Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Επισκέπτης
  ηδη δεν κυκλοφορουν με τα αμαξια τους οξω γιατι δεν θελουν να προκαλεσουν, εχουν καταλαβει τον θυμο, με μικροφθορες προς το παρον. Και που σαι ακομα. 

Δὲν εἴχατε ποτὲ ἕν ὡραῖον αὐτοκίνητον, ἔ;

Λυπηρόν.
 

Επισκέπτης
:tooth: :tooth: οποτε ακουω σε παρεα εγω εχω κανει τα κουμαντα μου γελαω πολυ. Γιατι συνηθως η κουβεντα αυτη δεν βγαινει απο το στομα κανενος μεγιστανα αλλα απο κατι νεοελληναρες που μεγαλοπιαστηκαν εβαλαν κανα 200.000 χιλιαδες ευρω στην ακρη και νομιζουν οτι θα συντηρησουν τα ανεργα φυσικα, παιδια τους που θελουν 500 την εβδομαδα το καθενα για να βγει στους καφεδες του με αυτα τα λεφτα. ηδη δεν κυκλοφορουν με τα αμαξια τους οξω γιατι δεν θελουν να προκαλεσουν, εχουν καταλαβει τον θυμο, με μικροφθορες προς το παρον. Και που σαι ακομα.  

;)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
:tooth: :tooth: οποτε ακουω σε παρεα εγω εχω κανει τα κουμαντα μου γελαω πολυ. Γιατι συνηθως η κουβεντα αυτη δεν βγαινει απο το στομα κανενος μεγιστανα αλλα απο κατι νεοελληναρες που μεγαλοπιαστηκαν εβαλαν κανα 200.000 χιλιαδες ευρω στην ακρη και νομιζουν οτι θα συντηρησουν τα ανεργα φυσικα, παιδια τους που θελουν 500 την εβδομαδα το καθενα για να βγει στους καφεδες του με αυτα τα λεφτα. ηδη δεν κυκλοφορουν με τα αμαξια τους οξω γιατι δεν θελουν να προκαλεσουν, εχουν καταλαβει τον θυμο, με μικροφθορες προς το παρον. Και που σαι ακομα.  
εε ολοι αυτοι τωρα  ειναι με τσιπρα...
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
:2on1:
Όσο πιο πολύ τα τσαμπουνάς τα κουμάντα, τόσο πιο πολύ με πείθεις  :2funny: :2funny:

Οι καβάτζες όσο μεγάλες και να 'ναι κάποτε τελειώνουν ειδικά όταν μπαίνουν συνέχεια "έκτακτες εισφορές", για την πατρίδα φυσικά.
Οι νοικοκυραίοι, που  ήλπιζαν ότι η φωτιά δεν θα φτάσει και στο δικό τους σπίτι, βλέπουν τα σόου με τις "λίστες Λαγκάρντ" και φοβούνται(καταλαβαίνουν;) ότι οι μόνοι λογαριασμοί που θα "ανοίξουν" είναι οι δικοί τους, για να πάνε σε χαράτσια και εισφορές αλληλεγγύης.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εε ολοι αυτοι τωρα  ειναι με τσιπρα...

ουτε ξερουν με ποιον ειναι, τα λεφτακια τους να μην χασουν. Ακουνε μεγκα και ευχονται να εχουν τα κουμαντα τους και αυριο κι ας πεθανει ο γειτονας. . με οποιον και να ειναι ψοφος και σε αυτους και στους ταγους τους λοιπον  :rockon: :rockon:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Κατὰ προέκτασιν τοῦ συλλογισμοῦ σας, οἱ εἰς τὴν καλυτέραν θέσιν εὑρισκόμενοι εἶναι οἱ ...νεκροί.

Οχι τυπε. Εγω ειμαι. Εγω που τον βλεπω να τραβαει τα μαλλια του καθε μερα.
Εγω που επελεξα να μην παντρευτω οταν μπορουσα κι εγω που επελεξα να μην κανω παιδια.
Να περιμενω.
Γιατι ετυχε να δω λιγο μπροστα και να δω αυτο που ερχοταν. Καθαρη τυχη βεβαια αλλα απο τη στιγμη που ηταν με το μερος μου γιατι να την πεταξω την τυχη μου?  ;)
Για να χω τωρα γυναικα και παιδι ωστε να μπορει να με εκβιαζει ο μουλος?
Οχι λατρεμενο μου αφεντικο. Δεν μπορεις να με απειλησεις, δεν μπορεις να με εκβιασεις.
Κανεις δεν κρεμεται απο εμενα. Αρα θα μου κλασεις 50 μαντρες.  :birdman:
Τωρα πουτσα μεχρι τον οισοφαγο. Το χυσιμο στην μαπα ειναι στο πακετο, δεν ειναι εξτρα.
Πουτσα λεμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
γιατί λυπηρό ρε μάστορα?

έχουμε πολλά ωραιότερα πράγματα

Ὁπωσδήποτε.

Ἀλλὰ τὸ αὐτοκίνητον εἶναι ἡ τρίτη ἤ τετάρτη μεγαλυτέρα ἀπόλαυσις τοῦ βίου (μετὰ τὴν ἐπαγγελματικὴν ἐπιτυχίαν/χρῆμα, τὰ τέκνα καὶ τὴν κατοικίαν).
 

Επισκέπτης
Οι καβάτζες όσο μεγάλες και να 'ναι κάποτε τελειώνουν ειδικά όταν μπαίνουν συνέχεια "έκτακτες εισφορές", για την πατρίδα φυσικά.
Οι νοικοκυραίοι, που  ήλπιζαν ότι η φωτιά δεν θα φτάσει και στο δικό τους σπίτι, βλέπουν τα σόου με τις "λίστες Λαγκάρντ" και φοβούνται(καταλαβαίνουν;) ότι οι μόνοι λογαριασμοί που θα "ανοίξουν" είναι οι δικοί τους, για να πάνε σε χαράτσια και εισφορές αλληλεγγύης.

Ακούγονται τόσο ηλίθιες λέξεις όπως "καβάτζες" και "κουμάντα" σήμερα που όταν τις ακούς, μπαίνεις σε σκέψεις εντελώς διαφορετικές από αυτές που θα ήθελε αυτός που τις χρησιμοποιεί..
 

Επισκέπτης
Ὁπωσδήποτε.

Ἀλλὰ τὸ αὐτοκίνητον εἶναι ἡ τρίτη ἤ τετάρτη μεγαλυτέρα ἀπόλαυσις τοῦ βίου (μετὰ τὴν ἐπαγγελματικὴν ἐπιτυχίαν/χρῆμα, τὰ τέκνα καὶ τὴν κατοικίαν).
Το χεσιμο ειναι μεγαλυτερη απολαυση απ τα παραπανω
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ὁπωσδήποτε.

Ἀλλὰ τὸ αὐτοκίνητον εἶναι ἡ τρίτη ἤ τετάρτη μεγαλυτέρα ἀπόλαυσις τοῦ βίου (μετὰ τὴν ἐπαγγελματικὴν ἐπιτυχίαν/χρῆμα, τὰ τέκνα καὶ τὴν κατοικίαν).
μπαααααααααααααααααααααα

πολύ πολύ πιο κάτω είναι μάστορα

για την αφεντομουτσουνάρα μου τουλάχιστον
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • 38702878017341263_odpwKKgF_b.jpg
    38702878017341263_odpwKKgF_b.jpg
    8 KB · Εμφανίσεις: 12

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Εγώ μετά από αυτό το τάπωμα του μπακάλη δεν έχω να πω κάτι.
Αφού δεν αξιώθηκα να αποκτήσω ένα ωραίοΝ αυτοκίνητοΝ τουμπεκιάζω..
μην είσαι μαλάκας

μια χαρά τζιτζιλόνι είναι το κάρο σας
 

Επισκέπτης
Ὁπωσδήποτε.

Ἀλλὰ τὸ αὐτοκίνητον εἶναι ἡ τρίτη ἤ τετάρτη μεγαλυτέρα ἀπόλαυσις τοῦ βίου (μετὰ τὴν ἐπαγγελματικὴν ἐπιτυχίαν/χρῆμα, τὰ τέκνα καὶ τὴν κατοικίαν).

Μου αρέσει το πως τα έχεις ιεραρχήσει.
 

Επισκέπτης

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
μπαααααααααααααααααααααα

πολύ πολύ πιο κάτω είναι μάστορα

για την αφεντομουτσουνάρα μου τουλάχιστον
Γαμα τα,πρωτα επαγγελματικη επιτυχια μετα το χρημα μετα τα τεκνα...

Παλι καλα που δεν τα ειπε και βαριδια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom