Νέα

Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 402K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ενώ εσυ εχης μεγάλη πούτσα και πολυ μιαλό γκαβλιάρη.  :2funny: Τι περιεργα λες για Φάσκελα και δεν σε καταλαβενω?
Μήπως εννοείς να την Φαωστασκέλι-α ?  :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως σε πηγαίνω αντραλιάρη που χώνεσαι όλο εδω τριγυρω  ;) χωρις να γραφεις κάποια ενημερωση
Για αυτο σε πειράζω
:2funny: :2funny:
αν παρεξηγάς να μην το ξανακάνω  :'(
Και εγώ σε πάω βρε  μαλέα!
Η πλάκα όμως πλάκα!  :2funny:
Και λέγε ότι γουστάρεις για τον πορδοχότυ !

σόρυ  πορνοχότυ ήθελα ναπώ..

:2funny: :2funny: :2funny:
 

tsarkobios

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1
Φόρτωνε γκαβλιάρη παρότι δεν απάντησες ψωλιάρη μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Ποια Τζουλια και μαλακιες ΧΑΡΑ και τα μυαλα στο μιξερ :rockon:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
σχόλιο κάτω από το βίντεο: travel agent
αχαχα, έλιωσα στα γέλια, ξύπνησα τους γείτονες
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Oti και να ναι ειναι τραβεστι!....Αντρας!
πανε μια φορα μαζι της και μετα να σε δω αν θα βγαζεις τετοια χολη...αλλα ολοι εσεις που μιλατε ετσι για τις εξ αλλαγης γυναικες δεν εχετε παει μαζι τους γιαυτο δεν ξερετε...πιστεψε με κανουν απιστευτο σεξ και ειναι καταπληκτικοι ανθρωποι σαν χαρακτηρες
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
πανε μια φορα μαζι της και μετα να σε δω αν θα βγαζεις τετοια χολη...αλλα ολοι εσεις που μιλατε ετσι για τις εξ αλλαγης γυναικες δεν εχετε παει μαζι τους γιαυτο δεν ξερετε...πιστεψε με κανουν απιστευτο σεξ και ειναι καταπληκτικοι ανθρωποι σαν χαρακτηρες

Στα κρυφα μπορει να τον παιζουν 2-3 φορες για παρτη τους.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
πανε μια φορα μαζι της και μετα να σε δω αν θα βγαζεις τετοια χολη...αλλα ολοι εσεις που μιλατε ετσι για τις εξ αλλαγης γυναικες δεν εχετε παει μαζι τους γιαυτο δεν ξερετε...πιστεψε με κανουν απιστευτο σεξ και ειναι καταπληκτικοι ανθρωποι σαν χαρακτηρες
Στα κρυφα μπορει να τον παιζουν 2-3 φορες για παρτη τους.

Για να εισθε τόσο φανατικοί Θα σας εχει κάνει και καταπληκτικό προστάτ μασά!!
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Για να εισθε τόσο φανατικοί Θα σας εχει κάνει και καταπληκτικό προστάτ μασά!!
φιλε ειλικρινα σου λεω δεν εχω παει με την χαρα αλλα εχω παει με αλλες εξ αλλαγης.το σεξ που κανουν δεν υπαρχει!!!πιο ερωτικες γυναικες δεν υπαρχουν και συναμα γνωριζουν την ψυχολογια του αντρα πολυ καλα και το τι θελει..οποτε τα κομπλεξ που βγαζουν μερικοι....ειναι για λυπηση
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φιλε ειλικρινα σου λεω δεν εχω παει με την χαρα αλλα εχω παει με αλλες εξ αλλαγης.το σεξ που κανουν δεν υπαρχει!!!πιο ερωτικες γυναικες δεν υπαρχουν και συναμα γνωριζουν την ψυχολογια του αντρα πολυ καλα και το τι θελει..οποτε τα κομπλεξ που βγαζουν μερικοι....ειναι για λυπηση

Λυπήσου με τον κοπλεξικό!  :dunno:
 

kurt

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
μονο 2-3 φορες??ἅλλα βγαζουν τετοια κομπλεξ επειδη δεν μπορουν να απολαυσουν τετοιες γυναικαρες...
Σιγα μην βγαζουμε κομπλεξ...το οτι δεν μπορουμε κ καλα να απολαυσουμε τετοιες γυναικαρες(οικοδομους) δεν το καταλαβαινω αφου με ενα 100 αμα θελω την γαμαω. Αλλα ρε φιλε τι να γαμησεις τον χαλκοσωλινα που τους βαλανε για μουνι???η τον κωλο τους τον χιλιοξεσκισμενο???ασε που αυτες οι γυναικαρες που λετε πριν την πριονοκορδελα ητανε πουστρακια...δες ποσοστα aids που εχουν οι πουστηδες(ομαδα υψηλου κινδυνου) το νου σας μην σκασει καμια μπομπα παλι κ τρεχετε κ δεν φτανετε...ακαποτα δυνατε κ στην νατασουλα που ητανε καλη κοπελα και σας την εφερε στον κωλο σε ολους.... :s&m_2: 
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Σιγα μην βγαζουμε κομπλεξ...το οτι δεν μπορουμε κ καλα να απολαυσουμε τετοιες γυναικαρες(οικοδομους) δεν το καταλαβαινω αφου με ενα 100 αμα θελω την γαμαω. Αλλα ρε φιλε τι να γαμησεις τον χαλκοσωλινα που τους βαλανε για μουνι???η τον κωλο τους τον χιλιοξεσκισμενο???ασε που αυτες οι γυναικαρες που λετε πριν την πριονοκορδελα ητανε πουστρακια...δες ποσοστα aids που εχουν οι πουστηδες(ομαδα υψηλου κινδυνου) το νου σας μην σκασει καμια μπομπα παλι κ τρεχετε κ δεν φτανετε...ακαποτα δυνατε κ στην νατασουλα που ητανε καλη κοπελα και σας την εφερε στον κωλο σε ολους.... :s&m_2: 
επειδη φιλε δεν ξες και πεταγεσαι σαν ξερολας να πεις τη ανοησια δωσε τα 100 ευρω δοκιμασε και μετα ελα να μας πεις τις θεωριες σου περι σωληνων και κουραφεξαλα...οσο για το aids αγορι μου αυτες που βρηκαν ηταν κανονικες γυναικες..αυτο δεν σημαινει τπτ απλα στο λεω γιατι τυποι σαν και σενα μονο χαρακτηρισμους κανουν...λοιπον δοκιμασε λιγακι και μετα ελα να μας το παιξεις εξυπνος..μεχρι τοτε ασε να μιλουν για εμπειριες αυτοι που τις δοκιμασαν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom