Νέα

Champions League 2021/2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 470
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546


 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Δεν την ονομαζουν τυχαια η Βασιλισσα της Ευρωπης ,μεχρι που το σηκωνει φετος χωρις να εχει την καλυτερη ομαδα.
Πολυ βαρια φανελα ...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Δεν την ονομαζουν τυχαια η Βασιλισσα της Ευρωπης ,μεχρι που το σηκωνει φετος χωρις να εχει την καλυτερη ομαδα.
Πολυ βαρια φανελα ...

Τί να σηκώσει,πλάκα θα της κάνει η Σίτι

Ο καράφλας πανηγυρίζει πιο πολύ κι απ'τον Αντσελότι σήμερα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Η Βιγιαρεάλ χωρίς να παίξει στην κυριολεξία τίποτα σε όλο το ματς κατάφερε και πέρασε! Σήμερα πρέπει να πούμε συγχαρητήρια στην ανικανότητα της Μπάγερν και όχι στη Βιγιαρεάλ

Γιατί,έπαιξε η Μπάγερν;Απόλυτα δίκαια αποκλείστηκε,στο πρώτο ματς έπρεπε να φάει 4
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Τί να σηκώσει,πλάκα θα της κάνει η Σίτι

Ο καράφλας πανηγυρίζει πιο πολύ κι απ'τον Αντσελότι σήμερα
Η Σιτι εχει ομαδαρα αλλα στο τσαμπιονς λιγκ παιζει τεραστιο ρολο η εμπειρια που δεν την εχει δυστυχως.
τελος παντων θα φανει συντομα τι μελλει γενεσθαι ...
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
50
Like
7.956
Πόντοι
8.236
Περασε (αναμενομενα) η Λιβερπουλ , οπως επισης περασε και η Σιτι..
Εχουμε λοιπον:
1) Λιβερπουλ-Βιγιαρεαλ οπου λογικα στον τελικο θα παει η Λιβερπουλ (εκτος και αν τι να πω.. η Βιγιαρεαλ βγαλει εξω μετα την Γιουβεντους και την Μπαγερν και την Λιβερπουλ αλλα δεν το πιστευω.. ειπαμε η Βιγιαρεαλ εφτασε μεχρι τα ημιτελικα και μπραβο της αλλα μεχρι εδω)
2)Ρεαλ-Σιτι: Απλα ματσαρα.. Σε αυτο το ζευγαρι θα φαει η μιγα σιδερο και το κουνουπι ατσαλι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.966
Κριτικές
63
Like
45.881
Πόντοι
9.297
οι παιχτες της μπορει να ψαχνουν κανα εξτραδακι αφου ο βασικος μιισθος τους ειναι στον αερα
Πολυεκατομμυριούχοι είναι....όλα τους τα λεφτά τα φάγανε σε σπίτια και αυτοκίνητα και δεν έχουν λεφτά για να πάνε στο περίπτερο;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
5
Like
12.981
Πόντοι
3.786
Αγγλο- ισπανική υπόθεση η κούπα φέτος....Ρεάλ - Σίτυ και Λίβερπουλ-Βιγιαρεάλ....Νομίζω η Λίβερπουλ θα πάει τελικό ,αλλά στο Ρεάλ -Σίτυ είναι 50-50....
Περασε (αναμενομενα) η Λιβερπουλ , οπως επισης περασε και η Σιτι..
Εχουμε λοιπον:
1) Λιβερπουλ-Βιγιαρεαλ οπου λογικα στον τελικο θα παει η Λιβερπουλ (εκτος και αν τι να πω.. η Βιγιαρεαλ βγαλει εξω μετα την Γιουβεντους και την Μπαγερν και την Λιβερπουλ αλλα δεν το πιστευω.. ειπαμε η Βιγιαρεαλ εφτασε μεχρι τα ημιτελικα και μπραβο της αλλα μεχρι εδω)
2)Ρεαλ-Σιτι: Απλα ματσαρα.. Σε αυτο το ζευγαρι θα φαει η μιγα σιδερο και το κουνουπι ατσαλι
Φαβορί σαφώς η Λίβερπουλ,αλλά ποιος ξεγράφει τη Βιγιαρεάλ με τον μάγο της τακτικής Έμερι;
Το άλλο είναι αμφίρροπο,αλλά ελαφρύ πλεονέκτημα η Σίτι,γιατί είναι καλύτερη ομάδα φέτος από τη Ρεάλ.Σε φανέλες εγώ δεν πιστεύω και απορώ πως δεν έχουν πειστεί κάποιοι από την ιστορία της Τσέλσι.Πριν την αποκτήσει ο Αμπράμοβιτς ήταν μια μεσαία αγγλική ομάδα με λίγα τρόπαια.Από τότε πήρε πρωταθλήματα,κύπελλα,2 Champions League και 2 Europa League.Δεν παίζουν μπάλα οι φανέλες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Σιμεόνε απευθείας για Δρομοκαϊτειο...

showthumb.aspx
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
5
Like
12.981
Πόντοι
3.786
Σιμεόνε απευθείας για Δρομοκαϊτειο...

showthumb.aspx
Πλάκα πλάκα όμως την ανέβασε πολύ στην Ευρώπη την τελευταία δεκαετία με την τακτική του.Για λίγα δευτερόλεπτα δεν πήρε το CL το 2014 και το έχασε στα πέναλτι το 2016.Και τα δύο από την αιώνια της πόλης.Τι να πεις...άτυχοι
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
Και μονο που αποκλειστηκε αυτη η κωλοομαδα η Ατλετικο ειναι νικη του ποδοσφαιρου...Απ τα πλεον αντιπαθητικα μου σωματεια...Ακομα κι αν την απεκλεισε η επισης αχωνευτη Σιτυ των νεοπλουτων Αραβων...Σιμεονε τον μπουλο...
Για τελικο θα θελα ενα κλασικο Ρεαλ-Λιβερπουλ ειναι αληθεια!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Τι σιτι την σταματας μονο με αντιποδοσφαιρο, αλλιως δεν εχει ελπιδες καμια ομαδα!
Η ρεαλ δεν παιζει ετσι..οποτε σιτι τελικο.
Στο αλλο, λογικα λιβερπουλ..ειναι ενα με δυο επιπεδα πανω απο βιγιαρεαλ.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
Τι σιτι την σταματας μονο με αντιποδοσφαιρο, αλλιως δεν εχει ελπιδες καμια ομαδα!
Η ρεαλ δεν παιζει ετσι..οποτε σιτι τελικο.
Στο αλλο, λογικα λιβερπουλ..ειναι ενα με δυο επιπεδα πανω απο βιγιαρεαλ.
Δεν εχεις αδικο τυπε μου,με την μονη διαφορα οτι η Ατλετικο παντα επι Σιμεονε αυτο το αντιποδοσφαιρο επαιζε,ανεξαρτητα απ τον αντιπαλο...Ομαδα δυσφημηση για το αθλημα...Προσωπικη αποψη εκφραζω...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Πλάκα πλάκα όμως την ανέβασε πολύ στην Ευρώπη την τελευταία δεκαετία με την τακτική του.Για λίγα δευτερόλεπτα δεν πήρε το CL το 2014 και το έχασε στα πέναλτι το 2016.Και τα δύο από την αιώνια της πόλης.Τι να πεις...άτυχοι

Εγώ την υποστήριζα και στους δυο τελικούς,αλλά έχει καταντήσει αηδία πλέον.Αυτά τα καραγκιοζιλίκια και οι διαμαρτυρίες συνέχεια,ε σου σπάνε τ'αρχίδια
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
5
Like
12.981
Πόντοι
3.786
Και μονο που αποκλειστηκε αυτη η κωλοομαδα η Ατλετικο ειναι νικη του ποδοσφαιρου...Απ τα πλεον αντιπαθητικα μου σωματεια...Ακομα κι αν την απεκλεισε η επισης αχωνευτη Σιτυ των νεοπλουτων Αραβων...Σιμεονε τον μπουλο...
Για τελικο θα θελα ενα κλασικο Ρεαλ-Λιβερπουλ ειναι αληθεια!
Πάλι Ρεάλ-Λίβερπουλ;Το είδαμε πριν λίγα χρόνια.Το ποδόσφαιρο κερδίζει όταν το κατακτούν ομάδες για πρώτη φορά.Αυτές οι δύο έχουν βαρεθεί να μετράνε.Μακάρι να το πάρει η Βιγιαρεάλ ή έστω η Σίτι.Μια ζωή τρώνε πίκρα στην πόλη από τα τρόπαια της Γιουνάιτεντ.Εγώ τους οπαδούς σκέφτομαι.Πλέον τις μεγάλες ομάδες της Αγγλίας τις έχουν βουνά.Τι διαφορά έχει ένας Άραβας κροίσος από έναν Ρώσο ή Αμερικάνο;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
5
Like
12.981
Πόντοι
3.786
Εγώ την υποστήριζα και στους δυο τελικούς,αλλά έχει καταντήσει αηδία πλέον.Αυτά τα καραγκιοζιλίκια και οι διαμαρτυρίες συνέχεια,ε σου σπάνε τ'αρχίδια
Ισχύει παίζει αντιπαθητικό ποδόσφαιρο που φτάνει στα όρια της αηδίας και δεν βλέπεται....
Πλέον ναι.Στους τελικούς όμως έφτασε με το σπαθί της.Επαιζε πολύ καλύτερα,έκανε πολλές φάσεις,ειδικά με αντεπιθέσεις
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Δεν εχεις αδικο τυπε μου,με την μονη διαφορα οτι η Ατλετικο παντα επι Σιμεονε αυτο το αντιποδοσφαιρο επαιζε,ανεξαρτητα απ τον αντιπαλο...Ομαδα δυσφημηση για το αθλημα...Προσωπικη αποψη εκφραζω...
Η σιτι ειναι υπερομαδα..θελει κλωτσια μεχρι το 90' και διαιτητες οπως τον σημερινο..που για να βγαλει καρτα επρεπε πρωτα να κανεις αιτηση στο αρμοδιο υπουργειο.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
Πάλι Ρεάλ-Λίβερπουλ;Το είδαμε πριν λίγα χρόνια.Το ποδόσφαιρο κερδίζει όταν το κατακτούν ομάδες για πρώτη φορά.Αυτές οι δύο έχουν βαρεθεί να μετράνε.Μακάρι να το πάρει η Βιγιαρεάλ ή έστω η Σίτι.Μια ζωή τρώνε πίκρα στην πόλη από τα τρόπαια της Γιουνάιτεντ.Εγώ τους οπαδούς σκέφτομαι.Πλέον τις μεγάλες ομάδες της Αγγλίας τις έχουν βουνά.Τι διαφορά έχει ένας Άραβας κροίσος από έναν Ρώσο ή Αμερικάνο;
Ναι μονο που τα τελευταια χρονια δεν υπαρχει Γιουναιτεντ.Και σου μιλαει ενας φανατικος οπαδος της...Σου εξεφρασα τι προτιμω να δω στον τελικο για τα δικα μου προσωπικα γουστα...Και αυτη τη στιγμη γουσταρω να βλεπω την Ρεαλ και την Λιβερπουλ,παιζουν ενα ελκυστικο ποδοσφαιρο για μενα.Γουστα ειναι αυτα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
5
Like
12.981
Πόντοι
3.786
Ναι μονο που τα τελευταια χρονια δεν υπαρχει Γιουναιτεντ.Και σου μιλαει ενας φανατικος οπαδος της...Σου εξεφρασα τι προτιμω να δω στον τελικο για τα δικα μου προσωπικα γουστα...Και αυτη τη στιγμη γουσταρω να βλεπω την Ρεαλ και την Λιβερπουλ,παιζουν ενα κολακευτικο ποδοσφαιρο για μενα.Γουστα ειναι αυτα...
Δεν με έχει ενθουσιάσει αυτή η Ρεάλ φέτος.Άλλοτε έπαιζε πολύ πιο ελκυστικό ποδόσφαιρο.Λίβερπουλ και Σίτι παίζουν την πιο ωραία μπάλα φέτος
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
290
Εμφανίσεις
9K
Απαντήσεις
476
Εμφανίσεις
17K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom