Νέα

Χωρισμός. Η Αρχή νέας ζωής ή το Τέλος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χωρίσατε μετά απο μεγάλη σχέση. Και τώρα, ΤΙ ?

  • Κάνω νέο δεσμό για να ξεχάσω την προηγούμενη ???

    Ψήφοι: 11 13,9%
  • Κάθομαι μόνος λίγο καιρο ή/και κάνω προσπάθεια επανασύνδεσης ???

    Ψήφοι: 5 6,3%
  • Επιστρέφω στην εργένικη ζωή, και εκτελώ ότι βρω μπροστά μου ???

    Ψήφοι: 23 29,1%
  • Απογοητεύομαι και το ρίχνω στην καλογερική ???

    Ψήφοι: 3 3,8%
  • Συνειδητοποιώ ότι οι γυναίκες είναι π******ς και γλυκοκοιτάω αγοράκια ???

    Ψήφοι: 7 8,9%
  • Το ρίχνω στο ποτό ή/και στα ναρκωτικά ???

    Ψήφοι: 2 2,5%
  • Αυτοκτονώ (...και με βρίσκουν αγκαλιά με μια φωτογραφία της) ???

    Ψήφοι: 3 3,8%
  • Ηρεμώ λίγο καιρό, και μετά συνεχίζω τη ζωή μου. ???

    Ψήφοι: 25 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ξέχασα να γράψω ..Πριν πει για το οτι επρεπε να παρακαλέσω,μου τόνισε οτι ηταν 100% σίγουρη για την απόφαση της και οτι το σκεφτόταν μήνες πριν..
ΤΩΡΑ που κολλαει αυτο με το οτι εγω επρεπε να παρακαλέσω να γυρίσει?και επίσης ειπε οτι και να παρακαλούσα ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ αλλα δεν ξέρει,ισως  το σκεφτόταν κ με εβλεπε 'αλλιως',,
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κακώς άνοιξες τέτοια συζήτηση μαζί της γιατί έτσι κι αλλιώς δε θα έβγαζες άκρη. Αυτό που ήθελε ήταν να γίνει το δικό της, δηλαδή και να πάει να τη βρει με τον άλλον και να έχει και σένα να την παρακαλάς. Κακώς τσίμπησες και το δόλωμα να την πάρεις τηλέφωνο.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πάντως φαίνεται ότι έδειξε στο παιδί της νύχτας ότι ήταν διαθέσιμη, αλλά μάλλον έφαγε φτύσιμο και τώρα σου δείχνει το δρόμο με χαρακτηριστικό γυναικείο τρόπο (ότι δηλαδή αν την παρακαλέσεις μπορεί και να το σκεφτεί).
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Στη θεση σου ταιριαζει η ατακα φιλε laplace, και την οποια πρεπει να πεις στην γκομενα ετσι για το γαμωτο γιατι δεν εχεις την αναγκη να σου πει η καθε καριολα με ποιον τροπο θα δειξεις τον αντρισμο σου :

Αν ημουν στη θεση σου, θα αυτοκτονουσα.  :rockon:

Ρε τι πουτανες υπαρχουν, το σπιτι τους μεσα γαμω.
 

Επισκέπτης
της γυναίκας η καρδιά είναι μια άββυσος, λες να μην ήξερε ο στράτος;
 

Επισκέπτης
ήθελε παρακαλετά η κυρία για να τονώσει το εγώ της βλέποντας εσένα laplace να ξεφτιλίζεσαι.

'βαρέθηκα με τις γυναίκες να απογοητεύομαι, θα τα φτιάξω με τον μπάμπη για να ξεμπερδεύουμε '
 

Επισκέπτης
χθες και σήμερα ενω ειχε να μπει 3 μήνες msn,μπήκε...
Δεν της μιλουσα,σήμερα ομως αναγκάστηκε και μου μίλησε πρώτη..
ρώτησε τι κάνω και μου ειπε οτι πρεπει να βγει και αν θέλω να της τηλεφωνήσω η να στείλω μηνυμα οταν θέλω..
της τηλεφώνησα,ειπα τα κλασσικά οτι δεν ήθελε να συνεχίσει μαζι μου γιατι δεν ημουν ο ανθρωπος που ηθελε να ζήσει μαζι του για πάντα,δεν ηταν ερωτευμένη μαζί μου,ειμαστε διαφορετικοί(αυτη θέλει ζωη σε επαρχιακή πολη,εγώ αθήνα ηταν το παραδειγμα της)..
Μόλις της ειπα οτι εγώ το εβλεπα σοβαρά μου είπε οτι αν το έβλεπα επρεπε να κάνω κίνηση και όχι στα λόγια..
Επίσης μου ειπε οτι ΔΕΝ ημουν ανδρας επειδη την επόμενη μέρα του χωρισμου δεν την κυνήγισα..Μα της είπα,εσύ δεν ειπες οτι και να το κάνω δεν υπάρχει νόημα?και μου ειπε οτι το είπε αυτη αλλα εγω  έδειξα οτι ημουν ανδρας επειδη δεν έκανα τον παρακαλιάρη..Και οτι αν ηθελα να την διεκδικήσω οπως της είχα πει επρεπε να το ειχα κάνει στις πράξεις και οχι στα λόγια..Μα της λέω εσυ δεν ειπες οτι θες να ερωτευθεις αλλον?
Οταν κλεισαμε το τηλεφωνο μου εστειλε μηνυμα οτι 'δεν ηθελε να τελειώσουμε με τσακωμό ..' κλπ..
τι να πώ...δεν βγάζω άκρη...ΑΒΥΣΣΟΣ το μυαλό της γυναίκας..

Θες την γνώμη μου? Θα στην πω κι αν θες με ακούς...

Άλλαξε κινητό, άλλαξε msn κι εξαφανίσου λες κι έφυγες για Γροιλανδία!!! Να μην μπορεί να σε βρει ΠΟΤΕ και με τίποτα. Όσο θα μπορεί να έρχεται σε επαφή μαζί σου θα σε τσιγκλάει κάθε τρεις και λίγο. Μην την ψάχνεις μεγάλε. Είναι (από τις πολλές) psycho!!! :cheesy:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Liomas γιατι να μπει στη διαδικασια?

Ετσι θα σημαινει οτι τον νοιαζει!

Το καλυτερο απο ολα ειναι η απαθεια, η αγνοια! Να παιρνει τηλεφωνο και να μη το σηκωνεις, να σου στελνει ακομα και γαμωσταυριδια για ο,τι εχεις ιερο και να μην απαντας.

Να την κανει διαφανη ρε παιδι μου, να μην υπαρχει! Εκει θα δεις ποσο θα σκαλωσει η πουτανα, και ποσο θα γουσταρει ο δικος μας.

Ετσι παει.

Σιγα μην αλλαξει msn κινητο και δεν ξερω και εγω τι αλλο για μια καριολα!
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ε σου λέει,να κάνω την αρπαχτή μου όσο με πάρει(καναν μήνα) με καναν ψάρακα(συνήθως γαμιουνται άγρια απο τον κώλο με κάποιον που κοροιδευουν όλη μερα πχ λεπρός συνάδελφος)και μετά να δεχθώ τον μαλάκα πίσω να με παντρευτει κ να τον εχω σούζα...
 

usb2.0

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Ρε πούστη μου...
κλασική περίπτωση φίλης που της μίλησε...
Τέλος πάντων. Και μόνο που επιβεβαιώθηκε αυτό, δεν αξίζει να στενοχωριέσαι. Κατά τη γνώμη μου λάθος έκανες που πήρες τηλέφωνο. Αλλά έτσι κι αλλιώς, το ξέρω ότι τώρα βλέπεις κάποιο φως στο τούνελ και έχεις αναθαρρήσει λίγο. ΜΗΝ υποκύψεις. Sorry που θα το πω για έναν άνθρωπο που αγαπούσες (και ίσως αγαπάς ακόμη), αλλά τέτοιες πουτανιές μόνο τιμωρία θέλουν. Ακούς εκεί "δε με κυνήγησες"!
Και τι είναι μωρή η σχέση? Κλέφτες κι αστυνόμοι? Με τέτοια ευκολία ρισκάρεις τη σχέση σου? Για να δεις αν ο άλλος θα σε κυνηγήσει? Έτσι θα καταλάβεις αν σε αγαπάει πραγματικά? Τόσα χρόνια δε σου αρκούν? Αλλά κάτσε και άκου την προπονημένη φίλη σου, κάνε ένα τεστ κι εσύ στον "δικό σου" και ξέχνα όλα τα υπόλοιπα.
Η ανώριμη ή στα αρχίδια της ή δεν ξέρει τι θέλει ή δεν ξέρω τι άλλο. Σε κάθε περίπτωση δεν αξίζει.
Θα διαφωνήσω με τον Liomas στο εξής: Ναι, μηδέν επικοινωνία, μηδέν ανταπόκριση, άσε τη να ψηθεί μόνη της, να πάει να γαμηθεί να ασπρίσει. Αλλά πρέπει να είσαι από κάπου και να βλέπεις, πού την οδήγησε αυτή της η μαλακία και πόσο το μετανιώνει. Εκεί το χαίρεσαι. Laplace να είσαι ψυχρός απέναντί της, σαν να είστε δύο άγνωστοι. Να πετάει τα υπονοούμενά της για να δει τι θα της πεις κι εσύ να της αλλάζεις κουβέντα. Δε σε νοιάζει τίποτα. Έπαιξε κι έχασε.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μα δεν δηλωσε οτι θελει να τα ξαναβρουν... ακριβως το αντιθετο του ειπε.. κ δεν φτανει που το ειπε βγηκε κ απο πανω οτι δεν την κυνηγησε... κανενα νοημα...
θα ειχε νοημα το να μην θελει να χωρισετε τσακωμενοι, ισως το μετανιωσε που σου μιλαγε ετσι, αν δεν ελεγε αυτο με το οτι δεν φερθηκες σαν ανδρας...
ενιγουει... ημαστε ολες τρελλες τι το ψαχνεις..
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Πλακα θα μας κανεις BiteMe...

Ειναι συμπεριφορα αυτη δηλαδη? ( της γκομενας )

Να φευγει ετσι απο μια σχεση και μετα να λεει " δεν εισαι αντρας επειδη δεν με κυνηγησες..." Προφανως επειδη μετραει τον αντρα απο το .... κυνηγι... η τυπισσα μαλλον ξεχασε τα καβλια που ετρωγε επι 4 χρονια και ειπε να το ριξει στο κυνηγι τωρα!!

Ρε δεν παμε καλα! Κυνηγι θελετε τελικα! ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΥΦΕΚΙ KAI ΣΚΑΓΙΑ!

Μαλακισμενες υπαρξεις.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αφου ειπα οτι ημαστε ολες τρελλες κ ειναι συμπεριφορα χωρις ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ!
που προφανως δε τη δικαιολογω... το αντιθετο
τι μου λες???
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Επειδη ειπες οτι ολες ειστε τρελες δεν σε απαλασσει απο την βραδινη δοση βρισιας που σας αξιζει  :2funny: :dancing:

Και ουτε αυτο σημαινει οτι επειδη λετε και παραδεχεστε οτι ειστε τρελες, οτι εμεις πρεπει να βαλουμε ακομα ενα νταλκα στον πουτσο μας επειδη εσεις την ειδατε βεντετα  :idiot:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ημαστε τι να κανουμε... η καθεμια με τη τρελλα της... δεν εξαιρω τον εαυτο μου... σημερα ειδικα αποφασισα οτι θα παω να παρω κ τρελοχαρτο :P

τα περι βεντεττας δεν με αφορουν ποσως... ευχαριστω...  :P
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Δεν χρειαζεται, εχεις ηδη ενα αποδεικτικο : Την ιθαγενεια στην ταυτοτητα  :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τπτ απ τα δυο...
απλα δεν μπορω ν αποφασισω τι θελω περισσοτερο... μια μερα ειμαι οκ με μια κατασταση κ την επομενη ειμαι να πεσω να πεθανω για την ιδια κατασταση...
αστα τρελλη ειπαμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom