Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.486
Κριτικές
61
Like
42.754
Πόντοι
22.785
ρε θα με θυμηθειτε σε μερικα μηνακια λεμεεεεε

Λοιπόν, εγώ ψηφίζω 2012 που είναι και πιο σίγουρο, γαμάει από όλες τις πάντες, η ταινία του είναι όλα τα μπιμούβιζ σε ένα και θα το προλάβουμε κιόλας.
Άσε που το ένα δεν αποκλείει το άλλο.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Μπορεί δηλαδή να συμβεί τότε καμιά γιγάντια έκρηξη που να με στείλει σε μια λίμνη μέσα σε ένα βράχο που θα ξεκολλήσει από τη Γη και θα ταξιδέψει έτη φωτός μακριά και θα με βρουν τίποτα γίγαντες και μετά θα είμαι εγώ η εξωγήινη επίτιμη μικροοργανισμούλα που θα αράααααααζω στη λιμνούλα μου.
Πολύ θέλει??????????
 

Επισκέπτης
Λοιπόν, εγώ ψηφίζω 2012 που είναι και πιο σίγουρο, γαμάει από όλες τις πάντες, η ταινία του είναι όλα τα μπιμούβιζ σε ένα και θα το προλάβουμε κιόλας.
Άσε που το ένα δεν αποκλείει το άλλο.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Μπορεί δηλαδή να συμβεί τότε καμιά γιγάντια έκρηξη που να με στείλει σε μια λίμνη μέσα σε ένα βράχο που θα ξεκολλήσει από τη Γη και θα ταξιδέψει έτη φωτός μακριά και θα με βρουν τίποτα γίγαντες και μετά θα είμαι εγώ η εξωγήινη επίτιμη μικροοργανισμούλα που θα αράααααααζω στη λιμνούλα μου.
Πολύ θέλει??????????
Ρε συ θέλω προμήθειες,τα δικά μου δεν είναι τόσο καλά!!! :rockon:
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
παιδες   μηπως ηρθε η ωρα  σε ολα τα  site να γινει ενα πρωτο  γκαλοπ-ερευνα,

σχετικα με το,

''ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ  300 '' (οχι ΤΟΥ  ΛΕΩΝΙΔΑ)....δια παντος απο την χωρα...και αυτοι που ειναι τωρα και οσοι ανηκαν στους 300 απο το 74 και μετα.

γιατι ειμαι σιγουρος;;  πως το ποσοστο θα ειναι 80% και βαλε;;;;  

Δεν θα πάρεις πίιιισω τα Καγιέεεεεν,
Όλι Ρέεεεεν, Όλι Ρέ-εέεεν!

Τους 300 κάποιοι τους ψήφισαν, ασκώντας ελεύθερα το δημοκρατικό δικαίωμα του εκλέγειν ... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΘΩΟΙ ΛΑΟΙ ... φταίμε όλοι σε κάποιο βαθμό για ότι συμβαίνει ... όλοι ξέραμε και όλοι ανεχόμασταν ...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.486
Κριτικές
61
Like
42.754
Πόντοι
22.785
Ρε συ θέλω προμήθειες,τα δικά μου δεν είναι τόσο καλά!!! :rockon:

Τα αληθινά μικροοργανισμάκια, άντε να τα μελετάνε για καμιά εικοσαετία και στην καλύτερη να ανακαλύψουνε το φάρμακο για το πέμπτο στέλεχος του ιού της ποδάγρας στις χελώνες της κάτω αφρικής!!!!!!!!!!!!!!
Ούτε καν μπιμούβι δε φτιάχνεις με τέτοιο στόρι :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Άν λόγω επαγγελματικής ενασχόλησης είχες έρθει σε επαφή με το τέρας της Ελληνικής Δημόσιας Διοίκησης ίσως καταλάβαινες τι εννοώ ... Το πρόβλημα δεν είναι μόνον η νομοθετική περιπλοκότητα και το κανονιστικό πλαίσιο, το κύριο πρόβλημα είναι ότι το "επιχειρείν" στην ελλάδα επαφίεται στην διάθεση του κάθε αλήτη χαρτογιακά Δ.Υ. που στο 90% των περιπτώσεων δεν έχει δουλέψει ποτέ στην ζωή του.

αυτό ισχύει για την μικρομεσαία επιχειρηματικότητα...για τις μεγάλες δουλειές επαφίεται στην διάθεση του κάθε αλήτη χαρτογιακά πολιτικού προϊσταμένου του εν λόγω χαρτογιακά  :helpplea:

είτε έτσι είτε αλλιώς, πρέπει όλοι εμείς οι έλληνες ενός κατώτερου θεού να πληρώνουμε νταβατζηλίκι στους κλειδοκράτορες της κομματοκρατικής νομενκλατούρας για να έχουμε το δικαίωμα να ασκήσουμε οικονομική δραστηριότητα.

Νισάφι πια !



 

Επισκέπτης
Τα αληθινά μικροοργανισμάκια, άντε να τα μελετάνε για καμιά εικοσαετία και στην καλύτερη να ανακαλύψουνε το φάρμακο για το πέμπτο στέλεχος του ιού της ποδάγρας στις χελώνες της κάτω αφρικής!!!!!!!!!!!!!!
Ούτε καν μπιμούβι δε φτιάχνεις με τέτοιο στόρι :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Ναι δάσκαλε!!!
URL]]
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τα αληθινά μικροοργανισμάκια, άντε να τα μελετάνε για καμιά εικοσαετία και στην καλύτερη να ανακαλύψουνε το φάρμακο για το πέμπτο στέλεχος του ιού της ποδάγρας στις χελώνες της κάτω αφρικής!!!!!!!!!!!!!!
Ούτε καν μπιμούβι δε φτιάχνεις με τέτοιο στόρι :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
ρε μαλακα ζουράρι σταμάτα να την πίνεις. εχεις κοκκινησει, θα κανεις εμετο.. καθρεπτη δεν εχεις ????
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Απαπαπαππαπαπαπαππαπαπα
1,30 το εφταμπούρδελο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Άντε τελειώνετε να ξαναδούμε την δραχμούλα μας  :rolleyes:  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
από την Ελευθεροτυπία σήμερα

" ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ... Και ψεύδη. Ρωτήθηκε η κυρία Διαμαντοπούλου από τη Βούλα Κεχαγιά («Νέα»): «Μετανιώσατε για το προεκλογικό σας σύνθημα ότι "λεφτά υπάρχουν;"» ...Ιδού η μνημειώδης απάντηση:

- «Οι συνθήκες κάνουν επιτακτική την ανάγκη της αυτογνωσίας, της αυτοκριτικής και της ευθύνης, για όλους μας, πολιτικούς και πολίτες. Πιστεύω ότι κάθε πράξη μας και κάθε λόγος μας αφορούν τη χώρα συνολικά και όχι επιμέρους ομάδες. Η μακράς διάρκειας εποχή που όλοι πίεζαν και όλοι λειτουργούσαν στη λογική ατομικών στόχων έχει τελειώσει. Οι ευθύνες για λεφτά, που βεβαίως υπήρξαν, και βεβαίως χάθηκαν θα αποδοθούν αλλά τώρα προέχει η πατρίδα»."
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
από την Ελευθεροτυπία σήμερα

" ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ... Και ψεύδη. Ρωτήθηκε η κυρία Διαμαντοπούλου από τη Βούλα Κεχαγιά («Νέα»): «Μετανιώσατε για το προεκλογικό σας σύνθημα ότι "λεφτά υπάρχουν;"» ...Ιδού η μνημειώδης απάντηση:

- «Οι συνθήκες κάνουν επιτακτική την ανάγκη της αυτογνωσίας, της αυτοκριτικής και της ευθύνης, για όλους μας, πολιτικούς και πολίτες. Πιστεύω ότι κάθε πράξη μας και κάθε λόγος μας αφορούν τη χώρα συνολικά και όχι επιμέρους ομάδες. Η μακράς διάρκειας εποχή που όλοι πίεζαν και όλοι λειτουργούσαν στη λογική ατομικών στόχων έχει τελειώσει. Οι ευθύνες για λεφτά, που βεβαίως υπήρξαν, και βεβαίως χάθηκαν θα αποδοθούν αλλά τώρα προέχει η πατρίδα»."
ας πει η διαμαντοπουλου τι συμφωνιες ειχε κανει με τους ιδιοκτητες ιδιωτικων σχολειων και με τι τι ανταλαγματα προεκλογικα...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ας πει η διαμαντοπουλου τι συμφωνιες ειχε κανει με τους ιδιοκτητες ιδιωτικων σχολειων και με τι τι ανταλαγματα προεκλογικα...
Eτσι. Και οχι μονο αυτη αλλα ολοι τους. Μπουρδελο δημοσια παιδεια για να πας σε ιδιωτικο.Δικαιο και αυτη πρεπει να ζησουν. ΚΑΡΙΟΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΟΥΣΤ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom