Νέα

Χριστίνα Ανδρεάδου: Από το GNTM στο πορνό !!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.495
Κριτικές
171
Like
91.278
Πόντοι
46.423
Τα σπάει και στο instagram ...

Ωραία φωτογένεια !!!

Μας καύλωσε βραδιάτικα ...

Να είναι καλά το μωρό !!!

:rose: :rose:
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Objection (παρότι δεν συνηθίσω να κάνω τέτοια post).


για τα περί εμφάνισης τι να πω, μαζί με κάποια άλλη κοπέλα εδώ μέσα

Παρότι λοιπόν ήσουν υπερβολικός στην βαθμολόγηση (9-10!! really now;) δεν μπορεί να γίνει οποιαδήποτε σύγκριση με καμμιά κοπέλα που εξασκεί την «δουλειά» αυτή φανερά εδώ μέσα.


(ας μην πω όνομα) για την οποία κάποιοι/κάποτε με έβγαλαν πολλάκις από τα ρούχα μου και το πολύ ένα δυο κορίτσια ακόμα, είναι οι τοπ του χώρου.

Sorry κι εδώ, δεν κατάλαβα ποιά εννοούσες, έπρεπε να ψάξω κριτικές για να βγάλω συμπέρασμα.
Είναι απλά ντροπή, ιεροσυλία, την Σάντρα στο ίδιο επίπεδο με μια κοπέλα με ψεύτικο στήθος, ψεύτικα χείλη, ψεύτικα φρύδια, ψεύτικες βλεφαρίδες, και ένα κιλό καράμπογια;


μιλάμε για μια πολύ νέα κοπέλα και όμως πολύ κατασταλαγμένη.

Κι εδώ διαφωνώ. Στο μόνο που έχει κατασταλάξει προς ώρας είναι ότι την ενδιαφέρει η δημοσιότητα με οποιοδήποτε κόστος. Στα υπόλοιπα είναι βλέποντας και κάνοντας.

(Δεν είχα γράψει κριτική τότε γιατί όπως ήδη έχω γράψει είναι ευχάριστη κοπέλα κι ωραίο τυπάκι και θα την κατέβαζα τον μέσο όρο, αλλά αυτή η εξέλιξη με το sex tape ήταν φανερή κι όχι μόνο από τα κολλητιλίκια που φαινόταν στα stories ότι έχει με την Ina. Πρέπει να υπάρχει ένα υπόβαθρο για να κάνει η Ina την δουλειά της…)


όπου τα κουτάκια cob, cim, cif, anal κλπ δεν γίνεται να αποδώσουν την πραγματικότητα.

Τα κουτάκια αυτά δεν καθορίζουν το συμπέρασμα αλλά συμβάλουν σ΄ αυτό.


θεωρώ πως το να την συναντήσει κανείς είναι must. θα πω μόνο ότι έφυγα με χαμόγελο και δεν έκλαψα ούτε ένα ευρώ.

Κι εγώ, και με χαμόγελο έφυγα, και δεν το μετάνιωσα και δεν «έκλαψα» τα 180€.

Υπάρχει όμως το πως πέρασες και το πως θα έπρεπε να περάσεις με μια κοπέλα που πληρώθηκε.

Και μόνο που η μισή σου κριτική αναλώθηκε σε εξηγήσεις για το ότι δεν ήταν όλα τέλεια, δεν πιπώνει σαν αυτή, δεν γαμιέται σαν την άλλη, δεν σου βγάζει αυτό … είναι σημάδι πως ψάχνεις δικαιολογίες για πράγματα που θα έπρεπε να είναι αλλιώς και το 9 στο πεδίο: Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή δεν δικαιολογείται από τα γραφόμενα στην κριτική.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Objection (παρότι δεν συνηθίσω να κάνω τέτοια post).




Παρότι λοιπόν ήσουν υπερβολικός στην βαθμολόγηση (9-10!! really now;) δεν μπορεί να γίνει οποιαδήποτε σύγκριση με καμμιά κοπέλα που εξασκεί την «δουλειά» αυτή φανερά εδώ μέσα.




Sorry κι εδώ, δεν κατάλαβα ποιά εννοούσες, έπρεπε να ψάξω κριτικές για να βγάλω συμπέρασμα.
Είναι απλά ντροπή, ιεροσυλία, την Σάντρα στο ίδιο επίπεδο με μια κοπέλα με ψεύτικο στήθος, ψεύτικα χείλη, ψεύτικα φρύδια, ψεύτικες βλεφαρίδες, και ένα κιλό καράμπογια;




Κι εδώ διαφωνώ. Στο μόνο που έχει κατασταλάξει προς ώρας είναι ότι την ενδιαφέρει η δημοσιότητα με οποιοδήποτε κόστος. Στα υπόλοιπα είναι βλέποντας και κάνοντας.

(Δεν είχα γράψει κριτική τότε γιατί όπως ήδη έχω γράψει είναι ευχάριστη κοπέλα κι ωραίο τυπάκι και θα την κατέβαζα τον μέσο όρο, αλλά αυτή η εξέλιξη με το sex tape ήταν φανερή κι όχι μόνο από τα κολλητιλίκια που φαινόταν στα stories ότι έχει με την Ina. Πρέπει να υπάρχει ένα υπόβαθρο για να κάνει η Ina την δουλειά της…)




Τα κουτάκια αυτά δεν καθορίζουν το συμπέρασμα αλλά συμβάλουν σ΄ αυτό.




Κι εγώ, και με χαμόγελο έφυγα, και δεν το μετάνιωσα και δεν «έκλαψα» τα 180€.

Υπάρχει όμως το πως πέρασες και το πως θα έπρεπε να περάσεις με μια κοπέλα που πληρώθηκε.

Και μόνο που η μισή σου κριτική αναλώθηκε σε εξηγήσεις για το ότι δεν ήταν όλα τέλεια, δεν πιπώνει σαν αυτή, δεν γαμιέται σαν την άλλη, δεν σου βγάζει αυτό … είναι σημάδι πως ψάχνεις δικαιολογίες για πράγματα που θα έπρεπε να είναι αλλιώς και το 9 στο πεδίο: Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή δεν δικαιολογείται από τα γραφόμενα στην κριτική.
Θα συμφωνήσω μαζί σου σε όλα ιδίως στα cim,cif κα.
Βέβαια μια παρατήρηση ότι ο @john100 , όπως του το έχω γράψει και δημόσια και το γνωρίζει, πάντα στις κριτικές του είναι soft και προσπαθεί να δεί το ποτήρι μισογεμάτο!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.495
Κριτικές
171
Like
91.278
Πόντοι
46.423
Objection (παρότι δεν συνηθίσω να κάνω τέτοια post).




Παρότι λοιπόν ήσουν υπερβολικός στην βαθμολόγηση (9-10!! really now;) δεν μπορεί να γίνει οποιαδήποτε σύγκριση με καμμιά κοπέλα που εξασκεί την «δουλειά» αυτή φανερά εδώ μέσα.




Sorry κι εδώ, δεν κατάλαβα ποιά εννοούσες, έπρεπε να ψάξω κριτικές για να βγάλω συμπέρασμα.
Είναι απλά ντροπή, ιεροσυλία, την Σάντρα στο ίδιο επίπεδο με μια κοπέλα με ψεύτικο στήθος, ψεύτικα χείλη, ψεύτικα φρύδια, ψεύτικες βλεφαρίδες, και ένα κιλό καράμπογια;




Κι εδώ διαφωνώ. Στο μόνο που έχει κατασταλάξει προς ώρας είναι ότι την ενδιαφέρει η δημοσιότητα με οποιοδήποτε κόστος. Στα υπόλοιπα είναι βλέποντας και κάνοντας.

(Δεν είχα γράψει κριτική τότε γιατί όπως ήδη έχω γράψει είναι ευχάριστη κοπέλα κι ωραίο τυπάκι και θα την κατέβαζα τον μέσο όρο, αλλά αυτή η εξέλιξη με το sex tape ήταν φανερή κι όχι μόνο από τα κολλητιλίκια που φαινόταν στα stories ότι έχει με την Ina. Πρέπει να υπάρχει ένα υπόβαθρο για να κάνει η Ina την δουλειά της…)




Τα κουτάκια αυτά δεν καθορίζουν το συμπέρασμα αλλά συμβάλουν σ΄ αυτό.




Κι εγώ, και με χαμόγελο έφυγα, και δεν το μετάνιωσα και δεν «έκλαψα» τα 180€.

Υπάρχει όμως το πως πέρασες και το πως θα έπρεπε να περάσεις με μια κοπέλα που πληρώθηκε.

Και μόνο που η μισή σου κριτική αναλώθηκε σε εξηγήσεις για το ότι δεν ήταν όλα τέλεια, δεν πιπώνει σαν αυτή, δεν γαμιέται σαν την άλλη, δεν σου βγάζει αυτό … είναι σημάδι πως ψάχνεις δικαιολογίες για πράγματα που θα έπρεπε να είναι αλλιώς και το 9 στο πεδίο: Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή δεν δικαιολογείται από τα γραφόμενα στην κριτική.

Εγώ από την άλλη φίλε μου fantom το κορίτσι το συναντώ ακριβώς γιαυτά τα "αλλά" του john.

Γνωρίζω εξ αρχής ότι η Σάντρα δεν κινείται στα όρια της επαγγελματίας εργαζόμενης και αυτό με εξιτάρει ακόμα περισσότερο.

Και για να το πω πιο πεζά ... αυτό είναι που με καυλώνει ακόμα περισσότερο με την Σάντρα (Sandra sorry για την έκφραση).

Χθες την έβλεπα στο Instagram.

Πρόσωπο, σωματάκι, χαμόγελο, φωνή ενός κοριτσιού που όλοι θα θέλανε στο κρεβάτι τους έστω και για μια πιό χαλαρή συνάντηση.

Άλλωστε υπάρχουν άλλα κορίτσια για πιο πουτανέ καταστάσεις.

Νομίζω ότι η κριτική του John είνα αρκετάι τίμια και ειλικρινής και με καλύπτει απόλυτα.

Ίσως μόνο να έβαζα 9 στο πρόσωπο και σώμα διότι θεωρώ αρκετά υπερβολικό το 10άρι.

Αυτή είναι η ταπεινή μου άποψη.

:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Ειναι πολλυ γοητευτικη και ομορφη ειναι η αλήθεια καλησπέρα παιδια
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Εγω από την άλλη φίλε μου fantom το κορίτσι το συναντώ ακριβώς γιαυτά τα "αλλά" του john.

Γνωρίζω εξ αρχής ότι η Σάντρα δεν κινείται στα όρια της επαγγελματίας εργαζόμενης και αυτό με εξιτάρει ακόμα περισσότερο.

Και για να το πω πιο πεζά ... αυτό είναι που με καυλώνει ακόμα περισσότερο (Sandra sorry για την έκφραση) με την Σάντρα.

Χθες την έβλεπα στο Instagram.

Πρόσωπο, σωματάκι, χαμόγελο, φωνή ενός κοριτσιού που όλοι θα θέλανε στο κρεβάτι τους έστω και για μια πιό χαλαρή συνάντηση.

Άλλωστε υπάρχουν άλλα κορίτσια για πιο πουτανέ καταστάσεις.

Νομίζω ότι η κριτική του John είνα αρκετάι τίμια, ειλικρινής και με καλύπτει απόλυτα.

Ίσως μόνο να έβαζα 9 στο πρόσωπο και σώμα διότι θεωρώ αρκετά υπερβολικό το 10άρι.

:hi:
(Καταρχας ότι πω δεν θα πω με έντονο ύφος όποτε μην παρεξηγηθείς )
1)Λοιπόν , γράφεις αυτό που γράφεις και το ερώτημα είναι το εννοείς αυτό που λες ?
2)Όταν αποφάσισε να κάνει αυτήν την δουλειά η Σαντρα η Χριστίνα γιατί την έκανε ? Επίσης δεν θέλει να φερθεί σαν επαγγελματίας .. Μπραβο της και μαγκιά της, κανείς δεν της είπε να κανει σεξ όπως στην προσωπική της ζωή. Όπως επίσης κανείς δεν είναι χαζός πιστεύοντας οτι ακόμα και μια κοπέλα η οποία είναι τοπ κατά την διάρκεια του ραντεβού , ήταν επειδή γουσταρε η ερωτεύτηκε τον πελάτη ( Ίσως σωστά μου πεις οτι υπάρχουν διάφοροι περιθωριακοί -α..μητοι μάλ… κες που το πιστεύουν αλλά αυτοί είναι μια μειοψηφία )
3)Αφού δεν γουστάρει λοιπόν αυτήν την δουλειά τότε γιατί την κανει και κυρίως γιατί έχει τόσο υψηλά την τιμή ? Για να έρχεται και να χαζεύουμε απλά μια αψεγάδιαστη κοπέλα ?
4) Άλλες κοπέλες επίσης έχουν τις τιμές στα ύψη (βλέπε από το magic την Σοφία , την Φραντζέσκα και τις Βανέσα και Μιλενα που δεν δουλεύουν αυτήν την στιγμή , όπως επίσης δες την Ναταλί από το athensgirls κλπ) όμως δουλεύουν το κάθε ευρώ
5) Αγαπητέ μου φίλε καταλαβαίνω από τα ποστ σου έχω καταλάβει οτι της έχεις αδυναμία και καλά κανείς αλλα έλεος με αυτά τα παιδιάστικα σχόλια του τύπου δεν φέρεται σαν επαγγελματίας η είναι μικρή . Αν δεν είναι επαγγελματίας (η έστω αν δεν της αρέσει αυτή η δουλειά γιατί την κάνει τότε ?) Επίσης επειδή έχω ακούσει οτι είναι μικρή , οκ καταλαβαίνεις οτι αυτό είναι άκυρο σχόλιο διότι υπάρχουν μικρές που η ιστορία έχει δείξει οτι είναι σκέτα διαμάντια
6) Τέλος πάντων , είπα να μην μιλήσω αλλά αυτά που ακούω δεν υπάρχουν . Δηλαδή να αποφασίζουμε να συναντήσουμε ένα call girl με την τιμή να είναι τσουχτερή και στο τέλος να ακούμε όλα αυτά τα κουλά ? Έλεος
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.495
Κριτικές
171
Like
91.278
Πόντοι
46.423
(Καταρχας ότι πω δεν θα πω με έντονο ύφος όποτε μην παρεξηγηθείς )
1)Λοιπόν , γράφεις αυτό που γράφεις και το ερώτημα είναι το εννοείς αυτό που λες ?
2)Όταν αποφάσισε να κάνει αυτήν την δουλειά η Σαντρα η Χριστίνα γιατί την έκανε ? Επίσης δεν θέλει να φερθεί σαν επαγγελματίας .. Μπραβο της και μαγκιά της, κανείς δεν της είπε να κανει σεξ όπως στην προσωπική της ζωή. Όπως επίσης κανείς δεν είναι χαζός πιστεύοντας οτι ακόμα και μια κοπέλα η οποία είναι τοπ κατά την διάρκεια του ραντεβού , ήταν επειδή γουσταρε η ερωτεύτηκε τον πελάτη ( Ίσως σωστά μου πεις οτι υπάρχουν διάφοροι περιθωριακοί -α..μητοι μάλ… κες που το πιστεύουν αλλά αυτοί είναι μια μειοψηφία )
3)Αφού δεν γουστάρει λοιπόν αυτήν την δουλειά τότε γιατί την κανει και κυρίως γιατί έχει τόσο υψηλά την τιμή ? Για να έρχεται και να χαζεύουμε απλά μια αψεγάδιαστη κοπέλα ?
4) Άλλες κοπέλες επίσης έχουν τις τιμές στα ύψη (βλέπε από το magic την Σοφία , την Φραντζέσκα και τις Βανέσα και Μιλενα που δεν δουλεύουν αυτήν την στιγμή , όπως επίσης δες την Ναταλί από το athensgirls κλπ) όμως δουλεύουν το κάθε ευρώ
5) Αγαπητέ μου φίλε καταλαβαίνω από τα ποστ σου έχω καταλάβει οτι της έχεις αδυναμία και καλά κανείς αλλα έλεος με αυτά τα παιδιάστικα σχόλια του τύπου δεν φέρεται σαν επαγγελματίας η είναι μικρή . Αν δεν είναι επαγγελματίας (η έστω αν δεν της αρέσει αυτή η δουλειά γιατί την κάνει τότε ?) Επίσης επειδή έχω ακούσει οτι είναι μικρή , οκ καταλαβαίνεις οτι αυτό είναι άκυρο σχόλιο διότι υπάρχουν μικρές που η ιστορία έχει δείξει οτι είναι σκέτα διαμάντια
6) Τέλος πάντων , είπα να μην μιλήσω αλλά αυτά που ακούω δεν υπάρχουν . Δηλαδή να αποφασίζουμε να συναντήσουμε ένα call girl με την τιμή να είναι τσουχτερή και στο τέλος να ακούμε όλα αυτά τα κουλά ? Έλεος

Δεν παρεξηγούμαι φίλε μου.

Όλες οι απόψεις είναι σεβαστές.

Άλλωστε πολιτισμένο διάλογο κάνουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δεν παρεξηγούμαι φίλε μου.

Όλες οι απόψεις είναι σεβαστές.

Άλλωστε πολιτισμένο διάλογο κάνουμε.
Τυπε πάει 18:00, είναι η ώρα που πρέπει να πεις καλησπέρα στη Σαντρούλα
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.495
Κριτικές
171
Like
91.278
Πόντοι
46.423
Τυπε πάει 18:00, είναι η ώρα που πρέπει να πεις καλησπέρα στη Σαντρούλα

Άλλος της λέει καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα.

Εμένα με έχει γραμμένο στα ... παλιά της τα παπούτσια.

:dunno:
 

Dragon18

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2019
Μηνύματα
713
Κριτικές
6
Like
3.323
Πόντοι
726
(Καταρχας ότι πω δεν θα πω με έντονο ύφος όποτε μην παρεξηγηθείς )
1)Λοιπόν , γράφεις αυτό που γράφεις και το ερώτημα είναι το εννοείς αυτό που λες ?
2)Όταν αποφάσισε να κάνει αυτήν την δουλειά η Σαντρα η Χριστίνα γιατί την έκανε ? Επίσης δεν θέλει να φερθεί σαν επαγγελματίας .. Μπραβο της και μαγκιά της, κανείς δεν της είπε να κανει σεξ όπως στην προσωπική της ζωή. Όπως επίσης κανείς δεν είναι χαζός πιστεύοντας οτι ακόμα και μια κοπέλα η οποία είναι τοπ κατά την διάρκεια του ραντεβού , ήταν επειδή γουσταρε η ερωτεύτηκε τον πελάτη ( Ίσως σωστά μου πεις οτι υπάρχουν διάφοροι περιθωριακοί -α..μητοι μάλ… κες που το πιστεύουν αλλά αυτοί είναι μια μειοψηφία )
3)Αφού δεν γουστάρει λοιπόν αυτήν την δουλειά τότε γιατί την κανει και κυρίως γιατί έχει τόσο υψηλά την τιμή ? Για να έρχεται και να χαζεύουμε απλά μια αψεγάδιαστη κοπέλα ?
4) Άλλες κοπέλες επίσης έχουν τις τιμές στα ύψη (βλέπε από το magic την Σοφία , την Φραντζέσκα και τις Βανέσα και Μιλενα που δεν δουλεύουν αυτήν την στιγμή , όπως επίσης δες την Ναταλί από το athensgirls κλπ) όμως δουλεύουν το κάθε ευρώ
5) Αγαπητέ μου φίλε καταλαβαίνω από τα ποστ σου έχω καταλάβει οτι της έχεις αδυναμία και καλά κανείς αλλα έλεος με αυτά τα παιδιάστικα σχόλια του τύπου δεν φέρεται σαν επαγγελματίας η είναι μικρή . Αν δεν είναι επαγγελματίας (η έστω αν δεν της αρέσει αυτή η δουλειά γιατί την κάνει τότε ?) Επίσης επειδή έχω ακούσει οτι είναι μικρή , οκ καταλαβαίνεις οτι αυτό είναι άκυρο σχόλιο διότι υπάρχουν μικρές που η ιστορία έχει δείξει οτι είναι σκέτα διαμάντια
6) Τέλος πάντων , είπα να μην μιλήσω αλλά αυτά που ακούω δεν υπάρχουν . Δηλαδή να αποφασίζουμε να συναντήσουμε ένα call girl με την τιμή να είναι τσουχτερή και στο τέλος να ακούμε όλα αυτά τα κουλά ? Έλεος
Σοφία, Φραντσεσκα, Αριανα έχουν νορμάλ για το γραφείο τιμή, δηλαδή 150 πού σίγουρα ξέρουμε ότι δεν τα κρατάνε όλα, άρα πως είναι ακριβή τιμή όταν το 150 είναι η χαμηλή τιμή σε αυτό το γραφείο, επειδή της συναντάω και της 3 έχουν δουλειά 5με 6 ραντεβού, δηλαδή όσο μπορούν και αντέχουν, που ξέρεις εσυ αν δεν έχουν τα κορίτσια?
 

Dragon18

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2019
Μηνύματα
713
Κριτικές
6
Like
3.323
Πόντοι
726
Σοφία, Φραντσεσκα, Αριανα έχουν νορμάλ για το γραφείο τιμή, δηλαδή 150 πού σίγουρα ξέρουμε ότι δεν τα κρατάνε όλα, άρα πως είναι ακριβή τιμή όταν το 150 είναι η χαμηλή τιμή σε αυτό το γραφείο, επειδή της συναντάω και της 3 έχουν δουλειά 5με 6 ραντεβού, δηλαδή όσο μπορούν και αντέχουν, που ξέρεις εσυ αν δεν έχουν τα κορίτσια?
Ερώτηση κάνω
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.495
Κριτικές
171
Like
91.278
Πόντοι
46.423
Σοφία, Φραντσεσκα, Αριανα έχουν νορμάλ για το γραφείο τιμή, δηλαδή 150 πού σίγουρα ξέρουμε ότι δεν τα κρατάνε όλα, άρα πως είναι ακριβή τιμή όταν το 150 είναι η χαμηλή τιμή σε αυτό το γραφείο, επειδή της συναντάω και της 3 έχουν δουλειά 5με 6 ραντεβού, δηλαδή όσο μπορούν και αντέχουν, που ξέρεις εσυ αν δεν έχουν τα κορίτσια?

Και η 4 έχουν αρκετή δουλειά και σταθερή πελατεία.

Η Φραντσέσκα που έχω συναντήσει είναι εξαιρετική περίπτωση και αρκετά όμορφη.

Σοφία και Αριάνα δεν έχω δοκιμάσει ακόμα.

Εσύ νομίζω τις ξέρεις πολύ καλά ... :wink:

Σύντομα όμως θα δοκιμάσω και εγώ γιατί ακούω τα καλύτερα.

Φοβάμαι όμως μην μείνω στο κρεβάτι ...

An5.jpg
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
(Καταρχας ότι πω δεν θα πω με έντονο ύφος όποτε μην παρεξηγηθείς )
1)Λοιπόν , γράφεις αυτό που γράφεις και το ερώτημα είναι το εννοείς αυτό που λες ?
2)Όταν αποφάσισε να κάνει αυτήν την δουλειά η Σαντρα η Χριστίνα γιατί την έκανε ? Επίσης δεν θέλει να φερθεί σαν επαγγελματίας .. Μπραβο της και μαγκιά της, κανείς δεν της είπε να κανει σεξ όπως στην προσωπική της ζωή. Όπως επίσης κανείς δεν είναι χαζός πιστεύοντας οτι ακόμα και μια κοπέλα η οποία είναι τοπ κατά την διάρκεια του ραντεβού , ήταν επειδή γουσταρε η ερωτεύτηκε τον πελάτη ( Ίσως σωστά μου πεις οτι υπάρχουν διάφοροι περιθωριακοί -α..μητοι μάλ… κες που το πιστεύουν αλλά αυτοί είναι μια μειοψηφία )
3)Αφού δεν γουστάρει λοιπόν αυτήν την δουλειά τότε γιατί την κανει και κυρίως γιατί έχει τόσο υψηλά την τιμή ? Για να έρχεται και να χαζεύουμε απλά μια αψεγάδιαστη κοπέλα ?
4) Άλλες κοπέλες επίσης έχουν τις τιμές στα ύψη (βλέπε από το magic την Σοφία , την Φραντζέσκα και τις Βανέσα και Μιλενα που δεν δουλεύουν αυτήν την στιγμή , όπως επίσης δες την Ναταλί από το athensgirls κλπ) όμως δουλεύουν το κάθε ευρώ
5) Αγαπητέ μου φίλε καταλαβαίνω από τα ποστ σου έχω καταλάβει οτι της έχεις αδυναμία και καλά κανείς αλλα έλεος με αυτά τα παιδιάστικα σχόλια του τύπου δεν φέρεται σαν επαγγελματίας η είναι μικρή . Αν δεν είναι επαγγελματίας (η έστω αν δεν της αρέσει αυτή η δουλειά γιατί την κάνει τότε ?) Επίσης επειδή έχω ακούσει οτι είναι μικρή , οκ καταλαβαίνεις οτι αυτό είναι άκυρο σχόλιο διότι υπάρχουν μικρές που η ιστορία έχει δείξει οτι είναι σκέτα διαμάντια
6) Τέλος πάντων , είπα να μην μιλήσω αλλά αυτά που ακούω δεν υπάρχουν . Δηλαδή να αποφασίζουμε να συναντήσουμε ένα call girl με την τιμή να είναι τσουχτερή και στο τέλος να ακούμε όλα αυτά τα κουλά ? Έλεος
Σε κάποια πράγματα θα συμφωνήσω μαζί σου. Εγώ που τη συνάντησα περσυ το καλοκαίρι, μου είχε πει ότι όταν μπαίνει στο δωμάτιο κάνει delete τα πάντα και προσπαθεί να είναι επαγγελματίας και ότι κάνει το κάνει γιατι το θεωρεί δουλειά και θέλει να είναι σωστή. Όποτε βάζει μπροστά την επαγγελματία Σαντρα και όχι την Χριστίνα. Βέβαια στο δικό μας ραντεβού επειδή πιάσαμε την κουβέντα και εγώ δεν ήμουν τόσο ψυμένος για 2ο γύρο , οπότε θεώρησε σωστό ως επαγγελματίας να μην προσπαθήσει για 2ο γύρο. Τι θέλω να πω? Εννοώ ότι προσπαθεί να κάνει ότι κάνει στο βωμό του επαγγέλματος αλλά προς το παρόν είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι που κάνει βιζιτες και όχι ένα επαγγελματίας CG. Πρέπει να αλλάξει για να μπορεί να συναγωνοστεί άλλες CG (πχ Αριάνα ή Αλέξια από athensgirlnet).

Αυτά! Άποψη μου πάντα.
 

Dragon18

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2019
Μηνύματα
713
Κριτικές
6
Like
3.323
Πόντοι
726
Και η 4 έχουν αρκετή δουλειά και σταθερή πελατεία.

Η Φραντσέσκα που έχω συναντήσει είναι εξαιρετική περίπτωση και αρκετά όμορφη.

Σοφία και Αριάνα δεν έχω δοκιμάσει ακόμα.

Εσύ νομίζω τις ξέρεις πολύ καλά ... :wink:

Σύντομα όμως θα δοκιμάσω και εγώ γιατί ακούω τα καλύτερα.

Φοβάμαι όμως μην μείνω στο κρεβάτι ...
Φίλε Annapurna ο καθένας μας έχει τα γούστα όσο αφορά το σεξ, διαλέγει ένα κορίτσι ανάλογα τα γούστα του ερωτικά, της έχω συναντήσει και είναι διαφορετικές σε όλα, σίγουρα και η τρις θα κάνουν τα πάντα να περάσεις καλά! Την Σαντρα την έχω δει με άλλο όνομα, διαφορετικό μαλλί, νομίζω πιο αδύνατη, όμορφη κοπέλα, ευχάριστη αλλά εγώ προτιμώ κοντά 30 να είναι πιο γυναίκες πχ Σοφία, Ήρα από παλιό Αθενσ
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Εγώ από την άλλη φίλε μου fantom το κορίτσι το συναντώ ακριβώς γιαυτά τα "αλλά" του john.




Κοίτα σε σύγκριση με κάτι απίστευτες ρωσίδες, με τοπ μόντελ, αγγελάκια της βικτώρια κλπ καμιά δεν παιρνει 9 και 10.
Καλώς ή κακώς όμως οι βαθμολογίες εδώ μέσα φαίνεται ότι είναι συγκριτικές μεταξύ των υπαρχουσών κορασίδων (ή αλλιώς δεν έχει δει το σαι γκόμενα παραέξω :confused: ).
Με αυτη τη λογική, και δεδομένου πως έτσι κι αλλιώς με όποιο κριτήριο η σάντρα είναι όντως κουκλί, θεωρώ πως βαθμολόγησα σωστα.
Δες άλλες κι άλλες τι έχουν...αν έβαζα λιγότερο από 9,10 θα την αδικούσα.

Στο πρώτο, στρατηγικής σπουδαιότητας κομμάτι, όπως λες κι εσύ είναι κατασταλαγμένη.
(Δε λεω ότι συμφωνω αλλά λόγος δεν μου πέφτει)

Συμβάλουν αλλά λένε τη μισή αλήθεια. Τεραστιο θεμα συζητησης και πολυ σημαντικο...

Εξαιρετικά ενδιαφέρουσα τοποθέτηση.
Δεν στερείται λογικής, αλλά δεν είναι έτσι.
Εξ αρχής με όσα ειχαν γραφτεί στο νήμα προσπάθησα να δειξω με όλα αυτα ότι δεν αιθεροβατώ (αυτο ήταν το πνεύμα κι όχι προσπάθεια συγκάλυψης).
Επιπλέον να ξαναπώ ότι έφαγα μια μεγάλη "ήττα" άσχετη με τη σάντρα, που πραγματικά εντυπωσιάστηκα που καταφερε να την ξεπερασω...



Ευχαριστώ και τους 2 για τις απαντήσεις.

Αναμφίβολα, ο καθείς ξανακλείνει μια κοπέλα για τους δικούς του λόγους. Εγώ από τη μεριά μου όπως το βλέπω, το γενικό πλαίσιο μιας κριτικής θα έπρεπε να έχει κάποια στεγανά γιατί υπερβολές και 9-10αρια για πράγματα που δεν θα συναντήσει ο επόμενος, οδηγούν σε «απαντήσεις» των κριτικών αυτών με άσσους.
Κάπου δηλαδή και οι μεν και οι δε χάνουν το μέτρο.

Η κριτική του john ήταν καλή (στου βαθμούς ήταν η βασική μου διαφωνία) γιατί παρότι προσπάθησε να στρογγυλέψει κάποιες γωνίες κατάφερε να δώσει στον αναγνώστη να καταλάβει.
(Το είχα αντιληφθεί, και το ΄χω γράψει κιόλας, πόσο δύσκολο είναι να γράψει κάποιος «αντικειμενική» κριτική όταν ξέρει πως διαβάζει η κοπέλα και τον ξέρει με το nickname του).

Γενικά, πολύ σπάνια διάβαζα κριτικές. Τα χρόνια που έλειπα από την Ελλάδα παρακολουθούσα λίγο το site εκ του μακρόθεν, και λίγο πιο ζεστά όταν ερχόμουν για διακοπές μπας και θα έβλεπα κάτι που θα άξιζε να πάρω.

Όταν επέτρεψα μόνιμα, έριχνα μια ματιά και στις κριτικές, επειδή είχαν αλλάξει τα πράγματα από την εποχή των city tours, οι τιμές είναι πιο προσιτές στα call girls, ορισμένες είναι και μισοτιμής σε σχέση με τα city tours, με αποτέλεσμα να τραβούν και πελάτες των στούντιο που έχουν άλλες παραστάσεις και τα φουσκώνουν στην κριτική. (Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που τα φουσκώνουν εξ επίτηδες).

Είναι κι αυτό που έγραψε ο john πάρα πολύ σωστά: «Καλώς ή κακώς όμως οι βαθμολογίες εδώ μέσα φαίνεται ότι είναι συγκριτικές μεταξύ των υπαρχουσών κορασίδων (ή αλλιώς δεν έχει δει το σαι γκόμενα παραέξω.)
Οπότε σε αυτή την πεπατημένη που βολεύει βλέποντάς το κι από άλλη σκοπιά, πατάν πολλοί.

Πάντα, όταν έγραφα, αυτό που είχα στο μυαλό μου ήταν το να μπορέσω με την κριτική μου να συμβάλω στην ενημέρωση. Με όλα αυτά λοιπόν - πέραν της έλλειψης χρόνου που έχω – σκέφτηκα ό,τι μάλλον θα είναι δύσκολο να βοηθήσω.

Οι απαντήσεις σας πάντως με βοηθούν στο να καταλάβω κάποιες λογικές, κι όταν γράψω θα φανεί...



Υ.Γ. 1 : Πριν μερικά χρόνια, ήμουν Ελλάδα για ένα μήνα, και εκδήλωσα σε έναν φίλο την επιθυμία μου να συναντήσω μια ανεξάρτητη από εδώ.
Μην κάνεις τον κόπο μου λέει να ζητήσεις τηλέφωνο, με αυτές τις κριτικές που έχεις δεν πρόκειται να το πάρεις, θα σου κανονίσω εγώ ραντεβού.


Υ.Γ. 2 : Ο ίδιος πριν λίγο καιρό κι ενώ είχα συναντήσει μια κοπέλα από εδώ μου λέει:
Μην τυχόν και γράψεις, όχι μόνο για αυτήν αλλά για καμμιά ανεξάρτητη. Εντάξει εσένα μάλλον δεν θα σου την πέσουν, αλλά γιατί να γίνεις κακός;
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Σοφία, Φραντσεσκα, Αριανα έχουν νορμάλ για το γραφείο τιμή, δηλαδή 150 πού σίγουρα ξέρουμε ότι δεν τα κρατάνε όλα, άρα πως είναι ακριβή τιμή όταν το 150 είναι η χαμηλή τιμή σε αυτό το γραφείο, επειδή της συναντάω και της 3 έχουν δουλειά 5με 6 ραντεβού, δηλαδή όσο μπορούν και αντέχουν, που ξέρεις εσυ αν δεν έχουν τα κορίτσια?
Αρχικά Dragon έχω παρατηρήσει ότι έχεις τρέλα με την Σοφία και συμφωνώ μαζί σου .. Όταν την συνάντησα κατάλαβα τι αξίζει .. Επίσης όπως έχω γράψει στις κριτικές μου η Φραντζέσκα είναι τέλεια επιλογή (σε καμία περίπτωση δεν συγκρινεται με την Σοφία διότι η Σοφία για όποιον την συνάντησε απλά είναι μια κατηγορία μόνη της ) αλλά η Φραντζέσκα είναι τοπ (μετά την Σοφία φυσικά )
Για την Αριανα έχω πει ότι απλά δεν ταιριαξαμε αλλά οκ, συμβαίνει ..
Από εκεί και πέρα Dragon μην λες χαζομάρες , δεν μας ενδιαφέρει ποσά περνούν οι κοπέλες και ποσά το γραφείο . Εμείς πληρώνουμε 150. Αυτό το ποσό είναι τσουχτερό όπως και να το κάνουμε . Αλλά όταν συναντάς γυναίκες σαν την Σοφία η την Φραντζέσκα (βάζω μέσα και την Βανέσα αλλά και την Νιλενα που δεν δουλεύουν ) τότε λες χαλάλι .
Τώρα αν εσυ πιστεύεις ότι το ποσό αυτό ειναι λίγο τότε δώσε περισσότερα :2funny: :hi: (Μιλάω καλοπροαίρετα πάντα )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom