Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ψαχναν την οδο Ππαντρεου λενε λες και το στικακι ειναι google maps :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:
Ναι ρε καχύποτοι για τον δρόμο ψάχνανε!Όπως επίσης και για το τελευταίο cd του Βασίλη Παπακωνσταντίνου και για την καλλιέργεια του κρόκου!  :grin:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Τι ωραία ασχολία Η ΛΙΣΤΑ,οι 24000,που απολύθηκαν των ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ,και αυτοί που απολύθηκαν πριν απο αυτούς δεν είναι ωραία ασχολία είναι ΠΡΟΦΑΝΕΣ ένας ΛΑΙΚΙΣΜΟΣ,θα μιλήσω λοιπόν και εγώ σαν την ΠΟΝΤΙΚΟΜΑΜΗ ΤΩΝ ΚΟΥΒΕΛΗ,ΑΠΑΓΚΙΣΤΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ ΜΕ ΟΡΘΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ,θα μιλήσω λοιπόν σαν ΤΩΝ ΒΑΓΓΕΛΗ,μόνο ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ,να ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΩΝ ΣΑΜΑΡΑ,ΤΩΡΑ ΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΣΒΑΔΑΖΕΙ ΟΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ?Και τι ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΦΑΖΕΙΣ?Δεν θα ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟΥΣ,ΜΑΓΚΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΝΙΑ,εχουμε ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΟΠΟΥΛΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΥΡΗΞΟΥΝ ΑΟΖ,ΘΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΝ ΟΣΟΥΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΝΕ,ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΦΑΜΙΛΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ,ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΑ ΤΟΥ ΗΡΩΙΚΟΥ ΑΧΙΛΕΑ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ,ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΩΝ ΜΠΟΥΤΣΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΑΖΙ.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Τι ωραία ασχολία Η ΛΙΣΤΑ,οι 24000,που απολύθηκαν των ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ,και αυτοί που απολύθηκαν πριν απο αυτούς δεν είναι ωραία ασχολία είναι ΠΡΟΦΑΝΕΣ ένας ΛΑΙΚΙΣΜΟΣ,θα μιλήσω λοιπόν και εγώ σαν την ΠΟΝΤΙΚΟΜΑΜΗ ΤΩΝ ΚΟΥΒΕΛΗ,ΑΠΑΓΚΙΣΤΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ ΜΕ ΟΡΘΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ,θα μιλήσω λοιπόν σαν ΤΩΝ ΒΑΓΓΕΛΗ,μόνο ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ,να ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΩΝ ΣΑΜΑΡΑ,ΤΩΡΑ ΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΣΒΑΔΑΖΕΙ ΟΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ?Και τι ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΦΑΖΕΙΣ?Δεν θα ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟΥΣ,ΜΑΓΚΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΝΙΑ,εχουμε ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΟΠΟΥΛΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΥΡΗΞΟΥΝ ΑΟΖ,ΘΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΝ ΟΣΟΥΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΝΕ,ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΦΑΜΙΛΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ,ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΑ ΤΟΥ ΗΡΩΙΚΟΥ ΑΧΙΛΕΑ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ,ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΩΝ ΜΠΟΥΤΣΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΑΖΙ.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
και φυσικά κατηγορίες κωλοχανείου...

από πότε ρε πουστη μου ο πρώην άνδρας της νυν συζύγου θεωρείται συγγενικό πρόσωπο ???  πότε ρε πούστη μου εξελιχθήκαμε τόσο πολύ ?????

εδω βγαινει η αλλη και παραπληροφορει με τους 600 που ταχαμου ηταν στην λιστα και μενει βουλευτης

ακομα και την βγαζουν και στην τηλεοραση
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τι ωραία ασχολία Η ΛΙΣΤΑ,οι 24000,που απολύθηκαν των ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ,και αυτοί που απολύθηκαν πριν απο αυτούς δεν είναι ωραία ασχολία είναι ΠΡΟΦΑΝΕΣ ένας ΛΑΙΚΙΣΜΟΣ,θα μιλήσω λοιπόν και εγώ σαν την ΠΟΝΤΙΚΟΜΑΜΗ ΤΩΝ ΚΟΥΒΕΛΗ,ΑΠΑΓΚΙΣΤΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ ΜΕ ΟΡΘΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ,θα μιλήσω λοιπόν σαν ΤΩΝ ΒΑΓΓΕΛΗ,μόνο ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ,να ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΩΝ ΣΑΜΑΡΑ,ΤΩΡΑ ΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΣΒΑΔΑΖΕΙ ΟΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ?Και τι ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΦΑΖΕΙΣ?Δεν θα ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟΥΣ,ΜΑΓΚΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΝΙΑ,εχουμε ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΟΠΟΥΛΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΥΡΗΞΟΥΝ ΑΟΖ,ΘΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΝ ΟΣΟΥΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΝΕ,ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΦΑΜΙΛΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ,ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΑ ΤΟΥ ΗΡΩΙΚΟΥ ΑΧΙΛΕΑ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ,ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΩΝ ΜΠΟΥΤΣΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΑΖΙ.

Χθες μαθατε τι εγινε στο Αιγαιο?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
ξερανε το ενδιαφέρον των Γαλλων για τα γκαζια , και είπαν μην τολμήσετε εμείς είμαστε ακόμη εδώ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Κανονικα θα επρεπε να υπαρχει η εξης τακτικη ....

Μπαινεις στα χωρικα μου υδατα... με το που φτασεις ΣΑΜΟ ή ΜΥΤΙΛΗΝΗ ανοιχτα προς τα μεσα
θα λαβεις προειδοποιηση να αποχωρησεις αμεσως.... 1... αν συνεχισεις εχεις 2η

στην τριτη δεν κανεις προειδοποιηση και ξεκινας επιχειρησεις για να ριξεις στον εισβολεα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και αν εισαι και ακομη πιο πανουργος κατεβαζεις το παιχνιδι προς την Κρητη οπου βρισκεται η ναυτικη βαση της Σουδας και των ΑΜερικανων....
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Κανονικα θα επρεπε να υπαρχει η εξης τακτικη ....

Μπαινεις στα χωρικα μου υδατα... με το που φτασεις ΣΑΜΟ ή ΜΥΤΙΛΗΝΗ ανοιχτα προς τα μεσα
θα λαβεις προειδοποιηση να αποχωρησεις αμεσως.... 1... αν συνεχισεις εχεις 2η

στην τριτη δεν κανεις προειδοποιηση και ξεκινας επιχειρησεις για να ριξεις στον εισβολεα.
τυπε αυτα τα κανουν μονο οι αγγλοι...
 

Επισκέπτης
Κανονικα θα επρεπε να υπαρχει η εξης τακτικη ....

Μπαινεις στα χωρικα μου υδατα... με το που φτασεις ΣΑΜΟ ή ΜΥΤΙΛΗΝΗ ανοιχτα προς τα μεσα
θα λαβεις προειδοποιηση να αποχωρησεις αμεσως.... 1... αν συνεχισεις εχεις 2η

στην τριτη δεν κανεις προειδοποιηση και ξεκινας επιχειρησεις για να ριξεις στον εισβολεα.
Εσυ φυσικα θα διευθυνεις τις επιχειρησεις απο το ΓΕΕΘΑ...
220px-Yamamoto_h63430.jpg

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε αυτα τα κανουν μονο οι αγγλοι...

Ετσι θα επρεπε να δουλευουμε και εμεις ομως... δεν γινεται να αφηνεις τους Τουρκους να ερχονται στις Κυκλαδες ρε φιλε? τους παρακολουθω λεει... τι να παρακολουθησεις δηλαδη? την επιδειξη του μπαινω οποτε θελω στην χωρα σου και κανεις το κοροιδο? αυτο ειναι μαλακια εκ μερους της κυβερνησης και μεγαλη μαλιστα βεβαια με τετοια οικονομια τι ασφαλεια να εχεις... θα σου πουνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom