Νέα

«Χρυσά» παιχνίδια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
352
Πόντοι
21
Συλλέγουμε τις ιστορίες και τις εμπειρίες μας από golden showers, αλλά και όλα όσα θα θέλαμε να δοκιμάσουμε και να κάνουμε. Ξεκινώ με δύο σύντομες εμπειρίες:

1. Πριν χρόνια με μεγάλη σχέση εκεί στο μπάνιο ξεκίνησε σαν αστείο, αφού είχα δει κάτι τσόντες τυχαία τότε. Εκεί που κάναμε μπάνιο μου λέει είναι ζεστό το νερό και εκεί της λέω και κάτι άλλο. Όλο με νόημα μου λέει τι είναι, θα μου δείξεις και ξεκίνησα. Τα πήρε στο σώμα με βλέμμα όλο πάθος για το νέο και ανεξερεύνητο και μετά τα δοκίμασε. Ήπιε και λίγα. Στη συνέχεια μου λέει θέλω να το κάνω κι εγώ κι έτσι έγινε. Τα δέχτηκα πάνω στην πούτσα μου που την έπαιζα. Στη συνέχεια έκατσε η γκόμενα και γαμηθήκαμε.

2. Σε πολύ σκληρό ξέσκισμα με τύπισσα που μόνο γι' αυτό βρισκόμασταν πάμε στο μπάνιο. Εκεί της λέω μπες μέσα και ξεκίνησα να την κατουράω. Πριν καλά καλά τελειώσω όταν η ροή ήταν χαμηλή το χώνει στο στόμα και αρχίζει μανιασμένη πίπα με το να τρέχουν σάλια και να καταπίνει τα πάντα. Έφτασε και το τέλος έτσι και κατάπιε τα πάντα απευθείας στο λαρύγγι. Μετά με ρώτησε δεν σου έμεινε τίποτα να με καθαρίσεις;

Σειρά σας.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Το έχω κάνει σε μια κάποτε μεθυσμένος και το έχω δεχτεί από τη γυναίκα μου στο σώμα! Δύσκολο!!! Πιο εύκολα δίνουν κώλο!!!
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.755
Κριτικές
3
Like
9.651
Πόντοι
1.336
Το έχω κάνει σε μια κάποτε μεθυσμένος και το έχω δεχτεί από τη γυναίκα μου στο σώμα! Δύσκολο!!! Πιο εύκολα δίνουν κώλο!!!
Ζήτα κώλο να γαμήσεις
κι όχι να την κατούρησεις
θα σε πάρει σοβαρά
αν σε δει κωλομπαρά
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.375
Like
4.567
Πόντοι
456
ρε παιδια δεν βρωμαει η οσμη? οσο καυλα και να εχεις, η οσμη ειναι ξενερωμα απο τη στιγμη που γνωριζεις την προελευση της.
καλοπροαιρετη απορια.

ΥΓ-ενταξει η καταποση ειναι εκτος χαρακτηρισμου. πολυ επικινδυνο.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.028
Like
1.784
Πόντοι
216
Θυμάμαι σκηνικό σε νησί να έχουμε γνωρίσει κοριτσοπαρεα διάφορες ηλικίες συναδελφισες από γνωστό φροντιστήριο ξένων γλωσσών. Ενας φίλος τυφλά από το μεθύσι μπαλαμουτιαζεται με μια και πάνε σε κάτι βραχάκια. Τελικά δεν του έκανε κούκου και του ζήτησε να την κατουρήσει. Το οποίο στην φάση που ήταν μετά από όλα αυτά που είχαμε πιει ήταν εύκολακι. Μας έκανε περιγραφή την επόμενη μέρα και όταν την ξανά είδαμε ούτε χειραψίες ούτε σταυρωτά φιλιά ούτε την αγκιζαμε. Ήταν και χορευταρου αυτή ήθελε να χορεύει με όλη την παρέα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.138
Κριτικές
5
Like
12.600
Πόντοι
3.786
ρε παιδια δεν βρωμαει η οσμη? οσο καυλα και να εχεις, η οσμη ειναι ξενερωμα απο τη στιγμη που γνωριζεις την προελευση της.
καλοπροαιρετη απορια.

ΥΓ-ενταξει η καταποση ειναι εκτος χαρακτηρισμου. πολυ επικινδυνο.
Πολύ νερό από πριν και από τους δύο.Δεν βρωμάνε έτσι,είναι αραιωμένα προς το λευκό χρώμα.Καυλωτική εμπειρία
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.028
Like
1.784
Πόντοι
216
Με Μαρίνα 60 ένα και μοναδικό ραντεβού που έκανα πάνε πολλά χρόνια πέφτει ξέσκισμα σε όλες τις στάσεις και στο τέλος ανεβαίνει από πανω κάνει squirt πετάγονταν παντού. Αλλά κατά την γνώμη μου επειδή έχω ξανά πετύχει squirt την Μαρίνας ήταν κάτι ανάμεσα σε piss και squirt.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολύ νερό από πριν και από τους δύο.Δεν βρωμάνε έτσι,είναι αραιωμένα προς το λευκό χρώμα.Καυλωτική εμπειρία
Υπάρχει και χαπακι που παίρνουν επαγγελματίες πριν το ραντεβού για piss.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.950
Πόντοι
9.297
ρε παιδια δεν βρωμαει η οσμη? οσο καυλα και να εχεις, η οσμη ειναι ξενερωμα απο τη στιγμη που γνωριζεις την προελευση της.
καλοπροαιρετη απορια.

ΥΓ-ενταξει η καταποση ειναι εκτος χαρακτηρισμου. πολυ επικινδυνο.
Συμφωνώ απολύτως με το ότι η κατάποση είναι επικίνδυνη.
Όμως ένα τσισοντουζακι δεν νομίζω να είναι επικινδυνο.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.459
Πόντοι
2.487
Θυμάμαι σκηνικό σε νησί να έχουμε γνωρίσει κοριτσοπαρεα διάφορες ηλικίες συναδελφισες από γνωστό φροντιστήριο ξένων γλωσσών. Ενας φίλος τυφλά από το μεθύσι μπαλαμουτιαζεται με μια και πάνε σε κάτι βραχάκια. Τελικά δεν του έκανε κούκου και του ζήτησε να την κατουρήσει. Το οποίο στην φάση που ήταν μετά από όλα αυτά που είχαμε πιει ήταν εύκολακι. Μας έκανε περιγραφή την επόμενη μέρα και όταν την ξανά είδαμε ούτε χειραψίες ούτε σταυρωτά φιλιά ούτε την αγκιζαμε. Ήταν και χορευταρου αυτή ήθελε να χορεύει με όλη την παρέα.
Εχω ακουσει διαφορες μουφες μαλακιες για σκηνικα που δεν σου σηκωνεται, ο φιλος σου το τερματισε. Για να μην γινει ρομπα αυτος αποφασισε να κανει ρομπα το κοριτσακι.
 

sise

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
155
Κριτικές
10
Like
326
Πόντοι
291
Γιατί μόνο ντουζάκι;
Μπάνιο κανονικό!!
Είναι πολύ δύσκολο έως απίθανο να το δεχθεί η γυναίκα σου η η σχέση σου. Μόνα σε φάση όπως λέτε και πιο πάνω μιας βραδυας λιώμα στο ποτό.Ακόμη και βίζιτες που έχουν σκληρό πρόγραμμα αυτό δεν το συμπεριλαμβάνουν , η τουλάχιστον εγώ δεν το ξέρω , αν κάποιος συναγωνιστής έχει τέτοια εμπειρία ας την καταθέσει .
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.914
Κριτικές
20
Like
26.878
Πόντοι
8.346
Με εσκορτ το εχω κανει(το εχω γράψει κ σε κριτικές στις κοπέλες) και ειναι απο τις φασεις που γουστάρω. Καταποση κ τέτοια με επαγγελματίες δε παιζει για κανενα λογο, πιο πιθανό ειναι να το κανεις με κοπελα εκτός χωρου που μεχρι τωρα δν το εχω καταφέρει. Αλλα είμαι κοντα στο να το πετυχω πλεον. Είμαστε ακομα στην "εκπαιδευση"
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Άνετα πότιζα κάποια αλλά θα πρέπει να ήταν τέρμα ξεφτιλισμένη της μιας βραδιάς.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
Λυσσασμένο μιλφακι, είχε κατουρήσει σε ποτήρι, και τα ήπιαμε παρέα λες και ήταν πορτοκαλάδα, πρωτού της ξεσκίσω την μουνάρα της

Αυτό που με καύλωνε πιο πολύ είναι που την έβλεπα να πίνει τα κάτουρα της. Ήπια και εγώ φυσικά
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
γιατι λετε πως ειναι επικινδυνη η καταποση;γιατι λετε ψεματα;;
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Λυσσασμένο μιλφακι, είχε κατουρήσει σε ποτήρι, και τα ήπιαμε παρέα λες και ήταν πορτοκαλάδα, πρωτού της ξεσκίσω την μουνάρα της

Αυτό που με καύλωνε πιο πολύ είναι που την έβλεπα να πίνει τα κάτουρα της. Ήπια και εγώ φυσικά
Το θέμα είναι να τα πιεις από την πηγή απ'ευθείας!!! Τι ποτήρια και μαλακίες;;;
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Σε ξενοδοχείο που έχει ντουζιέρα με τη δικιά μου, το έχουμε κάνει αρκετές φορές!!! Όχι κατάποση, μόνο κατάβρεγμα!!! Στο σπίτι όμως που έχει μπανιέρα, όχι!!! Είναι ξενερουά να φύγεις από το κρεβάτι να πας μπανιέρα... Χάθηκε η καύλα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom