Νέα

Χριστίνα Ανδρεάδου: Από το GNTM στο πορνό !!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Δεν πήγες ακόμα σε οφθαλμίατρο; :confused:


Screenshot_19.jpg
Εδω καποιος ειπε οτι μοιαζει στη φαιη σκορδα :confused:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Όλες οι απόψεις των μελών πρέπει να είναι σεβαστές Είναι ένα κορίτσι μόλις 21 ετών που παράλληλα παίζει στο θέατρο και επίσης έχει αγόρι, οικογένεια κλπ ...

Καλό λοιπόν είναι να αναλογιστούμε όλα αυτά, να τη σεβόμαστε και να της φερόμαστε με την αξιοπρέπεια που της αρμόζει.

Θεωρώ προσωπικά ότι εσύ είσαι πολύ αξιοπρεπής και κάτω από ώριμη σκέψη τελικά θα συμφωνήσεις μαζί μου.

Nothing more nothing less.
Ναι φιλε οταν αυτη εκτιθεται λεει ποια ειναι κανει βιντεο και θελει να γινει πορνοσταρ εμεις τι να κανουμε ;
Μια απορια εχω τη μασκα γιατι την εβαλε οταν βγαινει χυμα ετσι
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Φίλε μου σε συμπαθώ και εγώ πάρα πολύ όπως συμπαθώ το ίδιο και όλα τα μέλη του φόρουμ ανεξαρτήτως.

Είμαστε μια διαδικτυακή κοινότητα ανταλλάσοντας όλοι τις απόψεις μας.

Όλες οι απόψεις των μελών πρέπει να είναι σεβαστές και όσο είναι δυνατόν μακριά από αντιπαραθέσεις.

Στο συγκεκριμένο θέμα της Σάντρας τώρα.

Η άποψη μου είναι ότι η Χριστίνα αυτή τη στιγμή είναι σε μειονεκτική θέση γιατί όλοι γνωρίζουμε ποιά είναι προσωπικά σε αντίθεση με όλους εμάς που είμαστε ανώνυμοι σχολιάζοντας πάντα εκ του ασφαλούς.

Είναι ένα κορίτσι μόλις 21 ετών που παράλληλα παίζει στο θέατρο και επίσης έχει αγόρι, οικογένεια κλπ ...

Καλό λοιπόν είναι να αναλογιστούμε όλα αυτά, να τη σεβόμαστε και να της φερόμαστε με την αξιοπρέπεια που της αρμόζει.

Θεωρώ προσωπικά ότι εσύ είσαι πολύ αξιοπρεπής και κάτω από ώριμη σκέψη τελικά θα συμφωνήσεις μαζί μου.

Nothing more nothing less.
Δεν θα διαφωνήσω σε τίποτα τύπε μου και μπράβο για την όποια προσπάθεια κάνει στην προσωπική της ζωή.
Υπάρχεί όμως μια διαφωνία.
όταν εκτίθεται εδώ μέσα θα πρέπει να δεχτεί και τις άσχημες και τις μέτριες κριτικές!
Σε όλες τις κοινωνίες, είτε εκεί έξω στην αληθινή ζωή είτε σε ένα forum που είναι μια μικρή κοινωνία θα πρέπει να ξέρεις τι γράφεις και γιατί το γράφεις,(εκτός αν ποστάρεις στο φύλλο μηδεν)
Να σεβαστώ την ηλικία της,το αγόρι της, το θέατρο της αλλά όταν έρχεται και μου ζητάει 160€ με χιουμορακι και πνεύμα ότι θα πάρει την ανιούσα και έχει μέτριες κριτικές , τότε θα υποθέσω ότι δεν σέβεται και εκείνη με την σειρά της τα χρήματα που της δίνει ο καθένας μας!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Ναι φιλε οταν αυτη εκτιθεται λεει ποια ειναι κανει βιντεο και θελει να γινει πορνοσταρ εμεις τι να κανουμε ;
Μια απορια εχω τη μασκα γιατι την εβαλε οταν βγαινει χυμα ετσι
Για το concept ρε τύπε ... και τα κουνελάκια στο Playboy Mansion στο σεξ την ουρίτσα δεν τη βγάζουν :cheesy:

Άσε που χωρίς τη μάσκα αντί για τσόντα θα το μπερδεύαμε με θεατρική παράσταση :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alpula

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
αμα θα απανταει μεχρι το βραδυ εδω μεσα η κοπελλα ή δεν εχει δουλεια ή εχει γραμματεα να ασχολειται με τους χασομερηδες :grin:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Δεν θα διαφωνήσω σε τίποτα τύπε μου και μπράβο για την όποια προσπάθεια κάνει στην προσωπική της ζωή.
Υπάρχεί όμως μια διαφωνία.
όταν εκτίθεται εδώ μέσα θα πρέπει να δεχτεί και τις άσχημες και τις μέτριες κριτικές!
Σε όλες τις κοινωνίες, είτε εκεί έξω στην αληθινή ζωή είτε σε ένα forum που είναι μια μικρή κοινωνία θα πρέπει να ξέρεις τι γράφεις και γιατί το γράφεις,(εκτός αν ποστάρεις στο φύλλο μηδεν)
Να σεβαστώ την ηλικία της,το αγόρι της, το θέατρο της αλλά όταν έρχεται και μου ζητάει 160€ με χιουμορακι και πνεύμα ότι θα πάρει την ανιούσα και έχει μέτριες κριτικές , τότε θα υποθέσω ότι δεν σέβεται και εκείνη με την σειρά της τα χρήματα που της δίνει ο καθένας μας!
Εχει πολυ πνευμα αλλα ειναι λογω ηλικιας
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Εχει πολυ πνευμα αλλα ειναι λογω ηλικιας
και η Αντριάνα έχει πνεύμα και όταν ανέβασε την τιμή δεν άνοιξε μύτη!
Ξέρεις γιατί?
Γιατί τιμάει το τελευταίο ευρώ και φεύγεις απο εκει υποβασταζόμενος!
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.363
Κριτικές
35
Like
8.130
Πόντοι
6.246

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
δεν το έγραψα για αυτό!
Τώρα πετάς την μπάλα στην εξέδρα!
Πολλές κάνουν τέτοια πράγματα και απλά δεν διαφημίζονται!
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Άστοχο το παραπανω σχόλιο παρόν συναγωνιστή το οποίο και ορθώς σβήστηκε
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.495
Κριτικές
171
Like
91.278
Πόντοι
46.423
και η Αντριάνα έχει πνεύμα και όταν ανέβασε την τιμή δεν άνοιξε μύτη!
Ξέρεις γιατί?
Γιατί τιμάει το τελευταίο ευρώ και φεύγεις απο εκει υποβασταζόμενος!

Φίλε μου εδώ κάνεις εσύ ένα τεράστιο λάθος.

Άλλο Αντριάνα και άλο Σάντρα όπως πολύ σωστά ανέφερε και η Σάντρα, άλλο Αριάνα και άλλο Σάντρα.

Το κάθε κορίτσι είναι καί προσφέρει κάτι το διαφορετικό και αυτό είναι και το ωραίο και συναρπαστικό στον αγοραίο έρωτα.

Αλίμονο αν όλες ήταν ίδιες και προσέφεραν τις ίδιες υπηρεσίες.

Από εκεί και πέρα ο καθένας μας επιλέγει ποιά θα ξανασυναντήσει για τους δικούς του λόγους.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Φίλε μου εδώ κάνεις εσύ ένα τεράστιο λάθος.

Άλλο Αντριάνα και άλο Σάντρα όπως πολύ σωστά ανέφερε και η Σάντρα, άλλο Αριάνα και άλλο Σάντρα.

Το κάθε κορίτσι είναι καί προσφέρει κάτι το διαφορετικό και αυτό είναι και το ωραίο και συναρπαστικό στον αγοραίο έρωτα.

Αλίμονο αν όλες ήταν ίδιες και προσέφεραν τις ίδιες υπηρεσίες.

Από εκεί και πέρα ο καθένας μας επιλέγει ποιά θα ξανασυναντήσει για τους δικούς του λόγους.
όχι όχι δεν κατάλαβες, εννοείται ότι όλες είναι διαφορετικές αλλίως δεν θα είμασταν εδώ μέσα να το ψάξουμε.
Το νόημα ήταν μια κοπέλα νέα με 160€ και πνεύμα όπου της την πέσανε πολλοί με μια που ανέβασε την τιμή της,με πνεύμα και όλοι βαράνε μαλακία στην σειρά μέχρι να κλείσουν ραντεβού!
Πρόσεχε δεν έπσεσα στην λούμπα να συγκρινω άλλες κοπέλες πιο οικονομικές,δεν αναφέρθηκα στο οικονομικό καθαυτό όσο στο χιουμοράκι που προσπάθησε να πουλήσει πάνω σε αυτό το θέμα!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.495
Κριτικές
171
Like
91.278
Πόντοι
46.423
όχι όχι δεν κατάλαβες, εννοείται ότι όλες είναι διαφορετικές αλλίως δεν θα είμασταν εδώ μέσα να το ψάξουμε.
Το νόημα ήταν μια κοπέλα νέα με 160€ και πνεύμα όπου της την πέσανε πολλοί με μια που ανέβασε την τιμή της,με πνεύμα και όλοι βαράνε μαλακία στην σειρά μέχρι να κλείσουν ραντεβού!
Πρόσεχε δεν έπσεσα στην λούμπα να συγκρινω άλλες κοπέλες πιο οικονομικές,δεν αναφέρθηκα στο οικονομικό καθαυτό όσο στο χιουμοράκι που προσπάθησε να πουλήσει πάνω σε αυτό το θέμα!

Μιλώντας για Αριάνα παρόλο που την βλέπω στο instagram και έχει και ένα εξαιρετικό χαμόγελο με θετική ενέργεια τολμώ να πώ ότι δεν την έχω συναντήσει ποτέ μου.

Ούτε την Αντριάνα έχω συναντήσει.

Κάποια στιγμή ελπίζω να τις συναντήσω.

:hi:
 

Dragon18

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2019
Μηνύματα
713
Κριτικές
6
Like
3.323
Πόντοι
726
Εκτός από τον νόμο προσφοράς και ζήτησης, τον δρόμο τον δείχνει και το παρελθόν.

Από Αλίκη μέχρι Σοφία, άλλη πολύ, άλλη πάρα πολύ, άλλη λιγότερο ανέβασαν τιμή.

Και είναι και το θέμα της σύγκρισης στο γυναικείο μυαλό. Θα σου πει είναι δυνατόν το ξινομούρικο Σοφάκι να ζητάει τον ουρανό με τ΄ άστρα κι εγώ με τα «ψίχουλα»;
Για ποιά Σοφία αναφέρεσαι και την ονομάζεις Ξινομούρικο ρε φίλος? Του Μάγου? Το διαβάζω και έχω μία απορία ?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.030
Πόντοι
5.946
Εγώ πάντως πήγα στην μογγόλα του γκλαμούρ, της έσκασα 220 για φουλ σέρβις και έφυγα χαμογελώντας… δεν έχει την ομορφιά της Σαντρούλας αλλά τα σπάει με το καυλί στον κώλο!!!
Και σε αυτές τις τιμές μόνο έτσι πρέπει νάναι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom