Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

anos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
570
Like
0
Πόντοι
6
Ο Μεταξάς είπε ΟΧΙ
Ο Παπαδόπουλος έβγαλε… ΝΑΙ
Και αυτοί λένε ΝΑΙ ΝΑΙ σε όλα. :headbang: :headbang:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.454
Like
19
Πόντοι
166
Ακόμα και να δεχτώ ότι ο Μεταξάς είπε όχι,οι σημερινοί δεν είχαν να αντιμετωπίσουν κάτι τέτοιο,οπότε δεν τίθεται θέμα σύγκρισης πατριωτισμού καν.
ρε παπαζολη θα ακουσεις 'κανα χοντρο τετοια ωρα..τι ακομη και να δεχτεις οτι ειπε οχι, σχολειο πηγες;;την επετειο του οχι τι γιορταζες;;;το οχι απο την γκομενα που ζητησες να τα φτιαξεις;; πας καλα ρε;;; και σημερα οικονομικη υποδουλωση δεν εχουμε;; ειχε τα αρχιδια το ζαβο να πει οχι στους αμερικανους;;;
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
ρε παπαζολη θα ακουσεις 'κανα χοντρο τετοια ωρα..τι ακομη και να δεχτεις οτι ειπε οχι, σχολειο πηγες;;την επετειο του οχι τι γιορταζες;;;το οχι απο την γκομενα που ζητησες να τα φτιαξεις;; πας καλα ρε;;; και σημερα οικονομικη υποδουλωση δεν εχουμε;; ειχε τα αρχιδια το ζαβο να πει οχι στους αμερικανους;;;
ο Παπαζολης ειναι ειδικος στη ρηξη ορχεων...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
κοιτα εχουμε κανει αλλες 4 χρεωκοπιες απο ειδα στο γουγλη, σε καλο μας βγηκαν ολες...μον που τοτε ολο και καποιον  εκτελουσαν...


Και να σου πω και κατι αλλο..

Πέρα από κοματικά (Αποψη μου)

Ο ΓΑΠ πάση θυσία θέλει να μην χρεοκοπήσουμε διότι τον απασχολεί η κομματική ΞΕΦΤΙΛΑ που θα φάει.
Στα αρχίδια του για τον ΕΛΛΗΝΑ αφού ούτως ή άλλως αυτός δεν θα είναι για πολύ ακόμη πάνω.

Έτσι γίνεται  :headbang:

γιαυτό λέω ότι το θέμα δεν είναι κομματικό αλλά Ελληνικό..

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ  :s&m_3:
[size=15pt]
Όξω οι ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ
[/size]
 

Επισκέπτης
ρε παπαζολη θα ακουσεις 'κανα χοντρο τετοια ωρα..τι ακομη και να δεχτεις οτι ειπε οχι, σχολειο πηγες;;την επετειο του οχι τι γιορταζες;;;το οχι απο την γκομενα που ζητησες να τα φτιαξεις;; πας καλα ρε;;; και σημερα οικονομικη υποδουλωση δεν εχουμε;; ειχε τα αρχιδια το ζαβο να πει οχι στους αμερικανους;;;
Μία άποψη είναι ότι υπό πιέση Ελληνικού λαού ήρθε το όχι καθώς ο Μεταξάς ήταν υπερμαχός της εθνικοσιαλιστικής πολιτικής της ναζιστικής Γερμανίας και φασιστικής Ιταλίας.

Η άλλη αυτή που λες.

Εγώ δεν την δέχομαι.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.454
Like
19
Πόντοι
166
Και να σου πω και κατι αλλο..

Πέρα από κοματικά (Αποψη μου)

Ο ΓΑΠ πάση θυσία θέλει να μην χρεοκοπήσουμε διότι τον απασχολεί η κομματική ΞΕΦΤΙΛΑ που θα φάει.
Στα αρχίδια του για τον ΕΛΛΗΝΑ αφού ούτως ή άλλως αυτός δεν θα είναι για πολύ ακόμη πάνω.

Έτσι γίνεται  :headbang:

γιαυτό λέω ότι το θέμα δεν είναι κομματικό αλλά Ελληνικό..

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ  :s&m_3:
[size=15pt]
Όξω οι ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ
[/size]
  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ftlv

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
σε νημα του .τν γραφεις, οχι στο Bloomberg  ;)

η επισημανση σου, σωστη - και ως φαινεται collaterilized 8α ειναι

Εχέις δίκιο, αλλά εδώ φαίνεται πως έχει αξιόλογο κόσμο που την ψάχνει.
Και πρέπει να καταλάβει για να καταλάβουν και άλλοι.
Και αν είσαι του αντικειμένου, .... τον οβολό σου.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.454
Like
19
Πόντοι
166
Μία άποψη είναι ότι υπό πιέση Ελληνικού λαού ήρθε το όχι καθώς ο Μεταξάς ήταν υπερμαχός της εθνικοσιαλιστικής πολιτικής της ναζιστικής Γερμανίας και φασιστικής Ιταλίας.

Η άλλη αυτή που λες.

Εγώ δεν την δέχομαι.
ρε παπαζολη 5 το πρωι πηγε ο ιταλος πρεσβης και του εδωσε το τελεσιγραφο αφου ηδη ειχαν ξεκινησει η εχθροπραξιες, ο ελληνικος λαος κοιμοταν τον υπνο του δικαιου, η μονη πιεση που ασκουσε ηταν στο στρωμα του..ρε ιστορια ποσο ειχες;;;
 

Επισκέπτης
ρε παπαζολη 5 το πρωι πηγε ο ιταλος πρεσβης και του εδωσε το τελεσιγραφο αφου ηδη ειχαν ξεκινησει η εχθροπραξιες, ο ελληνικος λαος κοιμοταν τον υπνο του δικαιου, η μονη πιεση που ασκουσε ηταν στο στρωμα του..ρε ιστορια ποσο ειχες;;;
Δεν είναι στιγμιαία αυτή η κατάσταση,ο πολέμος είχε ξεκινήσει αλλού,δεν έγινε σε μία νύχτα!!! :headbang:

Αυτό το νύχτα εμένα μου λέει το αντίθετο πάντως!!! ;)
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Στα αριστερά μου @@ αρχίδια αν με γράφεις στα εθνικιστικά σου @@ !!! :2funny: :2funny: :2funny:
και τα 2 αριστερα ταχεις Παπαζολη? να το κοιταξεις! Μην ακους τον ΠΠο που σου λεει οτι ειναι φυσιολογικο, και αυτος ετσι νομιζε πριν του τα κοψει ο γιατρος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom