Νέα

Χέσιμο πάνω στο γαμήσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Σας έχει τύχει να γαμάτε και να σας έρθει το σκατό στον κώλο έτοιμο να βγει;
Εχετε χεστεί ενώ πηδάτε σε πορνείο;
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.629
Κριτικές
1
Like
5.567
Πόντοι
2.356
Σας έχει τύχει να γαμάτε και να σας έρθει το σκατό στον κώλο έτοιμο να βγει;
Εχετε χεστεί ενώ πηδάτε σε πορνείο;
ωραιο θεμα. μου ειχε τυχει μια φορα (χωρις φανερες σχετικες (χεστικες) παρενεργειες στη γκομενα)
φυσικα απο την ξενερα ειχα πτωση σημαιας και ισπανικη αποχωρηση γιατι επαιζα εκτος εδρας και δεν ηθελα να εκτεθω παραπανω (απο την πτωση σημαιας)...
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
χεσιμο οχι, αλλα κλανιδι πανω στο χυσιμο. και τη προιγουμενη βραδυα ημουν πιτα απτο μεθυσι. η βρωμα που βγηκε δε περιγραφεται. πως βρωμαει οταν περνατε απο συνδο, ακομα χειροτερα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.806
Πόντοι
3.556
τυπε νηματοθετη στο αλλαζω να πουμε :woldman: μου χει τυχει να πηδαω γκομενακι κωλαντερο και καπου εκει στο βαθος του τουνελ :fuck2:να τρακερνει πουτσοκεφαλο πανω σε σκατουλα:confused::confused::confused:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Στο Κωνσταντινουπόλεως 166Α (δεν υπήρχε το διπλανό ακόμα) με το που μπήκα στο δωμάτιο ο προηγούμενος είχε χέσει πάνω στα σεντόνια κανονικά. Πολύ πράγμα και φρέσκο.
Ήταν προσφορά του μαγαζιού αυτή η υπηρεσία εκείνο τον καιρό μαζί με το ακάποτο. Απλά μου άλλαξαν δωμάτιο. Τσατσά δεν υπήρχε. Η μπόχα όμως ήταν διάχυτη σε όλο το μπουρδέλο. Όλα αυτά μετά από κραιπάλη σχεδόν ξημερώματα!
μερικοί μας μιλούν για ίχνη μερέντας. Δεν πάνε καλά!
:shit: :zombie: Πάκης Σαπάκης
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.629
Κριτικές
1
Like
5.567
Πόντοι
2.356
Στο Κωνσταντινουπόλεως 166Α (δεν υπήρχε το διπλανό ακόμα) με το που μπήκα στο δωμάτιο ο προηγούμενος είχε χέσει πάνω στα σεντόνια κανονικά. Πολύ πράγμα και φρέσκο.
Ήταν προσφορά του μαγαζιού αυτή η υπηρεσία εκείνο τον καιρό μαζί με το ακάποτο. Απλά μου άλλαξαν δωμάτιο. Τσατσά δεν υπήρχε. Η μπόχα όμως ήταν διάχυτη σε όλο το μπουρδέλο. Όλα αυτά μετά από κραιπάλη σχεδόν ξημερώματα!
μερικοί μας μιλούν για ίχνη μερέντας. Δεν πάνε καλά!
:shit: :zombie: Πάκης Σαπάκης
πως ξερουμε οτι δεν ηταν της γκομενας τυπε?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
πως ξερουμε οτι δεν ηταν της γκομενας τυπε?
Μπορεί να ήταν και του τσάτσου αλλά αυτός είχε φύγει. Το σίγουρο ήταν ότι ήταν φρέσκα!
Οι παλιοί ξέρουν τι γινόταν εκεί μέσα!
:shit:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Πω ρε παιδια...εμενα μου χει τυχει να με πιασει κοψιμο την ωρα του σεξ στο Διδυμου.
Δυστυχως δεν εχυσα...
Εκοψα το γαμησι εδιωξα την ιεροδουλο και το χεσιμο με βρηκε στη μηχανη στο Κηφησο με.το σκατο να πεφτει ως την καλτσα..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τυπε νηματοθετη στο αλλαζω να πουμε :woldman: μου χει τυχει να πηδαω γκομενακι κωλαντερο και καπου εκει στο βαθος του τουνελ :fuck2:να τρακερνει πουτσοκεφαλο πανω σε σκατουλα:confused::confused::confused:
και σε εμενα, φταιει οτι καθημερινα γαμουσα κωλο, οποτε στατιστικα καποιες φορες θα τυχει. δεν ειναι τιποτα μπροστα στην καυλα της στιγμης και την απολαυση. ενταξει μετα αντι να παω αργα αργα για πλυσιμο μετα απο χαλαρωμα , φευγω πυραυλος χωρις αγκαλιτσες και τα συναφη, σιγα τα ωα.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.012
Πόντοι
4.546
Πω ρε παιδια...εμενα μου χει τυχει να με πιασει κοψιμο την ωρα του σεξ στο Διδυμου.
Δυστυχως δεν εχυσα...
Εκοψα το γαμησι εδιωξα την ιεροδουλο και το χεσιμο με βρηκε στη μηχανη στο Κηφησο με.το σκατο να πεφτει ως την καλτσα..
:tooth::tooth:
 

Συνημμένα

  • xesimo.gif
    xesimo.gif
    12,3 MB · Εμφανίσεις: 192

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
τυπε νηματοθετη στο αλλαζω να πουμε :woldman: μου χει τυχει να πηδαω γκομενακι κωλαντερο και καπου εκει στο βαθος του τουνελ :fuck2:να τρακερνει πουτσοκεφαλο πανω σε σκατουλα:confused::confused::confused:
Τα μάζεψες κι έφυγες;
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
το χέσιμο που δεν θα ξεχάσω ποτέ με έπιασε στην ουρά ταμείο στο σουπερμάρκετ.
Δεν θα πω λεπτομέρειες, έζησα δραματικές στιγμές λουσμένος στον ιδρώτα ψώνισα κανονικά οδήγησα και τελικά χέστηκα στο ασανσέρ στο σπίτι. Είμαι ήρωας όμως, έπρεπε να έχω χεστεί νωρίτερα.

Another time I sharted (farted with shit). Σε υπόγειο πάρκινγκ αυτό. Την ψιλιάστηκα γιατί μύριζε σκατίλα στο ασανσέρ μετά.
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
το χέσιμο που δεν θα ξεχάσω ποτέ με έπιασε στην ουρά ταμείο στο σουπερμάρκετ.
Δεν θα πω λεπτομέρειες, έζησα δραματικές στιγμές λουσμένος στον ιδρώτα ψώνισα κανονικά οδήγησα και τελικά χέστηκα στο ασανσέρ στο σπίτι. Είμαι ήρωας όμως, έπρεπε να έχω χεστεί νωρίτερα.

Another time I sharted (farted with shit). Σε υπόγειο πάρκινγκ αυτό. Την ψιλιάστηκα γιατί μύριζε σκατίλα στο ασανσέρ μετά.
Δυο φορές το δόλιο το ασανσέρ την πλήρωσε:O
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom