Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν πετυχαινουν ολες οι επιχειρησεις ρε φιλε... δεν ειναι δημοσιο να εχεις σταθερο μισθο ή τον πειθεις τον πελατη ή δεν τον πειθεις... ελευθερη αγορα
εγώ συμφωνώ με μπόλντη
το γεγονός πως κλείνουνε επιχειρήσεις χρόνια στο κουρμπέτι είναι επειδή δεν πείθουνε

είναι προφανές άλλωστε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αμα δεν πεισεις τον κοσμο να ερθει να ψωνισει απο σενα πως θα κανεις τζιρο?

ειτε πουλας υπηρεσιες ειτε καποιο προιον.... τι κοροιδευετε?

Οι επιδοτησεις για το 2013 δεν εχουν βγει ακομη. Εσεις ομως που ειστε τοσο σιγουροι κατα αυτων για δωστε ενα παραδειγμα.
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
Αμα δεν πεισεις τον κοσμο να ερθει να ψωνισει απο σενα πως θα κανεις τζιρο?

ειτε πουλας υπηρεσιες ειτε καποιο προιον.... τι κοροιδευετε?

Οι επιδοτησεις για το 2013 δεν εχουν βγει ακομη. Εσεις ομως που ειστε τοσο σιγουροι κατα αυτων για δωστε ενα παραδειγμα.
εχουν ξεκινησει οι διαδικασιες.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
χαχαχαχα περιμενω απο νατσο να μου απαντησει τωρα αν εψαξε τις επιδοτησεις καλα κρασια  :P

τι να την κανει την επιδοτηση ο απλυτος

περιμενει τον τσιπρα για διορισμο  :2funny: :2funny:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
Εγω που πηγα πριν μερικες ημερες μου ειπανε σε κανα μηνα... και να μπαινω στο σαιτ να βλεπω.
ηδη τα γραφεια ξερεις αυτα τα λαμογιστικα που σου ζητανε 2000 ευρωπουλα για να διεκπεραιωσουν την αιτηση σου ΧΩΡΙΣ να σου εγγυωνται οτι θα την παρεις την επιδοτηση κανουν παρτυ.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αμα δεν πεισεις τον κοσμο να ερθει να ψωνισει απο σενα πως θα κανεις τζιρο?

ειτε πουλας υπηρεσιες ειτε καποιο προιον.... τι κοροιδευετε?

Οι επιδοτησεις για το 2013 δεν εχουν βγει ακομη. Εσεις ομως που ειστε τοσο σιγουροι κατα αυτων για δωστε ενα παραδειγμα.
καλά ρε αδερφέ... η ανεργία δεν ξεκίνησε το 2013
δώσε μας τα φώτα σου για το 2012... τι χάσαμε από επιδοτήσεις...

εκτός αν θες να μας πεις πως δεν πήραμε επιδότηση για νέες γυναίκες οπότε έχεις κάποιο δίκιο.... αυτό δεν πρέπει να το έψαξαν πολλοί εδώ

αλλά επειδή είσαι σπίρτο, να το πάρουμε αλλιώς.
να μας πεις τι επιδότηση πρέπει να ψάξει ένας που είναι 40-45 ετών, δεν έχει κάνει δική του επιχείρηση ποτέ και ΔΕΝ έχει στην άκρη ούτε 5 χιλιάρικα.
να μας πεις πώς θα ξεκινήσει επιχείρηση μάστορα

να μαθαίνουμε μπαλιτσα
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
αθτος θα πεινασει.Πρεπει να εχεις και δικα σου λεφτα και ενα καρο αλλες παπαριες :huh:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Αμα δεν πεισεις τον κοσμο να ερθει να ψωνισει απο σενα πως θα κανεις τζιρο?

ειτε πουλας υπηρεσιες ειτε καποιο προιον.... τι κοροιδευετε?

Οι επιδοτησεις για το 2013 δεν εχουν βγει ακομη. Εσεις ομως που ειστε τοσο σιγουροι κατα αυτων για δωστε ενα παραδειγμα.
μπολ εχουν βγει οι επιδοτησεις και σε κοροιδευουν. Θα προλαβουη θα στις παρουν ολες και θα μεινεις αποξω. προσεξε μην σε κοροιδευουν τιποτα κουμουνια
 

*Lord_

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2013
Μηνύματα
228
Like
0
Πόντοι
1
σπανια οι επιχειρησεις παιρνουν αυτες τις επιδοτησεις που δινουν..Γτ σου ζητανε ενα καρο μαλακιες και το βσκοτερο να μην χρωστας φπα..

Οποιος μου δειξει ενα εγγραφο που να γραφει οτι οι επιχειρησεις απορροφησαν τις επιδοτησεις εστω και 30% στις επομενες θα ψηφισω νδ γτ τα εχει κανει ολα τοσο ροδινα..


και κτ αλλο επειδη δεν ειδα να το γραφεται..Επιδοτουν ΜΟΝΟ το 80%...και αν ειναι εσπα κτλπ τα επιστρεφεις σε βαθος χρονου.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
σπανια οι επιχειρησεις παιρνουν αυτες τις επιδοτησεις που δινουν..Γτ σου ζητανε ενα καρο μαλακιες και το βσκοτερο να μην χρωστας φπα..

Οποιος μου δειξει ενα εγγραφο που να γραφει οτι οι επιχειρησεις απορροφησαν τις επιδοτησεις εστω και 30% στις επομενες θα ψηφισω νδ γτ τα εχει κανει ολα τοσο ροδινα..


και κτ αλλο επειδη δεν ειδα να το γραφεται..Επιδοτουν ΜΟΝΟ το 80%...και αν ειναι εσπα κτλπ τα επιστρεφεις σε βαθος χρονου.

αποκλειεται. Ψευδη του συνασπισμου. Δεν υπάρχει ανεργια και υπαρχουν επιδοτησεις. Γιαυτο ανοιγουν σαν μανιταρια τα καφε και οι ταβερνες.
 

Επισκέπτης
αλλά επειδή είσαι σπίρτο, να το πάρουμε αλλιώς.
να μας πεις τι επιδότηση πρέπει να ψάξει ένας που είναι 40-45 ετών, δεν έχει κάνει δική του επιχείρηση ποτέ και ΔΕΝ έχει στην άκρη ούτε 5 χιλιάρικα.
να μας πεις πώς θα ξεκινήσει επιχείρηση μάστορα

να μαθαίνουμε μπαλιτσα

Ευκολάκι.
Αν είχες σκοπό να πάρεις 30 χιλιάρικα επιδότηση θα πάρεις 35.
Τα 30 που θα έπαιρνες συν 5 που δεν έχεις στην άκρη.
Σε μια κουταλιά νερό πνίγεσαι..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
roflbot.jpg
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Kαλα αυτα με τις λαμογιες τα εχω ξαναακουσει....

ναι σιγα μη δωσω 2000 ευρω λαδωμα να παρω την επιδοτηση εδω λαδωμα δεν ειχα δωσει ουτε στην οδηγηση  :2funny: :2funny:
 

*Lord_

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2013
Μηνύματα
228
Like
0
Πόντοι
1
Kαλα αυτα με τις λαμογιες τα εχω ξαναακουσει....

ναι σιγα μη δωσω 2000 ευρω λαδωμα να παρω την επιδοτηση εδω λαδωμα δεν ειχα δωσει ουτε στην οδηγηση  :2funny: :2funny:

eγω παντως φιλε ειχα λαδωσει και το μιλφ απο πισω μου κανονιζε που θα παει να φαει το βραδυ. :cheesy:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
eγω παντως φιλε ειχα λαδωσει και το μιλφ απο πισω μου κανονιζε που θα παει να φαει το βραδυ. :cheesy:

Την μια λαδωσες.... την αλλη ειχες ανασφαλιστο στο μαγαζι... βλεπεις οτι δεν μας φταιει μονο ο Σαμαρας στην κατασταση που έχουμε φτασει? Που να ξερει ο καθε Σαμαρας οτι η υπαλληλος του τοπικου ΟΑΕ θελει 2000 δωροδοκια για να σου προωθησει τη δουλεια?????
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
και το eshop.gr ηταν φισκα απο επιδοτησεις αλλα το αφεντικο ξεχασε να δωσει 10 μυρια σε φορους στο κρατος.....μολις σημερα τον μπαγλαρωσαν και αυτον !!! απο τετοιες επιδοτησεις πηξαμε ολοι.....παλι με ανοιχτη την παλαμη οι ελευθεροι επαγγελματιες θα ειναι για να τα κανουν γουνες και ταξιδια.....λες και αμα καποιος παρει επιδοτηση ,θα βρει πελατη να πουλησει....ειναι αστειο αυτο στην ελλαδα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom