Νέα

Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 402K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Τι κατηγορησα ρε φιλε?πας καλα?σιγα μην τν κανω και μηνυση τον αθρωπο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
πολυ κλο κλο αλλα απο αυγο μηδεν

γιατι δεν την γαμησες αν επιτρεπεται?

ρωταω γιατι εκανες κρα να την πετυχεις

Είναι σαν αυτό που λένε..

Εδώ παπάς εκεί παπάς πούναι ο παπάς?

Ναααά ο παπάς!!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
πολυ κλο κλο αλλα απο αυγο μηδεν

γιατι δεν την γαμησες αν επιτρεπεται?

ρωταω γιατι εκανες κρα να την πετυχεις

ναι έκανα κρα να την δω έχοντας γίνει τόσος ντόρος γύρω από το ονομά της.....

όχι τα 100€ που ζητάει δεν τα δίνω έχω και άλλες επιλογές σε μικρότερο κόστος με πολύ πιο σταθερές υπηρεσίες ;)

ελπίζω να σαι κάλυψα :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Δεν λες καλά που γλύτωσε από το ανάγωγο κομοδίνο!

Τυχερός ήταν...

:o :o :o :o

γιατρέ στο καυλάντισμα ήταν αρκετά ευγενική και χαμογελαστή παρόλο που είμασταν 3 άτομα(βέβαια μόνο εγώ μίλησα οι υπόλοιποι 2 χύστες απλώς θαύμαζαν) :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
βρε κουβεντα κανουμε προς θεου

εγω παντως μαζι της θα δοκιμασα να παω με μεταμορφωμενο

έχω δοκιμάσει παλαιότερα με ''μεταφορμφωμένο'' όπως λες και ήταν άψογη στις υπηρεσίες της :sunglasses:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
έχω δοκιμάσει παλαιότερα με ''μεταφορμφωμένο'' όπως λες και ήταν άψογη στις υπηρεσίες της :sunglasses:

μιά χαρά είναι η Χαρά που λέει και το όνομα. Αν είσαι ευγενικός και σωστός μπορείς να περάσεις σούπερ...όσο από εμφάνιση, εδώ συμφωνούν όλοι. Απαιχτη. Επομένως, μάλλον για τα 100 πρέπει να αναθεωρήσεις, δύσκολα να βρεις σ' αυτά τα λεφτά κάτι καλύτερο. Αποψή μου βέβαια και περί ορέξεως....
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μιά χαρά είναι η Χαρά που λέει και το όνομα. Αν είσαι ευγενικός και σωστός μπορείς να περάσεις σούπερ...όσο από εμφάνιση, εδώ συμφωνούν όλοι. Απαιχτη. Επομένως, μάλλον για τα 100 πρέπει να αναθεωρήσεις, δύσκολα να βρεις σ' αυτά τα λεφτά κάτι καλύτερο. Αποψή μου βέβαια και περί ορέξεως....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
είναι μούναρος η Χαρά ειδικά όταν την αντίκρυσα σε απόσταση αναπνοής :bigdick: :bigdick:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Πέρασμα κατά τις 3 παρά από την πάροδο της Συγγρού παρέα με τους BmwPower και Pitsilistis για να εντοπιστεί η καύλα Χαρά :cum: :cum:

5η συνεχόμενη εβδομάδα αλλά και τυχερή το μαύρο slk στην θέση του και η Χαρά εκτός να μας μοστράρει τα κάλη της στους υποψήφιους πελάτες :o

τα λόγια περριτά με το που την αντίκρυσα μου κόπηκε η μιλιά :new_shocked: μούναρος με μίνι φούστα λεοπαρδαλέ γόβες :cum: :humpleg: και τρομερό μπούστο όπου διαγραφόντουσαν οι βυζάρες της :tits2:

απλά την ρώτησα αν είναι όντως η Χαρά απάντησε καταφατικά θαυμάζοντας την τελειότητα αυτου του μωρού......μικρό καυλάντισμα όπου πριν αποχωρήσουμε της είπα είσαι απίστευτη δεν υπάρχουν λόγια να σε περιγράψω :cum: :cum: :cum:

μας ευχαρίστησε και αποχωρήσαμε για Τρούμπα :grin:

ρε μεγαλε γι αυτογραφο πηγες;;
 

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
Προχτες ειτανε στα ΧΑΝΙΑ και ο μαλακας απο το ΣΤΑΡ ΤΣΑΝΕΛ την εδειχνε συνεχεια λεγοντας τη ορεα κοριτσια εχει στα χανια....χα χα χα χα τον μαλακα τον χοντρο τσιλιμπουδακι.....!!!!!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Προχτες ειτανε στα ΧΑΝΙΑ και ο μαλακας απο το ΣΤΑΡ ΤΣΑΝΕΛ την εδειχνε συνεχεια λεγοντας τη ορεα κοριτσια εχει στα χανια....χα χα χα χα τον μαλακα τον χοντρο τσιλιμπουδακι.....!!!!!
ναι τύπε, ήταν αυτή με το ροζ φόρεμα που χόρευε  :2funny:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
εχθές ήταν στο πόστο της ντυμένη στα μαύρα αλλά φορούσε πολύ ωραία ροζ πέδιλα :cum: :cum: :cum:
 

tsarkobios

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1
Έλα ρε γκαβλιάρη, που είσαι? Που είσαι και γελάς και δεν γαμάς ?  :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η αστυνομία ανακοίνωσε ότι βρήκε ενα πτώμα με πολύ μικρή πούτσα και χωρίς μυαλό!
Φασκέλι εσύ???
Είσαι καλά φίλε μου???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsarkobios

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1
Η αστυνομία ανακοίνωσε ότι βρήκε ενα πτώμα με πολύ μικρή πούτσα και χωρίς μυαλό!
Φασκέλι εσύ???
Είσαι καλά φίλε μου???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ενώ εσυ εχης μεγάλη πούτσα και πολυ μιαλό γκαβλιάρη.  :2funny: Τι περιεργα λες για Φάσκελα και δεν σε καταλαβενω?
Μήπως εννοείς να την Φαωστασκέλι-α ?  :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως σε πηγαίνω αντραλιάρη που χώνεσαι όλο εδω τριγυρω  ;) χωρις να γραφεις κάποια ενημερωση
Για αυτο σε πειράζω
:2funny: :2funny:
αν παρεξηγάς να μην το ξανακάνω  :'(
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Η αστυνομία ανακοίνωσε ότι βρήκε ενα πτώμα με πολύ μικρή πούτσα και χωρίς μυαλό!
Φασκέλι εσύ???
Είσαι καλά φίλε μου???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σορρυ που καποιος μπορει να παρεξηγιεταια απο αυτο το ποστ αλλα δεν μπορουσα να κρατηθω απο τα γελια.μπηκε στην λιστα μου αυτη η ατακα. :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom