Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
η καταναλωτικη συνειδηση δεν ειναι παρτο οσο οσο ουτε αντιθετη με το 'η φτηνια τρωει τον παρα'. καταναλωτικη συνειδηση ειναι ψαχνω το καλυτερο που με συμφερει βλαξ.
τον μαλακα τον κουρτιναιτις δε τον πιανεις πουθενα

Λοφέ νομίζεις ότι ο απλός φουκαράς που ψάχνει ένα εικοσάρι να ταίσει την οικογένεια του και να πληρώσει το ρεύμα είναι κάνας μούλος σσν και σένα που τα βρήκε έτοιμα;

Τεσπα. Το καλό για σένα είναι ότι τα βρήκες έτοιμα. Το κακό είναι ότι αυτοί που ψάχνουν το εικοσάρι είναι εκατομμύρια πλέον και θα σε φάνε ζωντανό.

Πάντα έτσι γίνεται.

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Λοφέ νομίζεις ότι ο απλός φουκαράς που ψάχνει ένα εικοσάρι να ταίσει την οικογένεια του και να πληρώσει το ρεύμα είναι κάνας μούλος σσν και σένα που τα βρήκε έτοιμα;

Τεσπα. Το καλό για σένα είναι ότι τα βρήκες έτοιμα. Το κακό είναι ότι αυτοί που ψάχνουν το εικοσάρι είναι εκατομμύρια πλέον και θα σε φάνε ζωντανό.

Πάντα έτσι γίνεται.

μουλος πως λεμε μπασταρδος αγνωστου πατρος?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
μην βριζεστε να ευχεστε να μην εμπλακειτε σε ατυχημα και μαλιστα με ανασφαλιστο.ειδικα τωρα που αλλαξε ο νομος για το επικουρικο ..
α και πληροφοριακα τον 6ο του 2015 πληρωνει το επικουρικο ζημιες με αποφση που βγαινει τωρα..
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
μην βριζεστε να ευχεστε να μην εμπλακειτε σε ατυχημα και μαλιστα με ανασφαλιστο.ειδικα τωρα που αλλαξε ο νομος για το επικουρικο ..
α και πληροφοριακα τον 6ο του 2015 πληρωνει το επικουρικο ζημιες με αποφση που βγαινει τωρα..

Απολογούμαι.

Στο συγκεκριμένο ιστοτόπο πρέπει να κάνεις εξαντλητικές ασκήσεις εγκράτειας με αυτά που ενίοτε γράφονται.

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
ακατανοητο. για πες και για τα αρχιδια μου τωρα. μουδωσες κανα ραντεβουδακι και δεν πατησα ορε χαλβα?

Ραντεβού πηγαίνω μόνο με γυναίκες αγαπητέ. Εάν εσύ εντάσσεσαι σε αυτή την κατηγορία είναι δικό σου καπέλο ή μάλλον κάτι σου λείπει.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Με αποστομώσατε τώρα....


Πηγαίντε τώρα να κοιτυάξετε το συμβόλαιο του αυτοκινήτου σας.

Στην αρχή λέει Σωματικές βλάβες ασφαλισμένο κεφάλαιο 7500000
Υλικές Ζημιές 750000

Μετά ζητήστε το συμβόλαιο του τύπου που έχει καγιέν.

Και μετά όπως είπα ξανακοιτάξτε στον καθρέπτη.

Εγώ το έκανα με το συμβόλαιο μαζί και κατέληξα ότι όποιο συμβόλαιο και να βάλω δίπλα έχει την ίδια κάλυψη αποζημίωσης.

Συνεχίστε τώρα να γράφετε στο φόρουμ ελεύθερα.

Οι λοιποί που διαβάζουν κρίνουν.

κοίταξα το συμβόλαιο λοιπόν και λέει

Σωματικές βλάβες ασφαλισμένο κεφάλαιο 750000 (και όχι 7500000 που λες εσύ, το θεωρώ λάθος στην πληκτρολήγησή σου...)
Υλικές Ζημιές 750000

και όπως λεέι και ο τραμ "καλύπτει συγκεκριμένα ποσά ζημιών που μπορείς να προκαλέσεις τα ελάχιστα των οποίων ορίζονται με νόμο..."
τελικά όμως δεν πληρώνουν τα ίδια ασφάλιστρα όλοι... λογικό...

πάω να συνεχίσω την μελέτη τώρα...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ραντεβού πηγαίνω μόνο με γυναίκες αγαπητέ. Εάν εσύ εντάσσεσαι σε αυτή την κατηγορία είναι δικό σου καπέλο ή μάλλον κάτι σου λείπει.

ενταξει τοτε δικαιολογεισαι να λες οτι σου κατεβει ανεξοδα. συνεχισε μαγκιτη μου  :2funny:
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
κοίταξα το συμβόλαιο λοιπόν και λέει

Σωματικές βλάβες ασφαλισμένο κεφάλαιο 750000 (και όχι 7500000 που λες εσύ, το θεωρώ λάθος στην πληκτρολήγησή σου...)
Υλικές Ζημιές 750000

και όπως λεέι και ο τραμ "καλύπτει συγκεκριμένα ποσά ζημιών που μπορείς να προκαλέσεις τα ελάχιστα των οποίων ορίζονται με νόμο..."
τελικά όμως δεν πληρώνουν τα ίδια ασφάλιστρα όλοι... λογικό...

πάω να συνεχίσω την μελέτη τώρα...

Είναι όντως τυπογραφικό λάθος. Και για να σε προλάβω... Εάν το δικαστήριο επιδικάσει παραπάνω απο 750000 σου κάνει αγωγή να τα πάρει απο την περιουσία σου. Είτε έχεις καγιέν είτε χιουντάι.

Αλλά να μη σε διακόψω απο τη μελέτη.
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
ενταξει τοτε δικαιολογεισαι να λες οτι σου κατεβει ανεξοδα. συνεχισε μαγκιτη μου  :2funny:

Ω ευχαριστώ φίλτατε που μου δίδετε το δικαίωμα. Και πάλι απολογούμαι που δεν κλείνω ραντεβού με άντρες.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ω ευχαριστώ φίλτατε που μου δίδετε το δικαίωμα. Και πάλι απολογούμαι που δεν κλείνω ραντεβού με άντρες.

εγω στο δινω? μονος σου το παιρνεις. εκτονωσου λοιπον ελευθερα. σαμπως θα βγω απο την οθονη να σε φαω? τετοιον μανγκα? απαπαπα
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
εγω στο δινω? μονος σου το παιρνεις. εκτονωσου λοιπον ελευθερα. σαμπως θα βγω απο την οθονη να σε φαω? τετοιον μανγκα? απαπαπα

Είμαι κλοκλο.

Συγγνώμη. Δε μπορώ να βαρέσω τα πλήκτρα με τόση δύναμη όπως εσείς.

Και πάλι απολογούμαι. Σκιάχτηκα με τόση πληκτροπίεση.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Είναι όντως τυπογραφικό λάθος. Και για να σε προλάβω... Εάν το δικαστήριο επιδικάσει παραπάνω απο 750000 σου κάνει αγωγή να τα πάρει απο την περιουσία σου. Είτε έχεις καγιέν είτε χιουντάι.

Αλλά να μη σε διακόψω απο τη μελέτη.

να σαι καλά που μου άνοιξες νέους ορίζοντες... μετά θα πιάσω τα 3πλά ολοκληρώματα...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Είναι όντως τυπογραφικό λάθος. Και για να σε προλάβω... Εάν το δικαστήριο επιδικάσει παραπάνω απο 750000 σου κάνει αγωγή να τα πάρει απο την περιουσία σου. Είτε έχεις καγιέν είτε χιουντάι.

Αλλά να μη σε διακόψω απο τη μελέτη.

ετσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom