Νέα

Χριστίνα Ανδρεάδου: Από το GNTM στο πορνό !!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tito777

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2023
Μηνύματα
26
Like
174
Πόντοι
0
https://*****/h-christy-white-apanta-se-10-akros-pikantikes-erotiseis-mono-edo/


Το γύρισμα που είχες χύσει πιο έντονα και τι θυμάσαι από αυτό


Ήταν ένα γύρισμα που ήμουν με τον πρώην συντροφο μου και έχω αναλύσει αρκετές φορές .. Ήταν ξεκάθαρα επειδή ήξερε τα κουμπιά μου, αν το ψάξετε θα το βρείτε γιατί φαίνεται και έντονα. Επίσης άλλο ένα γύρισμα, το γύρισμα με το squirt στη Blacked. Πολύ πρόσφατο και ακόμα το σκέφτομαι!
Το πιο περίεργο πορνό που σε έχει καυλώσει;


Είχε πέσει η αντίληψη μου μια φορά σε ένα gang bang της Blacked, που ενώ ούτε η κοπέλα ούτε η θεματολογία ήταν του γούστου μου, το είδα με ευχαρίστηση και το απόλαυσα!
Πες μας για την εμπειρία σου με το σκουιρτ στην ταινία με τον μαύρο…


Όπως προανέφερα και πάνω είναι κάτι που ακόμα σκέφτομαι, πρώτον γιατί ήταν τέλειο και δεύτερον γιατί δεν έχω ιδέα πως το κατάφερε! Του αξίζει βραβείο…
Νέα συνέντευξη, δύο στις τρεις φράσεις της ήταν πόσο γουστάρει τις μαύρες ψωλές
 

vag69

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
59
Like
256
Πόντοι
20
04.jpg



Νεο βιντεακι εν οψει
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
258
Like
443
Πόντοι
21
Ass to mouth ;
Καλά το πάει.
Με τον δικό της κώλο τι θα γίνει;
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
680
Like
1.628
Πόντοι
206
Ass to mouth ;
Καλά το πάει.
Με τον δικό της κώλο τι θα γίνει;
Θα το δώσει και αυτό είναι δεδομένο με αυτή την εταιρεία παραγωγής. Απλά 1ον το παίζει δύσκολη για να ανεβάσει το κασέ και 2ον επειδή θα καυλώσει τον κόσμο δύσκολα να το βγάλει μετά από το μενού, θα υπάρχουν απαιτήσεις. Αργά ή γρήγορα θα το κυκλοφορήσει.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
7
Like
3.137
Πόντοι
736
Που το ξέρεις έχεις καμία πληροφορία; Ενημέρωσε των κόσμο
εχει πει τοσες φορες οτι δεν της αρεσει
και δευτερον αν το δωσει απο τωρα δε θα εχει κατι αλλο να δωσει
αρα θα το δωσει πιο μετα
 

Derekios

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εχει πει τοσες φορες οτι δεν της αρεσει
και δευτερον αν το δωσει απο τωρα δε θα εχει κατι αλλο να δωσει
αρα θα το δωσει πιο μετα
Για το ότι έχει πάει και πριν τις τσόντες με μαύρους αναφαιρομουν στο σχόλιο της Αγγελικής
 

Voyiatz1

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Ειπα ποτε πως ειμαι εναντια? Συμπαθω πολυ τις πουτανες, τις πληρωνεις μπροστα και τις γαμας οσο εκφυλα γουσταρεις και αντεχει και η ιδια φυσικα. Η πρωην μου μου κοστισε μια περιουσια, ηταν συντηριτικη στο κρεβατι και τελικα χωρησαμε
Πόσο σε νιώθω αν και έχω την εντύπωση πως δεν είμαστε μόνοι!
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
597
Like
715
Πόντοι
86
Συγγνώμη που θα σας χαλάσω το όνειρο αλλά επειδή σας βλέπω να αγχώνεστε, και τον Παπανδρέου (μεγάλη η χάρη του) τρίτο ξάδερφο να είχατε, ραντεβού δεν θα με πάρετε.. Γιατί πολύ απλά δεν κάνω! :)
Σας ευχαριστώ για τα -κατά τα άλλα- γλυκουλικα σχόλια σας, τα διαβάζω στις πολύωρες πτήσεις μου και γελάω. Μου φτιάχνετε πάντα τη διάθεση! Να είστε καλά, υγεια να έχετε να συνεχίζετε να μας κράζετε! Όταν σταματήσετε να με κράζετε τότε θα είναι που θα υπάρχει το πρόβλημα .. Τα φιλιά μου σε οοοολους :kiss-mark:
Xριστινακι αφου τα βλεπειs τα σχολια και γελαs ...αρα ειρωνευεσαι .... πολυ μαγκια λογου.. Αλλα... οταν εισαι 20-22χρ πανεμορφη, νεο κοριτσι στο ανθοs στην ηλικια σου και εισαι στην βιζιτα - πορνεια με την θεληση σου και σε γραφειο δεν εχειs το δικαιωμα να μιλαs. Οταν σε επαιρνε βιζιτα καποιοs η ζευγαρια κτλ και εχειs Μια τιμη εισαι σαν τιs τοματεs και τα αγγουρια στην λαικη αλλα...που να το καταλαβειs...οπωs οταν καποιοs σε παιρνει για 1 η 2 ωρεs βιζ. οτι κ να κανειs οτι σε εχει .... γραφεται για παντα ....τα λεφτα θα φαγωθουν ενω το αλλο μενει για παντα .... αλλα..που να το καταλαβειs. Κατσε εκει στο στριπ να σε παιρνουν ματι τα πιτσιρικια, και να μεγαλωσειs στο μυαλο. Εισαι κ πολυ ομορφη κ εξυπνη αν θεs
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
31
Like
3.379
Πόντοι
2.606
Xριστινακι αφου τα βλεπειs τα σχολια και γελαs ...αρα ειρωνευεσαι .... πολυ μαγκια λογου.. Αλλα... οταν εισαι 20-22χρ πανεμορφη, νεο κοριτσι στο ανθοs στην ηλικια σου και εισαι στην βιζιτα - πορνεια με την θεληση σου και σε γραφειο δεν εχειs το δικαιωμα να μιλαs. Οταν σε επαιρνε βιζιτα καποιοs η ζευγαρια κτλ και εχειs Μια τιμη εισαι σαν τιs τοματεs και τα αγγουρια στην λαικη αλλα...που να το καταλαβειs...οπωs οταν καποιοs σε παιρνει για 1 η 2 ωρεs βιζ. οτι κ να κανειs οτι σε εχει .... γραφεται για παντα ....τα λεφτα θα φαγωθουν ενω το αλλο μενει για παντα .... αλλα..που να το καταλαβειs. Κατσε εκει στο στριπ να σε παιρνουν ματι τα πιτσιρικια, και να μεγαλωσειs στο μυαλο. Εισαι κ πολυ ομορφη κ εξυπνη αν θεs
τύπε άσχημο και αχρείαστο...
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
597
Like
715
Πόντοι
86

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
31
Like
3.379
Πόντοι
2.606
αποψη σου τυπε , αν το δεχεσαι να βλεπει τα σχολια και να γελαει, 22-23 χρ κοπελιτσα
τύπε κι εμείς γελάμε με πάαααρα πολλά σχόλια, αυτή δε θα γελάει?
και θα μου πεις το λέει ειρωνικά...
οκ όπως ειπες 23 χρονών είναι, καταρχάς, και κατά δεύτερον όσο δίκιο ή άδικο να έχουν όσοι σχολιάζουν, όταν σχολιάζουν το μουνί σου (με και χωρίς εισαγωγικά) όλη την ώρα, κάπου τα παίρνεις ή κάπου το διασκεδάζεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom