Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (6 μέλη και 63 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ο μονσιε διμάκος πάντως... εμένα με έπεισε... λίγο η ευγλωττία του, λίγο το συναίσθημα της αδικίας, λίγο το τριπλό τέχνασμα της ουρολείμωξης, του έρπη και των κονδυλωμάτων...
δεν έχω πλέον καμία αμφιβολία...
ειναι ο μεγαλύτερος γκαντέμης της υφηλίου... ή απλά ένας κακός ψεύτης...

καταρχάς η ουρολοίμωξη δεν είναι απαραίτητα σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα 
 

dimakos83

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μην καρφωνεσε βρε διμακο !!!Btw o Mansak της οικογένειας είναι ?
Η "οικογενεια" των τυχερων - ατυχως (το ατυχως παει σε εμενα που μου κληρωσε κι αρπαξα τα παρασημα της) αριθμει κατα ομολογια των μελων, 6 παικτες. Μπορει να υπαρχουν κι αλλοι που εγω λεω σιγουρα θα υπαρχουν, που να μην μιλανε η να μην μπαινουν εδω. Τα ξερεις αυτα μπεμπε, εισαι κι εσυ ενας απο εμας... μην ξεχνιεσαι. δεν το λεω εγω - η ΙΔΙΑ το ειπε, αφου εγω με τις δικες σου πλατες (ναι ομολογω) την επισκεφτηκα κι απο εκει και περα επαιξα δικο μου παιχνοιδι κι εφαγα το κεφαλι μου

ΕΙΠΑΜΕ, ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
δηλαδή ο μανσακ ο χωρις καποτα και ο διμακος ειναι τρεις διαφορετικοι παικτες που κολλησανε ουρολείμωξη ερπη και κονδυλωματα?
ε για τον χωρις καπότα το περιμενα να σας πω την αληθεια...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
γαμηθηκατε με υπονοουμενα  :cheesy: δεν θα μου πει κανενας?  :tickedoff:

παρε κανα ρωσίδι απο το amour-russe.net διάλεξε κανα ανήλικο που να δινει και κώλο...
προτιμητέο το ακάποτο κωλί, είναι της μόδας
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Η "οικογενεια" των τυχερων - ατυχως (το ατυχως παει σε εμενα που μου κληρωσε κι αρπαξα τα παρασημα της) αριθμει κατα ομολογια των μελων, 6 παικτες. Μπορει να υπαρχουν κι αλλοι που εγω λεω σιγουρα θα υπαρχουν, που να μην μιλανε η να μην μπαινουν εδω. Τα ξερεις αυτα μπεμπε, εισαι κι εσυ ενας απο εμας... μην ξεχνιεσαι. δεν το λεω εγω - η ΙΔΙΑ το ειπε, αφου εγω με τις δικες σου πλατες (ναι ομολογω) την επισκεφτηκα κι απο εκει και περα επαιξα δικο μου παιχνοιδι κι εφαγα το κεφαλι μου

ΕΙΠΑΜΕ, ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ
Έγινα και μπεμπε τώρα ?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Η "οικογενεια" των τυχερων - ατυχως (το ατυχως παει σε εμενα που μου κληρωσε κι αρπαξα τα παρασημα της) αριθμει κατα ομολογια των μελων, 6 παικτες. Μπορει να υπαρχουν κι αλλοι που εγω λεω σιγουρα θα υπαρχουν, που να μην μιλανε η να μην μπαινουν εδω. Τα ξερεις αυτα μπεμπε, εισαι κι εσυ ενας απο εμας... μην ξεχνιεσαι. δεν το λεω εγω - η ΙΔΙΑ το ειπε, αφου εγω με τις δικες σου πλατες (ναι ομολογω) την επισκεφτηκα κι απο εκει και περα επαιξα δικο μου παιχνοιδι κι εφαγα το κεφαλι μου

ΕΙΠΑΜΕ, ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

ποιοί ακριβώς είστε οι "εσείς" ρε παίκτη?
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
210
Πόντοι
3.210
γαμηθηκατε με υπονοουμενα  :cheesy: δεν θα μου πει κανενας?  :tickedoff:

δεν υπαρχει υπονοουμενο, η Αλεξανδρα ερχοταν ως CT πριν καποια χρονια. Ηταν αστερι και μπορει ο baby να εχει καποιο τηλ.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
μπορει να εχει ομως το τηλ της Αλεξανδρας της φιλης της Μοργκαν-Αντρεα και να σε κανει μαγκα

Δεν ειναι ετοιμος για τετοια πραγματα και εκτος απο ροδοπεταλα πρεπει να ειναι και φρεσκοξυρισμενος.  :grin:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Η "οικογενεια" των τυχερων - ατυχως (το ατυχως παει σε εμενα που μου κληρωσε κι αρπαξα τα παρασημα της) αριθμει κατα ομολογια των μελων, 6 παικτες. Μπορει να υπαρχουν κι αλλοι που εγω λεω σιγουρα θα υπαρχουν, που να μην μιλανε η να μην μπαινουν εδω. Τα ξερεις αυτα μπεμπε,[size=14pt] εισαι κι εσυ ενας απο εμας.[/size].. μην ξεχνιεσαι. δεν το λεω εγω - η ΙΔΙΑ το ειπε, αφου εγω με τις δικες σου πλατες (ναι ομολογω) την επισκεφτηκα κι απο εκει και περα επαιξα δικο μου παιχνοιδι κι εφαγα το κεφαλι μου

ΕΙΠΑΜΕ, ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ
 

dimakos83

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
'νταξει ρε παικτες. Τελος δεν μιλω αλλο. Οσοι καταλαβαν, καταλαβαν. Δυστυχως, οσοι ξερουν, κανουν την παπια, λες και θα τους κατηγορησει κανεις εαν ομολογησουν εστω και με ψευτικο nick, οτι πανω στην καβλα δεν εφεραν αντιρρηση στις ακαποτες ορεξεις της γκομενας.

ΟΚ καλα να ειστε και χαιρετω
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    84 KB · Εμφανίσεις: 53

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
210
Πόντοι
3.210
εγω αυτο που δεν καταλαβα ειναι , Ο BABY με ποιους ειναι ?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom