Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
δηλαδή ρε μπούμπουρα αν κατάλαβαίνω καλά κάνεις ότι μπορείς για να πέσει έξω η επιχείριση στην οποία εργάζεσαι ???
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny:
Καλο!
Μεγαλυτερη πλακα εχει βεβαια να ζητας επιμονα απ τον πελατη να συμπληρωσει την φορμα παραπονων. Για το...καλο της επιχειρησης! Φορμες παραπονων ηθελες μαλακα? Τωρα να δεις γλεντια  :2funny:
Να πετας σωβρακα στην τουαλετα να βουλωνει και να ερχετε υδραυλικος.
Να καιες καμια ασφαλεια να ερχετε ηλεκτρολογος.
Να κοβεις ολες τις αποδηξεις.
Να φορτιζεις ολες τις ηλεκτρικες συσκευες απο το ρευμα του.
Να πλενεσε και να ξυριζεσε στις τουαλετες του με μονιμα ανοιχτο το νερο.
Να παιρνεις υπεραστικα τηλεφωνα τη γιαγια σου στο χωριο να την ρωτας τι κανει.
Ετσι κυκλοφορει το χρημα,ετσι ερχετε η αναπτυξη.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Λαθος προσεγγιση,προσπαθει να γεμισει το κρατικο κορβανα
πάσο...

ας πάει μετά στο ξερονήσι να φάει πουρναροβάλανα...

εντιτ... γιατί το αφεντικό του έχει κάνει τα κουμάντα του...
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Να πετας σωβρακα στην τουαλετα να βουλωνει και να ερχετε υδραυλικος.
Να καιες καμια ασφαλεια να ερχετε ηλεκτρολογος.
Να κοβεις ολες τις αποδηξεις.
Να φορτιζεις ολες τις ηλεκτρικες συσκευες απο το ρευμα του.
Να πλενεσε και να ξυριζεσε στις τουαλετες του με μονιμα ανοιχτο το νερο.
Να παιρνεις υπεραστικα τηλεφωνα τη γιαγια σου στο χωριο να την ρωτας τι κανει.
Ετσι κυκλοφορει το χρημα,ετσι ερχετε η αναπτυξη.

+ να πετας τον πρωινο καφε της καφετιερας οταν ερχεται απογευμα. Γιατι δεν ειναι πλεον ...φρεσκος
+ να πηγαινεις ολες τις αποσκευες των πελατων απο το ασανσερ πελατων διοτι το ασανσερ προσωπικου πρεπει να το χρησιμοποιει το εστιατοριο(και ως γνωστον εμεις σκεφτομαστε πανω απ ολα την επιχειρηση οποτε το εστιατοριο ειναι προτεραιοτητα)
+ να παιρνεις τηλεφωνο το υγειονομικο ανα 2-3 εβδομαδες. Προτεινεται να χρησιμοποιεις διαφορετικο καρτοτηλεφωνο απο διαφορετικες περιοχες και να βαζεις φιλους σου να κανουν την καταγγελια. Σιγουρο αποτελεσμα.
+ να φτιαχνεις ενα πολυ ωραιο χαρτακι σε microsoft word το οποιο να φροντισεις να στειλεις εντελως αθωα στον ΕΟΤ μια φορα το 3μηνο σχετικα με τις αδειες
+ να παιρνεις τηλεφωνο στην reception ανταγωνιστικου ξενοδοχειου και να διαδιδεις τα νευρακια του αφεντικου σου για να παραδειγματιζονται και αλλου.

Οχι μονο αναπτυξη. Πανω απ ολα προοπτικη  :rockon:
 

Επισκέπτης
+ να πετας τον πρωινο καφε της καφετιερας οταν ερχεται απογευμα. Γιατι δεν ειναι πλεον ...φρεσκος
+ να πηγαινεις ολες τις αποσκευες των πελατων απο το ασανσερ πελατων διοτι το ασανσερ προσωπικου πρεπει να το χρησιμοποιει το εστιατοριο(και ως γνωστον εμεις σκεφτομαστε πανω απ ολα την επιχειρηση οποτε το εστιατοριο ειναι προτεραιοτητα)
+ να παιρνεις τηλεφωνο το υγειονομικο ανα 2-3 εβδομαδες. Προτεινεται να χρησιμοποιεις διαφορετικο καρτοτηλεφωνο απο διαφορετικες περιοχες και να βαζεις φιλους σου να κανουν την καταγγελια. Σιγουρο αποτελεσμα.
+ να φτιαχνεις ενα πολυ ωραιο χαρτακι σε microsoft word το οποιο να φροντισεις να στειλεις εντελως αθωα στον ΕΟΤ μια φορα το 3μηνο σχετικα με τις αδειες
+ να παιρνεις τηλεφωνο στην reception ανταγωνιστικου ξενοδοχειου και να διαδιδεις τα νευρακια του αφεντικου σου για να παραδειγματιζονται και αλλου.

Οχι μονο αναπτυξη. Πανω απ ολα προοπτικη  :rockon:
Ετσι γιατι η βαρια βιομηχανια αυτου του τοπου ειναι ο τουρισμος και πρεπει να τον προσεχουμε σαν τα ματια μας.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
πάσο...

ας πάει μετά στο ξερονήσι να φάει πουρναροβάλανα...

εντιτ... γιατί το αφεντικό του έχει κάνει τα κουμάντα του...

ε δεν εχει αναγκη τοτε αν τα εχει κανει τα "κουμαντα" (προφανως εις βαρος των εργαζομενων και του κρατους κατ επεκταση) του οποτε ας παει να ζησει με τα κουμαντα του. Ο μπουμπουρακος ετσι κι αλλιως και 3, 60 ζουσε λες να του πεσουν βαρια τα πουρναρια και να θελει αλογο γκουρμε?χαχαχααχαχχα
και αν πεινασω θα την πεσω και στον κουμανταδορο ξενοδοχο, γιατι ο πεινασμενος δεν εχει τιποτα να χασει ενω ο μκουμανταδορος εχει τα κουμαντα του να χασει.Εκτος αν φυγει εξωτερικα που και παλι μας συμφερει να φυγει το καθε λαμογιο "κουμανταδορος"..
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
πάσο...

ας πάει μετά στο ξερονήσι να φάει πουρναροβάλανα...

εντιτ... γιατί το αφεντικό του έχει κάνει τα κουμάντα του...

Λαθος. Διοτι βλεπεις εγω ουτε σπιτι 1 εκατομμυριου εχω, ουτε αυτοκινητο 300 χιλιαδων, ουτε χρωσταω της μιχαλους σε προμηθευτες και κρατος.
Δεν εχω κατι για να το χασω. Και μονο με ταμειο ανεργιας βγαζω τα μισα λεφτα με το να καθομαι. Παω και στα χωρια μου κατω, δουλευω και μια βδομαδα μαυρος στα κτηματα των φιλων μου, βγαζω και τα υπολοιπα και τερμα το παραμυθι.
Το οτι το αφεντικο ειχε κανει τα κουμαντα του ηταν επιβραβευση του συστηματος που θα ηθελες.
Μονο που τα κοζα αλλαξαν. Πλεον το βολεμα τελειωσε. Οπως και οι 'ακρες', τα 'μεσα' και οι 'δικοι μας' ανθρωποι.
Αυτος που δεν εχει κατι να χασει δεν εχει και κατι να φοβαται.
Αυτος που εχει πολλα να χασει, ας τραβαει τις πουτσοτριχες του τωρα.
Κανενα ελεος, κανενας οικτος.
ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ  :rockon:
Ξαναψηφισε ΝΔ αφεντικο  :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αποκλείεται.
Εσύ είσαι άπλυτος..
Ναι αλλα οταν θα δινω ενα τενεκε φετα για κατι καβατζες θα μαζεψω  ολο το χαρτι και θα το ριξω σε πισινες,μπανιερες με υδρομασαζ,τζακουζι και ολα τα κομφορ.. :zfuck:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Λαθος. Διοτι βλεπεις εγω ουτε σπιτι 1 εκατομμυριου εχω, ουτε αυτοκινητο 300 χιλιαδων, ουτε χρωσταω της μιχαλους σε προμηθευτες και κρατος.
Δεν εχω κατι για να το χασω. Και μονο με ταμειο ανεργιας βγαζω τα μισα λεφτα με το να καθομαι. Παω και στα χωρια μου κατω, δουλευω και μια βδομαδα μαυρος στα κτηματα των φιλων μου, βγαζω και τα υπολοιπα και τερμα το παραμυθι.
Το οτι το αφεντικο ειχε κανει τα κουμαντα του ηταν επιβραβευση του συστηματος που θα ηθελες.
Μονο που τα κοζα αλλαξαν. Πλεον το βολεμα τελειωσε. Οπως και οι 'ακρες', τα 'μεσα' και οι 'δικοι μας' ανθρωποι.
Αυτος που δεν εχει κατι να χασει δεν εχει και κατι να φοβαται.
Αυτος που εχει πολλα να χασει, ας τραβαει τις πουτσοτριχες του τωρα.
Κανενα ελεος, κανενας οικτος.
ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ  :rockon:
Ξαναψηφισε ΝΔ αφεντικο  :rockon:
Δωσε πονο λεμεεεεεεεεεεεεεεε.. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
:pipa3: :pipa3:
Ναι αλλα οταν θα δινω ενα τενεκε φετα για κατι καβατζες θα μαζεψω  ολο το χαρτι και θα το ριξω σε πισινες,μπανιερες με υδρομασαζ,τζακουζι και ολα τα κομφορ.. :zfuck:
Γιομίζεις και τα τζακούζια με τυρόγαλο για σπάσιμο.
Θα μοσχοβολάς ανθότυρο και θα βλέπεις τα σκηνικά των διαφημίσεων του ΑΧΕ λάιβ  :rockon: :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
:tooth: :tooth: οποτε ακουω σε παρεα εγω εχω κανει τα κουμαντα μου γελαω πολυ. Γιατι συνηθως η κουβεντα αυτη δεν βγαινει απο το στομα κανενος μεγιστανα αλλα απο κατι νεοελληναρες που μεγαλοπιαστηκαν εβαλαν κανα 200.000 χιλιαδες ευρω στην ακρη και νομιζουν οτι θα συντηρησουν τα ανεργα φυσικα, παιδια τους που θελουν 500 την εβδομαδα το καθενα για να βγει στους καφεδες του με αυτα τα λεφτα. ηδη δεν κυκλοφορουν με τα αμαξια τους οξω γιατι δεν θελουν να προκαλεσουν, εχουν καταλαβει τον θυμο, με μικροφθορες προς το παρον. Και που σαι ακομα.  
 

Επισκέπτης
Λαθος. Διοτι βλεπεις εγω ουτε σπιτι 1 εκατομμυριου εχω, ουτε αυτοκινητο 300 χιλιαδων, ουτε χρωσταω της μιχαλους σε προμηθευτες και κρατος.
Δεν εχω κατι για να το χασω.

Κατὰ προέκτασιν τοῦ συλλογισμοῦ σας, οἱ εἰς τὴν καλυτέραν θέσιν εὑρισκόμενοι εἶναι οἱ ...νεκροί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom