Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 114 άτομα (17 μέλη και 97 επισκέπτες)

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:sunglasses: :sunglasses: :rolleyes:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 20.jpg
    20.jpg
    214,3 KB · Εμφανίσεις: 48

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26


εγώ μετά έμαθα από κουτσομπολιά ότι την καψουρεύτηκε ένας χοντρούλης με στυτική δυσλειτουργία  και την έψαχνε...
[/quote]Θυμηθηκα οτι μετα το τουρ ειχε παράπονο οτι μονο αυτος την πήρε με καποτα! :cheesy:
 

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
εγώ μετά έμαθα από κουτσομπολιά ότι την καψουρεύτηκε ένας χοντρούλης με στυτική δυσλειτουργία  και την έψαχνε...
Θυμηθηκα οτι μετα το τουρ ειχε παράπονο οτι μονο αυτος την πήρε με καποτα! :cheesy:
ποια την Seleste??
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Θες να μαθεις και το μετά? 2-3 μερες μετα τα ακαποτα μαζι της (επαναλλαμβανω εχυνα μεσα γιατι γουσταρε καιειχε απογοητευτει με τον πρωην γκομενο της εναν Γαλλο), κονομησα μια καραμπινατη ουρολοιμοξη και λιγες μερες μετα (λογω καλιεργειας και εξετασεων ανακαλυψα οτι μολις ειχα αρπαξει ΚΑΙ κονδυλωματα και ΕΡΠΗ. Σεξ πριν απο αυτην ΔΕΝ ειχα για αρκετο καιρο και επισης αρκετο καιρο (πολυ αρκετο) μετα. ΒΓΑΛΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ!!!

Διαβάζοντας όσα έγραψες κάποιος μπορεί να σχολιάσει πάρα πολλά.  Μία απορία, λες ότι μετά από λίγες μέρες έκανες εξετάσεις και ανακάλυψες ότι είχες αρπάξει και κονδυλώματα και έρπη.  Η επώαση του ιού για τα κονδυλώματα, από τα λίγα που ξέρω, παίρνει αρκετό καιρό, για το έρπη λιγότερο, πάντως πάλι αν δε κάνω λάθος χρειάζονται αρκετές ημέρες αν όχι εβδομάδες.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Τη φάγαμε τη Regina ,πρεπει να πήρε πουλο απο το eog!Παλι καλα!Ας παει στους ακαποτους!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ε είναι κάποιος πολύ γνωστός που αφού πάει με μια γκόμενα(εκτός γραφείου),παίρνει την άλλη μέρα τηλέφωνο ή σκάιπ και λέει στο γραφείο "χθες ήμουνα με την τάδε"!

άντρακλας!!!!
σε λίγο θα μπει και θα ποστάρει μάλιστα...
 

midevil

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2012
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Η "οικογενεια" των τυχερων - ατυχως (το ατυχως παει σε εμενα που μου κληρωσε κι αρπαξα τα παρασημα της) αριθμει κατα ομολογια των μελων, 6 παικτες. Μπορει να υπαρχουν κι αλλοι που εγω λεω σιγουρα θα υπαρχουν, που να μην μιλανε η να μην μπαινουν εδω. Τα ξερεις αυτα μπεμπε, εισαι κι εσυ ενας απο εμας... μην ξεχνιεσαι. δεν το λεω εγω - η ΙΔΙΑ το ειπε, αφου εγω με τις δικες σου πλατες (ναι ομολογω) την επισκεφτηκα κι απο εκει και περα επαιξα δικο μου παιχνοιδι κι εφαγα το κεφαλι μου

ΕΙΠΑΜΕ, ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ


Δεν φαντάζεσαι dimako τι αλήθειες είπες και τι λαγούς έβγαλες . Τι υπονόμους ένωσες από εδώ μέχρι το Παρίσι . Ευχαριστούμε .....
 

midevil

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2012
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0


Και μίλησες για δευτεροκλασάτη . Που να δεις τι γίνεται με στανταράκια ......
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
[quote author=petros ioannou  link=topic=27.msg5019236#msg5019236 date=1385561692]

Και μίλησες για δευτεροκλασάτη . Που να δεις τι γίνεται με στανταράκια ......
[/quote]ριχτα!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom