Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
3000 καθαρά, αυτοκίνητο με leasing, laptop και εταιρικό κινητό. Άσε τα πάρτυ της εταιρίας και τα complimnentary ταξίδια στη Βαρκελώνη... Μιλάμε για βαρβάτες θέσεις όχι αστεία.
αυτα τα λες γιατι ζηλευεις που δεν θα γινεις i.t manager :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν ισχυει αυτο, παλια ισχυε οταν παρουσιαζοσουν και δε μπορουσες να δικαιολογησεις τη χρηση της αναβολης ετρωγες ενα εξαμηνο ποινη εξαγορασιμη για ξερωγω 4 ευρω τη μερα, εδεινες 700 ευρω και τελειωνες. Αλλα δεν ισχυει, και γω στρατο πηγα 4 χρονια αφου τελειωσα το πτυχιο για το οποιο ειχα παρει αναβολη.

Το προβλημα τους ειναι οτι ειναι ενα νατσο-ματσο άσχετοι και το καλυτερο ειναι
οτι οταν τους λες οτι εχουν αδικο σου πουλανε και πνευμα αντι να σταθουν λιγο να πανε να ψαξουν... πουλανε και πνευμα ρε φιλε χαχα ελεος...

μονο ο απολυτος και ο σιν δεν ειπαν τιποτα. Εχω πει οτι ο απολυτος δεν ειναι μαλακας.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Το προβλημα τους ειναι οτι ειναι ενα νατσο-ματσο άσχετοι και το καλυτερο ειναι
οτι οταν τους λες οτι εχουν αδικο σου πουλανε και πνευμα αντι να σταθουν λιγο να πανε να ψαξουν... πουλανε και πνευμα ρε φιλε χαχα ελεος...

μονο ο απολυτος και ο σιν δεν ειπαν τιποτα. Εχω πει οτι ο απολυτος δεν ειναι μαλακας.
τυπε παλιοτερα ετσι γινονταν παντως
δεν μπορουσες να μην πας και ας ειχες αναβολη αν δεν εκανες μεταπτυχιακα και τετοιες μαλακιες
δηλαδη τωρα παιρνεις 9 χρονια και αν τελειωσεις στα 4 μπορεις απλα να μην πηγαινεις μεχρι τα 9?
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
δεν ισχυει αυτο, παλια ισχυε οταν παρουσιαζοσουν και δε μπορουσες να δικαιολογησεις τη χρηση της αναβολης ετρωγες ενα εξαμηνο ποινη εξαγορασιμη για ξερωγω 4 ευρω τη μερα, εδεινες 700 ευρω και τελειωνες. Αλλα δεν ισχυει, και γω στρατο πηγα 4 χρονια αφου τελειωσα το πτυχιο για το οποιο ειχα παρει αναβολη.
αλήθεια? Το ομολογώ ότι έχουν περάσει καμια 46589 χρονάκια από τότε που πήγα στρατό


πάσο ρε μπόλντη
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Το προβλημα τους ειναι οτι ειναι ενα νατσο-ματσο άσχετοι και το καλυτερο ειναι
οτι οταν τους λες οτι εχουν αδικο σου πουλανε και πνευμα αντι να σταθουν λιγο να πανε να ψαξουν... πουλανε και πνευμα ρε φιλε χαχα ελεος...

μονο ο απολυτος και ο σιν δεν ειπαν τιποτα. Εχω πει οτι ο απολυτος δεν ειναι μαλακας.
ναι το θυμαμαι και γω τοτε που τον εκραζες για τα καλα μαζι με μενα σχετικα με το τουτερ ειχες πει κατα λεξη σε κραζω απολυτε του κατεβαζω τα μπινελικια της ζωης σου αλλα δεν εισαι μαλακας ολα κιολα. σαν να ηχουν στα αυτια μου στα λογια σου χαχχαχαχααχ που ειναι ο κλοουζερ γμτ να αλλαξει νεφρι;
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
αν μπηκε σε αει ο μπολντης λεει αληθεια τοσο ειναι η αναβολη

αν εισαι γιατρος εχεις παραπανω κ αν κανεις phd νομιζω εχεις παραπανω απο τα 9 χρονια του αει


σε τει ειναι μεχρι τα 25
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Το προβλημα τους ειναι οτι ειναι ενα νατσο-ματσο άσχετοι και το καλυτερο ειναι
οτι οταν τους λες οτι εχουν αδικο σου πουλανε και πνευμα αντι να σταθουν λιγο να πανε να ψαξουν... πουλανε και πνευμα ρε φιλε χαχα ελεος...

μονο ο απολυτος και ο σιν δεν ειπαν τιποτα. Εχω πει οτι ο απολυτος δεν ειναι μαλακας.
ελα κοντα μου να γλιτωσεις σου λεωωωωωωωω..και ασε τους  νατσοματοασχετους να πειζουν στο μπου........
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ναι το θυμαμαι και γω τοτε που τον εκραζες για τα καλα μαζι με μενα σχετικα με το τουτερ ειχες πει κατα λεξη σε κραζω απολυτε του κατεβαζω τα μπινελικια της ζωης σου αλλα δεν εισαι μαλακας ολα κιολα. σαν να ηχουν στα αυτια μου στα λογια σου χαχχαχαχααχ που ειναι ο κλοουζερ γμτ να αλλαξει νεφρι;

Ναι αλλα τουλαχιστον ο απολυτος οταν "τσακωθηκαμε" εκανε αλλου ειδους πλακες
και δεν θα κτυπουσε πραγμα που θα ειχα πει καταλαβες?

Και μεσα απο τον τσακωμο τον τεσταρεις καλυτερα τον αλλον....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αν μπηκε σε αει ο μπολντης λεει αληθεια τοσο ειναι η αναβολη

αν εισαι γιατρος εχεις παραπανω κ αν κανεις phd νομιζω εχεις παραπανω απο τα 9 χρονια του αει


σε τει ειναι μεχρι τα 25

Σε αει ναι. 9 χρονια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ναι το θυμαμαι και γω τοτε που τον εκραζες για τα καλα μαζι με μενα σχετικα με το τουτερ ειχες πει κατα λεξη σε κραζω απολυτε του κατεβαζω τα μπινελικια της ζωης σου αλλα δεν εισαι μαλακας ολα κιολα. σαν να ηχουν στα αυτια μου στα λογια σου χαχχαχαχααχ που ειναι ο κλοουζερ γμτ να αλλαξει νεφρι;
δεν τα εννοουσε ομως :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom