Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το πμ υπαρχει το χω σωσμενο.
το χω διαγραψει απ εδω για λογους ασφαλειας κ γενικα δεν κρατω πμ πια.
το πμ ελεγε καποια πραγματα που δεν τα ηξερα...ειχα ρωτησει τον αντι γτ εφυγες με αυτον τον τροπο απο δω κ μου απαντησε ο ανθρωπος κ τον ευχαριστω.
Θα μπορουσε να με γραψει κ στα @@ του αλλα προς τιμην του δεν το εκανε.Τεσπα...

δεν προκειται να το βγαλω κ ξερεις γτ?
γτ οταν εσενα ο Αντι σου πε καποια πραγματα (ασχετα που δεν αφορουν εμας κ δεν ξερω ποια ειναι κ φυσικα δεν με αφορουν) με πμ ο ιδιος μετα με ενημερωσε οτι εσυ φροντισες να τα βγαλεις στην φορα σε καποιο θρεντ..πραγμα που προφανως κ δικαιως τον εξοργισε...
με καλεις λοιπον να κανω το ιδιο πραγμα (που εκανες εσυ κ εξοργισες τον Αντι) για να παω για μπανιο μετα....κ να βγεις ωραιος στον αφρο...
το πμ ηταν για μενα φιλαρακο δεν ηταν να το βγαζω εδω φορα παρτιδα.Ξεχασε το.
κ γτ να το βγαλω στη τελικη?για να πεισω εσενα?αν θες το πιστευεις ,αν παλι οχι παμε παρακατω.

ο Αντι με ενημερωσε για το πληθος των κλωνων σου (πραγματα που τα γνωριζα) κ ποσο αβολα τον εφερνες σε δυσκολη θεση με τις ενεργειες σου αυτες...αλλα αυτα αφορουν εσας.
αλλα ποτε δεν μου πε οτι καποιοι απο αυτους με εβρισαν εμενα...προσεξε ομως:
Μου τα ειπαν ομως αλλα μελη μεσω πμ _-δεν εννοω τον λοπεζ- κ φροντιζω να τους προστατευσω γιατι μου τα ειπαν εμπιστευτικα.Ετσι δεν θα επρατε ο καθενας?

η Συγγνωμη που λες αφορα καποιον αλλο κ οχι εμενα...βρες τον ποιον εννοω.
θες να βαλουμε τελος?
δεν εχω κανενα προβλημα ,γραφε οτι θες εδω (εκτος απο το να ασχολεισαι με εμενα) κ σου ορκιζομαι δεν θα ασχοληθω κ γω με σενα,ουτε καν παραθεση με χιουμοριστικο ποστ δεν θα κανω που αφορα εσενα...μαρτυς μου οποιος διαβαζει το θρεντ.Αντε γτ το κουρασαμε κιολας...ασε που ειμαστε κ φλατ οπως λεει ο χασοδικης.
αρα

αρχικα παραδεχεσαι οτι εσυ ρωτησες τον αντμιν γιατι εφυγα;κουτσομπολιο λοιπον μπορουσες να ρωτησεις εμενα,δεν πειραζει

[size=20pt]ναι εβγαλα στην σεντρα πμ του αντμιν γιατι εκεινη την περιοδο τα ειχα παρει μαζι του και στα πμ αυτα χαρακτηριζε μελη που εγω συμπαθουσα και συμπαθω οπως τον κοσνικ στον οποιον φερθηκε αδικα ως σπαμμερς και με ανυπαρκτη προσφορα στο σαιτ [/size]θετοντας προφανως εμενα ως μελος με προσφορα στον αντιποδα και προ των ευθυνων μου και θετοντας συνεπως διαχωριστικες γραμμες στα μελη σε μελη πρωτης και δευτερης γραμμης κατι που εμενα δεν μ αρεσε αφου εγω εμενα πλεον μονο για το τσατ....[size=20pt]δεν εβγαλα στην φορα κανενα μυστικο απλα αυτον τον απαξιωτικο του χαρακτηρισμο για τα μελη αυτα[/size]

[size=40pt]θελω να ονοματισεις ποια μελη σου ειπαν οτι σε εβρισα και θα τα κανω εγω να φτυσουν το γαλα που βυζαξαν.....θα τους γαμησω και την μανα και τον πατερα δωσμου εσυ δυο ονοματα εμπιστευτικα και απλα με πμ[/size]

[size=20pt]μαζι τελειωσαμε οι εξηγησεις δοθηκαν,σειρα εχουν τα μελη πλην λοπεζ λοιπον που σου ειπαν οτι εγω σε εβρισα οποτεδηποτε σε πμ η με κλωνο αν δεν τα γαμησω το σπιτακι τους να μην με λενε μαβερικ[/size]
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αρα

αρχικα παραδεχεσαι οτι εσυ ρωτησες τον αντμιν γιατι εφυγα;κουτσομπολιο λοιπον μπορουσες να ρωτησεις εμενα,δεν πειραζει
ηταν στην χρονικη περιοδο που δεν ειχες προσβαση στον λογαριασμο σου πλεον.
οποτε δεν θα μπορουσες καν να μου απαντησεις για ποιους λογους εφυγες.
κ δεν ηταν κοτσομπολιο...τοτε ηταν καθαρα απο ενδιαφερον...οταν επι σχεδον 7 συναπτα ετη εναλλαξ ενημερωνεις ενα επαρχιακο θρεν με εναν αλλο κ ξαφνικα κατι γινεται κ βλεπεις οτι ο αλλος ειναι μπαν?δεν εχει προσβαση στο λογαριασμο του τελοςπαντως δεν ειναι φυσιολογικο να ρωτησεις αυτον που κανει κουμαντο στο μπου?
τα υπολοιπα κοκκινα γραμματα δεν με αφορουν κ τα αφηνω ασχολιαστα.
Τελος απο μενα.
καθενας τον δρομο του.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ηταν στην χρονικη περιοδο που δεν ειχες προσβαση στον λογαριασμο σου πλεον.
οποτε δεν θα μπορουσες καν να μου απαντησεις για ποιους λογους εφυγες.
κ δεν ηταν κοτσομπολιο...τοτε ηταν καθαρα απο ενδιαφερον...οταν επι σχεδον 7 συναπτα ετη εναλλαξ ενημερωνεις ενα επαρχιακο θρεν με εναν αλλο κ ξαφνικα κατι γινεται κ βλεπεις οτι ο αλλος ειναι μπαν?δεν εχει προσβαση στο λογαριασμο του τελοςπαντως δεν ειναι φυσιολογικο να ρωτησεις αυτον που κανει κουμαντο στο μπου?
τα υπολοιπα κοκκινα γραμματα δεν με αφορουν κ τα αφηνω ασχολιαστα.
Τελος απο μενα.
καθενας τον δρομο του.
δεν ειναι λογικη αυτη.....δλδ σου πε ενας σε πμ οτι σε βριζω και συ το χαψες;αυτο μας λες;ειπα δωσε ενα δυο τρια ονοματα σε πμ ή βγαλε το πμ και αν δεν βελαξει το ή τα ατομα αυτα απο γαμησι σημερα να μην με λενε μαβερικ....εσυ καθαρισες τελος δεν εχεις καμια δουλεια παραπερα θα αναλαβω εγω
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
δεν ειναι λογικη αυτη.....δλδ σου πε ενας σε πμ οτι σε βριζω και συ το χαψες;αυτο μας λες;ειπα δωσε ενα δυο τρια ονοματα σε πμ ή βγαλε το πμ και αν δεν βελαξει το ή τα ατομα αυτα απο γαμησι σημερα να μην με λενε μαβερικ....εσυ καθαρισες τελος δεν εχεις καμια δουλεια παραπερα θα αναλαβω εγω
δεν θα δωσω κανεναν.
γτ θα ξεκινησει κατι αλυσιδωτα,το οποιο δεν θα σταματαει μετα καθολου.
κ θα ξεκινησει απο σενα οπως ο ιδιος το λες...κ μετα αναγκαστικα θα ξαναεμπλακω κ γω...αφου ειμαι καπου στην μεση.
ολα τα πμ εχουν σβηστει μονο 6 ασχετα εχω κρατησει πλεον που δεν αφορουν τα εδω.
βαλε τελεια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δεν θα δωσω κανεναν.
γτ θα ξεκινησει κατι αλυσιδωτα,το οποιο δεν θα σταματαει μετα καθολου.
κ θα ξεκινησει απο σενα οπως ο ιδιος το λες...κ μετα αναγκαστικα θα ξαναεμπλακω κ γω...αφου ειμαι καπου στην μεση.
ολα τα πμ εχουν σβηστει μονο 6 ασχετα εχω κρατησει πλεον που δεν αφορουν τα εδω.
βαλε τελεια.
εγω τελεια να βαλω αλλα αφηνονται κενα και τα μελη αυτα τριβουν τα χερακια τους με ικανοποιηση.....αυτο θες;δλδ χαφτεις μια τρολλια;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επειτα δεν ειναι δωσιμο απλα εγω θελω να γαμησω τις μανουλες καποιων καλοθελητων και να φυγω με ψηλα το κεφαλι μετα με ενα ηρωικο μπαν.....αλλα θελω να γαμησω σπιτακια μανουλες και ψυχουλες πρωτα
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
δεν θα δωσω κανεναν.
γτ θα ξεκινησει κατι αλυσιδωτα,το οποιο δεν θα σταματαει μετα καθολου.
κ θα ξεκινησει απο σενα οπως ο ιδιος το λες...κ μετα αναγκαστικα θα ξαναεμπλακω κ γω...αφου ειμαι καπου στην μεση.
ολα τα πμ εχουν σβηστει μονο 6 ασχετα εχω κρατησει πλεον που δεν αφορουν τα εδω.
βαλε τελεια.

δεν παίρνω θέση δεν ανακατεύομαι..
αλλά δεν είναι πουστιά να στέλνω πμ στον γλίτσα "ο dimmits είναι πχ πουστράκι γιατί μου έκανε αυτό αλλά σε παρακαλώ μην πεις τίποτα γιατί είμαι υπεράνω και βαριέμαι τους καυγάδες" ?

αυτό εμένα μου κάνει ρουφιανιλίκι στην καλύτερη και πουστιλίκη στη χειρότερη
αν κάποιος είναι υπεράνω και εντάξει άτομο και άντρας και καλά η δεν λέει τίποτα η όταν λέει κάτι το λέει φάτσα κάρτα, εγώ το είπα αυτό για αυτόν τον λόγο

αν έχω μάθει ένα πράγμα είναι να μην εμπιστεύομαι ποτέ άτομα που ασχολούνται με άλλους αρνητικά και από πίσω τους
ότι και επιχειρήματα και να έχουν  :)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εγω τελεια να βαλω αλλα αφηνονται κενα και τα μελη αυτα τριβουν τα χερακια τους με ικανοποιηση.....αυτο θες;δλδ χαφτεις μια τρολλια;
ειτε ειναι τρολλιες,ειτε οχι ,εγω δεν εχω προβλημα ,μπορω να ζησω κ μ αυτο.
κ να θυμασαι κατι τελευταιο:
δεν με τσιμπησε καμμια μυγα,ουτε ειχα χρονο για σκοτωμα προκειμενω να αρχισω να καντηλιαζομαι με σενα απλα για να περασει η ωρα...αλλη δουλεια δεν ειχα αλλωστε...
αυτα κ τελος γτ εχουμε αφησει κ δουλεια στην μεση.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Πρεπει να ειστε πολυ καμενοι για να βριζετε μανες και νεκρους.Νταξει αν αυτο το σαιτ ηταν με κανονικα ονοπατεπωνυμα στα νικ κανενας δεν θα τολμουσε να βρισει αλλα ειναι αλλη ιστορια αυτο.Ετσι παντως δεν γινεστε μαγκες βριζοντας ανθρωπους που στην τελικη δεν σας πειραξαν.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Πρεπει να ειστε πολυ καμενοι για να βριζετε μανες και νεκρους.Νταξει αν αυτο το σαιτ ηταν με κανονικα ονοπατεπωνυμα στα νικ κανενας δεν θα τολμουσε να βρισει αλλα ειναι αλλη ιστορια αυτο.Ετσι παντως δεν γινεστε μαγκες βριζοντας ανθρωπους που στην τελικη δεν σας πειραξαν.
αραξε εσυ και διαβασε 500 σελιδες πισω να δεις τι γινεται και μετα ελα να μας κανεις μαθηματα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Πρεπει να ειστε πολυ καμενοι για να βριζετε μανες και νεκρους.Νταξει αν αυτο το σαιτ ηταν με κανονικα ονοπατεπωνυμα στα νικ κανενας δεν θα τολμουσε να βρισει αλλα ειναι αλλη ιστορια αυτο.Ετσι παντως δεν γινεστε μαγκες βριζοντας ανθρωπους που στην τελικη δεν σας πειραξαν.
δεν εβρισα ποτε μανα,ουτε νεκρο,ουτε καν σπιτι.
εχω 20000 ποστ κ παντα ακομη κ στο βρυσιδι προσπαθουσα να κρατησω κοντρολ
δεν εχω φαει ποτε ουτε καν γουορν-πρασινη καρτα.
αν δεν αναφερεσαι σε μενα τοτε οκ.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
αραξε εσυ και διαβασε 500 σελιδες πισω να δεις τι γινεται και μετα ελα να μας κανεις μαθηματα
Τι να διαβασω τυπε, βρισιες και μλκ αν εχεις θεμα με τον αλλον εχει τροπους να το λυσετε τον να γραφετε στο αερα γαμαμε μαναδες και χεζουμε νεκρους σε τιποτα δεν βοηθαει ουε σας κανει ποιο μαγκες ισα ,ισα χανεται και την οσοι αξιοπρεπεια εχετε σαν ανθρωποι.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
δεν εβρισα ποτε μανα,ουτε νεκρο,ουτε καν σπιτι.
εχω 20000 ποστ κ παντα ακομη κ στο βρυσιδι προσπαθουσα να κρατησω κοντρολ
δεν εχω φαει ποτε ουτε καν γουορν-πρασινη καρτα.
αν δεν αναφερεσαι σε μενα τοτε οκ.
Γενικα μιλαω τυπε, δεν οφειλει πουθενα να το κανει καποιος αυτο. ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τι να διαβασω τυπε, βρισιες και μλκ αν εχεις θεμα με τον αλλον εχει τροπους να το λυσετε τον να γραφετε στο αερα γαμαμε μαναδες και χεζουμε νεκρους σε τιποτα δεν βοηθαει ουε σας κανει ποιο μαγκες ισα ,ισα χανεται και την οσοι αξιοπρεπεια εχετε σαν ανθρωποι.
ναι οκ διαβασε 500-1000 σελιδες πισω και ραντεβου απο δευτερα με τον κηδεμονα σου....οταν εμενα ο ντουντ εβριζε την μανα μου και ετρωγα εγω μουτ στο τελος δεν θυμαμαι να ησουν εδω να λες τα ιδια.....οποτε διαβασμα και μελετη εχεις homework
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
ναι οκ διαβασε 500-1000 σελιδες πισω και ραντεβου απο δευτερα με τον κηδεμονα σου....οταν εμενα ο ντουντ εβριζε την μανα μου και ετρωγα εγω μουτ στο τελος δεν θυμαμαι να ησουν εδω να λες τα ιδια.....οποτε διαβασμα και μελετη εχεις homework
Και ετσι να ειναι οπως τα λες, με το να βριζεις δεν κερδιζεις κατι..υπαρχουν αλλοι τροποι και ποιο αποτελεσματικοι και χωρις να λερωσεις το στοματακι σου.Αυτα και τελος δεν με αφορα εξαλου το θεμα σας...απλα να σκεφτεστε και λιγο εξυπνα και οχι παντα με θυμο.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
γλ σβησε το ντροπιαστικο ποστ με τα κοκκινα.
εκτος του οτι προφανως δεν θα απαντησει κανεις,θα αναζητησω εγω εκ νεου εξηγησεις απο καποιους εδω μεσα.κ δεν εννοω εσενα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
γλ σβησε το ντροπιαστικο ποστ με τα κοκκινα.
εκτος του οτι προφανως δεν θα απαντησει κανεις,θα αναζητησω εγω εκ νεου εξηγησεις απο καποιους εδω μεσα.κ δεν εννοω εσενα.
οκ το μνμ το πήραν όσοι έπρεπε θαρρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom