Νέα

Χριστίνα....Η χήρα του Μάο Τσετούνγκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 480
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
833
Πόντοι
376
Πληροφορίες λένε ότι έχει νταραβέρια με τους "Ρώσους" αυτές τις τελευταίες ημέρες, και ότι φεύγουν αύριο.  :grin: :grin: :grin:
 

katsa13

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
Κατάλαβα,δε θα βάλουμε τελικά πλυντήριο με το μωρό... σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας και για το χρόνο σας!!
 

AlexEasyRider

Μέγας
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
12
Like
12.189
Πόντοι
4.496
Ρε φίλε Σκορπιέ... στο BOURDELA.COM είμαστε. ΜΟΝΟ τέτοιες κοπέλες έχει εδώ μέσα.  :hi:
Οπότε... δεν καταλαβαίνω το "φτύσιμο" και το "όχι να τις γαμίσω".  :think:

Εδώ την άλλη την κατακατούρησε ο άλλος και μάλιστα έκανε και γαργάρες με το κίτρινο κάτουρο και μετά πιθανόν είχε και κάποιο άλλο ραντεβού όπου και θα φίλαγε τον επόμενο.
Παρόλα αυτά... όχι μόνο ακόμα την γαμούσαν, αλλά της έσκαγαν και υπερτιμεμένο κασέ στα 250. 
Μαλλον μιλας για τον αστικο μυθο που εδω και καποιους μηνες εχει σταματησει.
Παντως το κασε της ηταν στα 280 (μετα το ρεκτιφιε στις βυζομπαλες) και απο οσο ξερω, οταν εβγαινε ΔΕΝ εκανε ποτε πανω απο 1 ραντεβου τη μερα, αρα ΔΕΝ παιζει να φιλαγε καποιον αλλον μετα, οσα σπερματα και κατουρα να ειχε πριν ρουφηξει...
Αυτα.
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Να παραθέσω και εγώ την κριτική μου για την Χριστίνα όπως οφείλω!
Συνεννόηση γρήγορη, απάντησε στο email που έστειλα και είχαμε μια νύξη για το που βρέθηκε το email! Ξεπεράστηκε γρήγορα δεδομένου ότι δεν πρόκειται για προβληματικό άτομο.
Την ειδοποιώ πότε θα βρεθούμε και περιμένω στο δωμάτιο. Πρόβλημα από την reception. Δεν την αφήνουν να ανέβει δεδομένου ότι ήταν κανονικό ξενοδοχείο. Μετά το μπάχαλο ανεβαίνει, μπαίνει στο δωμάτιο και αντικρίζω μια ψηλή όμορφη κοπέλα. Οι φωτογραφίες οι πρώτες που είναι στο ξενοδοχείο bill δεν πιστεύω ότι ήταν δικές της. Οι τελευταίες όμως είναι πραγματικές. Προσωπικά θα την προτιμούσα χωρίς τα εξτενσιον! Στα του σώματος τώρα δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα δεδομένου ότι θα προτιμούσα την κοπέλα των πρώτων φωτογραφιών. Στήθος δυάρι στητό, κώλος μικρός για τα γούστα μου και φυσικά μακριά πόδια. Από πρόσωπο δεν τρελάθηκα δεδομένου ότι περίμενα κάτι καλύτερο. Από θέμα καθαριότητας πάνω στο γλύψιμο μπορώ να πω καλά είμαστε.
Ξεκινήσαμε με στοματικό και 69, με εμενα να γλύφω όλες τις τρύπες, όπου και τα έφτυσε μετά την απόθεση μου στο στόμα πισω στον λούτσο μου.
Στον δεύτερο κύκλο που ξεκινήσαμε σχετικά γρήγορα μετά το ντουζακι μου, κάναμε τρείς στάσεις, όπου οφείλω να παραδεχτώ ότι απο πάνω είναι ποίημα η κοπέλα (πατούσε πάνω στο κρεβάτι με τις εξαίσιες πατούσες της και κρατιόταν απο το κρεβάτι), στα τέσσερα είχα τέλεια θέα αλλά ήθελα μεγαλύτερο πάτο!!, στο ιεραποστολικό η κοπέλα αν και απο κάτω χτυπιόταν και έτριβε κλειτορίδα και μόνο για αυτό το θέαμα ερχόταν γρήγορα η ολοκλήρωση μου. Όσπου και πανηγυρικά ήρθε.
Απο social, μιλάει καλά ελληνικά αλλά δεν θα κάνω και φιλοσοφική συζήτηση μαζί της. Αν και μου δήλωσε φοιτήτρια.
Σύνολο έκατσε μία ώρα γιατί είχα μια υποχρέωση μετά. Αν και την χόρτασα.
Συνοψίζοντας δεν πιστέυω ότι θα την ξαναβλεπα. Με χάλασε λίγο η καθαριότητα που ήθελα παραπάνω, και ο σωματότυπος δεν ήταν αυτός που περίμενα. Περίμενα νταρντανομούνα για να πώ την αλήθεια. Το μοντελε το σώμα καλό ήταν αλλά όχι για εμένα. Θα την πρότεινα φυσικά σε άλλον. Τηλέφωνο μην ζητάτε απο εμένα, θα το έχετε τόσο ευκολα όσο και εγώ.
Αυτά από εμένα. Να περνάτε καλά και πιστευω να βοήθησα!!
 

KALLIMAXOS

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
26
Like
11.322
Πόντοι
5.946
Mαυρη χηρα ειναι ο χαρακτηριστικος τιτλος που θα της ταιριασε Το λοιπον συναντηθηκαμε μπαμ μπαμ αψογα  η εμφανιση ειναι οπως η φωτο προσωπο συμπαθητικο καθημερινο.Στο ζουμι πιπα για σεμιναριο μπαινω μεσα και αρχιζω δεν με αφησε να την γλειψω επιτηδες γιατι γνωριζε οτι ειχε περιοδο  οταν μπηκα μεσα και αρχισα κατεβηκαν οι ρωσοι οπως λεει και ο φιλος the greek βγαινω βγαζω καποτα και επειδη ειμαι μαλακας σε αυτον τον τομεα δεν μπορω να σταματησω ειχα μπει στο τρυπακι ,διαδικασια της σεξουαλικης υπερδιεργεσης ,κανονικα επρεπε να της ειχα δωσει ποδι Τελος παντων πλενομαστε της λεω αιντε παμε και πιστευω να φυγουν τα χοντρα μαλακιες μεντολες τελος μια ωρας και ετσι οπως παμε για δευτερη μου λεει οτι δεν εχει τριτη καποτα και μου λεει οτι εσυ φταις που τις πεταξες στην αρχη μιλαμε για ΘΡΑΣΟΣ δεν φτανει που με βρηκε μαλακα σε αυτον τον τομεα και δεν την πεταξα οξω μου λεει οτι φταιω που πεταξα τις καποτες με τα αιματα  και οτι ακομη φταιω οτι μπηκα αποτομα μεσα της και κατεβηκαν οι ρωσοι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Βρίσκει μια κανουμε οτι κανουμε ε μετα απο μιαμιση ωρα δεν ηταν σε πληρη στυση που μου ελεγε οτι παιρνω και βιαγκρα και της λεω παρτον πιπα και συνεχιζουμε ελα ομως που δεν ειχαμε καποτα αλλη και λεω πανω στην απελπισια μου ας βαλουμε την ιδια αλλα παπαριες της εδωσα τα χρηματα για μιαμιση ωρα και εληξε το παραμυθι Επισης δεν προσαρμοζεται με τα θελω του πελατη της λεω δωσε ενα φιλη πανω στην καυλα μου λεει δεν ειμαι ρομαντικη ειχε την εντυπωση οτι θα την παντρευτω  τελικα εδωσε και πολλα αλλα πεταει και μαλακιες Τελος ειναι μια μαυρη χηρα αρπαχτικο που βρισκει και τα κανει προσωπικα μια επιασε μαλακα στην καυλα και στα φραγκα μου δεν πειραζει παμε για αλλα Αυτη ειναι μια κριτικη και δεν θελω σε καμια περιπτωση να υποτιμησω η οτιδηποτε αλλο  τους συναγωνιστας που την προτειναν αλλα εδω γραφουμε για ενημερωση με  ανιδιοτελεια
 

erikos_E

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
5.715
Κριτικές
19
Like
6.923
Πόντοι
2.646
Mαυρη χηρα ειναι ο χαρακτηριστικος τιτλος που θα της ταιριασε Το λοιπον συναντηθηκαμε μπαμ μπαμ αψογα  η εμφανιση ειναι οπως η φωτο προσωπο συμπαθητικο καθημερινο.Στο ζουμι πιπα για σεμιναριο μπαινω μεσα και αρχιζω δεν με αφησε να την γλειψω επιτηδες γιατι γνωριζε οτι ειχε περιοδο  οταν μπηκα μεσα και αρχισα κατεβηκαν οι ρωσοι οπως λεει και ο φιλος the greek βγαινω βγαζω καποτα και επειδη ειμαι μαλακας σε αυτον τον τομεα δεν μπορω να σταματησω ειχα μπει στο τρυπακι ,διαδικασια της σεξουαλικης υπερδιεργεσης ,κανονικα επρεπε να της ειχα δωσει ποδι Τελος παντων πλενομαστε της λεω αιντε παμε και πιστευω να φυγουν τα χοντρα μαλακιες μεντολες τελος μια ωρας και ετσι οπως παμε για δευτερη μου λεει οτι δεν εχει τριτη καποτα και μου λεει οτι εσυ φταις που τις πεταξες στην αρχη μιλαμε για ΘΡΑΣΟΣ δεν φτανει που με βρηκε μαλακα σε αυτον τον τομεα και δεν την πεταξα οξω μου λεει οτι φταιω που πεταξα τις καποτες με τα αιματα  και οτι ακομη φταιω οτι μπηκα αποτομα μεσα της και κατεβηκαν οι ρωσοι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Βρίσκει μια κανουμε οτι κανουμε ε μετα απο μιαμιση ωρα δεν ηταν σε πληρη στυση που μου ελεγε οτι παιρνω και βιαγκρα και της λεω παρτον πιπα και συνεχιζουμε ελα ομως που δεν ειχαμε καποτα αλλη και λεω πανω στην απελπισια μου ας βαλουμε την ιδια αλλα παπαριες της εδωσα τα χρηματα για μιαμιση ωρα και εληξε το παραμυθι Επισης δεν προσαρμοζεται με τα θελω του πελατη της λεω δωσε ενα φιλη πανω στην καυλα μου λεει δεν ειμαι ρομαντικη ειχε την εντυπωση οτι θα την παντρευτω  τελικα εδωσε και πολλα αλλα πεταει και μαλακιες Τελος ειναι μια μαυρη χηρα αρπαχτικο που βρισκει και τα κανει προσωπικα μια επιασε μαλακα στην καυλα και στα φραγκα μου δεν πειραζει παμε για αλλα Αυτη ειναι μια κριτικη και δεν θελω σε καμια περιπτωση να υποτιμησω η οτιδηποτε αλλο  τους συναγωνιστας που την προτειναν αλλα εδω γραφουμε για ενημερωση με  ανιδιοτελεια
Του ΚΚΕ εισαι φιλαρακο και δεν εφυγες με τους ρωσσους ? Γιατι εκεινοι θελουν ποτισμα ξερεις !!!!!
 

clifford

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Επειτα απο τα καλα σχολια και τις καλες κριτικες π διαβασα για τη Χριστινα στο νημα ειπα κ εγω να δοκιμασω με την κοπελα.Ευκολη συννενοηση μεσς email αρχικα και μεσω sms αργοτερα συναντηθηκαμε σε ξενοδοχειο του κεντρου(οπου την βολευει κ καλυτερα)!Η κοπελα ηρθε στην ωρα της και οταν την συναντησα εντυπωσιαστηκα απο το στυλακι της και το ντυσιμο της!Στα του αγωνα η πιπα της ειναι απο τα καλυτερα πραγματα π εχω ζησει :wanker:!!!Τα στησιματα της στο σεξ ειδικα στα 4 και οταν ΤΟΝ καβαλαει γινεται ο κακος χαμουλης :tn04: :uzi: :uzi:!!Οι αντοχες της ειναι τεραστιες καθως ειναι μικρη σε ηλικια κ σχετικα καινουργια στον χωρο και δεχεται ανενοχλητα απειρο σφηροκοπιμαjavascript:void(0);!Το τελος του πρωτου γυρου ηρθε στο στοματακι της οπου κ τα φτυνει!!!Στο social θελει λιγο προσοχη γιατι ξεφευγει ευκολα και δεν σταματαει να μιλαει!Ενα μεγαλο ΦΑΟΥΛ για μενα ειναι οτι στη διαρκεια του πρωτου γυρου χρησιμοποιησαμε 2 προφυλακτικα και δεν ειχε αλλα για να συνεχισουμε :huh: :huh:.Τεραστιο λαθος για οποιοδηποτε callgirl και λογω μεγαλης καυλας απλα τον ξαναεδωσα στο στομα!

Γενικοτερα η εικονα π μ εμεινε ηταν πολυ θετικη αν και θα την προτιμουσα ελαχιστα λιγοτερο μπαμπατσα(ναι ειμαι πλεονεκτης!!!)Τελος την προτεινω ανεπιφυλακτα σε λατρεις της πιπας κ τους βυζολαγνους!!!
 

JohnPAPAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
141
Κριτικές
12
Like
247
Πόντοι
291
ΟΛΑ μου ειπε φιλε! ΟΛΑ ΜΑ  ΟΛΑ!!!!!

και τι εισαι εσυ ρε μαστορα ?

ο ΝΤΑΒΑΣ της εισαι και σε πηρε τηλ. να σου κανει τα παραπονα της???

βεβαια βγαζει ενα νοημα (το να εισαι ο νταβας της)...πολυ promotion απο εσενα και τον φιλαρακο σου και πολυ κυνηγι σε οποιον λεει κατι αρνητικο....

ΥΓ μαστορας ειναι και ο κωλος της κατσικας...λενε στο χωριο μου
 
OP
OP
zadren

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.555
Πόντοι
2.756
και τι εισαι εσυ ρε μαστορα ?

ο ΝΤΑΒΑΣ της εισαι και σε πηρε τηλ. να σου κανει τα παραπονα της???

βεβαια βγαζει ενα νοημα (το να εισαι ο νταβας της)...πολυ promotion απο εσενα και τον φιλαρακο σου και πολυ κυνηγι σε οποιον λεει κατι αρνητικο....

ΥΓ μαστορας ειναι και ο κωλος της κατσικας...λενε στο χωριο μου
Τσ τσ τσ τσ....μα καλα ρε Τζον Παπα(ρα)ς...Πως εκφραζεσαι ετσι φιλε μου αγαπημενε? Λιγο σεβασμο στο φορουμ που ευτυχως και υπαρχει και αυτο και μπορεις να τραβας το πουλακι σου και να ριχνεις κανα χυσομελο και εσυ...Λοιπον ακου να δεις πως δουλευει το συστημα να ξερεις, ετσι τουλαχιστον να μην πετας μαλακιες δεξια και αριστερα μιας και εισαι και παιδι του εξωτερικου και πρεπει να μαθεις πως ειναι τα πραγματα εδω στο Ελλαντα...

Πρωτα απο ολα "νταβας" λεξη δεν υπαρχει. Μην την χρησιμοποιεις, υποτιμας την λιγη νοημοσυνη που εχει καθησει σαν κατακαθι στο σκατοκεφαλο σου. Εχεις μεινει στα 1985 με το εργο "Ο Νταβατζης της Ομονοιας" Ξεκολλα και ελα στις μερες μας τις ομορφες.

Αυτο που πραγματικα ειμαι το λεμε εδω "ζενεσεκουά". Ειμαι ενας κυριος απλος ζενεσεκουά που τυγχαινει να εχω το δικο μου φρουτερί. Απο εκει και περα, πουλαω και προκοφτικά, δλδ τα γαμησιάτικα που πληρώνει ο ιδιοκτήτης του τραγου (εσυ εισαι ο τραγος εδω) , στον ιδιοκτήτη της κατσίκας(η χηρα μας στην περιπτωση αυτη)...Εχεις καυλες? Βαρεθηκες να παιζεις το πουλακι σου και θες να γνωρισεις την κατσικα μου? Γιατι να την παρεις τσαμπα? Ηλιθιος εισαι ετσι και αλλιως....Εχω την κατσικα, εχω και το γαλα θα πληρωσεις ενα μικρο αντιτιμο. Πως πας δλδ εσυ να παρεις καμια πιπα εκει στα εξωτερικα και βγαζεις κανα φραγκο? Ε! κατι τετοιο και εγω αλλα με τη διαφορα οτι δεν βρωμιζω το στομα μου. Γκε γκε?

Αν οχι γκε γκε μιας και εισαι και μπανανα σκετη, να σου πω οτι απλα μπορεις να με πεις  συνδικαλιστή που αντί να στοχεύει με τη δράση του στην προάσπιση των συμφερόντων των εργαζόμενων πουτανων , τις χρησιμοποιεί για να αποκομίσει ατομικά οφέλη. Εμπορευομαι ονειρα και ατομικη ομορφια με τις κοπελες αυτες που "ζενεσκουάρω" με κατι παπαρες σαν εσενα που εισαι ετσι και αλλιως ανικανος να βρεις κατσικα ελευθερας βοσκης να σου φυγει η τραγιλα απο πανω σου...Και επειδη βλεπω με σενα ο πουτανοκαυγας να συνεχιζεται (μιας και εισαι ο σπυρακιας καυλομενος κλασσικος ηλιθιος) θα σου πω πως , ναι. Θα διαρκεσει πολυ γιατι γουσταρω να σε παιζω. Γουσταρω να παιζω τσαμπιολι ηλιθιους σαν εσενα αδελφε μου.

Και καθώς πούστης τον πούστη αγαπά, πουτάνα την πουτάνα, κι ο Τζον Παπα(ρα)ς  ο κολομπαράς τους παίρνει όλους σβάρνα, αμφιβάλλουμε ολοι εδω μεσα ότι η σύγκρουση θα διαρκέσει πολυ. Απλα γιατι θα πεσεις παλι στην παγιδα να μου βρισεις την κατσικα και να φας κανα μπαν παλι και θα στελνεις σαλια στους σεριφηδες να σε αφησουν ελευθερο.  Βεβαια στο τέλος οι πουτάνες θα τα ξαναβρούν και θα φιλιώσουν γιατί τις ενώνει η λαμογιά (για αυτο ειμαι εδω να σε προστατεψω αγαπημενε σπυριαρη) ,  πλην ομως κάποια ώρα θα έρθεις παλι εσυ, ο πρωταθλητης του φορουμ   δίκην εξΚωλοθρεφτή αγγέλου να μας γαμήσει όλους μαζί και μάλλον για αυτό το τελευταίο θα έπρεπε περισσότερο να ανησυχούμε. Και οχι για τα λεφτα που παιρνω εγω απο καθε γαμησι που κανεις εσυ. Που δεν το κανεις, αρα γιατι ανησυχεις?

Αντε επειδη σημερα ειμαι πολυ χαρουμενος επειδη προχτες πηγα και στο πανηγυρι της Αγιας Παρασκευης (βοηθεια μας) να σου πω οτι απο καθε γαμησι της Χριστινας που θα κανεις εγω προσωπικα παιρνω στην τσεπη 70 ευρω μιας και εχω και πολλες υποχρεωσεις. Ο αλλος ο Ελληνας παιρνει ενα πιτογυρο μονο. Μην τον κακολογεις. Ενας μαλακας ειναι, σαν εσενα ενα πραγμα.

Κατι τελευταιο αγαπη!

Κατα βαθος σε αγαπω πολυ φιλε...Ισως αν βρεθουμε ποτε για κανενα καφε μπορει να σε συμπαθησω και live τοσο πολυ που μπορει να σου κανω και καμια προταση συνεργασιας. Αλλα αυτα απο κοντα οταν προσγειωθεις εδω στη γη της επαγγελιας.
 

theo38

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Like
84
Πόντοι
1
Τσ τσ τσ τσ....μα καλα ρε Τζον Παπα(ρα)ς...Πως εκφραζεσαι ετσι φιλε μου αγαπημενε? Λιγο σεβασμο στο φορουμ που ευτυχως και υπαρχει και αυτο και μπορεις να τραβας το πουλακι σου και να ριχνεις κανα χυσομελο και εσυ...Λοιπον ακου να δεις πως δουλευει το συστημα να ξερεις, ετσι τουλαχιστον να μην πετας μαλακιες δεξια και αριστερα μιας και εισαι και παιδι του εξωτερικου και πρεπει να μαθεις πως ειναι τα πραγματα εδω στο Ελλαντα...

Πρωτα απο ολα "νταβας" λεξη δεν υπαρχει. Μην την χρησιμοποιεις, υποτιμας την λιγη νοημοσυνη που εχει καθησει σαν κατακαθι στο σκατοκεφαλο σου. Εχεις μεινει στα 1985 με το εργο "Ο Νταβατζης της Ομονοιας" Ξεκολλα και ελα στις μερες μας τις ομορφες.

Αυτο που πραγματικα ειμαι το λεμε εδω "ζενεσεκουά". Ειμαι ενας κυριος απλος ζενεσεκουά που τυγχαινει να εχω το δικο μου φρουτερί. Απο εκει και περα, πουλαω και προκοφτικά, δλδ τα γαμησιάτικα που πληρώνει ο ιδιοκτήτης του τραγου (εσυ εισαι ο τραγος εδω) , στον ιδιοκτήτη της κατσίκας(η χηρα μας στην περιπτωση αυτη)...Εχεις καυλες? Βαρεθηκες να παιζεις το πουλακι σου και θες να γνωρισεις την κατσικα μου? Γιατι να την παρεις τσαμπα? Ηλιθιος εισαι ετσι και αλλιως....Εχω την κατσικα, εχω και το γαλα θα πληρωσεις ενα μικρο αντιτιμο. Πως πας δλδ εσυ να παρεις καμια πιπα εκει στα εξωτερικα και βγαζεις κανα φραγκο? Ε! κατι τετοιο και εγω αλλα με τη διαφορα οτι δεν βρωμιζω το στομα μου. Γκε γκε?

Αν οχι γκε γκε μιας και εισαι και μπανανα σκετη, να σου πω οτι απλα μπορεις να με πεις  συνδικαλιστή που αντί να στοχεύει με τη δράση του στην προάσπιση των συμφερόντων των εργαζόμενων πουτανων , τις χρησιμοποιεί για να αποκομίσει ατομικά οφέλη. Εμπορευομαι ονειρα και ατομικη ομορφια με τις κοπελες αυτες που "ζενεσκουάρω" με κατι παπαρες σαν εσενα που εισαι ετσι και αλλιως ανικανος να βρεις κατσικα ελευθερας βοσκης να σου φυγει η τραγιλα απο πανω σου...Και επειδη βλεπω με σενα ο πουτανοκαυγας να συνεχιζεται (μιας και εισαι ο σπυρακιας καυλομενος κλασσικος ηλιθιος) θα σου πω πως , ναι. Θα διαρκεσει πολυ γιατι γουσταρω να σε παιζω. Γουσταρω να παιζω τσαμπιολι ηλιθιους σαν εσενα αδελφε μου.

Και καθώς πούστης τον πούστη αγαπά, πουτάνα την πουτάνα, κι ο Τζον Παπα(ρα)ς  ο κολομπαράς τους παίρνει όλους σβάρνα, αμφιβάλλουμε ολοι εδω μεσα ότι η σύγκρουση θα διαρκέσει πολυ. Απλα γιατι θα πεσεις παλι στην παγιδα να μου βρισεις την κατσικα και να φας κανα μπαν παλι και θα στελνεις σαλια στους σεριφηδες να σε αφησουν ελευθερο.  Βεβαια στο τέλος οι πουτάνες θα τα ξαναβρούν και θα φιλιώσουν γιατί τις ενώνει η λαμογιά (για αυτο ειμαι εδω να σε προστατεψω αγαπημενε σπυριαρη) ,  πλην ομως κάποια ώρα θα έρθεις παλι εσυ, ο πρωταθλητης του φορουμ  δίκην εξΚωλοθρεφτή αγγέλου να μας γαμήσει όλους μαζί και μάλλον για αυτό το τελευταίο θα έπρεπε περισσότερο να ανησυχούμε. Και οχι για τα λεφτα που παιρνω εγω απο καθε γαμησι που κανεις εσυ. Που δεν το κανεις, αρα γιατι ανησυχεις?

Αντε επειδη σημερα ειμαι πολυ χαρουμενος επειδη προχτες πηγα και στο πανηγυρι της Αγιας Παρασκευης (βοηθεια μας) να σου πω οτι απο καθε γαμησι της Χριστινας που θα κανεις εγω προσωπικα παιρνω στην τσεπη 70 ευρω μιας και εχω και πολλες υποχρεωσεις. Ο αλλος ο Ελληνας παιρνει ενα πιτογυρο μονο. Μην τον κακολογεις. Ενας μαλακας ειναι, σαν εσενα ενα πραγμα.

Κατι τελευταιο αγαπη!

Κατα βαθος σε αγαπω πολυ φιλε...Ισως αν βρεθουμε ποτε για κανενα καφε μπορει να σε συμπαθησω και live τοσο πολυ που μπορει να σου κανω και καμια προταση συνεργασιας. Αλλα αυτα απο κοντα οταν προσγειωθεις εδω στη γη της επαγγελιας.
καλημερα zadren!
 

JohnPAPAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
141
Κριτικές
12
Like
247
Πόντοι
291
Τσ τσ τσ τσ....μα καλα ρε Τζον Παπα(ρα)ς...Πως εκφραζεσαι ετσι φιλε μου αγαπημενε? Λιγο σεβασμο στο φορουμ που ευτυχως και υπαρχει και αυτο και μπορεις να τραβας το πουλακι σου και να ριχνεις κανα χυσομελο και εσυ...Λοιπον ακου να δεις πως δουλευει το συστημα να ξερεις, ετσι τουλαχιστον να μην πετας μαλακιες δεξια και αριστερα μιας και εισαι και παιδι του εξωτερικου και πρεπει να μαθεις πως ειναι τα πραγματα εδω στο Ελλαντα...

Πρωτα απο ολα "νταβας" λεξη δεν υπαρχει. Μην την χρησιμοποιεις, υποτιμας την λιγη νοημοσυνη που εχει καθησει σαν κατακαθι στο σκατοκεφαλο σου. Εχεις μεινει στα 1985 με το εργο "Ο Νταβατζης της Ομονοιας" Ξεκολλα και ελα στις μερες μας τις ομορφες.

Αυτο που πραγματικα ειμαι το λεμε εδω "ζενεσεκουά". Ειμαι ενας κυριος απλος ζενεσεκουά που τυγχαινει να εχω το δικο μου φρουτερί. Απο εκει και περα, πουλαω και προκοφτικά, δλδ τα γαμησιάτικα που πληρώνει ο ιδιοκτήτης του τραγου (εσυ εισαι ο τραγος εδω) , στον ιδιοκτήτη της κατσίκας(η χηρα μας στην περιπτωση αυτη)...Εχεις καυλες? Βαρεθηκες να παιζεις το πουλακι σου και θες να γνωρισεις την κατσικα μου? Γιατι να την παρεις τσαμπα? Ηλιθιος εισαι ετσι και αλλιως....Εχω την κατσικα, εχω και το γαλα θα πληρωσεις ενα μικρο αντιτιμο. Πως πας δλδ εσυ να παρεις καμια πιπα εκει στα εξωτερικα και βγαζεις κανα φραγκο? Ε! κατι τετοιο και εγω αλλα με τη διαφορα οτι δεν βρωμιζω το στομα μου. Γκε γκε?

Αν οχι γκε γκε μιας και εισαι και μπανανα σκετη, να σου πω οτι απλα μπορεις να με πεις  συνδικαλιστή που αντί να στοχεύει με τη δράση του στην προάσπιση των συμφερόντων των εργαζόμενων πουτανων , τις χρησιμοποιεί για να αποκομίσει ατομικά οφέλη. Εμπορευομαι ονειρα και ατομικη ομορφια με τις κοπελες αυτες που "ζενεσκουάρω" με κατι παπαρες σαν εσενα που εισαι ετσι και αλλιως ανικανος να βρεις κατσικα ελευθερας βοσκης να σου φυγει η τραγιλα απο πανω σου...Και επειδη βλεπω με σενα ο πουτανοκαυγας να συνεχιζεται (μιας και εισαι ο σπυρακιας καυλομενος κλασσικος ηλιθιος) θα σου πω πως , ναι. Θα διαρκεσει πολυ γιατι γουσταρω να σε παιζω. Γουσταρω να παιζω τσαμπιολι ηλιθιους σαν εσενα αδελφε μου.

Και καθώς πούστης τον πούστη αγαπά, πουτάνα την πουτάνα, κι ο Τζον Παπα(ρα)ς  ο κολομπαράς τους παίρνει όλους σβάρνα, αμφιβάλλουμε ολοι εδω μεσα ότι η σύγκρουση θα διαρκέσει πολυ. Απλα γιατι θα πεσεις παλι στην παγιδα να μου βρισεις την κατσικα και να φας κανα μπαν παλι και θα στελνεις σαλια στους σεριφηδες να σε αφησουν ελευθερο.  Βεβαια στο τέλος οι πουτάνες θα τα ξαναβρούν και θα φιλιώσουν γιατί τις ενώνει η λαμογιά (για αυτο ειμαι εδω να σε προστατεψω αγαπημενε σπυριαρη) ,  πλην ομως κάποια ώρα θα έρθεις παλι εσυ, ο πρωταθλητης του φορουμ   δίκην εξΚωλοθρεφτή αγγέλου να μας γαμήσει όλους μαζί και μάλλον για αυτό το τελευταίο θα έπρεπε περισσότερο να ανησυχούμε. Και οχι για τα λεφτα που παιρνω εγω απο καθε γαμησι που κανεις εσυ. Που δεν το κανεις, αρα γιατι ανησυχεις?

Αντε επειδη σημερα ειμαι πολυ χαρουμενος επειδη προχτες πηγα και στο πανηγυρι της Αγιας Παρασκευης (βοηθεια μας) να σου πω οτι απο καθε γαμησι της Χριστινας που θα κανεις εγω προσωπικα παιρνω στην τσεπη 70 ευρω μιας και εχω και πολλες υποχρεωσεις. Ο αλλος ο Ελληνας παιρνει ενα πιτογυρο μονο. Μην τον κακολογεις. Ενας μαλακας ειναι, σαν εσενα ενα πραγμα.

Κατι τελευταιο αγαπη!

Κατα βαθος σε αγαπω πολυ φιλε...Ισως αν βρεθουμε ποτε για κανενα καφε μπορει να σε συμπαθησω και live τοσο πολυ που μπορει να σου κανω και καμια προταση συνεργασιας. Αλλα αυτα απο κοντα οταν προσγειωθεις εδω στη γη της επαγγελιας.


φιλτατε ζαρΔΕΝ (το ΔΕΝ απο το δεν γαμααει)

πω ρε φιλε, πρεπει να σε εχει φαει .....η μαλακια
το πουλακι σου (εαν μπορεις να το βρεις-γερος ανθρωπος) πρεπει να το εχεις κανει...σφεντονα!!!

το λογίδιον σου λεω να το ονομασουμε.....«Μια νύχτα στο μουσείο...4» (1,2,ΚΑΙ 3 υπαρχουν)

Απο ολη αυτη την μαλακια που εγραψες εμαθα και κατι....τι ειναι "ζενεσεκουά"
μεταφραση:
ζενεσεκουά : Γαλλοφλώρικη έκφραση εκ του je ne sais quoi, που σημαίνει «δεν ξέρω τι», ή, ευρύτερα, «αυτό το κάτι το πώς το λένε;» ή «αυτό το ξερωγώ». Θα το μετέφραζα και ως αύρα.
Το λέμε για αυτό το κάτι το άπιαστο, το οποίο υπερβαίνει ένα σύνολο ιδιοτήτων κάποιου. Δηλαδή για να είσαι κάτι, λ.χ. επαναστάτης, Λατίνος εραστής, Σλάνγκος Δράκος, σελεμπριτόνι, μεταλάς, άνθρωπος του υποκόσμου, νταβατζής, άνθρωπος του μόχθου ...


και καταλαβα αμεσως γιατι την χρησιμοποιησες....φλωρικη λεξη, σου ταιριαζει απολυτως!!!

το δευτερο που εμαθα απο αυτα που ειπες ειναι οτι ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΝΤΑΒΑΤΖΗΣ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ !
ΜΠΡΑΒΟ σου, χαιρομαι που το παραδεκτηκες, ετσι ειναι καλυτερα να ξερουμε ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ!!!

α, ξεχασα εχει και τριτο που εμαθα σημερα, μαλλον για να το πω σωστα μου ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΣ ΠΑΛΙ

ΚΥΡΙΟΙ Ο ζαρΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΠΜ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ...ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ._
  :think:

ειπες
"Απλα γιατι θα πεσεις παλι στην παγιδα να μου βρισεις την κατσικα και να φας κανα μπαν παλι και θα στελνεις σαλια στους σεριφηδες να σε αφησουν ελευθερο. "

που ξερει με ποιον μιλαω και τι  λεω εαν δεν βλεπει τα ΠΜ μου ??????????????????????

οπως βλεπεις δεν επεσα στην παγιδα που μου στησατε μαζι με τους μοδε-rators(μονο για μοδα κανουν αυτοι) για να σε βρισω(οπως ειπες οτι περιμενατε) και να με κανουν mute/ban/....

Ο Invisible Man με εκανε mute με αιτιολογια :  προσωπικοί χαρακτηρισμοί για πολλοστή φορά
εαν ειχα γραψει εγω το μηνυμα που εγραψες εσυ θα με ειχε κανει ban. εσενα ομως....ουτε που σου μιλαει
αυτο στη κριση του κοινου.....

για καφε δεχομε να παμε εαν μου υποσχεθεις οτι θα μου πεις με τι κρατας τον Invisible Man και σε φοβαται !!!!

αυτα, οπως βλεπεις δεν θα πεσω στο επιπεδο σου με χαρακτηρισμους για κωλομπαραδες κλπ
επισης αδιαφορω εαν εσυ και οι κατσικες σου συνουσιαζοσαστε, ουτε εαν αγαπας πουστη ή πουτανα οπως γραφεις
"πούστης τον πούστη αγαπά, πουτάνα την πουτάνα"

και κατι αλλο εσυ με 15 κριτικες για κοριτσια 2 για hotel και 1 για "μαγαζακι"....εχεις 9700+ μηνυματα
δλδ απο 20/07/15 εχεις γαμησει 16 γυναικες ....sorry ετσι δεν λεγεσαι παλιος στο bourdela....ΤΡΟΜΠΑΣ λεγεσαι

Κατι τελευταιο αγαπη!

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΓΛΕΝΤΑΩ !!!!

«μείνε ζωντανός, θα σε βρω»
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Γουστάρω και τους δύο...+1000...βεβαία θα τα ξαναδιαβασω 2, 3 φορές για να μπω στο νόημα :headbaning1:

για την χήρα δεν ξέρω ακόμα.....είμαι και σαν Κινέζος, μην της θυμήσω τον Μαο και στεναχωρεθεί :walkingpenis:
 

Husqsvarnas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
112
Κριτικές
7
Like
320
Πόντοι
281
Μια ταινία με ίντριγκα,δράση,μυστήριο,περιπέτεια...

"Τα πετρέλαια του JohnPAPAS και η αχόρταγη μαύρη χήρα του Μάο Τσεντούνκ!"  :orchestra:
 

JohnPAPAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
141
Κριτικές
12
Like
247
Πόντοι
291
Γουστάρω και τους δύο...+1000...βεβαία θα τα ξαναδιαβασω 2, 3 φορές για να μπω στο νόημα :headbaning1:

για την χήρα δεν ξέρω ακόμα.....είμαι και σαν Κινέζος, μην της θυμήσω τον Μαο και στεναχωρεθεί :walkingpenis:

αμα  θελεις περισσοτερο γελιο, εχουμε ΚΑΙ ΕΔΩ:

 

JohnPAPAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
141
Κριτικές
12
Like
247
Πόντοι
291
Μια ταινία με ίντριγκα,δράση,μυστήριο,περιπέτεια...

"Τα πετρέλαια του JohnPAPAS και η αχόρταγη μαύρη χήρα του Μάο Τσεντούνκ!"  :orchestra:

ρε φιλε εανειχα πετρελαια θα ασχολιομουν με την "χηρα του ζαρΔΕΝ" ????
καλο ομως!

ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ
να μετονομαστει το νημα σε "χηρα του ζαρΔΕΝ"
αφου παραδεχθηκε οτι ειναι ο νταβας της.
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
833
Πόντοι
376

Συνημμένα

  • 15697538_1878484022395117_8032121423206146090_n.jpg
    15697538_1878484022395117_8032121423206146090_n.jpg
    112,6 KB · Εμφανίσεις: 67

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.609
Πόντοι
5.196

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom