Νέα

Χωρισμός. Η Αρχή νέας ζωής ή το Τέλος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Χωρίσατε μετά απο μεγάλη σχέση. Και τώρα, ΤΙ ?

  • Κάνω νέο δεσμό για να ξεχάσω την προηγούμενη ???

    Ψήφοι: 11 13,9%
  • Κάθομαι μόνος λίγο καιρο ή/και κάνω προσπάθεια επανασύνδεσης ???

    Ψήφοι: 5 6,3%
  • Επιστρέφω στην εργένικη ζωή, και εκτελώ ότι βρω μπροστά μου ???

    Ψήφοι: 23 29,1%
  • Απογοητεύομαι και το ρίχνω στην καλογερική ???

    Ψήφοι: 3 3,8%
  • Συνειδητοποιώ ότι οι γυναίκες είναι π******ς και γλυκοκοιτάω αγοράκια ???

    Ψήφοι: 7 8,9%
  • Το ρίχνω στο ποτό ή/και στα ναρκωτικά ???

    Ψήφοι: 2 2,5%
  • Αυτοκτονώ (...και με βρίσκουν αγκαλιά με μια φωτογραφία της) ???

    Ψήφοι: 3 3,8%
  • Ηρεμώ λίγο καιρό, και μετά συνεχίζω τη ζωή μου. ???

    Ψήφοι: 25 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ε σου λέει,να κάνω την αρπαχτή μου όσο με πάρει(καναν μήνα) με καναν ψάρακα(συνήθως γαμιουνται άγρια απο τον κώλο με κάποιον που κοροιδευουν όλη μερα πχ λεπρός συνάδελφος)και μετά να δεχθώ τον μαλάκα πίσω να με παντρευτει κ να τον εχω σούζα...
αυτα να τα κανουν αλλου, οχι στους bourdela.com
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δεν ειναι ανουσιες οι σκεψεις μου... απλα ειναι διχασμενες :P
τεσπα... εδω μιλαμε για τη γκομενα του λαπλας :P :P :P
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
KOSTASF16 ξυνεις πληγες...

BiteME Μαθε ορθογραφια : ΕΙμαστε οχι ημαστε.  :2funny:

Η στενοχωρια σας διαρκει οσο ενα shopping therapy στο the mall... thanks but no thanks :cheesy:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ ημασταν/ε κ ειμασταν/ε γραφεται σιγα που θα μου πεις οτι δε ξερω ορθογραφια :P
απλα μ αρεσει με ΗΤΑ πιο πολυ

κ δεν μ αρεσει το σοππινγκ... το μισω για να ειμαι ειλικρινης...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εχει πλακα...

BiteMe μιλαμε για την γκομενα του laplace οχι για τις καταναλωτικες σου συνηθειες  :boobies:

Εχει πλακα οπως ειπα, εκει που κανεις μια κουβεντα παραπανω, νομιζουν οτι σε νοιαζει η αποψη τους  :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66

ναι... με μενα μιλαγες, σε μενα ανεφερες οτι ολες μας αρεσκομαστε στα σοππιμγκ θεραπιζ... για να μας περασουν οι στεναχωριες...
γουοτεβερ...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Μετά από σχεδόν 4 έτη δεσμού, σήμερα χώρισα. Αιτία :‘δεν είναι ερωτευμένη μαζί μου’.. Σίγουρα δεν υπάρχει τρίτο πρόσωπο.
Πάντως είναι τρομερό το πόσο εύκολα οι γυναίκες γυρνούν σελίδα…4 χρόνια σχέσης και στο εντελώς ξαφνικό τσούπ, σου πετάει ένα απλό χωρίζουμε κ τέρμα…
φιλε η γκομενα σου πηρε τη θεση που της αξιζε, εγινε "πρωην" σου, ειναι μεγαλη της τιμη, τωρα φιλε το γιατρικο ειναι ενα , ταξιδακι στο ιδανικο μερος , και ξερεις ποιο ειναι αυτο, εκει θα θεραπευτεις
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
kostasf16 να τους μαζεψουμε ολους να τους παρουμε κατω να βρουν την υγεια τους !!!

bite εισαι τσιπρια?
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μαγκες οτι γράφει δεν ξεγράφει..και οι μαλακίες που είπε ΔΕΝ ξεγράφονται με τπτ..
σιγά μην την παρακαλέσω..και κερατάς και δαρμένος?
ας ειναι καλά οι 'ετοιμες για παρηγορία' γκόμενες..Παντα κ παντου υπάρχουν τέτοιες που ειναι ετοιμες σαν αρπαχτικά να ξεσκίσουν τον αλλον μόλις χωρίσει και να του πιούν την τελευταία σταγόνα της στενοχώριας..

απο την μαλακια που μου είπε  δεν κατάλαβα τπτ , αλλα νομίζω οτι υπαρχουν 2 εκδοχές οπως προείπαν και τα αδελφια απο πάνω:
Α. ήθελε να δειξει διαθέσιμη στον αλλον και μέχρι να την γαμήσει κρατάει και την δική μου πόρτα ανοιχτή  ΑΛΛΑ με τους όρους της ουτως ώστε μόλις τα φτιάξει με τον αλλον να με ξαναστείλει(αν υπαρχει αλλος-αν ενδιαφερεται για αλλον γιατι δεν ειχε δειξει τετοια στοιχεία αλλα τα ίδια δεν ειχε δείξει και η κολλητήτης αλλα..)
Β. της μίλησε η φίλη της,της είπε 'τρόπους' (κατα αυτην) αποδειξης αγάπης ή δεσμευσης ή επαναφοράς πάθους ή δεν ξέρω και εγώ τι και αποφασίσαν απο κοινού να μου κάνει αυτα τα 'νουμερακια'

όπως και να έχει τα λάθη πληρώνονται..
και η κυρία έκανε τις επιλογές της..
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Eγώ πιστεύω ότι πολύ απλά σταμάτησε να σε αγαπάει. Και αφορμή για αυτό είναι αυτά που είπες ότι έκανες γι'αυτήν. Άλλαξες σπίτι , δουλειά ! Όπως είπες σε "έβαλε στο βρακί της". Καμιά γυναίκα δεν εκτιμά τον άντρα που γίνεται χαλί γι'αυτήν. Που τον βάζει στο βρακί της! Όταν κατάλαβε ότι σε έκανε ό,τι ήθελε, πιστεύω ήταν η αρχή του τέλους! Οι γυναίκες κατά βάθος δεν θέλουν υπηρέτες!
Δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες,έτσι?
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Eγώ πιστεύω ότι πολύ απλά σταμάτησε να σε αγαπάει. Και αφορμή για αυτό είναι αυτά που είπες ότι έκανες γι'αυτήν. Άλλαξες σπίτι , δουλειά ! Όπως είπες σε "έβαλε στο βρακί της". Καμιά γυναίκα δεν εκτιμά τον άντρα που γίνεται χαλί γι'αυτήν. Που τον βάζει στο βρακί της! Όταν κατάλαβε ότι σε έκανε ό,τι ήθελε, πιστεύω ήταν η αρχή του τέλους! Οι γυναίκες κατά βάθος δεν θέλουν υπηρέτες!
Δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες,έτσι?
Επικροτω κι επαυξανω με τον φιλο germaon....
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
οχι ρε φίλε τι να παρεξηγηθώ..
αφου το ομολογώ οτι μαζι της λόγω αγαπης εγινα μουνόδουλος κ αντι να της ρίξω καμια χριστοπαναγία της φερόμουν με το γάντι...
αλλα δεν πειράζει,συνεχίζουμε..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
χθες και σήμερα ενω ειχε να μπει 3 μήνες msn,μπήκε...
Δεν της μιλουσα,σήμερα ομως αναγκάστηκε και μου μίλησε πρώτη..
ρώτησε τι κάνω και μου ειπε οτι πρεπει να βγει και αν θέλω να της τηλεφωνήσω η να στείλω μηνυμα οταν θέλω..
της τηλεφώνησα,ειπα τα κλασσικά οτι δεν ήθελε να συνεχίσει μαζι μου γιατι δεν ημουν ο ανθρωπος που ηθελε να ζήσει μαζι του για πάντα,δεν ηταν ερωτευμένη μαζί μου,ειμαστε διαφορετικοί(αυτη θέλει ζωη σε επαρχιακή πολη,εγώ αθήνα ηταν το παραδειγμα της)..
Μόλις της ειπα οτι εγώ το εβλεπα σοβαρά μου είπε οτι αν το έβλεπα επρεπε να κάνω κίνηση και όχι στα λόγια..
Επίσης μου ειπε οτι ΔΕΝ ημουν ανδρας επειδη την επόμενη μέρα του χωρισμου δεν την κυνήγισα..Μα της είπα,εσύ δεν ειπες οτι και να το κάνω δεν υπάρχει νόημα?και μου ειπε οτι το είπε αυτη αλλα εγω  έδειξα οτι ημουν ανδρας επειδη δεν έκανα τον παρακαλιάρη..Και οτι αν ηθελα να την διεκδικήσω οπως της είχα πει επρεπε να το ειχα κάνει στις πράξεις και οχι στα λόγια..Μα της λέω εσυ δεν ειπες οτι θες να ερωτευθεις αλλον?
Οταν κλεισαμε το τηλεφωνο μου εστειλε μηνυμα οτι 'δεν ηθελε να τελειώσουμε με τσακωμό ..' κλπ..
τι να πώ...δεν βγάζω άκρη...ΑΒΥΣΣΟΣ το μυαλό της γυναίκας..
ξέχασα να γράψω ..Πριν πει για το οτι επρεπε να παρακαλέσω,μου τόνισε οτι ηταν 100% σίγουρη για την απόφαση της και οτι το σκεφτόταν μήνες πριν..
ΤΩΡΑ που κολλαει αυτο με το οτι εγω επρεπε να παρακαλέσω να γυρίσει?και επίσης ειπε οτι και να παρακαλούσα ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ αλλα δεν ξέρει,ισως  το σκεφτόταν κ με εβλεπε 'αλλιως',,

Και με αυτά, κατάφερες να γίνεις μύλος (ψυχολογικά) πάλι, βάζοντας ξανά σκέψεις και αμφιβολίεσς και υποθέσεις... :idiot:

ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΠΑΦΉ;  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Τί διάολο...άστο να φύγει, να πάει αυτή για άλλα κι εσύ για τα δικά σου!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom