Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (4 μέλη και 64 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Σωστά. Ειχε αρχισει Ιταλια ως MARINE μετα Γαλλια ΜΑRINA (εκει που ειχες αφησει και κριτικη και χαιρετισματα) μετά Ελλαδα ως REGINA (ταχα Κροατισα) και τωρα ως MONICA. Mια χαρα τα θυμασαι - εισαι γατος...

...και στο μεταξυ εκανε και περατζαδες (απο οτι εμαθα στην πορεια) απο πριβε εβδομαδιαια κι απο εδω στην Ελλαδα σε νησια και παραλιες κι εκανε και περατζαδα κι απο το μεγαλυτερο στριπ μαγαζι του Κιεβου που γαμιοταν βεβαια για πενταροδεκαρες οχι τα 200αρια που ζητουσε εδω - οσοι τα πληρωνα γιατι καπου ακουσα οτι στους αγαπουληδες (οπως εγω) το εδινε τζαμπα για να δαγκασουν λαμαρινα και στους γνωστους της κλικας ενα κατοσταρακι στα κρυφα απο πρακτορειο.

ενημερωμένο σε βρίσκω πάντως ...εγώ αν είχα κολλήσει όλα αυτά από γκόμενα ούτε που θα ασχολούμουν ξανά για το που γαμιέται και με τι όνομα εκτός και αν την έψαχνα ...

πάντως ρε παιδιά τι να σας πω ...μια ώρα την είδα όταν ήρθε και άλλη μια πριν φύγει για Θεσσαλονίκη και ούτε που ανταλλάξαμε κουβέντα γιατί μου φάνηκε ξινή...καλό κρεβάτι,ωραία γκόμενα που καιρό είχε να εμφανιστεί ωραίο κωλί την εποχή εκείνη,αλλά μέχρις εκεί ...

εγώ μετά έμαθα από κουτσομπολιά ότι την καψουρεύτηκε ένας χοντρούλης με στυτική δυσλειτουργία  και την έψαχνε...
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Μήπως ψάχνει και μένα ?
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Για να καταλάβουμε κι εμείς οι αδαείς, ο dimakos και οι άλλοι κατά εσάς που τους χλευάζετε είναι ο ίδιος αγαπούλης που θέλει να την καταστρέψει ή ο αγαπούλης που θέλει να τη διαφημίσει;
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
βαλε και τον xwris_ kapota

τι μνημονικό έχεις ρε θηρίο ....ναι ο xwris_kapota και σε μένα την είχε πέσει τότε αυτός και άλλος ένας που με ρώταγε σε ανοιχτή ακρόαση αν την ξέρω και ποιός την έχει πάρει από ποια τρύπα με ή ανευ ελαστικού και τέτοια...

πάντως εμένα ρε παιδιά καθαρή μου χε φανει τότες τί να πω...καλά εγώ είναι γνωστό πως παίρνω πάντα προφυλάξεις όμως 
 

Geopoint

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
ΒΑΒΥ καθοδηγησε με εσυ, δωσε λινκς στο Παρίσι παω για καλο σκοπο! :grin:
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
210
Πόντοι
3.210
Για να καταλάβουμε κι εμείς οι αδαείς, ο dimakos και οι άλλοι κατά εσάς που τους χλευάζετε είναι ο ίδιος αγαπούλης που θέλει να την καταστρέψει ή ο αγαπούλης που θέλει να τη διαφημίσει;

οι προθεσεις αλλα και τα αποτελεσματα μιας πραξης ενος αγαπουλη δεν ειναι παντα ευδιακριτα.
το σιγουρο παντως στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι οτι υπαρχει αγαπουλης με αρκετα νικς
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
οι προθεσεις αλλα και τα αποτελεσματα μιας πραξης ενος αγαπουλη δεν ειναι παντα ευδιακριτα.
το σιγουρο παντως στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι οτι υπαρχει αγαπουλης με αρκετα νικς

hohlios_bourbouristos
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

Συνημμένα

  • A..jpg
    A..jpg
    86,3 KB · Εμφανίσεις: 18

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ο μονσιε διμάκος πάντως... εμένα με έπεισε... λίγο η ευγλωττία του, λίγο το συναίσθημα της αδικίας, λίγο το τριπλό τέχνασμα της ουρολείμωξης, του έρπη και των κονδυλωμάτων...
δεν έχω πλέον καμία αμφιβολία...
ειναι ο μεγαλύτερος γκαντέμης της υφηλίου... ή απλά ένας κακός ψεύτης...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom