Νέα

Χύσιμο στο μάτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα valeria
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εσεις που ποσταρετε φωτο εδω,εχετε υποψην σας οτι αυτο το θρεντ διαβαζεται & απο επισκεπτες που μπορει(μπορει λεω)να ειναι ανηλικοι???
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
εσεις που ποσταρετε φωτο εδω,εχετε υποψην σας οτι αυτο το θρεντ διαβαζεται & απο επισκεπτες που μπορει(μπορει λεω)να ειναι ανηλικοι???
γιατι φιλε pleasure εσυ δεν ποσταρεις φωτο????
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Τώρα πλάκα κάνεις. Άμα πατήσουν τα λινκ γίνονται ενήλικοι...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
εσεις που ποσταρετε φωτο εδω,εχετε υποψην σας οτι αυτο το θρεντ διαβαζεται & απο επισκεπτες που μπορει(μπορει λεω)να ειναι ανηλικοι???

Θελω να πιστευω πως αστειευεσαι.
 

Επισκέπτης
ουτε πλακα κανω,ουτε αστειευομαι..εξεφρασα μια αποψη..δεν υποχρεωσα κανεναν να την ασπαστει,ουτε & να συμφωνησει μαζι μου..
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
ουτε πλακα κανω,ουτε αστειευομαι..εξεφρασα μια αποψη..δεν υποχρεωσα κανεναν να την ασπαστει,ουτε & να συμφωνησει μαζι μου..

Το οτι ομως ειναι μελη δεν σημαινει οτι ειναι και ολοι ενηλικοι ρε συ Pleasuregiver!

Μη κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας, αν ηταν ετσι τοτε το site δε θα επρεπε να υπαρχει καν, γιατι μπορει και να το εβλεπε ενας ανηλικος! ( που δεν βλεπω κατι το κακο σε αυτο )
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Τα λινκ που καταχωρείς εσύ και άλλοι χαχαχχ που δείχνουν τη Μονή Πετράκη
 

Επισκέπτης
Το οτι ομως ειναι μελη δεν σημαινει οτι ειναι και ολοι ενηλικοι ρε συ Pleasuregiver!

Μη κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας, αν ηταν ετσι τοτε το site δε θα επρεπε να υπαρχει καν, γιατι μπορει και να το εβλεπε ενας ανηλικος! ( που δεν βλεπω κατι το κακο σε αυτο )
δεν κρυβομαι πισω απο κανενα δαχτυλο..ισα-ισα που εκφραζω ευθαρσως τις αποψεις μου με τις οποιες δεν χρειαζεται να συμφωνει κανεις..ενα δεκαχρονο ομως μπορει κατα λαθος να διαβασει 5 μαλακιες σαν επισκεπτης..το να κανει register & να γινει μελος ειναι απειρως ποιο δυσκολο..
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Το να κάνει ρετζιστερ 13χρονο που παίζει Σιβιλλαιζάσιον, δύσκολο όντως. Και προσγειώσου στη πραγματικότητα
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
η ερωτηση σου προφανως ειναι αστεια απο την στιγμη που ξερεις οτι ποσταρω..μονο που εκει που ποσταρω εγω εχουν προσβαση μονο τα μελη & οχι οι επισκεπτες..
δηλαδη το θεμα πιπινια πχ που ποσταρεις δε μπορει να το δει επισκεπτης????????????????????????????
 

Επισκέπτης
δηλαδη το θεμα πιπινια πχ που ποσταρεις δε μπορει να το δει επισκεπτης????????????????????????????
οχι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε..πως το λενε????καμμια συλλογη που ειναι καταχωρημενη στα +18 δεν μπορει..λες να σου λεω ψεμματα???
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Μα τώρα πλάκα κάνουμε;; Δλδ αμά μπει το ξαδερφακι και δηλώσει 18 - για να μπει στα ηλεκτρονικά χαχαχαχ - θα το δει ο δάσκαλος; Αυτά μας μάραναν
 

Επισκέπτης
Μα τώρα πλάκα κάνουμε;; Δλδ αμά μπει το ξαδερφακι και δηλώσει 18 - για να μπει στα ηλεκτρονικά χαχαχαχ - θα το δει ο δάσκαλος; Αυτά μας μάραναν
καθολου πλακα δεν κανουμε..επαναλαμβανω οτι εξεφρασα την αποψη μου με την οποια δεν χρειαζεται να συμφωνει κανεις..εσυ ομως & οι αλλοι που τα λετε αυτα εχετε σκεφτει πως ανετα μπορουν να κλεισουν το site γι' αυτο τον λογο???οταν καποιος δηλωνει +18 & μπαινει στην διαδικασια να κανει register δεν ευθυνεται το site αλλα ο ιδιος..ουτε τα βασικα δεν ξερετε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom