Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
να περναν και μαθηματα ετσι δεν ειδες; :think: :2funny: :2funny: :2funny:

εγώ πάντως έχω δεί πολλούς ΠΑΣΟΚους και ΣΥΡΙΖΑιους να παίρνουν πτυχίο γαι λόγους δημοκρατικότητας... και αναφέρω

Παπαδάκης Χρήστος.. τώρα καθηγητής στην Ιατρική Θεσσαλονίκης ... φοιτητής χημικού 1972-1979 και μεγάλη συνδικάλα του ΠΑΣΟΚ ..πτυχίο με δημοκρατικές διαδικασίες.. πήγαινε στους καθηγητές και απειλούσε με καταλήψεις
Μαγκριώτης.. υπουργός φοιτητής Φυσικού  (1974-1983) πρόεδρος ΦΕΑΠΘ συνδικάλα του ΠΑΣΟΚ.. πτυχίο επίσης με δημοκρατικές διαδικασίες .. ομοίως
Οικονόμου Πέτρος.. καθηγητής Μαθηματικών στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας και διδάσκει Διδακτική Μαθηματικών στην Ειδική Παιδαγωγική Ακαδημία Θεσσαλονίκης... φοιτητής Μαθηματικού (1972-1980)... συνδικάλας του παλαι ποτέ ΚΚΕεσ (νυν ΣΥΡΙΖΑ) ... πέρασε 11από τα 28 μαθήματα αντιγράφοντας από μένα και απειλώντας τον επιτηρητή "σκάσε γιατί θα σε βγάλω χουντικό"..

αυτά και άλλα πολλά...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εγώ πάντως έχω δεί πολλούς ΠΑΣΟΚους και ΣΥΡΙΖΑιους να παίρνουν πτυχίο γαι λόγους δημοκρατικότητας... και αναφέρω

Παπαδάκης Χρήστος.. τώρα καθηγητής στην Ιατρική Θεσσαλονίκης ... φοιτητής χημικού 1972-1979 και μεγάλη συνδικάλα του ΠΑΣΟΚ ..πτυχίο με δημοκρατικές διαδικασίες.. πήγαινε στους καθηγητές και απειλούσε με καταλήψεις
Μαγκριώτης.. υπουργός φοιτητής Φυσικού  (1974-1983) πρόεδρος ΦΕΑΠΘ συνδικάλα του ΠΑΣΟΚ.. πτυχίο επίσης με δημοκρατικές διαδικασίες .. ομοίως
Οικονόμου Πέτρος.. καθηγητής Μαθηματικών στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας και διδάσκει Διδακτική Μαθηματικών στην Ειδική Παιδαγωγική Ακαδημία Θεσσαλονίκης... φοιτητής Μαθηματικού (1972-1980)... συνδικάλας του παλαι ποτέ ΚΚΕεσ (νυν ΣΥΡΙΖΑ) ... πέρασε 11από τα 28 μαθήματα αντιγράφοντας από μένα και απειλώντας τον επιτηρητή "σκάσε γιατί θα σε βγάλω χουντικό"..

αυτά και άλλα πολλά...
ναι...λεμε για προσφατες εποχες...παλια επαιζαν κι αυτα που λες...
 

Επισκέπτης
εγώ πάντως έχω δεί πολλούς ΠΑΣΟΚους και ΣΥΡΙΖΑιους να παίρνουν πτυχίο γαι λόγους δημοκρατικότητας... και αναφέρω

Παπαδάκης Χρήστος.. τώρα καθηγητής στην Ιατρική Θεσσαλονίκης ... φοιτητής χημικού 1972-1979 και μεγάλη συνδικάλα του ΠΑΣΟΚ ..πτυχίο με δημοκρατικές διαδικασίες.. πήγαινε στους καθηγητές και απειλούσε με καταλήψεις
Μαγκριώτης.. υπουργός φοιτητής Φυσικού  (1974-1983) πρόεδρος ΦΕΑΠΘ συνδικάλα του ΠΑΣΟΚ.. πτυχίο επίσης με δημοκρατικές διαδικασίες .. ομοίως
Οικονόμου Πέτρος.. καθηγητής Μαθηματικών στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας και διδάσκει Διδακτική Μαθηματικών στην Ειδική Παιδαγωγική Ακαδημία Θεσσαλονίκης... φοιτητής Μαθηματικού (1972-1980)... συνδικάλας του παλαι ποτέ ΚΚΕεσ (νυν ΣΥΡΙΖΑ) ... πέρασε 11από τα 28 μαθήματα αντιγράφοντας από μένα και απειλώντας τον επιτηρητή "σκάσε γιατί θα σε βγάλω χουντικό"..

αυτά και άλλα πολλά...
ναι...λεμε για προσφατες εποχες...παλια επαιζαν κι αυτα που λες...
Τελικά μήπως να αλλάξω στρατόπεδο,σκέφτομαι Πασπ ή Δαπ!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ναι...λεμε για προσφατες εποχες...παλια επαιζαν κι αυτα που λες...

ναι γιατί στις νεώτερες εποχές δεν παίζουν.. ειδικά με τον νόμο πλαίσιο του ΑΓΠ με τον οποίο εκπρόσωποι των φοιτητών ψήφιζαν για πρύτανη έγινε της Πόπης.. ευτυχώς η Γιαννάκου τον κατήργησε...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Η  ΝΔ ριστερα???  :think:
 

Επισκέπτης
τωρα μερικες φοιτητριες δινουν κωλο και κανουν και κανα τσιμπουκι για να παρουν πτυχιο
Να με αξιώσει το σύστημα να γίνω καθηγητής μόνο θέλω!!!
URL]]
 

Επισκέπτης
Το ζητούμενο είναι να γίνει ο ιδιωτικός τομέας ξανά ελκυστικός, πραγματικά ιδιωτικός και όχι κρατικοδίαιτος...Η μείωση μισθών σε επίπεδα φιλοδωρήματος, οι έκτακτες εισφορές και άλλα τινά δεν θα βοηθήσουν...
Ποιες εκτακτες εισφορες να εννοει αραγε ο ισιος?
Προφανως τις εκτακτες εισφορες των επιχειρησεων ΠΡΟΣ το Κρατος.
Ειναι δυνατον να ΞΕΧΝΑΕΙ μεσα σε λιγοτερο απο 24 ωρες οτι το απο το δανειο του ΔΝΤ το 10% περιπου ΔΕΣΜΕΥΤΗΚΕ ΗΔΗ υπερ των Τραπεζων?
Ειναι δυνατον να κανει οτι δεν καταλαβαινει οτι ολο αυτο το σκηνικο στηνεται για να μην χασουν τα δανεικα προς το Ελλαντα ντοπιοι και ξενοι τραπεζιτες?
Τι σκατα ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ τομεας ειναι αυτος που περιπου ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ απο το Κρατος(το Ελληνικο,το Αμερικανικο...)να ΣΩΘΕΙ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ?
Υ/γραφο: Αν πάντως ο κατώτατος μισθός πάει και με το νόμο στα € 500 καθαρά, θα σκεφτώ και εγώ να κατέβω στους δρόμους...
ο λογος σου με χορτασε και το ψωμι σου φατο.
Παρε τους kameraden σου,βγειτε στους δρομους(χλωμο)και αρχιστε τα τραγουδακια τυπου die fahne hoch και ετσι...τοιχο-τοιχο ομως να πηγαινετε.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Να με αξιώσει το σύστημα να γίνω καθηγητής μόνο θέλω!!!http://[URL unfurl="true"]www.pic4ever.com/images/acigar.gif[/img[/URL]]
[/quote]
Βρε και πρυτανης της παπαριασης θα γινεις εσυ με τα μυαλα που κουβαλας...
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
εγώ πάντως έχω δεί πολλούς ΠΑΣΟΚους και ΣΥΡΙΖΑιους να παίρνουν πτυχίο γαι λόγους δημοκρατικότητας... και αναφέρω

Παπαδάκης Χρήστος.. τώρα καθηγητής στην Ιατρική Θεσσαλονίκης ... φοιτητής χημικού 1972-1979 και μεγάλη συνδικάλα του ΠΑΣΟΚ ..πτυχίο με δημοκρατικές διαδικασίες.. πήγαινε στους καθηγητές και απειλούσε με καταλήψεις
Μαγκριώτης.. υπουργός φοιτητής Φυσικού  (1974-1983) πρόεδρος ΦΕΑΠΘ συνδικάλα του ΠΑΣΟΚ.. πτυχίο επίσης με δημοκρατικές διαδικασίες .. ομοίως
Οικονόμου Πέτρος.. καθηγητής Μαθηματικών στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας και διδάσκει Διδακτική Μαθηματικών στην Ειδική Παιδαγωγική Ακαδημία Θεσσαλονίκης... φοιτητής Μαθηματικού (1972-1980)... συνδικάλας του παλαι ποτέ ΚΚΕεσ (νυν ΣΥΡΙΖΑ) ... πέρασε 11από τα 28 μαθήματα αντιγράφοντας από μένα και απειλώντας τον επιτηρητή "σκάσε γιατί θα σε βγάλω χουντικό"..

αυτά και άλλα πολλά...


Κι ο ΛΑΛΙΩΤΗΣ στην ιδια κατηγορία ανήκει (Οδοντιατρική).
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Να με αξιώσει το σύστημα να γίνω καθηγητής μόνο θέλω!!!http://[URL unfurl="true"]www.pic4ever.com/images/acigar.gif[/img[/URL]]
[/quote]

μπορείς νεανίσκε μου... ακολουθώντας την ρήσιν των αγίων πατέρων σχετικά με τον μοναχικό βίο και την εκλογή ηγουμένου..

για να γίνεις ηγούμενος πρέπει να σε γαμισει ο προηγούμενος...
 

Επισκέπτης
Bουλγαράκη.........

Ήταν ζωντανό το γιαουρτάκι???????
 

Επισκέπτης
μπορείς νεανίσκε μου... ακολουθώντας την ρήσιν των αγίων πατέρων σχετικά με τον μοναχικό βίο και την εκλογή ηγουμένου..

για να γίνεις ηγούμενος πρέπει να σε γαμισει ο προηγούμενος...

Μεταφορικά το δέχομαι,κυριολεκτίκα με τίποτα!!! :rolleyes:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Ποιες εκτακτες εισφορες να εννοει αραγε ο ισιος?
Προφανως τις εκτακτες εισφορες των επιχειρησεων ΠΡΟΣ το Κρατος.
Ειναι δυνατον να ΞΕΧΝΑΕΙ μεσα σε λιγοτερο απο 24 ωρες οτι το απο το δανειο του ΔΝΤ το 10% περιπου ΔΕΣΜΕΥΤΗΚΕ ΗΔΗ υπερ των Τραπεζων?
Ειναι δυνατον να κανει οτι δεν καταλαβαινει οτι ολο αυτο το σκηνικο στηνεται για να μην χασουν τα δανεικα προς το Ελλαντα ντοπιοι και ξενοι τραπεζιτες?
Τι σκατα ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ τομεας ειναι αυτος που περιπου ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ απο το Κρατος(το Ελληνικο,το Αμερικανικο...)να ΣΩΘΕΙ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ?ο λογος σου με χορτασε και το ψωμι σου φατο.
Παρε τους kameraden σου,βγειτε στους δρομους(χλωμο)και αρχιστε τα τραγουδακια τυπου die fahne hoch και ετσι...τοιχο-τοιχο ομως να πηγαινετε.

Τα επιδοματα να παιρνουν οι μπατσοι, και να πανε να γαμηθουν ολοι οι αλλοι.... Ωραια λογικη. Γι'αυτο καμια μερα θα αρχισουν να σας κρεμανε στα δεντρα. Γιατι αυτο, οπως και πολλα αλλα δεν ειναι κοινωνικα αποδεκτο.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Κι ο ΛΑΛΙΩΤΗΣ στην ιδια κατηγορία ανήκει (Οδοντιατρική).

καλά αυτόν άστον... αμα πας σαυτόν για τα δόντια σου θα φύγεις όχι μόνο χωρίς μασέλα αλλά και χωρίς σαγόνι.. και το κυριώτερο  ΧΩΡΙΣ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom