Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε μαλάκες, μήπως να κόβατε το καλαμπούρι με το μπόλντη?
Κάτι δε μου αρέσει..

Εμενα εκεινο που με προβληματιζει ειναι οτι δεν ξερετε...
εδω ρε συ ειχα παει στο κεντρο καταταξης τον Μαιο ειχα μεινει μεσα 20 μερες
μεχρι να βγουμε την πρωτη μας αδεια και με το που βγηκα αμεσως αρχισαν ολοι παλι εξω εισαι ρε βυσμα???

καλα ποτε πηγατε στρατο??? το 1970???? που εμπαινες και εβγαινες εξοδο μετα απο 5 μηνες?  :2funny: :2funny:

αυτη τη στιγμη εχει και υπηρεσιες στις οποιες εισαι μια μεσα και 3-4 εξω.... ελεος και αυτους τρελους θα τους εβγαζε ο λοπεζ? ειναι δυνατον να πανε σε τοσο κυριλε θεσεις τρελους ανθρωπους? τι μαλακιες ειναι αυτες που διαβαζω  :P

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Συμφωνω με λοπεζ,μπολντη υπαρχουν εκτεταμενες ενδειξεις οτι -εσυ, ο παργαλατσος σου και η οθονη σου που παιζει πορνο σε 24ωρη βαση,ΑΝΗΚΕΤΕ ΣΕ ΔΙΠΛΑΝΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΕΜΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ....Παιζει δηλαδη να εχεις κανει και λογγ ιν στο μπου μεσω σκουληκοτρυπας....ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΓΙΩΤΑ 5 ΚΑΙ ΤΕΖΑ ΑΜΠΑΛΟΣ!

Κοιτα ενταξει απλα απο οσο καταλαβαινω οταν ειχατε παει εσεις στρατο και μαλιστα πεζικο τα πραγματα ηταν τερμα ζορικα... και παιζει να ειχατε φαει και πολυ πηξιμο χωρις λογο σε καιρο ειρηνης
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τωρα πηρε το συγκαταβατικο του. μας καταλαβαινει παντα οταν δεν εχει βρακι  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν πηρα το συγκαταβατικο μου αλλα αν παρω στα σοβαρα οσα γραφετε τοσο καιρο εδω μεσα
και κουρδιστω λιγο παιζει να βαλουμε κανα σοβαρο στοιχημα σε στυλ.... σου ανεβαζω το απολυτηριο (χωρις ονοματα βεβαια και υπηρεσιες θα δειχνει μονο το Ι1 και την ημερομηνια που το πηρα.

500 ευρω στοιχημα οποιος εχει τα αρχιδια το βαζει... τωρα δεν θα παιξω με στοιχηματακια σε στυλ γυμνασιο διαγραψου απο το σαιτ αυτα ειναι για παιδια...  :P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
μικρε μη φρικαρεις τωρα νταξει? αφου ξερεις οτι δε πρεπει να με βγαζεις ψευτη γιατι κλειδωνω.
και παλι φιλοι  :grin:
 

Επισκέπτης
Δεν πηρα το συγκαταβατικο μου αλλα αν παρω στα σοβαρα οσα γραφετε τοσο καιρο εδω μεσα
και κουρδιστω λιγο παιζει να βαλουμε κανα σοβαρο στοιχημα σε στυλ.... σου ανεβαζω το απολυτηριο (χωρις ονοματα βεβαια και υπηρεσιες θα δειχνει μονο το Ι1 και την ημερομηνια που το πηρα.

500 ευρω στοιχημα οποιος εχει τα αρχιδια το βαζει... τωρα δεν θα παιξω με στοιχηματακια σε στυλ γυμνασιο διαγραψου απο το σαιτ αυτα ειναι για παιδια...  :P
Εισαι απατεωνας.

Τελος.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μικρε μη φρικαρεις τωρα νταξει? αφου ξερεις οτι δε πρεπει να με βγαζεις ψευτη γιατι κλειδωνω.
και παλι φιλοι  :grin:

Οχι εσυ με βγαζεις ψευτη φιλε. Εσυ ψευτη και οι αλλοι βυσμα... νταξ το βυσμα δεν μπορω να το αποδειξω οτι δεν ειμαι... εκτος και αν υπαρχει τροπος να βρεθουμε καμια μερα να παμε στο ρουφ να ρωτησουμε αλλα και παλι θα μας περασουν για τρελους.

Αλλα εγω Μαιο θα εχω το απολυτηριο στα χερια μου το οποιο θα έχει Ι1 μιας και εφοσον εξεταστηκα δεν βρεθηκα σακατης και σε κατι .
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και οποιος χεζεται να βαλει κανονικο στοιχημα.... θα βαλουμε ενα εικονικο

σε στυλ αμα χασεις αντι για 500 ευρω δεν θα μπεις για 500 μερες  :P

θα το αντεξει κανεις αυτο????
 

Επισκέπτης
Δεν πηρα το συγκαταβατικο μου αλλα αν παρω στα σοβαρα οσα γραφετε τοσο καιρο εδω μεσα
και κουρδιστω λιγο παιζει να βαλουμε κανα σοβαρο στοιχημα σε στυλ.... σου ανεβαζω το απολυτηριο (χωρις ονοματα βεβαια και υπηρεσιες θα δειχνει μονο το Ι1 και την ημερομηνια που το πηρα.

500 ευρω στοιχημα οποιος εχει τα αρχιδια το βαζει... τωρα δεν θα παιξω με στοιχηματακια σε στυλ γυμνασιο διαγραψου απο το σαιτ αυτα ειναι για παιδια...  :P

Mπόλντη, αν θες μια συμβουλή από μεγαλύτερο, άνοιξε το παράθυρο και πέταξε το πισί σου.
Δεν το πας καλά και είσαι και μικρός. Όλοι εδώ μέσα ψιλοκαμμένοι είμαστε, αλλά εσύ καρβουνιάστηκες.
Βγες να σε χτυπήσει λίγο αεράκι, βρες μια γκομενίτσα, τράβα σ' ένα δέλο στην τελική.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
μικρε με τοσες κωλοτουμπες και ψεμματα παιζει καμια ωρα να σε αγνοησουμε ομαδικα για 500 μερες να μιλας μονος σου σαν το φαντασμα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
νατσο μην δινεις σε μενα συμβουλες για γκομενες.... γιατι αλλαζω την μια μετα την αλλη....

εχω τους τροπους μου.

Λεγε τωρα θα βαλεις στοιχημα?
 

Επισκέπτης
νατσο μην δινεις σε μενα συμβουλες για γκομενες.... γιατι αλλαζω την μια μετα την αλλη....

εχω τους τροπους μου.

Λεγε τωρα θα βαλεις στοιχημα?
Ρε παπαρα,καλα σου λεει ο Νατσο...ΟΚ,πουλαγες παραμυθι,ξεβρακωθηκες,σπασαμε πλακα,τελος.

Τι υπερασπιζεσαι τωρα,ενα νικ?Παπαρα.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Και οποιος χεζεται να βαλει κανονικο στοιχημα.... θα βαλουμε ενα εικονικο

σε στυλ αμα χασεις αντι για 500 ευρω δεν θα μπεις για 500 μερες  :P

θα το αντεξει κανεις αυτο????

1 euro η μερα στο μπου κοστολογειται αρα

λιγα ειναι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε παπαρα,καλα σου λεει ο Νατσο...ΟΚ,πουλαγες παραμυθι,ξεβρακωθηκες,σπασαμε πλακα,τελος.

Τι υπερασπιζεσαι τωρα,ενα νικ?Παπαρα.

Σου ειπα εξαρχης δεν προκειται να σου πω που ανηκω

τωρα αν η στρατονομια ειναι ναυτονομια ή αερονομια λιγη σημασια εχει
ηθελα να πω στον λοπεζ οτι δεν υπαγομαι στην αστυνομια μιας και τοτε ειχα ορκιστει
και αρα ημουν πλεον επισημα στρατευσιμος αλλα στις ενοπλες αρχες τις στρατιωτικες πως το λενε...

μεσα μαιου εγω θα εχω το απολυτηριο , οποιος τοτε εχει παπαρια ας βαλει στοιχημα να δουμε ποιος θα γελασει τελευταια και ποιος ειναι ο απατεωνας.... τρολαράδες.  >:( :(
 

Επισκέπτης
νατσο μην δινεις σε μενα συμβουλες για γκομενες.... γιατι αλλαζω την μια μετα την αλλη....

εχω τους τροπους μου.

Λεγε τωρα θα βαλεις στοιχημα?

Τι στοίχημα να βάλω?
Πως αλλάζεις τις γκόμενες τη μία μετά την άλλη?
Δεν το βλέπω??
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε μπας και ανηκεις σε κανα Δρομοκαιτειο και εισαι σκαστος? :2funny:

Ρε απατεωνισκο,για ενα νικ ρε? :2funny:

χαχαχα σε μενα τα λες αυτα? εσεις εχετε κανει ολοκληρο θεμα για ενα νικ

οτι σας κοροιδευει οτι σας τρολαρει οτι ειναι βυσμα το ενα το αλλο

μετα λεει ο αλλος για κωλοτουμπες  :P

αν ο λοπεζ δεν φοβοταν να γραψει πολλα θα ειχε γραψει χειροτερες ανοησιες απο μενα
νομιζει οτι γραφει λιγα και ειναι μαγκας... μπραβο θα τον χειροκροτησουμε τον ατακαδορο του κοσμο και του μπου  :P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αν ο λοπεζ δεν φοβοταν να γραψει πολλα θα ειχε γραψει χειροτερες ανοησιες απο μενα
νομιζει οτι γραφει λιγα και ειναι μαγκας... μπραβο θα τον χειροκροτησουμε τον ατακαδορο του κοσμο και του μπου  :P

:2funny: μαθε μπαλιτσα σου λεω

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:2funny: μαθε μπαλιτσα σου λεω

τι μπαλιτσα να μαθω ρε λοπεζ... εδω σου μιλαω για αποτελεσματα εμπρακτα στην ζωη και εκτος ιντερνετ τωρα τι μου λες εσυ εντος...

ενταξει εδω μαζευομαστε να κανουμε πλακιτσα μεταξυ μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom