Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.273
Πόντοι
25.467
οσο δεν λές ονοματα κλωνων μου που σε εβρισαν εισαι μια γαμημενη πουστρα

:2funny: :2funny: :2funny:

Γιατι ρε μαλάκα;

Δηλαδή έτσι και γράψω τα νικνέιμς εσύ θα τα παραδεχθείς ως κλωνους σου, και θα πείς: "Ναι. Παραδέχομαι ότι ο τάδε που σε χαρακτήρισε πουστόγρια ήταν δικός μου κλώνος, αλλά  ο δείνα που σου έριξε γαμωμάνα  δεν είναι!!!"

Είσαι εντελώς ηλίθιος; Δεν καταλαβαίνεις ότι είναι γελοίο το επιχειρημά σου, και από την στιγμή μάλιστα που ο ίδιος έχεις παραδεχθεί ότι με έβριζες με κλώνους;  

:2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:2funny: :2funny: :2funny:

Γιατι ρε μαλάκα;

Δηλαδή έτσι και γράψω τα νικνέιμς εσύ θα τα παραδεχθείς ως κλωνους σου, και θα πείς: "Ναι. Παραδέχομαι ότι ο τάδε που σε χαρακτήρισε πουστόγρια ήταν δικός μου κλώνος, αλλά  ο δείνα που σου έριξε γαμωμάνα  δεν είναι!!!"

Είσαι εντελώς ηλίθιος; Δεν καταλαβαίνεις ότι είναι γελοίο το επιχειρημά σου, και από την στιγμή μάλιστα που ο ίδιος έχεις παραδεχθεί ότι με έβριζες με κλώνους;  

:2funny: :2funny: :2funny:
onommata κλωνων μου που σε βρισαν ....αλλιως ξερεις εσυ,γαμημενη πουστρα κλπ

εγω εχω αν μη τι αλλο εντιμη πορεια εδω μεσα
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
onommata κλωνων μου που σε βρισαν ....αλλιως ξερεις εσυ,γαμημενη πουστρα κλπ

εγω εχω αν μη τι αλλο εντιμη πορεια εδω μεσα

καλά χέστα αυτά
κανένα καλό κορίτσι για ζόρικα cim εντός Θεσσαλίας έχεις ?  :2on1:

έχω χαθεί εντελώς από τα σπίτια του βόλου εδώ και μήνες, πέρα από κάτι μαύρες στην ερμού που πρέπει να τις μαζέψανε  :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.273
Πόντοι
25.467
onommata κλωνων μου που σε βρισαν ....αλλιως ξερεις εσυ,γαμημενη πουστρα κλπ

εγω εχω αν μη τι αλλο εντιμη πορεια εδω μεσα

Αν δεν τρολάρεις και πάλι, τραβα να σε δει κάνας γιατρός, μαλάκα αχάριστε, που σε βοήθησα  όταν όλοι οι δήθεν φίλοι σου σε έκλασαν στα μούτρα, καί τώρα έχεις και το θράσσος να μου ζητάς και τα ρέστα πουλώντας μου μάλιστα και νταϊλίκι και να γράφεις για εντιμότητα τσόλι.

Μήπως θές να σου θυμίσω τι έγραφες χθές σχετικα με την εντιμότητα και την αξιοπρέπεια ρε ανεκδιήγητε;

Πάρτο, μωρή κατινάρα:

δεν έχω καμιά αξιοπρέπεια γυρισα απλά να γίνω αντιπαθής να γαμησω κωλους να βρίσω μανες να ξεκωλιασω συνειδήσεις να εκσπερμάτωσω σε σπασμένα κρανία αντιπαλων να χέσω τάφους και να κατουρησω στόματα αδηφάγα για πουτσα να φάω ένα μπαν κανονικό όμως με κόκκινη βούλα και να ξαναφυγω για παντα

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αν δεν τρολάρεις και πάλι, τραβα να σε δει κάνας γιατρός, μαλάκα αχάριστε, που σε βοήθησα  όταν όλοι οι δήθεν φίλοι σου σε έκλασαν στα μούτρα, καί τώρα έχεις και το θράσσος να μου ζητάς και τα ρέστα πουλώντας μου μάλιστα και νταϊλίκι και να γράφεις για εντιμότητα τσόλι.

Μήπως θές να σου θυμίσω τι έγραφες χθές σχετικα με την εντιμότητα και την αξιοπρέπεια ρε ανεκδιήγητε;

Πάρτο, μωρή κατινάρα:
αυτα αφορουν αυτους που αφορουν.....και ξερουν αυτοι...δεν αφορουν εσενα εκτος αν θες εσυ να σε αφορουν
καλά χέστα αυτά
κανένα καλό κορίτσι για ζόρικα cim εντός Θεσσαλίας έχεις ?  :2on1:

έχω χαθεί εντελώς από τα σπίτια του βόλου εδώ και μήνες, πέρα από κάτι μαύρες στην ερμού που πρέπει να τις μαζέψανε  :grin:
εχεις δικιο παλιοδιαβολε πρεπει να οργανωθουμε ξανα ισως παιξει μια εξορμηση βολο μετα το πασχα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.273
Πόντοι
25.467
αυτα αφορουν αυτους που αφορουν.....και ξερουν αυτοι...δεν αφορουν εσενα εκτος αν θες εσυ να σε αφορουν

Σε εμένα όμως έδωσες αυτή την απάντηση. Και για του λόγου μου το αληθές:
Χαιρομαι πάντως που το ξεκαθάρισες, έστω και αργά. Τέλος από μένα.-
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
και φυσικα και για τον ντιμμιτς ισχυουν τα ιδια....θα το πω μια και τελευταια και μονη φορα

δεν τον εβρισα ποτε με κλωνο,δεν ανταλλαξα πμ με κανενα μελος που να τον αφορα και να τον διαβαλλει και σεβαστηκα με ουδετεροτητα και την φιλια του νικνειμ του με τον μπιλυ13 και δεν το ενετεξα ποτε σε αυτην την διαμαχη


ηταν λαθος του να ακουσει μαλακιες και φαντασιες του εκτορινα και δεν ξερω γω ποιανου αλλου και να ζηταει αναιτια λογο για πραγματα που δεν συνεβησαν ποτε

αν απλα ζητησει συγνωμη θα γινει δεκτη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αν δε εχει -οπως λεει -σ[size=20pt]την κατοχη του πμ που ο αντμιν του εστειλε[/size] και αφορα εμενα τον καλω να το βαλει για πολλους λογους

αν μεν εκει ο αντμιν λεει οτι εγω τον διεβαλλα σ αυτον η τον κατηγορησα  ειναι ψευτης ο αντμιν  και θα του φερθω αναλογως και αυτουνου γιατι εγω τετοιο πμ με τον αντμιν δεν εχω ανταλλαξει ,εχω ανταλλαξει πολλα και ειναι κρατημενα ολα πουθενα δεν περιεχεται ντιμμιτς

αν μεν ο αντμιν λεει στο πμ προσεχε τον τζιελ ή ετσι ειναι ο τζιελ ή ο τζιελ ειναι ενας ανωμαλος σπαμερ με πολλους κλωνους τοτε αλλαζει το πραμα και ειναι ενα κουτσομπολιστικο πμ και παλι θα φερθω αναλογως προς τον αποστολεα του

αν ο αντμιν στο πμ ρωταει να μαθει και τσεκαρει για μενα πετωντας αδεια να πιασει γεματα αν οι κριτικες και οι αναφορες ΜΟΥ ισχυουν(ΠΡΑΓΜΑ που δεν το αποκλειω γιατι κι αυτος τετοια κανει ενιοτε δεδομενου οτι δεν ξερει τα επαρχιακα)ειναι αλλο πραγμα εκτος αν πεταει καποια σποντα για μενα οποτε θα τον αντιμετωπισω κι αυτον αναλογως

[size=30pt]οσο ο ντιμμιτς ισχυριζεται οτι εχει τετοιο πμ και δεν το βγαζει λεει προφανως ψεματα και εμπλεκει και τον αντμιν στο ψεμα του και θα ελεγχθει γιαυτο αν εγω καλεσω τον αντμιν στην κουβεντα...δεν το κανω ακομα γιατι κανω υπομονη απλα[/size]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λοιπα πμ απο μελη τυπου εκτορινας και μελη φαντασματα που λενε καπου ακουσα οτι σε κακολογουσε ο τζιελ προφανως δεν εχουν καμια αξια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
[quote author=dimmits link=action=profile;u=45824 date=1459365807]
ρε μαλακα τι νομιζεις τωρα οτι κανεις?
μπαινεις με κλωνο κ βριζεις εμενα ρε αρχιδι?
ημουν απο τους λιγους που σε υποστηριξανε οταν εφαγε κικ,αυτο ειναι το ευχαριστω.?
περιμενω εξηγησεις κ συντομα κιολας.

[/quote]και γω περιμενω εξηγησεις γιαυτο το ακατανοητο πμ που ελαβα αφου ειχα να μπω και καμια μερα στο φορουμ και νομισα οτι τον τσιμπησε καμια μυγα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μόνο με πανθεσσαλικο  θα δοθεί λύση στην διαμάχη
Δευτερα του Πάσχα συναντιόμαστε και τα βρισκετε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ενταξει λογικα μεγαλοβδομαδα ερχεται θα κρατηθει νηστεια στοματος και δεν θα βωμολοχουμε :sunglasses:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αν δε εχει -οπως λεει -σ[size=20pt]την κατοχη του πμ που ο αντμιν του εστειλε[/size] και αφορα εμενα τον καλω να το βαλει για πολλους λογους

αν μεν εκει ο αντμιν λεει οτι εγω τον διεβαλλα σ αυτον η τον κατηγορησα  ειναι ψευτης ο αντμιν  και θα του φερθω αναλογως και αυτουνου γιατι εγω τετοιο πμ με τον αντμιν δεν εχω ανταλλαξει ,εχω ανταλλαξει πολλα και ειναι κρατημενα ολα πουθενα δεν περιεχεται ντιμμιτς

αν μεν ο αντμιν λεει στο πμ προσεχε τον τζιελ ή ετσι ειναι ο τζιελ ή ο τζιελ ειναι ενας ανωμαλος σπαμερ με πολλους κλωνους τοτε αλλαζει το πραμα και ειναι ενα κουτσομπολιστικο πμ και παλι θα φερθω αναλογως προς τον αποστολεα του

αν ο αντμιν στο πμ ρωταει να μαθει και τσεκαρει για μενα πετωντας αδεια να πιασει γεματα αν οι κριτικες και οι αναφορες ΜΟΥ ισχυουν(ΠΡΑΓΜΑ που δεν το αποκλειω γιατι κι αυτος τετοια κανει ενιοτε δεδομενου οτι δεν ξερει τα επαρχιακα)ειναι αλλο πραγμα εκτος αν πεταει καποια σποντα για μενα οποτε θα τον αντιμετωπισω κι αυτον αναλογως

[size=30pt]οσο ο ντιμμιτς ισχυριζεται οτι εχει τετοιο πμ και δεν το βγαζει λεει προφανως ψεματα και εμπλεκει και τον αντμιν στο ψεμα του και θα ελεγχθει γιαυτο αν εγω καλεσω τον αντμιν στην κουβεντα...δεν το κανω ακομα γιατι κανω υπομονη απλα[/size]
το πμ υπαρχει το χω σωσμενο.
το χω διαγραψει απ εδω για λογους ασφαλειας κ γενικα δεν κρατω πμ πια.
το πμ ελεγε καποια πραγματα που δεν τα ηξερα...ειχα ρωτησει τον αντι γτ εφυγες με αυτον τον τροπο απο δω κ μου απαντησε ο ανθρωπος κ τον ευχαριστω.
Θα μπορουσε να με γραψει κ στα @@ του αλλα προς τιμην του δεν το εκανε.Τεσπα...

δεν προκειται να το βγαλω κ ξερεις γτ?
γτ οταν εσενα ο Αντι σου πε καποια πραγματα (ασχετα που δεν αφορουν εμας κ δεν ξερω ποια ειναι κ φυσικα δεν με αφορουν) με πμ ο ιδιος μετα με ενημερωσε οτι εσυ φροντισες να τα βγαλεις στην φορα σε καποιο θρεντ..πραγμα που προφανως κ δικαιως τον εξοργισε...
με καλεις λοιπον να κανω το ιδιο πραγμα (που εκανες εσυ κ εξοργισες τον Αντι) για να παω για μπανιο μετα....κ να βγεις ωραιος στον αφρο...
το πμ ηταν για μενα φιλαρακο δεν ηταν να το βγαζω εδω φορα παρτιδα.Ξεχασε το.
κ γτ να το βγαλω στη τελικη?για να πεισω εσενα?αν θες το πιστευεις ,αν παλι οχι παμε παρακατω.

ο Αντι με ενημερωσε για το πληθος των κλωνων σου (πραγματα που τα γνωριζα) κ ποσο αβολα τον εφερνες σε δυσκολη θεση με τις ενεργειες σου αυτες...αλλα αυτα αφορουν εσας.
αλλα ποτε δεν μου πε οτι καποιοι απο αυτους με εβρισαν εμενα...προσεξε ομως:
Μου τα ειπαν ομως αλλα μελη μεσω πμ _-δεν εννοω τον λοπεζ- κ φροντιζω να τους προστατευσω γιατι μου τα ειπαν εμπιστευτικα.Ετσι δεν θα επρατε ο καθενας?

η Συγγνωμη που λες αφορα καποιον αλλο κ οχι εμενα...βρες τον ποιον εννοω.
θες να βαλουμε τελος?
δεν εχω κανενα προβλημα ,γραφε οτι θες εδω (εκτος απο το να ασχολεισαι με εμενα) κ σου ορκιζομαι δεν θα ασχοληθω κ γω με σενα,ουτε καν παραθεση με χιουμοριστικο ποστ δεν θα κανω που αφορα εσενα...μαρτυς μου οποιος διαβαζει το θρεντ.Αντε γτ το κουρασαμε κιολας...ασε που ειμαστε κ φλατ οπως λεει ο χασοδικης.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
λοιπα πμ απο μελη τυπου εκτορινας και μελη φαντασματα που λενε καπου ακουσα οτι σε κακολογουσε ο τζιελ προφανως δεν εχουν καμια αξια
για σενα μπορει να μην εχουν καμμια αξια,για μενα εχουν.
δεν υπαρχουν μελη φαντασματα,αυτα ειναι λογια που βολευουν καταστασεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom