Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
πουτσα και διαγραφη. αμεσα.

Little-Drummer-Boy-merry-christmas-xmas-christmas-smiley-emoticon-000563-large.gif

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν θελω να πω που ειμαι παιδια... εξαρχης δεν ηθελα. Επειδη θα αρχισουν οι μαλακιες τα βυσματα κτλπ χαχαχα

το θεμα ειναι οτι εκει που ειμαι δεν εχω φαει το παραμικρο τρεξιμο οπως θα ηθελε ο λοπεζ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny:

στην αρχη ακομη τυπε πηγαινα να τους τη σκαπουλαρω με το φανταρικο οτι ειμαι ταχα πεζικο
αλλα μετα με τα καθημερινα εξοδου δεν μαζευοταν με τιποτα  :2funny: :2funny:


καμαρωστε εναν βλακα. ουτε ζαλαδα απο την κωλοτουμπα τον πιανει ουτε τσιπα απο τα ψεμματα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
θαπρεπε ναχει γινει μαθημα πλεον οτι ποτε δεν γαμαω εδω αν δεν εχω και την πηγουλα ετοιμη
Είναι γνωστό ότι σε έχει ίνδαλμα και εικόνα δίπλα στο κρεβάτι του ο πηγούλης-παπιούλης.

:2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν θελω να πω που ειμαι παιδια... εξαρχης δεν ηθελα. Επειδη θα αρχισουν οι μαλακιες τα βυσματα κτλπ χαχαχα

το θεμα ειναι οτι εκει που ειμαι δεν εχω φαει το παραμικρο τρεξιμο οπως θα ηθελε ο λοπεζ.
Ποσο ΡΟΜΠΑ μπορεις να γινεις ακομη?Ποσο?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny:

στην αρχη ακομη τυπε πηγαινα να τους τη σκαπουλαρω με το φανταρικο οτι ειμαι ταχα πεζικο
αλλα μετα με τα καθημερινα εξοδου δεν μαζευοταν με τιποτα  :2funny: :2funny:
μελετημενο σχεδιο δηλαδη τυπε :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΠΟΝΤΙΚΙ αμα σου πω που ανηκω στρατονομα / ναυτονομια κτλπ αυτοματα σου λεω και σε ποιο σωμα ειμαι.

Ειπαμε εξαρχης οτι αυτο δεν θα γινει αμα ο λοπεζ δεν αναιρεσει τις θεσεις περι βυσματος.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δεν θελω να πω που ειμαι παιδια... εξαρχης δεν ηθελα. Επειδη θα αρχισουν οι μαλακιες τα βυσματα κτλπ χαχαχα

το θεμα ειναι οτι εκει που ειμαι δεν εχω φαει το παραμικρο τρεξιμο οπως θα ηθελε ο λοπεζ.

η μονη αληθεια. επειδη εκει που εισαι ειναι το σπιτι σου. γιωτα και αναβολη.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δεν εγινε ρομπα... αμα σου πω που ανηκω αυτοματα σου λεω και σε ποιο σωμα ειμαι.

Ειπαμε εξαρχης οτι αυτο δεν θα γινει αμα ο λοπεζ δεν αναιρεσει τις θεσεις περι βυσματος.

ηλιθιε δεν ειπα ποτε για βυσμα. παντα λεω οτι δεν πατησες καν. εισαι αναβολη γιατι εισαι μουρλος. τελος συζητησης πλεον. αν θες ξανα κουβεντα, μονο με διαγραφη και νεο νικ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Είναι γνωστό ότι σε έχει ίνδαλμα και εικόνα δίπλα στο κρεβάτι του ο πηγούλης-παπιούλης.

:2funny:

αυτος ειναι βλακας και ψαχνει ωρες μετα και ταλαιπωριεται. εγω ταχω σε δευτερολεπτα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
λοπεζ δεν μπορεις να κρινεις ποιος ειναι μουρλος και ποιος οχι.

Μονο χαζομαρες ξερεις να γραφεις στην τελικη στα αρχιδια μου να σου αποδειξω εδω μεσα που υπηρετησα εσεις ξεκινατε παντα την συζητηση  :P

πιστευε οτι θες σκασιλα μου
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΟΚ,ακυρο το κλωναρι...συνεχισε ετσι,χαρισε κι αλλο γελιο...

Κοιτα εγω δεν ειμαι λοπεζ να ψαχνω ποστ αλλωνων ... βαριεμαι  :P

προφανως τα ποστ μου εχουν ξεχωριστη σημασια για τον λοπεζ οποτε καθεται και τα ψαχνει... ε καλα κανει

αν εκατσα να ψαξω θα εβρισκα που ελεγε παλια οτι οι γυναικες ειναι σιχαμενες και εχουν μνημη ελεφαντα και στην φυλανε να στην ριξουν ... εκραζε δηλαδη κατι που ειναι καθαρο στοιχειο της προσωπικοτητας του. Τετοιος ειναι ο λοπεζ κανει αυτα που κραζει... δες τι γινεται με τον αχαχουχα ας πουμε  :P

και μετα φυσικα που ελεγε οτι θα με τρεχει εμενα το 18χρονο.... ειδε οτι δεν του βγηκε ε και επειδη παντελονια δεν φοραει να παραδεχθει οτι επεσε εξω με βγαζει γιωτά... εγω γιωτας δεν ειμαι υπηρετω κανονικα... αποδειξη? ΟΛΕΣ σχεδον τις καθημερινες τα πρωινα και το μεσημερακι λειπω ειμαι στην υπηρεσια μου εκτος απο μερικες φορες που ειχα αδεια. Προφορικη παντα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Κοιτα εγω δεν ειμαι λοπεζ να ψαχνω ποστ αλλωνων ... βαριεμαι  :P

προφανως τα ποστ μου εχουν ξεχωριστη σημασια για τον λοπεζ οποτε καθεται και τα ψαχνει... ε καλα κανει

ναι ειδες πως ταλαιπωριεμαι με τις ωρες να βρω ενα ποστ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και στην τελικη παιδια να σας πω την αληθεια στα αρχιδια μου αγνωστος ειμαι αγνωστοι ειστε τι θα κερδισεις τωρα εσυ αμα με βγαλεις οτι ειμαι γιωτας ή αμα σου αποδειξω εγω οτι ειμαι σε τρομερη θεση? τιποτα... τιποτα δεν εχω να κερδισω ισα ισα χανω και χρονο και οπως ειχε πει ο Jobs τον οποιο και ανεφερες ποντικι.... η ζωη ειναι πολυ μικρη για να την σπαταλας με μαλακιες.
 

Επισκέπτης
Ρε μαλάκες, μήπως να κόβατε το καλαμπούρι με το μπόλντη?
Κάτι δε μου αρέσει..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
ηλιθιε δεν ειπα ποτε για βυσμα. παντα λεω οτι δεν πατησες καν. εισαι αναβολη γιατι εισαι μουρλος. τελος συζητησης πλεον. αν θες ξανα κουβεντα, μονο με διαγραφη και νεο νικ.
Συμφωνω με λοπεζ,μπολντη υπαρχουν εκτεταμενες ενδειξεις οτι -εσυ, ο παργαλατσος σου και η οθονη σου που παιζει πορνο σε 24ωρη βαση,ΑΝΗΚΕΤΕ ΣΕ ΔΙΠΛΑΝΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΕΜΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ....Παιζει δηλαδη να εχεις κανει και λογγ ιν στο μπου μεσω σκουληκοτρυπας....ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΓΙΩΤΑ 5 ΚΑΙ ΤΕΖΑ ΑΜΠΑΛΟΣ!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Λοπεζ μην την κανεις μουλοκτη παλι την δουλεια δεν σε ξεχασα ....

περιμενω να βρεις αυτα που λες...

και χοπ χοπ http://[URL unfurl="true"]www.flashmavi.com/med/gif/gymnastics_floor_back_flip_layout.gif[/img[/URL]]

[QUOTE="Boldemort, post: 4373888"]
Και στην τελικη παιδια να σας πω την αληθεια στα αρχιδια μου αγνωστος ειμαι αγνωστοι ειστε τι θα κερδισεις τωρα εσυ αμα με βγαλεις οτι ειμαι γιωτας ή αμα σου αποδειξω εγω οτι ειμαι σε τρομερη θεση? τιποτα... τιποτα δεν εχω να κερδισω ισα ισα χανω και χρονο και οπως ειχε πει ο Jobs τον οποιο και ανεφερες ποντικι.... η ζωη ειναι πολυ μικρη για να την σπαταλας με μαλακιες.
[/quote]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom