Νέα

Champions League 2021/2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 470
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.236
Πόντοι
376
Απατεώνας γιατί;Παίζουν ωραίο ποδόσφαιρο οι ομάδες του με σύστημα.Η κατάκτηση CL είναι και θέμα συγκυριών.Ανταγωνισμός υπάρχει πάντως
απατεωνας ξεκαθαρα γιατι ξεγυμνωθηκε τελειως απο τοτε που εφυγε απο την τσιτο ομαδα.
δεν θυμαμαι ποσα χρονια πριν εφυγε αλλα απο τοτε μετραει 1 σεμι κι ενα τελικο μονο.
ενω παντα ειχε το μεγαλυτερο μπατζετ στην ευρωπη, προφανως οχι για να παρει το πρωταθλημα γερμανιας η να χασει κουπα απ τη λεστερ και την λιβερπουλ με πολυ μικροτερο κεφαλαιο.

οκ σιγουρα εχω και καποια εμπαθεια γιατι μου εχει κοστισει πολλα χρηματα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.215
Κριτικές
5
Like
12.983
Πόντοι
3.786
απατεωνας ξεκαθαρα γιατι ξεγυμνωθηκε τελειως απο τοτε που εφυγε απο την τσιτο ομαδα.
δεν θυμαμαι ποσα χρονια πριν εφυγε αλλα απο τοτε μετραει 1 σεμι κι ενα τελικο μονο.
ενω παντα ειχε το μεγαλυτερο μπατζετ στην ευρωπη, προφανως οχι για να παρει το πρωταθλημα γερμανιας η να χασει κουπα απ τη λεστερ και την λιβερπουλ με πολυ μικροτερο κεφαλαιο.

οκ σιγουρα εχω και καποια εμπαθεια γιατι μου εχει κοστισει πολλα χρηματα.
Για τη Γερμανία να το καταλάβω το σκεπτικό σου,αλλά για την Αγγλία δεν συμφωνώ καθόλου.Ο ανταγωνισμός παραμένει μεγάλος.Δεν είναι μόνο ότι έχουν ανέβει μικρομεσαίοι.Εκεί πρέπει να παίξεις από το 1’ μέχρι το 90+ για να νικήσεις ακόμα και τον τελευταίο
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.236
Πόντοι
376
Απατεώνας γιατί;Παίζουν ωραίο ποδόσφαιρο οι ομάδες του με σύστημα.Η κατάκτηση CL είναι και θέμα συγκυριών.Ανταγωνισμός υπάρχει πάντως
ε οχι και ωραιο ποδοσφαιρο. εχει καταντησει κουραστικος και μολις εφυγε απ τη μπαγερν τα σηκωσε ολα ο γερο χαινκες και τον ξεβρακωσε.
το καταχαρηκα. ωραια μπαλα επαιξε καποια περιοδο με τους αλ σταρ που ειχε στη βαρκελωνη.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.236
Πόντοι
376
Για τη Γερμανία να το καταλάβω το σκεπτικό σου,αλλά για την Αγγλία δεν συμφωνώ καθόλου.Ο ανταγωνισμός παραμένει μεγάλος.Δεν είναι μόνο ότι έχουν ανέβει μικρομεσαίοι.Εκεί πρέπει να παίξεις από το 1’ μέχρι το 90+ για να νικήσεις ακόμα και τον τελευταίο
γνωστο κλισε αλλα το αυτο ισχυει για ολους τους ανταγωνιστες του οποτε δε μου λεει κατι.

να το πω αλλιως...ειναι πολυ καλος προπονητης αλλα οχι αυτο που παρουσιαζεται.

ο κλοπ εκανε πολυ παραπανω αναλογικα
ο κοντε το ιδιο
ο αντσελοτι
ο πρωην προπονητης σπεσιαλ εκανε απιστευτα πραγματα μια εποχη
σκομα και ο ζινταν εκανε απιθανα πραγματα
δεν συζηταμε για παλια σερ αλεξ, βενγκερ
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
52
Like
5.406
Πόντοι
7.636
Η Τσέλσι μάλλον έχει βαρέσει διάλυση,στο 1-3 το γύρισα στο άλλο.Η Μπάγερν έπρεπε να φάει 4 γκολ τουλάχιστον,άμυνα για τα πανηγύρια,φοβερή η Βιγιαρεαλ στις αντεπιθέσεις αλλά τα χάνανε οι μαλάκες
Η Τσέλσι όντως παρατηρώ μια πτώση
Βέβαια ποτέ δεν ξέρουμε μήπως έχουμε κάποια ανατροπή.Αλλα έτσι όπως το βλέπω δεν
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.236
Πόντοι
376
Η Τσέλσι όντως παρατηρώ μια πτώση
Βέβαια ποτέ δεν ξέρουμε μήπως έχουμε κάποια ανατροπή.Αλλα έτσι όπως το βλέπω δεν
οι παιχτες της μπορει να ψαχνουν κανα εξτραδακι αφου ο βασικος μιισθος τους ειναι στον αερα
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
52
Like
5.406
Πόντοι
7.636
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
απατεωνας ξεκαθαρα γιατι ξεγυμνωθηκε τελειως απο τοτε που εφυγε απο την τσιτο ομαδα.
δεν θυμαμαι ποσα χρονια πριν εφυγε αλλα απο τοτε μετραει 1 σεμι κι ενα τελικο μονο.
ενω παντα ειχε το μεγαλυτερο μπατζετ στην ευρωπη, προφανως οχι για να παρει το πρωταθλημα γερμανιας η να χασει κουπα απ τη λεστερ και την λιβερπουλ με πολυ μικροτερο κεφαλαιο.

οκ σιγουρα εχω και καποια εμπαθεια γιατι μου εχει κοστισει πολλα χρηματα.

Εννοείται.Όσο δεν παίρνει τσαμπιονς λιγκ με άλλη ομάδα,πάντα θα λέμε ότι στη Μπαρτσελόνα τα έπαιρνε ο Μέσι
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
Τι ειδαμε στους πρωτους αγωνες των προημιτελικων:
1)Μπενφικα-Λιβερπουλ 1-3: Ουδεν σχολιο.. Απλα το ξεραμε και το περιμεναμε οτι η Λιβερπουλ θα περασει στα ημιτελικα
2)Μαντσεστερ Σιτι-Ατλεντικο
1-0: Αντικειμενικα με το που βγηκε αυτο το ζευγαρι θεωρω πως ολοι ειπαμε οτι θα περασει η Σιτι με τον εναν η τον αλλον τροπο. Εαν η Ατλεντικο αποκλεισρι την Σιτι δεν θα παραξενευτω (διοτι εχει δειξει ολα αυτα τα χρονια οτι ειναι μαχημη ομαδα) αλλα κανα ενα μεγαλο ποσοστο θα περασει η Σιτι
3)Τσελσι-Ρεαλ 1-3: Οταν βγηκε αυτο το ζευγαρι θεωρηθηκε ως το ποιο αμφιρροπο. Αλλα δεν μου κανει εντυπωση που κερδισε (εμφατικα)η Ρεαλ και επειδη η Τσελσι εχει τα προβληματα της αλλα και επειδη η Ρεαλ ειναι παντα η Ρεαλ (που σημαινει οτι δεν μπορεις ποτε να την ξεγραψεις)
4)Βιγιαρεαλ-Μπαγερν 1-0: Στο συγκεκριμενο ματς η Μπαγερν ηταν αθλια. Το γεγονος οτι εχασε μονο 1-0 θα ελεγα οτι την κολακευει διοτι η Βιγιαρεαλ εκανε φοβερες αντεπιθεσεις αλλα ηταν τραγικα αστοχη στις τελικες της.. Παρολα αυτα θεωρω οτι η Μπαγερν θα δυσκολευτει στο Μοναχο αλλα θα περασει (εκτος και αν γινει η εκπληξη)
Απο εκει κααι περα ας το παρει ο καλυτερος το τροπαιο
εγω πιστευω πως γυριζουν τα σκορ 1-0 και στις δυο περιπτωσεις αφου θα παιζουν στην εδρα τους οι ομαδες που χασανε
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.236
Πόντοι
376
Εννοείται.Όσο δεν παίρνει τσαμπιονς λιγκ με άλλη ομάδα,πάντα θα λέμε ότι στη Μπαρτσελόνα τα έπαιρνε ο Μέσι
οχι ο μεσι αλλα η μεικτη κοσμου που ειχε. xavi, iniesta, eto, pujol, pique, dani alves.
ολοι αυτοι ηταν αναμεσα στους κορυφαιους παγκοσμιως στη θεση τους.
τεραστιος παιχτης ο κοντοπουτανος αλλα χωρις αυτους επαιρνε αμελετητα με την αργεντινη(η οποια ειχε και πολυ καλες φουρνιες)
τωρα δε, εινια αξιολυπητος στην παρι, απλα περπαταει και φαινεται ενας παιχτης της σειρας
και καλα να παθει που παρατησε την ομαδα του μετα απο τοσα χρονια, στην πρωτη δυσκολια
τσαμπα επρεπε να μιενει με τοσα που του προσφεραν και ειδικα οταν ηταν μικρος με προβλημα στην αναπτυξη
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.236
Πόντοι
376
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Και για την Τσέλσι έτσι έλεγαν φίλε μου όταν ανέλαβε ο Αμπράμοβιτς,αλλά είδες που έφτασε.Όλοι από κάπου ξεκινάνε.Δεν χρειάζεται να γίνει Γιουνάιτεντ ή Λίβερπουλ

Κι όμως καλά να μαστε να τα συζητάμε θα το δεις η Σίτι όπως και η Παρί ποτέ ΔΕΝ θα γίνουν μεγάλες ομάδες.
Προσωπικά έχω την διαίσθηση πως οι πιθανότητες να σηκώσει το C.L. (γενικά) είναι ελάχιστες.. κι αυτό θα φανεί και φέτο που ΟΛΟΙ οι ισχυροί είναι ψοφίμια αλλά στο τέλος θα μείνει με το πουλί στο χέρι....
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Η Μπάγερν έξω, απογοήτευση πραγματικά, ελπίζω να κάτσουν μετά από αυτήν την ήττα να αναλογιστούν τις ευθύνες τους γιατί νομίζω ότι το πράγμα έχει ξεφύγει κάπου στην ομάδα, η Βιγιαρεάλ με μια φάση σε όλο το παιχνίδι πέρασε, δε ξέρω τι συμβαίνει τον τελευταίο καιρό πραγματικά θλιβερό, δε της αξίζει αυτό.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
50
Like
7.956
Πόντοι
8.236
Αποκλειστηκε η Μπαγερν.. Οκ περιμενα να δυσκολευτει στην ρεβανς (οπως ειχα γραψει σε παλαιοτερο ποστ) αλλα σε καμια περιπτωση δεν περιμενα οτι στο τελος του αγωνα θα ειναι αποκλεισμενη
Υ.Γ. Συγχαρητηρια στην Βιγιαρεαλ που δικαια εχει φτασει μεχρι τα ημιτελικα
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Η Βιγιαρεάλ χωρίς να παίξει στην κυριολεξία τίποτα σε όλο το ματς κατάφερε και πέρασε! Σήμερα πρέπει να πούμε συγχαρητήρια στην ανικανότητα της Μπάγερν και όχι στη Βιγιαρεάλ
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
50
Like
7.956
Πόντοι
8.236
Η Βιγιαρεάλ χωρίς να παίξει στην κυριολεξία τίποτα σε όλο το ματς κατάφερε και πέρασε! Σήμερα πρέπει να πούμε συγχαρητήρια στην ανικανότητα της Μπάγερν και όχι στη Βιγιαρεάλ
Μα και αυτο ικανοτητα ειναι αν το σκεφτεις.. Δηλαδη να μην κανεις τιποτα και να περνεις αυτο που θελεις (οχι στο μονο ποδοσφαιρο αλλα γενικα) . Τελος παντων η Βιγιαρεαλ για τα δεδομενα της παντα αξιζει συγχαρητηρια που εφτασε στα ημιτελικα..
Υ.Γ. Για να δουμε τι θα γινει τελικα στο Ρεαλ-Τσελσι
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Μα και αυτο ικανοτητα ειναι αν το σκεφτεις.. Δηλαδη να μην κανεις τιποτα και να περνεις αυτο που θελεις (οχι στο μονο ποδοσφαιρο αλλα γενικα) . Τελος παντων η Βιγιαρεαλ για τα δεδομενα της παντα αξιζει συγχαρητηρια που εφτασε στα ημιτελικα..
Υ.Γ. Για να δουμε τι θα γινει τελικα στο Ρεαλ-Τσελσι
εγω παντως ειμαι fan της Μπαγερν και ξενερωσα, ξενερωσα οχι γιατι χασαμε τη προκριση αλλα γιατι ενω ημασταν κυριαρχοι δεν μπορουσαμε να παρουμε αυτο που θελαμε. Η Τσελσι τωρα θα αποκλειστει αλλα μπραβο της που δε τα παρατησε, εδειξε οτι ειναι ομαδα με τσαγανο.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
50
Like
7.956
Πόντοι
8.236
Τελειωσε και το Ρεαλ-Τσελσι.. Περασε η Ρεαλ..
Οποτε στα ημιτελικα εχουμε ειδη Ρεαλ,Βιγιαρεαλ, Λιβερπουλ (εκτος και αν γινουν απιθανα πραγματα στο Ανφιλντ) και οσον αφορα το Ατλεντικο-Σιτι η λογικη λεει Σιτι αλλα θα κρατησω μια επιφυλαξη
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
290
Εμφανίσεις
9K
Απαντήσεις
476
Εμφανίσεις
17K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom