Νέα

Χωρίς ρεύμα όλη η Αττική τη Δευτέρα 11 Ιουλίου: Δείτε αναλυτικά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glaskos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
μιλας με στοκους βλακειας και αγραματους !!!
χανεις τον καιρο σου!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΙΑΣ
ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΣΤΟ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ Ο ΔΥΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
που οι κοπροι του δημοσιου ρημαζουν σε φορους τον ιδιωτη

αλλα τα κομματα και οι γλυφτες περιμενουν εκλογες για να χυμηξουν στο πτωμα της ελλαδος
αι σιχτηρ μουνοπανα
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΙΑΣ
ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΣΤΟ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ Ο ΔΥΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
που οι κοπροι του δημοσιου ρημαζουν σε φορους τον ιδιωτη

αλλα τα κομματα και οι γλυφτες περιμενουν εκλογες για να χυμηξουν στο πτωμα της ελλαδος
αι σιχτηρ μουνοπανα
τραγουδα αγραματε βλακα ...
θα σου περασει
οπως και πολλων αλλων γελοιων εδω μεσα ....
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
τραγουδα αγραματε βλακα ...
θα σου περασει
οπως και πολλων αλλων γελοιων εδω μεσα ....
βγαζεις γελιο που εμαθες και την  ιδιωτικη πρωτοβουλια ....
στον υπνο σου την ειδες ????
στην ζωγραφισαν στο νηπιαγωγειο του οποιου αποφοιτος εισαι ???
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
γαμημενοι συνδικαλιστες του ΟΤΕ και ολων των  ΔΕΚΟ  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:


μπασταρδια του κερατα μακαρι να απολυθουν  ολοι και να επαναπροσλαβουν αλλους που ειναι ανεργοι ..
2 μηνες χωρις σταθερο τηλεφωνο μετα απο βλαβη και ο διευθηντης στο τεχνικο τομεα να μου λεει πως δε μπορει να μου το επαναφερει !!!!!!!
παω σε ιδιωτικο παροχο κανω συμβολαιο και τους απειλησε με αγωγη για δικα του διαφυγοντα κερδη ... αποτελεσμα ;;;;
σε 10 μερες ξαναειχα τηλεφωνο !!!
το μουνι της μανας τους και να ψοφησουν ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ .
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Εγώ πάντως ξέρω ότι οι μισοί ΟΤΕτζήδες είναι φυτευτοί από τη ΝΔ και οι άλλη μισοί από το ΠΑΣΟΚ.
Το ίδιο ισχύει και για τη ΔΕΗ.
Ισχύει.
Οι ρυθμιστικές αρχές και η απελευθέρωση της αγοράς επιβλήθηκαν και συνεχίζουν να επιβάλλονται από την ΕΕ.
Τα ερπετά οι έλληνες πολιτικοί, δεν θέλουν τέτοια πράγματα.
Θέλουν τα τσιφλίκια των υπουργείων.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
έχεις αναρωτηθεί ποτέ τι έγινε στην Βουλγαρία όταν ιδιωτικοποιήθηκε η παραγωγή ενέργειας? η στη Βραζιλία??? πάρε ένα παράδειγμα
...
Αυτά που γράφει ο δημοσιογράφος, επιβεβαιώνουν την άποψή μου: Για να απελευθερωθεί η αγορά της ενέργειας, απαιτείται προηγουμένως να έχει μπει ρυθμιστικό πλαίσιο από ανεξάρτητη ρυθμιστική αρχή.
Αυτό δεν έγινε ούτε στη Βραζιλία, ούτε στη Βουλγαρία.
Για την Καλιφόρνια δεν ξέρω, αλλά υποθέτω ότι γράφει μαλακίες ο δημοσιογράφος, γιατί σε όλες τις πολιτείες των ΗΠΑ συνυπάρχουν ανταγωνιστές πάροχοι.
Ο δημοσιογράφος διαστρεβλώνει την αλήθεια, προκειμένου να υποστηρίξει την πεποίθησή του, ότι η αγορά της ενέργειας πρέπει να είναι κρατική, δηλ. να αλωνίζουν οι συνδικαλιστές και οι διορισμένοι διοικητές, όπως π.χ. ο γκόμενος της Δούρου που διορίστηκε διευθύνων σύμβουλος στην ΕΥΔΑΠ.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
επίσης όλοι εσείς που διαμαρτύρεστε για την απεργία έχετε ποτέ αναρωτηθεί για ποιο λόγο γίνεται η απεργία??? τι θα γίνει σε περίπτωση ιδιωτικοποίησης της δεη?
έχετε δει ότι σε κράτη που ιδιωτικοποιείται ένα μονοπώλιο όπως αυτό της δεη αυτόματα σημαίνει κατακόρυφη αύξηση της ηλεκτρικής ενέργειας και κατάργηση των κοινωνικών τιμολογίων?
έχετε ποτέ αναρωτηθεί τι θα γίνει σε περίπτωση ιδιωτικοποίησης των εργοστασίων παραγωγής ενέργειας? ότι ο ιδιώτης που θα πάρει τα εργοστάσια παραγωγής θα είναι μονοπώλιο και θα πουλάει το ρεύμα ΟΣΟ γουστάρει και θα σταματάει την παραγωγή όποτε του καυλώσει?ξέρετε γιατί θα είναι μονοπώλιο? Γιατί μέχρι να φτιαχτούν εργοστάσια παραγωγής ενέργειας ακόμα και αν ξεκινήσουν αύριο θέλουν χρόνια για να κατασκευαστούν και να παράγουν ηλεκτρικό ρεύμα

Ο,τι λες ειναι αβασιμο
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
Πούτσα και ξύλο σε χαραμοφάηδες του Δημοσίου σαν εσένα.  :fuck1: :s&m_1:
PXουλα περασαμε σε BDSM σκληρο πορνο τωρα ???
βρε βλακα του σαιτ σκεψου , και αν δεν μπορεις να σκεφθεις ,δεδομενο αυτο λογω στοκου , ρωτα καποιον να σου πει οτι το δικο σου κωλι τσουζει !!!!
αντε βλακα του σαιτ "στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλουνε για σκοινι"....
εεεεεε!!!!! ΒΛΑΚΑ !!!!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
ερώτηση:
επειδή θα γίνει μία σταση εργασιας, θα μεινει η Αττική χωρίς ρεύμα μία ημέρα?
Κάπως υπερβολικό μου φαίνεται... απο που βγαίνει αυτό το συμπέρασμα?
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
Σκάσε μωρή άχρηστη μπάμια και άντε να καθαρίσεις καμιά χέστρα.
κακο πραγμα ο στοκος στον υποτιθεμενο εγκεφαλο και η ελειψη βαζελινης για το κωλι της κακομοιρας PXουλας......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

η PXουλα αναζητουσα ΠΑΚΙΑ να εξυπηρετησει !!!
Κοντα στην ΟΜΟΝΟΙΑ λιαζομενη οπως μας εξηγησε η μεγαλομπεμπεκα !!!
 

Συνημμένα

  • funny-gay-guy-in-short-booty-shorts.jpg_thumb.png
    funny-gay-guy-in-short-booty-shorts.jpg_thumb.png
    194 KB · Εμφανίσεις: 12

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
γαμημενοι συνδικαλιστες του ΟΤΕ και ολων των  ΔΕΚΟ  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:


μπασταρδια του κερατα μακαρι να απολυθουν  ολοι και να επαναπροσλαβουν αλλους που ειναι ανεργοι ..
2 μηνες χωρις σταθερο τηλεφωνο μετα απο βλαβη και ο διευθηντης στο τεχνικο τομεα να μου λεει πως δε μπορει να μου το επαναφερει !!!!!!!
παω σε ιδιωτικο παροχο κανω συμβολαιο και τους απειλησε με αγωγη για δικα του διαφυγοντα κερδη ... αποτελεσμα ;;;;
σε 10 μερες ξαναειχα τηλεφωνο !!!
το μουνι της μανας τους και να ψοφησουν ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ .

αν συνέβη πρόσφατα να σου υπενθυμίσω ότι ο οτε είναι ιδιωτικός εδώ και τουλάχιστον μια 6ετία
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
ΞΥΛΟΣ ΜΕ ΛΟΣΤΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΠΕΡΓΟ!!!!!!!!!!!!

Να δουλεψετε οπως δουλευουμε στον ιδιωτικο τομεα! ΚΟΠΡΟΙ!!!

ΜΟΝΟ ΞΥΛΟ απο δω κι εμπρος!
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Lolol ελπιζω να εχετε παρει χαμπαρι οτι ο SPL ειναι επισης ο dskoul και ισως ακομα ενας.Προσεξτε στην πρωτη σελιδα του θεματος πως ο dskoul....μπερδευεται και απανταει στη θεση του SPL οτι οχι δεν ειναι οτετζης.Κλασικος πανηλιθιος συνδικαλιστης που θελει ξυλο κι εξορια για να στρωσει.Βρε ουυυυυυυυυστ κοπροσκυλα!!!!!!!!!
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Lolol ελπιζω να εχετε παρει χαμπαρι οτι ο SPL ειναι επισης ο dskoul και ισως ακομα ενας.Προσεξτε στην πρωτη σελιδα του θεματος πως ο dskoul....μπερδευεται και απανταει στη θεση του SPL οτι οχι δεν ειναι οτετζης.Κλασικος πανηλιθιος συνδικαλιστης που θελει ξυλο κι εξορια για να στρωσει.Βρε ουυυυυυυυυστ κοπροσκυλα!!!!!!!!!
:2funny: :2funny:
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
βγαζεις γελιο που εμαθες και την  ιδιωτικη πρωτοβουλια ....
στον υπνο σου την ειδες ????
στην ζωγραφισαν στο νηπιαγωγειο του οποιου αποφοιτος εισαι ???

ΚΩΛΟΤΡΥΠΔΙ εφθασε το τελος σας γαμησατε τους ελληνες προσπαθωντας να κρατησετε μισθους κοπροσκυλιασμα
συνταξεις σε λιγο καιρο το μονο που θα σας μεινει ειναι τα αρχιδια μου.
Αν θελεις να βαλουμε τα πτυχια κατω ελα οποτε θες αλλα μετα θα σε βγαλω για βιζιτα στον κηφισο να γαμησει και κανας
πακις να ξεχαρμανιασει
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
Lolol ελπιζω να εχετε παρει χαμπαρι οτι ο SPL ειναι επισης ο dskoul και ισως ακομα ενας.Προσεξτε στην πρωτη σελιδα του θεματος πως ο dskoul....μπερδευεται και απανταει στη θεση του SPL οτι οχι δεν ειναι οτετζης.Κλασικος πανηλιθιος συνδικαλιστης που θελει ξυλο κι εξορια για να στρωσει.Βρε ουυυυυυυυυστ κοπροσκυλα!!!!!!!!!
πιστευω να εχετε παρει χαμπαρι ΟΤΙ ΠΙΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ ΑΠΛΑ .....
τετοια "βαφτισια' ουτε στο ονειρο μου !!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
ΚΩΛΟΤΡΥΠΔΙ εφθασε το τελος σας γαμησατε τους ελληνες προσπαθωντας να κρατησετε μισθους κοπροσκυλιασμα
συνταξεις σε λιγο καιρο το μονο που θα σας μεινει ειναι τα αρχιδια μου.
Αν θελεις να βαλουμε τα πτυχια κατω ελα οποτε θες αλλα μετα θα σε βγαλω για βιζιτα στον κηφισο να γαμησει και κανας
πακις να ξεχαρμανιασει
εχεις και πτυχια ????
δινουν τα νηπιαγωγεια πτυχια ????
η ειναι βεβαιωση απο την ενισχυτικη δια στοκους εγκεφαλους .....

:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
ΚΩΛΟΤΡΥΠΔΙ εφθασε το τελος σας γαμησατε τους ελληνες προσπαθωντας να κρατησετε μισθους κοπροσκυλιασμα
συνταξεις σε λιγο καιρο το μονο που θα σας μεινει ειναι τα αρχιδια μου.
Αν θελεις να βαλουμε τα πτυχια κατω ελα οποτε θες αλλα μετα θα σε βγαλω για βιζιτα στον κηφισο να γαμησει και κανας
πακις να ξεχαρμανιασει
απορια ΑΓΡΑΜΑΤΟΥ ....
εσεις δεν διαθετετε ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΙ ????
απο που ανακουφιζεστε ????
αμα εισαι στοκος αδελφε μου ....

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
απορια ΑΓΡΑΜΑΤΟΥ ....
εσεις δεν διαθετετε ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΙ ????
απο που ανακουφιζεστε ????
αμα εισαι στοκος αδελφε μου ....

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

καταλαβες λοιπον την ποιοτητα των δημοσιων πουσταραδων τους φτυνουν και αυτοι λενε ψιχαλιζει
του λες εισαι πουσταρα και αυτος λεει απο ανακουφιζεσε εχει μπλεξει την πουτσα με την βουρτσα αλλα
αν μπορουσε να εχει ενα επιπεδο θα φυλαγε αρχιδια πολιτικων για να βγαλει μεροκαμματο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom