Νέα

Χριστίνα Ανδρεάδου: Από το GNTM στο πορνό !!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Φίλε μου εδώ κάνεις εσύ ένα τεράστιο λάθος.

Άλλο Αντριάνα και άλο Σάντρα όπως πολύ σωστά ανέφερε και η Σάντρα, άλλο Αριάνα και άλλο Σάντρα.

Το κάθε κορίτσι είναι καί προσφέρει κάτι το διαφορετικό και αυτό είναι και το ωραίο και συναρπαστικό στον αγοραίο έρωτα.

Αλίμονο αν όλες ήταν ίδιες και προσέφεραν τις ίδιες υπηρεσίες.

Από εκεί και πέρα ο καθένας μας επιλέγει ποιά θα ξανασυναντήσει για τους δικούς του λόγους.
Εχεις δικιο τυπε το κάθε κορίτσι είναι καί προσφέρει κάτι το διαφορετικό ξερεις ομως τη κοινο προσφερουν οι περισσοτερες φολες και για την εν λογο δεν εχουν ακουστει και τα καλητερα μες τις ωρες της ειναι κι αυτος ειναι ο λογος που δε την εχω συναντησει δε θα ρισκαρω πλεον τα χρηματα μου κι ας ειναι μουναρα το ρισκαρα με μια γνωστη 3 φορες και τις 3 κατω του μετριου γι αυτα που πηρε ποτε ξανα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

Ermis89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Κριτικές
8
Like
568
Πόντοι
280
Η διαφορά μεταξύ του καλού cg από το όμορφο cg είναι στο μυαλό. Η πρώτη είναι χαμαιλέων και υπηρετεί με απώτερο σκοπό την ικανοποίηση του πελάτη, οδηγεί το ραντεβού αυτή με μαεστρία αποφεύγοντας τυχόν ευτράπελα, δεν βάζει όρια γιατί δεν χάνει ποτέ τον έλεγχο. Η δεύτερη κοιτάει να περάσει καλά, να ικανοποιήσει τον πελάτη αλλά με πολύ ξεκάθαρα όρια και μόλις αποκτήσει μια στάνταρ πελατεία τότε δεν ασχολείται άλλο.

Επίσης όλα τα cg κάνουν τα πάντα με πελάτες με τους οποίους έχουν εξαιρετική χημεία και έλξη. Όταν λέω τα πάντα εννοώ ξεχάστε τα προφυλακτικά, τα ρολόγια και τα έξτρα.

Η Σαντρα είναι νέα και ανερχόμενη στον χώρο και προφανώς μαζεύει όλα τα είδη πελάτη. Τους μισαωράκηδες, τους κακεντρεχείς, τους 45+ ερωτιάρηδες, τους χαζούς που μιλάνε πολύ γίνονται αδιάκριτοι και μετά νομίζουν ότι την άγγιξαν σε προσωπικό επίπεδο, αλλά και τους «καλούς» πελάτες για τους οποίους δεν θα ακούσετε ποτέ. Το κασέ της μπορεί να ανεβεί από σήμερα μόνο που αν ανεβεί θα ανεβεί για εσάς, όχι για τους καλούς πελάτες.

Αποφεύγω τις βίζιτες που διατηρούν σχέση όπως ο διάολος το... πέστο; Αυτό. Επίσης αποφεύγω μερικές φορές όσες έχουν παιδί και εξομολογούνται ότι πασχίζουν για το μέλλον του. Δεν αντέχω κάτι τέτοια, νιώθω ότι πηγα στο Πάμε Πακέτο.

Επιλέξτε λοιπόν τα γνωστά άγνωστα ξεκωλάκια που διψάνε για σεξ και δε δίνουν δεκάρα για το αύριο και αφήστε την Σαντρα και την κάθε κυρία εκκολαπτόμενη πορνοστάρ. Άσε που τα 160€ που κάποιοι λέτε και κλαίτε είναι σταγόνα στον ωκεανό. Έχει κόσμο που τις αγοράζει για διήμερα απλά για συνοδεία.

Καλή σταδιοδρομία στην Σ και θα τα πούμε και από κοντά αν και όταν.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Εγώ λέω να βάλω λίγο μουσική στην παρέα για να ελαφρύνουμε λίγο τη διάθεση

Καθότι έχω διατελέσει στα νιάτα μου αρκετές φορές dj σε μαζώξεις

Χριστίνα αυτό για σένα,να το βάλεις και να διαβάζεις τα σχόλιά μας με τη συνοδεία του


Έτσι για να ανέβουμε λιγάκι :headbang2::headbaning1:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.832
Κριτικές
21
Like
10.937
Πόντοι
4.546
Εγώ λέω να βάλω λίγο μουσική στην παρέα για να ελαφρύνουμε λίγο τη διάθεση

Καθότι έχω διατελέσει στα νιάτα μου αρκετές φορές dj σε μαζώξεις

Χριστίνα αυτό για σένα,να το βάλεις και να διαβάζεις τα σχόλιά μας με τη συνοδεία του


Έτσι για να ανέβουμε λιγάκι :headbang2::headbaning1:
Μουσικό διάλειμμα και καλά?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Μας απαγόρεψαν το χορό στα μαγαζιά,μας έβαλαν να καθόμαστε αδερφέ μου

Οπότε να μια ευκαιρία για εκτόνωση! :headbang2:
εγω στα μπουρδελα πλεον αντι να ζητησω προκαταρτικα, χορευω 2 λεπτα τανγκο με την πουτανα :2funny:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Μάλιστα...... δηλαδή αδικήθηκε στο GNTM, γιατί δεν έκατσε να την πηδήξει κάποιος (κριτής, παράγωγος κλπ), γιατί δεν είναι πουτάνα........ αλλά τελικά έγινε πουτάνα.

Oι επαγγελματιες ειναι νομιμες και ηθικες στη συναλλαγη .
Οι αλλες ειναι τα πραγματικα πουτανακια....και στερουν με αθεμιτο τροπο την καριερα αλλων κορασιδων για να ανελιχθουν και να βρισκονται στην πουδρα.

Αυτη ειναι η Ελλαδα..... Ακομα και η στρατιωτικη θητεια βυσματικα γινεται.
Οταν οι διοικητες και ο λοχαγοι στηνουν κωλο οταν πεφτουν τηλεφωνα,γιατι να μη στησει η εκαστοτε Χριστινα?
Αν υπηρχε βιοποριστικο θεμα, τι να εκανε η κοπελα...?
Θα επρεπε να μας προβληματισει ολους η ομολογια της οτι αναγκαστικα στραφηκε στο πορνο...

Θα μου πεις,γιατι δεν πηγε να δουλεψει ως σερβιτορα η μαναβισσα? Γιατι καταλαβε ισως oτι το νιμου της ειναι καλυτερη επενδυση....
Μπορει και πανω στην απογοητευση της να κατερρευσε μεσα της καθε ιχνος αυτοεκτιμησης η αυτοσεβασμου..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.981
Πόντοι
34.538
Ελα φτανει κουρασε αυτο το θεμα..
Παμε εδω ....εχουμε δουλεια να κανουμε....

 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Ελα φτανει κουρασε αυτο το θεμα..
Παμε εδω ....εχουμε δουλεια να κανουμε....

λυμενος γριφος ειναι αυτος φερε μας κατι πιο δυσκολο
 

Kingk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Είχα πει κάποτε πως όταν γυρίσω ταινία δεν θα ανεβάσω τη τιμή για να μην χάσω τους καλούς μου πελάτες.. με τις μαλακιες που διαβάζω εδώ μέσα, σίγουρα θα το πάω πάνω από 300 αν συνεχίζετε να με νευριάζετε.. μη σώσετε και με πάρετε ραντεβού ρε ?
??
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Ελα φτανει κουρασε αυτο το θεμα..
Παμε εδω ....εχουμε δουλεια να κανουμε....

λυμενος γριφος ειναι αυτος φερε μας κατι πιο δυσκολο

οριστε, λυθηκε ηδη
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.495
Κριτικές
171
Like
91.278
Πόντοι
46.423
Ελα φτανει κουρασε αυτο το θεμα..
Παμε εδω ....εχουμε δουλεια να κανουμε....

:wink:

Scr2.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.371

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom