα τα δώσει.Και είναι αρκετοί οι οποίοι έχουν αυτή την συμπεριφορά.
Από τα μέλη που έχουμε πόσοι να έπιδίδονται σε ct?100?200?1000?
Μόνο από εμάς έχουν πελατεία τα ct?Οχι.Δεν περιμένουν εμάς ούτε εμείς διαμορφώνουμε την κίνηση της αγοράς.
Τρανό παράδειγμά το γνωστό cg του Πειραία. Πόσοι πιστεύεις από εδώ μέσα ότι κρατάνε την απεργία?Εγώ πιστεύω πολλοί λίγοι...Κατέβασε τις τιμές?Οχι.Αρα κάποιοι πάνε είτε από εδω μέσα είτε εκτός site άτομα.Ετσι θα κινηθούν και τα ct.Δεν περίμεναν τα bourdela.com για να γίνουν γνωστες ή να διαφημιστούν.To ct project στην Ευρώπη είναι πολλά περισσότερα χρόνια γνωστό στην Ευρώπη από ότι στην Ελλάδα.Στην Ελλάδα είχαν το κοινό τους πριν καν ακόμα πέσει διαφήμιση είτε από εμας (μέσω κριτικών και ενημερώσεων) είτε από άλλα sites
Εν κατακλείδει...Αν κάποιος θέλει να τα σκάσει θα τα σκάσει.ΤΟ αν θα τα κλαίει ή αν θα τα θεωρήσει υπερβολικά είναι δικό του θέμα. Οσο λοιπόν υπάρχουν τέτοια άτομα τότε θα υπάρχουν ct.
Προσωπικά αν κυρηχτεί κάποια απεργία από το site σε κάθε ct το λέω από τώρα θα απέχω γιατί είναι κάτι το οποίο απολαμβάνω ασχέτου αποτελέσματος.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Τι να κάνουμε Ρε Γιώργο...?Τι πιστεύεις ότι μπορούμε να κάνουμε?

Το ξαναείπα...δεν μπορώ να προτείνω τίποτα.

Το ότι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει με τα λεφτά του, είναι επίσης κάτι που το είπα και εγώ.

Ενόχλησε τελικά τόσο πολύ το ότι ανέφερα πως τα 600Ε/2H all included για την Jane είναι άπειρα?

Και θα συμφωνήσω μαζί σου, αποχές/απεργίες και μλκς....δεν παίζουν. bourdeloSite είμαστε, όχι η ΓΣΕΕ.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Το ξαναείπα...δεν μπορώ να προτείνω τίποτα.

Το ότι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει με τα λεφτά του, είναι επίσης κάτι που το είπα και εγώ.

Ενόχλησε τελικά τόσο πολύ το ότι ανέφερα πως τα 600Ε/2H all included για την Jane είναι άπειρα?

Και θα συμφωνήσω μαζί σου, αποχές/απεργίες και μλκς....δεν παίζουν. bourdeloSite είμαστε, όχι η ΓΣΕΕ.
Οχι ειλικρινά εμένα προσωπικα δεν με ενόχλησε καθόλου που ανέφερες αυτό για την Jane. Δεν θέλω να νομίζεις ότι παρεξηγήθηκα.Αλλωστε δικιά μου τανα είναι?Ισα Ισα πιο πίσω αναφέρω ότι Jena & Alisha στο Αμεστερνταμ ήταν με 200 & 250 € αντίστοιχα την μια ώρα και ήρθαν εδώ και το πήγαν 300€!Καλά τους έχει πει κανείς ότι είμαστε εμίρηδες?Δηλαδή στην Ολλανδία πεινάνε και κατεβάζουν τις τιμες?
Απλά έκανα την δήλωση πιο πάνω για
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Xaxaxaxa, διαβάζω μερικά πράγματα και έχω πεθάνει στο γέλιο.

Με αφορμή κάτι που διάβασα, μου ήρθε και μία πρώτη πρόταση για το τι μπορούμε να κάνουμε.

Real photos από τα κορίτσια Online....

Εκεί να δείτε γέλιο. Και σιγά μην γίνει, εάν το πάρουν γραμμή ότι το κάνουμε, θα μας παίρνουν και τα κινητά μόλις μπαίνουμε μέσα στα δωμάτια, μπας και βγάλουμε στα πεταχτά καμία φωτό και γίνει το έλα να δεις.

Είναι τρομερό, οι φωτός που έχουν τα studios που προβάλλονται εδώ είναι καραληθινές, έαν ανεβούνε πραγματικές φωτός απο μερικές τσούπρες τουριστριούλες, τα στούντιος θα κάνουν πάρτυ!

(Και αυτό το γράφει κάποιος που είναι ζήτημα εάν έχει πάει 3-4 φορές στη ζωή του σε Studio)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Οχι ειλικρινά εμένα προσωπικα δεν με ενόχλησε καθόλου που ανέφερες αυτό για την Jane.......

Καμία παρεξήγηση φίλε, εγώ έχω μόνο φίλους, δεν έχω να χωρίσω με κανέναν τίποτα.
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Και ρε παιδιά, sorry, αλλά εμείς αγοράζουμε, πιστέυετε πραγματικά ότι δεν μπορείτε να κάνετε κάτι?

Φίλε, όσο υπάρχει η "αρρώστεια" της Τουριστό κατάστασης, τα Πρακτορεία θα πωλούν το "φάρμακο" όλο και πιο ακριβά...Μέχρι να μην μείνει όρθιος ούτε ένας.. :2funny:.

Όλες οι απόψεις δεκτές και κατανοητές. Τι να λέμε τώρα.Χθές Ο ΒΑΒΥ ενημέρωσε από το δρόμο. Ακόμη καλά καλά δεν είχε ανεβάσει το παντελόνι. Παρ' όλα αυτά, θα πάνε και άλλοι στη συγκεκριμένη (ποια είναι δεν τη βλέπω πουθενά??).
Αρώστειαααααααααααααααααααα :rockon:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Και κάτι ακόμη, ότι εσείς τις γαμάτε τοιχο-ορθιο-πισο-κολλητό χωρίς να πρέπει να καμπουριάζετε.
Έχω πάθει λουμπάγκο από τέτοια φάση (καμπούριασμα), γάμησέ τα...τα χρόνια βλέπεις δεν κρύβονται.

Παρακαλώ τους admin να προσθέσουν το παραπάνω "τοιχο-ορθιο-πισο-κολλητό" στις υπηρεσίες που φαίνονται στα review των κορασίδων με πιθανές απαντήσεις:
ΝΑΙ
ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΑ
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΠΑΘΑ ΛΟΥΜΠΑΓΚΟ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Στις φωτό σκίζουν, αλλά δυστυχώς οι φωτό δεν έχουν "υψόμετρα"....

Όπως λέει κάποιος συναγωνιστής... η γκόμενα είναι 1,55!!!!!

[size=12pt]1,55!!!!![/size]

κε Δικαστά κάντε κάτι!!!!

Ο δικαστής είχε νομολογήσει ότι ο,τιδήποτε κάτω από 1,70+ είναι απαράδεκτο....
Προσωπικά, όσες φορές παρέβην το Νόμο (που στη δική μου ερμηνευτική εκδοχή εκτός από ύψος 1,70+ έθετε και ως προϋπόθεση στήθος 90+ cm) στις όχθες του ποταμού Κηφισού (το πιο κοντινό ποτάμι στο γνωστό ξενοδοχείο) κάθισα και έκλαψα..
Και δεν πάει να κάνει ζογκλερικά, πιρουέτες και ανάποδα ψαλίδια η κοντή;
Νιώθω πάντα ότι πήδηξα την κοπελίτσα της διπλανής πόρτας μόνο που αντί για μια κερασμένη έξοδο (50-100€ το πολύ και με τα δικά μου μέσα) έδωσα έως και 600€ το δίωρο και η διαφορά ΔΕΝ ήταν μεγάλη- μην πω ότι με το κορίτσι της διπλανής πόρτας το φχαριστιέσαι και παραπάνω καθότι έχεις την ψευδαίσθηση της κατάκτησης και ενδεχόμενα remach δεν κοστίζουν περισσότερο από έναν κερασμένο καφέ (και αν είναι καλό παιδί θα επιμένει να σε κεράσει αυτή)..

Τέσπα, εκτός θέματος βγήκα...
Για υψολάγνους συνιστώ Julia από besteuropemodels...
Ομολογώ ότι δεν κάνει παπάδες ούτε σε κυνηγά με δονητές...
Αλλά ό,τι κάνει το κάνει καλά και το κυριότερο για εμένα, σου φεύγει το καφάσι με το που τη δεις- βασική προϋπόθεση για να πάει καλά το date...
Διότι αν η πρώτη μου εντύπωση είναι "ωχ...άλλο περίμενα" ο,τι και να κάνει, το κλίμα δύσκολα αντιστρέφεται...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Συνεχίζοντας την κουβέντα περί "υψομέτρων" σε φωτογραφίες, παραθέτω ένα παράδειγμα για το πως μπορούμε να προσδιορίσουμε περίπου το ύψος μίας γυναίκας σε φωτογραφία. Βασική προϋπόθεση, η φωτό να απεικονίζει και στοιχεία για τα οποία γνωρίζουμε διαστάσεις.

Δείτε την πρώτη φωτό κε Δικαστά. Αναστάτωση.

Στην δεύτερη φωτό, κάνοντας μερικές παραδοχές (τυπικό ύψος κικλιδωμάτων 110cm, ύψος σκαλοπατιών 19cm και τακουνιών 15 cm) και εφαρμόζοντας βασικές αρχές προοπτικής, προκύπτει ύψος κοπέλας ίσο με 182cm Με τακούνια. Αφαιρώντας τακούνια, τότε ύψος καθαρό ίσον με περίπου 167cm, οπότε κύριε δικαστά, απορρίπτεται η συγκεκριμένη. Κρίμα!

Με τον καιρό, όλη η παραπάνω άσκηση, εκτελείται στο μυαλό μας χωρίς να πρέπει να χαράξουμε γραμμές σε χαρτί κλπ. Θέμα εξάσκησης και επιμονής.

Είπαμε, είμαι άρρωστος, και ναι δίκιο έχετε, αυτή τη στιγμή κωλοβαράω....
 

Συνημμένα

  • tall girl.jpg
    tall girl.jpg
    55,2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • tall girl 01_resize.jpg
    tall girl 01_resize.jpg
    62,7 KB · Εμφανίσεις: 31

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Συνεχίζοντας την κουβέντα περί "υψομέτρων" σε φωτογραφίες, παραθέτω ένα παράδειγμα για το πως μπορούμε να προσδιορίσουμε περίπου το ύψος μίας γυναίκας σε φωτογραφία. Βασική προϋπόθεση, η φωτό να απεικονίζει και στοιχεία για τα οποία γνωρίζουμε διαστάσεις.

Δείτε την πρώτη φωτό κε Δικαστά. Αναστάτωση.

Στην δεύτερη φωτό, κάνοντας μερικές παραδοχές (τυπικό ύψος κικλιδωμάτων 110cm, ύψος σκαλοπατιών 19cm και τακουνιών 15 cm) και εφαρμόζοντας βασικές αρχές προοπτικής, προκύπτει ύψος κοπέλας ίσο με 182cm Με τακούνια. Αφαιρώντας τακούνια, τότε ύψος καθαρό ίσον με περίπου 167cm, οπότε κύριε δικαστά, απορρίπτεται η συγκεκριμένη. Κρίμα!

Με τον καιρό, όλη η παραπάνω άσκηση, εκτελείται στο μυαλό μας χωρίς να πρέπει να χαράξουμε γραμμές σε χαρτί κλπ. Θέμα εξάσκησης και επιμονής.

Είπαμε, είμαι άρρωστος, και ναι δίκιο έχετε, αυτή τη στιγμή κωλοβαράω....
ρε συ αρχηγε μηπως μπορεις να υπολογισεις και την διαμετρο του γκροβερ?
να ξερουμε αν αξιζει να την γαμησουμε δηλαδη
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom