Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΛΙΟΝ7 θα γινεις ρεζιλι και θα ζητας συγχωρεση μετα

σου ειπα μολις κατεθεσα την βεβαιωση προσβασης στο πανεπιστημιο και την εγγραφη στη σχολη πηρα 9 χρονια αναβολη τι δεν καταλαβαινεις? Οποτε ηθελα μεσα σε αυτα τα 9 χρονια πηγαινα να την κοψω

αντι να κραξεις τον νατσο που δεν απανταει καν σε ερωτησεις και την παρεα του κραζεις εμενα που καθομαι και σου εξηγω και αναλυτικα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ε αν εχεις βγαλει σοβαρη σχολη και εισαι μορφωμενος οι θεσεις εργασιας ανοιγονται διαπλατα   :tits2:
το ειπε καθαρα ο ανθρωπος
αν δεν εχει βρει κατι αλλο
το πιο λογικο να εχει ομως
μαιο απολυεται μεσα σε 2 μηνες δεν θα εχει βρει?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μην εισαι κοροιδο να του ζητησεις να σου γνωρισει φιλες απο αυτες που πεφτουν στο κρεββατι του σωρρηδον που του καβατζωνει ενας φιλος τις καλες οχι τιποτα μαλακισμενες..

Ζηλια - ψορα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
καλα ενταξει ειστε ασχετοι ειχα διαφωνησει και με εναν αλλον παλιοτερα αλλα τελικα δεν μου εδωσε το στοιχημα οποτε δεν θα κανω ξανα το ιδιο.... ψαξτε το μονοι σας βαριεμαι

εγω νομιζω οτι ολα οσα λες ειναι δολωμα για τον διαλογο που θα κανεις σε τρεις μηνες με το νικ salatataekanesmetapollapsemata.. ωστε να του την φερεις

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ο Νατσο με ειπε μαλακισμενο χαχα τον εχω τσατισει το βλακα  :tooth: :tooth:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
μην εισαι κοροιδο να του ζητησεις να σου γνωρισει φιλες απο αυτες που πεφτουν στο κρεββατι του σωρρηδον που του καβατζωνει ενας φιλος τις καλες οχι τιποτα μαλακισμενες..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγω νομιζω οτι ολα οσα λες ειναι δολωμα για τον διαλογο που θα κανεις δε τρεις μηνες με το νικ salatataekanesmetapollapsemata.. ωστε να τους την φερεις

χαχαχχαα ασε μας εριναλ μιλας και εσυ η δικηγορος για ψεμματα


ρε παιδακια  με διασκεδαζετε καθημερινα για αυτο και εχω κολλησει εδω μεσα γαμω την πουταναααααααα

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
την οποία αν δεν την κόψεις οταν τελειώσεις τις σπουδές, έχεις κάποιες επιπτώσεις

Παίζουν και αναβολές για όσους πρόκειται να ιερωθούν. Τα κριτήρια είναι ηλικιακά και μπορούν να φτάσουν μέχρι το 29ο έτος αν δεν απατώμαι.  
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παίζουν και αναβολές για όσους πρόκειται να ιερωθούν. Τα κριτήρια είναι ηλικιακά και μπορούν να φτάσουν μέχρι το 29ο έτος αν δεν απατώμαι.  
πρεπει να ασπαστει τον νωντισμο ο μορτης τυπε
η μονη θρησκεια που δινει 20 χρονια αναβολη :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
χαχαχχαα ασε μας εριναλ μιλας και εσυ η δικηγορος για ψεμματα


ρε παιδακια  με διασκεδαζετε καθημερινα για αυτο και εχω κολλησει εδω μεσα γαμω την πουταναααααααα

πληροφορικαρια ειμαι μην μασσας την νομικη την λεω για εντυπωσιασμο ριχνεις πλουσια γκομενακια με αυτα και αυτα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
όταν έκοψες την αναβολή τι σου είπαν στη στρατολογία?

Τιποτα τι να μου πουν? απλα πηγα και τους ειπα ηρθα να κοψω την αναβολη αντε και γρηγορα γιατι εχουμε και δουλειες  :2funny: :2funny: :2funny:

ε μου εδωσαν μια αιτηση και την συμπληρωσα εξω... σε ενα σαν stand που ειναι και καθεσαι ορθιος... εψαχνα και στιλο θυμαμαι αλλα ειχε το παλικαρι διπλα. Ε την πηγα μεσα.... και μου εδωσαν ενα στρατιωτικο αριθμο για να μπω στο σαιτ της στρατολογιας να δω που με εχουν βαλει... απριλιο ηξερα που ειμαι και ειχα στησει ηδη πανηγυρι  :boobies: :boobies: :boobies:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
όταν έκοψες την αναβολή τι σου είπαν στη στρατολογία?

οτι ειναι χαρουμενοι που βρηκαν τετοιο μυαλο στον στρατο και οτι θα του βρουν δουλεια απο την χρυση ευκαιρια
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
το ειπε καθαρα ο ανθρωπος
αν δεν εχει βρει κατι αλλο
το πιο λογικο να εχει ομως
μαιο απολυεται μεσα σε 2 μηνες δεν θα εχει βρει?

3000 καθαρά, αυτοκίνητο με leasing, laptop και εταιρικό κινητό. Άσε τα πάρτυ της εταιρίας και τα complimentary ταξίδια στη Βαρκελώνη... Μιλάμε για βαρβάτες θέσεις όχι αστεία.
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
την οποία αν δεν την κόψεις οταν τελειώσεις τις σπουδές, έχεις κάποιες επιπτώσεις

δεν ισχυει αυτο, παλια ισχυε οταν παρουσιαζοσουν και δε μπορουσες να δικαιολογησεις τη χρηση της αναβολης ετρωγες ενα εξαμηνο ποινη εξαγορασιμη για ξερωγω 4 ευρω τη μερα, εδεινες 700 ευρω και τελειωνες. Αλλα δεν ισχυει, και γω στρατο πηγα 4 χρονια αφου τελειωσα το πτυχιο για το οποιο ειχα παρει αναβολη.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δεν κορόιδεψα πόσο μάλλον δεν ασχολήθηκα ποτέ με την οικονομική κατάσταση κάποιου.
Ποτέ.
Με το μπόλντη πάει αλλού. Όταν κατά δήλωσή του δεν έχει δουλέψει ποτέ στην πιάτσα, δεν έχει βγάλει ή πληρώσει φράγκο στη ζωή του και δηλώνει καπιταλιστής, είναι λίγο φαιδρό όπως και να' χει..

ενω αν δεν εχει δουλεψει ποτε στην πιατσα δεν εχει βγαλει ή πληρωσει φραγκο στη ζωη του αλλα ζει πλουσιοπαροχα λογω γονικων και δηλωνει αριστερος δεν ειναι φαιδρο. ή ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom