Νέα

Χριστιάνα Θάνου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gmakro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Whoknows789

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2024
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Επειδη πρόσφατα μια χαμουρα μου εφαγε το ταληρο τσάμπα μιας και οι φωτο που εβαζε ηταν παρόμοιες με αυτες που εβαζε στο ελεύθερο λογαριασμό της δεν ψήνομαι.
Εβγαλες κανενα σκρισοτ να δωσεις στον λαο;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Εβγαλες κανενα σκρισοτ να δωσεις στον λαο;
Δεν άξιζε τίποτα τυπε, φωτο που θα μπορούσαν κάλλιστα να ειναι στο ανοιχτό προφιλ τις εβαζε στο κλειστο... σκέτη κοροϊδία.

Ειχα πει να μην ξαναδώσω δεκαρα σε αυτες τις πατσαβούρες και το κατάφερα εδω και ενα χρονο αλλα με πέτυχε η καριολα σε μεγάλες καυλες και ενέδωσα, δεν ειναι το 5 ευρω ειναι η κοροϊδία.
 

Civilboy22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Είσαι και άτυχος ρε πουστη...
Αποφάσισε να δείξει τις βυζάρες της το πουτανακι... Παίζει σιγά σιγά με τις συνδρομές να γλυκάθηκε...
Χθες ανέβασε 3 βίντεο με τις βυζάρες της στην παραλία. Άστο, τον τέντωνα για ώρες χθες...
Η μαλακία είναι ότι πλέον δεν μπορούμε να τραβάμε screenshots στα exclusive videos. Δεν αφήνει το Instagram. Ούτε εγγραφή οθόνης τίποτα... Εγώ θα κρατήσω την εγγραφή 1-2 μήνες για το καλοκαίρι γιατί παίζει να ανεβάσει κιαλλα τέτοια τώρα που βλέπει ότι έχει απείχυση... Το μόνο που με αφήνει να στείλω είναι ένα preview από το exclusive υλικό... (Που το πετυχαίνεις μόνο αν φτιάξεις καινούργιο προφίλ και πας να κάνεις εγγραφή)
Δεν άξιζε τίποτα τυπε, φωτο που θα μπορούσαν κάλλιστα να ειναι στο ανοιχτό προφιλ τις εβαζε στο κλειστο... σκέτη κοροϊδία.

Ειχα πει να μην ξαναδώσω δεκαρα σε αυτες τις πατσαβούρες και το κατάφερα εδω και ενα χρονο αλλα με πέτυχε η καριολα σε μεγάλες καυλες και ενέδωσα, δεν ειναι το 5 ευρω ειναι η κοροϊδία.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-08-31-19-49-54-88_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    Screenshot_2024-08-31-19-49-54-88_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    523,4 KB · Εμφανίσεις: 59
Τελευταία τροποποίηση:

ariss

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
56
Like
108
Πόντοι
0
Είσαι και άτυχος ρε πουστη...
Αποφάσισε να δείξει τις βυζάρες της το πουτανακι... Παίζει σιγά σιγά με τις συνδρομές να γλυκάθηκε...
Χθες ανέβασε 3 βίντεο με τις βυζάρες της στην παραλία. Άστο, τον τέντωνα για ώρες χθες...
Η μαλακία είναι ότι πλέον δεν μπορούμε να τραβάμε screenshots στα exclusive videos. Δεν αφήνει το Instagram. Ούτε εγγραφή οθόνης τίποτα... Εγώ θα κρατήσω την εγγραφή 1-2 μήνες για το καλοκαίρι γιατί παίζει να ανεβάσει κιαλλα τέτοια τώρα που βλέπει ότι έχει απείχυση... Το μόνο που με αφήνει να στείλω είναι ένα preview από το exclusive υλικό... (Που το πετυχαίνεις μόνο αν φτιάξεις καινούργιο προφίλ και πας να κάνεις εγγραφή)

Δοκίμασε αυτό το extension για τον chrome αν τον χρησιμοποιείς. Λογικά θα κατεβάζει τα stories. Δεν το έχω δοκιμάσει βέβαια ποτέ σε story συνδρομής αφού δεν έχω κάνει ποτέ συνδρομή αλλά δεν νομίζω να έχει διαφορά.

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Είσαι και άτυχος ρε πουστη...
Αποφάσισε να δείξει τις βυζάρες της το πουτανακι... Παίζει σιγά σιγά με τις συνδρομές να γλυκάθηκε...
Χθες ανέβασε 3 βίντεο με τις βυζάρες της στην παραλία. Άστο, τον τέντωνα για ώρες χθες...
Η μαλακία είναι ότι πλέον δεν μπορούμε να τραβάμε screenshots στα exclusive videos. Δεν αφήνει το Instagram. Ούτε εγγραφή οθόνης τίποτα... Εγώ θα κρατήσω την εγγραφή 1-2 μήνες για το καλοκαίρι γιατί παίζει να ανεβάσει κιαλλα τέτοια τώρα που βλέπει ότι έχει απείχυση... Το μόνο που με αφήνει να στείλω είναι ένα preview από το exclusive υλικό... (Που το πετυχαίνεις μόνο αν φτιάξεις καινούργιο προφίλ και πας να κάνεις εγγραφή)
Δεν λεω για αυτη τυπε αλλα για μια αλλη παρόμοια μιας και αυτη εχει μεγαλες φυσικές βυζαρες και επειδη ηταν και κτηνίατρος σκέφτηκα οτι θα ειναι λιγο δύσκολο να ειναι απατεώνισσα, συσχέτισα ο μαλακας την μόρφωση με την απατεωνια και τελικα καταλαβα οτι το να εισαι μορφωμένος δεν σημαίνει οτι δεν μπορεί να είσαι και απατεώνας.
 

kavloston

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
31
Like
902
Πόντοι
80
Δεν λεω για αυτη τυπε αλλα για μια αλλη παρόμοια μιας και αυτη εχει μεγαλες φυσικές βυζαρες και επειδη ηταν και κτηνίατρος σκέφτηκα οτι θα ειναι λιγο δύσκολο να ειναι απατεώνισσα, συσχέτισα ο μαλακας την μόρφωση με την απατεωνια και τελικα καταλαβα οτι το να εισαι μορφωμένος δεν σημαίνει οτι δεν μπορεί να είσαι και απατεώνας.
Αυτή εδώ λες:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Τελευταία τροποποίηση:

kavloston

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
31
Like
902
Πόντοι
80
Την ίδια λέμε.
Έκανα λάθος στο αρχικό link γιατί δεν μου ανοίγει το Insta.
Για δες τώρα που το διόρθωσα.

Πρέπει να είναι μεγάλο νούμερο και κομπλεξική όσο δεν πάει.
Το παίζει γκόμενα με τα πάρα πολύ μικρά μαγιό ενώ δεν είναι και δεν ταιριάζουν στο σωματότυπό της.
Για ένα διάστημα μου έδινε την εντύπωση πως μισεί τους άντρες γιατί έκραζε αβέρτα μηνύματα που της έστελναν και γενικότερες συμπεριφορές.
Τη στιγμή που το προφίλ της δεν έδειχνε κάτι ουσίας.(κλασική μαλακία των γυναικών που δείχνουν σώμα και απορούν γιατί ασχολούμαστε μόνο με αυτό).
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Την ίδια λέμε.
Έκανα λάθος στο αρχικό link γιατί δεν μου ανοίγει το Insta.
Για δες τώρα που το διόρθωσα.

Πρέπει να είναι μεγάλο νούμερο και κομπλεξική όσο δεν πάει.
Το παίζει γκόμενα με τα πάρα πολύ μικρά μαγιό ενώ δεν είναι και δεν ταιριάζουν στο σωματότυπό της.
Για ένα διάστημα μου έδινε την εντύπωση πως μισεί τους άντρες γιατί έκραζε αβέρτα μηνύματα που της έστελναν και γενικότερες συμπεριφορές.
Τη στιγμή που το προφίλ της δεν έδειχνε κάτι ουσίας.(κλασική μαλακία των γυναικών που δείχνουν σώμα και απορούν γιατί ασχολούμαστε μόνο με αυτό).
Μαλλον η ιδια ειναι με δευτερο προφιλ.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Η τυπισσα εχει 119 συνδρομες επι 4.99, εχει βγαλει 593.81 ευρω... σαν να λεμε βγαζει καθε μηνα το ρευμα της, το σταθερο και κινητο της και το σουπερ μαρκετ της.... μια χαρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
10
Like
1.659
Πόντοι
506
Μια απ τα ιδια ειναι ολες
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.136
Like
3.668
Πόντοι
456
Η τυπισσα εχει 119 συνδρομες επι 4.99, εχει βγαλει 593.81 ευρω... σαν να λεμε βγαζει καθε μηνα το ρευμα της, το σταθερο και κινητο της και το σουπερ μαρκετ της.... μια χαρα.
Δεν περνάει όλο το ποσό σε αυτές, κρατάει μίζα το Insta+Google pay, συνήθως αυτές οι πλατφόρμες (Only, Twitch,Insta) κρατάνε προμήθεια 30-50% αλλά και πάλι η καβλιαρα με 100-150 συνδρομές βγάζει 300-450€ καθαρό.
 

Whoknows789

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2024
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Δεν περνάει όλο το ποσό σε αυτές, κρατάει μίζα το Insta+Google pay, συνήθως αυτές οι πλατφόρμες (Only, Twitch,Insta) κρατάνε προμήθεια 30-50% αλλά και πάλι η καβλιαρα με 100-150 συνδρομές βγάζει 300-450€ καθαρό.
Μια χαρά! Και καλά κάνει αν είναι να μας καυλώνει :cheesy:
 

LeAntouan

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά
η κοπέλα έχει πολύ ωραία βυζιά όντως.. έχει ανεβάσει τίποτα άλλο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom