Νέα

Champions League 07-08

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dfwk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 547
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος θα το παρει φετος

  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ρομα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λιβερπουλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Φενερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαλκε

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπαρτσελονα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
φετος η μπαρτσελονα ειχε ευνοηκες κληρωσεις γι αυτο εφτασε ως εδω.πιστευω με οποια και να επεφτε απο τις τρεις αγγλικες θα αποκλεινοταν.εγω προσωπικα τη συμπαθω σαν ομαδα και μη ξεχναμε οτι το πηρε πριν δυο χρονια και μαλιστα με μπαλαρα.
όλες οι ομάδες κάνουν την κοιλιά τους. Η Μπάρτσα πληρώνει το ίδιο τίμημα όπως ακριβώς και η Ρεάλ. Στη μπάλλα δε φτάνει πάντα να βάζεις περισσότερα από τον αντίπαλο. Η ποιότητα από τη μέση και πάνω είναι η μέρα με τη νύχτα σε σχέση με την μέση και κάτω. Ομάδα δεκαετίας δεν χτίζεται στην επιθετική γραμμή. Ο τσίχλας έχει τον ίδιο κορμό από τη μέση και πίσω εδώ και 10 χρόνια. Αντέγραψε και τη διπλή ζώνη άμυνας από τον Βενγκέρ και φαίνεται ότι ο Μέσι που περνά ολόκληρες ισπανικές άμυνες πρέπει να πάρει τη μπάλλα αγκαζέ για να βάλει γκολ. Η μόνη ομάδα που μπορεί να νικήσει σε έναν αγώνα τον μπετόν αρμέ του τσίχλα, δεν είναι ούτε η ομάδα το νέου Μαραντόνα, ούτε οι Ισπανές επιθετικές μοδιστρούλες/χορεύτριες του Ράφα..... Είναι τα τανκ του ρωσσοεβραίου. Μπάλλακ, Μαλουντά και Ντρογκμπά είναι οι μόνοι που μπορούν να βάλουν Φέρντιναντ, Συλβέστρ, Κάρικ και Μπράουν μαζί με τη μπάλλα μέσα στον μπακλαβά.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
και ασε τον αμπραμοβιτς να μαζευει τα λιγκ καπ. :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Aυτό ακριβώς, παίζω σαν την προοδευτική και πάλι μπορώ να παίρνω αποτελέσματα!
Αχχχχχ ακόμα θυμάμαι το κλάμα της Κριστιάνας το καλοκαίρι του 2004 στον τελικό.....
Αχχχχχχ πάλι σόφτεξ θα ζητά από τον πλέ η χριστιάνα μας.....
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
όλες οι ομάδες κάνουν την κοιλιά τους. Η Μπάρτσα πληρώνει το ίδιο τίμημα όπως ακριβώς και η Ρεάλ. Στη μπάλλα δε φτάνει πάντα να βάζεις περισσότερα από τον αντίπαλο. Η ποιότητα από τη μέση και πάνω είναι η μέρα με τη νύχτα σε σχέση με την μέση και κάτω. Ομάδα δεκαετίας δεν χτίζεται στην επιθετική γραμμή. Ο τσίχλας έχει τον ίδιο κορμό από τη μέση και πίσω εδώ και 10 χρόνια. Αντέγραψε και τη διπλή ζώνη άμυνας από τον Βενγκέρ και φαίνεται ότι ο Μέσι που περνά ολόκληρες ισπανικές άμυνες πρέπει να πάρει τη μπάλλα αγκαζέ για να βάλει γκολ. Η μόνη ομάδα που μπορεί να νικήσει σε έναν αγώνα τον μπετόν αρμέ του τσίχλα, δεν είναι ούτε η ομάδα το νέου Μαραντόνα, ούτε οι Ισπανές επιθετικές μοδιστρούλες/χορεύτριες του Ράφα..... Είναι τα τανκ του ρωσσοεβραίου. Μπάλλακ, Μαλουντά και Ντρογκμπά είναι οι μόνοι που μπορούν να βάλουν Φέρντιναντ, Συλβέστρ, Κάρικ και Μπράουν μαζί με τη μπάλλα μέσα στον μπακλαβά.
δεν εχει και προπονητη ρε συ περσονα η μπαρτσα.ειναι και αυτο.εγω παντως στο τελικο πιο πολυ φοβαμαι τη λιβερπουλ και τη τακτικη του μπενιτεθ.απο τους τρεις που ειπες ο μπαλακ φαινεται πολυ φορμαρισμενος τον τελευταιο καιρο.οι αλλοι δυο και ειδικα ο ντρογκμπα ειναι αγνωριστοι φετος.
 

Επισκέπτης
δεν εχει και προπονητη ρε συ περσονα η μπαρτσα.ειναι και αυτο.εγω παντως στο τελικο πιο πολυ φοβαμαι τη λιβερπουλ και τη τακτικη του μπενιτεθ.απο τους τρεις που ειπες ο μπαλακ φαινεται πολυ φορμαρισμενος τον τελευταιο καιρο.οι αλλοι δυο και ειδικα ο ντρογκμπα ειναι αγνωριστοι φετος.
Η Τσελσι μας έχει πάρει τον αέρα req!!!
Eνώ με την Λιβερπούλ θα είμαστε σίγουροι!
Έχουν κόμπλεξ με εμάς!
Μετά το 71-72 και το Τοττεναμ-Γουλβς θα είναι πρώτος τελικός ομάδων απο το νησί!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν εχει και προπονητη ρε συ περσονα η μπαρτσα.ειναι και αυτο.εγω παντως στο τελικο πιο πολυ φοβαμαι τη λιβερπουλ και τη τακτικη του μπενιτεθ.απο τους τρεις που ειπες ο μπαλακ φαινεται πολυ φορμαρισμενος τον τελευταιο καιρο.οι αλλοι δυο και ειδικα ο ντρογκμπα ειναι αγνωριστοι φετος.
την Μπάρτσα για τους μυημένους και γνώστες δεν την προπονεί ο Ράικαρντ... Η ομάδα έκανε λάθος επιλογές όπως και η Ρεάλ. Η ρεάλ το πήρε το μαθημα και άλλαξε τροπάρι. Το ίδιο θα κάνει και ο Λαπόρτα.
Η Μπενίτεθ για τον τσίχλα είναι.... στιμορόλ..........
Οσο και αν με πληγώνει, αυτή η Λίβερπουλ δε έχει καμμιά τύχη με την MU του τσίχλα.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μετά το 71-72 και το Τοττεναμ-Γουλβς θα είναι πρώτος τελικός ομάδων απο το νησί!
ταρατσούλη, εσύ που ξέρεις προσωπικά δε μπορεί να αγνοείς ότι το νησί δεν θεωρεί την τσέλσι αυτή αγγλική ομάδα.........
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Η Τσελσι μας έχει πάρει τον αέρα req!!!
Eνώ με την Λιβερπούλ θα είμαστε σίγουροι!
Έχουν κόμπλεξ με εμάς!
Μετά το 71-72 και το Τοττεναμ-Γουλβς θα είναι πρώτος τελικός ομάδων απο το νησί!
δε ξερω εγω παντως τη λιβερπουλ και ειδικα σε εναν τελικο τη φοβαμαι.εχει αποδειξει οτι στην ευρωπη μετραει πολυ η φανελα της και εχει ψυχη.η τσελσι δεν εχει παιξει και με κανεναν σοβαρο αντιπαλο μεχρι τωρα στο CL εκτος της λιβερπουλ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γιατί θεωρεί την Άρσεναλ?
η φράνσεναλ έχει μαι ιστορία....... Νομίζω ότι ο μέσος άγγλος φίλαθλος έχει μεγάλη απαξία για τα μπλε στρουμφάκια. Τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει....
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
δε ξερω εγω παντως τη λιβερπουλ και ειδικα σε εναν τελικο τη φοβαμαι.εχει αποδειξει οτι στην ευρωπη μετραει πολυ η φανελα της και εχει ψυχη.η τσελσι δεν εχει παιξει και με κανεναν σοβαρο αντιπαλο μεχρι τωρα στο CL εκτος της λιβερπουλ.
Ετσι μπραβο. Για να μην ξεχνιομαστε  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
η φράνσεναλ έχει μαι ιστορία....... Νομίζω ότι ο μέσος άγγλος φίλαθλος έχει μεγάλη απαξία για τα μπλε στρουμφάκια. Τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει....
Η Τσελσι δεν θεωρείται μεγάλη ομάδα στο νησί!Αλλά τουλάχιστον έχει 3 Άγγλους στην βασική τους ενδεκάδα!
Η Άρσεναλ το έχει παραχέσει το θέμα αν και δεν μπορείς να τις δώσεις άδικο με την έλλειψη αξιόπιστων Άγγλων παικτών!
Μοναδική εξαίρεση ο  walcott!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Βoobo σύνελθε, δες την προϊστορία τα τελευταία 20 χρόνια!
Τα 20 χρονια δεν ειναι προιστορια. Μην εχεις επιλεκτικη μνημη.
Αλλα και παλι μπορει τα τελευταια 3 χρονια να κερδιζεις ομως πιο πριν υπηρχαν περιοδοι που δεν εκανες νικη ολη την σεζον.
Α και οπως εχουμε αποδειξει , αλλο πρωταθλημα και αλλο ευρωπη
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ομως πιο πριν υπηρχαν περιοδοι που δεν εκανες νικη ολη την σεζον.
ναι ρε φίλε αλλά πρωτάθλημα έχουν να δούμε από τότε που ήμουν πιτσιρικάς....
ημουν νιός και γέρασα γαμώ την πουτάνα μου....
Πίκρα στο νησί πίκρα και στο λεκανοπέδιο.
Γαμώ την κοινωνία μου δλδ....
Πλέ χαρτομάντηλα.....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
το μόνο σίγουρο είναι ότι η μπάλλα θα πηγαινοέρχεται σαν αστραπή απο τέρμα σε τέρμα...θα ευχαριστηθουμε γρηγορο ποδόσφαιρο.....και μόλις σηκώσουμε την κούπα θα...του κάτσω του ταρατσα...ΤΕΛΟΣ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
το μόνο σίγουρο είναι ότι η μπάλλα θα πηγαινοέρχεται σαν αστραπή απο τέρμα σε τέρμα...θα ευχαριστηθουμε γρηγορο ποδόσφαιρο.....κ[glow=red,2,300]αι μόλις σηκώσουμε την κούπα θα...του κάτσω του ταρατσα[/glow]...ΤΕΛΟΣ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πάλι???? :2funny:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Τσέλσι γερά πάρτο στα χαρτιά :crazy: :crazy: :crazy:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom