Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το thread έχει άπειρες σελίδες, και όπως είδες και εσύ είμαι νέο μέλος, είναι αδύνατον να διαβάσω όλες τις σελίδες. Πάντως προσπάθησα να βρω αυτό που λέτε αλλά δεν είδα τίποτα.. αν δε βαριέσαι μου κάνεις ένα quote, διάβασα μέχρι 7-8 σελίδες πριν..

Στο θέμα μας, επειδή μπούφος μπορεί να μην είμαι όπως είπες, είμαι όμως νέος (στο συγκεκριμένο μέρος) και δεν ξέρω και δεν θέλω να πετάω τα λεφτά μου, εννοείς ότι με Μαριάνα κώλο παίρνεις ΧΩΡΙΣ έξτρα χρέωση? Και επίσης ΧΩΡΙΣ έξτρα χρέωση πας για δεύτερο γύρο? Μου κάνει εντύπωση γιατί κάτι τέτοιο δεν έχω ξανασυναντήσει, και ακόμα και φίλοι μου που έχουν πάει στο συγκεκριμένο μέρος (όχι με Μαριάνα) πληρώνουν έξτρα.. Οι εμπειρίες μου είναι ελάχιστες στον ελληνικό χώρο μιας και ήμουν οπαδός του Artemis στο Βερολίνο (4 φορές) αν και τώρα λόγω κρίσης αναγκαστικά στρέφομαι στην εγχώρια αγορά... Οπότε οποια ενημέρωση είναι ευπρόσδεκτη..

ο pathos φίλε είναι ομορφόπαιδο :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: για αυτό και η Μαριάννα δεν του χρεώνει έξτρα το κουλουράκι!  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
Καλημερα,

Κουλουρακι εκτος απο την μαριαννα ποιεs προσφερουν;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Σύμφωνα  με αναφορά  έμπειρου συναγωνιστου, στον εν  λογω οικον  παρέχει  υπρεσίες  αυτες τις μερες η  Ρουμανις  Σαρα από Σ 248 και πριν Δευκαλίωνος.
Δεν γνωρίζουμε  παντως  αν η μεταγραφη  αυτή   θα ειναι μονιμη... :) ( ο φιλος ήταν περαστικός απο εκεί)
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Σύμφωνα  με αναφορά  έμπειρου συναγωνιστου, στον εν  λογω οικον  παρέχει  υπρεσίες  αυτες τις μερες η  Ρουμανις  Σαρα από Σ 248 και πριν Δευκαλίωνος.
Δεν γνωρίζουμε  παντως  αν η μεταγραφη  αυτή  θα ειναι μονιμη... Smiley ( ο φιλος ήταν περαστικός απο εκεί)


1.
chinese-bow-005.gif
Κυριε παρατηρητη-τοποτηρητη :grin: το αρχειο σας πρεπει να εχει τουλαχιστον 10 μυρια εγγραφες
2.Η καρεκλα του Keba(x3)b αρχιζει να τριζει μου φαινεται...[size=4pt]εχει παρει και τα ξενοδοχεια στο κατωπι τωρα τελευταια....[/size]
3.Εκανα παραθεση αλλα observer :cheesy:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
1.
chinese-bow-005.gif
Κυριε παρατηρητη-τοποτηρητη :grin: το αρχειο σας πρεπει να εχει τουλαχιστον 10 μυρια εγγραφες
2.Η καρεκλα του Keba(x3)b αρχιζει να τριζει μου φαινεται...
Σιγά να μην τα βάλω εγώ μαζί του  :grin: :grin: :2funny: :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.overgroundonline.com/press/wp-content/uploads/2010/07/Overgroundonline-in-The-Observer-Newspaper.jpg[/img[/URL]]

[QUOTE="loop15, post: 3320215"]
εχει παρει και τα ξενοδοχεια στο κατωπι τωρα τελευταια....
[/quote]
Τερμα τα 80ρια... :rolleyes: :rolleyes: ;) ;)

[QUOTE="loop15, post: 3320215"]
3.Εκανα παραθεση αλλα observer :D
[/quote]
Σημα κατατεθέν!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης


μεσημεριανή επίσκεψη και πήρα δίδυμο για pse κατάσταση Μαριάννα και Κάρλα Βραζιλιάνα!!! οι κοπέλες είναι γεννημένες για να πρωταγωνιστούν σε τσόντες! :rockon: :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.597
Πόντοι
46.232
μεσημεριανή επίσκεψη και πήρα δίδυμο για pse κατάσταση Μαριάννα και Κάρλα Βραζιλιάνα!!! οι κοπέλες είναι γεννημένες για να πρωταγωνιστούν σε τσόντες! :rockon: :rockon: :rockon:
τι τιτλο θα εβαζες στην τσοντα?????
ανεβασε και καμμια κριτικη με λεπτομεριες να μας φτιαξεις...............
 

Επισκέπτης
τι τιτλο θα εβαζες στην τσοντα?????
ανεβασε και καμμια κριτικη με λεπτομεριες να μας φτιαξεις...............

"Οι αχόρταγες" :rockon: :rockon: :rockon:

λεπτομέρειες...έβαζα τη μία να μου γλύφει μπαλάκια και να μου κάνει γλυφοκώλι και την άλλη να μου πιπιλίζει τα δάχτυλα του ποδιού μου...μετά έβαλα τη μία να μου πιπιλίζει τα δάχτυλα του δεξιού ποδιού και την άλλη του αριστερού και εγώ να την παίζω...και όταν ήρθε η ώρα :fuck1: το μουνί της μίας έβαζα δάκτυλο στο μουνί της άλλης και έβαλα τη Μαριάννα να γλύφει τις βυζάρες της Κάρλα... αυτά τα ολίγα :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.597
Πόντοι
46.232
"Οι αχόρταγες" :rockon: :rockon: :rockon:

λεπτομέρειες...έβαζα τη μία να μου γλύφει μπαλάκια και να μου κάνει γλυφοκώλι και την άλλη να μου πιπιλίζει τα δάχτυλα του ποδιού μου...μετά έβαλα τη μία να μου πιπιλίζει τα δάχτυλα του δεξιού ποδιού και την άλλη του αριστερού και εγώ να την παίζω...και όταν ήρθε η ώρα :fuck1: το μουνί της μίας έβαζα δάκτυλο στο μουνί της άλλης και έβαλα τη Μαριάννα να γλύφει τις βυζάρες της Κάρλα... αυτά τα ολίγα :grin:
:thumbsup:
αυτην την καρλα δεν την εχω δει....θελω να παω αλλα δεν παω λογο μαριαννας......
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
"Οι αχόρταγες" :rockon: :rockon: :rockon:

λεπτομέρειες...έβαζα τη μία να μου γλύφει μπαλάκια και να μου κάνει γλυφοκώλι και την άλλη να μου πιπιλίζει τα δάχτυλα του ποδιού μου...μετά έβαλα τη μία να μου πιπιλίζει τα δάχτυλα του δεξιού ποδιού και την άλλη του αριστερού και εγώ να την παίζω...και όταν ήρθε η ώρα :fuck1: το μουνί της μίας έβαζα δάκτυλο στο μουνί της άλλης και έβαλα τη Μαριάννα να γλύφει τις βυζάρες της Κάρλα... αυτά τα ολίγα :grin:

Πόσο ήταν το συνολικό κόστος dear συναγωνιστή ?  :rockon:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
"Οι αχόρταγες" :rockon: :rockon: :rockon:

λεπτομέρειες...έβαζα τη μία να μου γλύφει μπαλάκια και να μου κάνει γλυφοκώλι και την άλλη να μου πιπιλίζει τα δάχτυλα του ποδιού μου...μετά έβαλα τη μία να μου πιπιλίζει τα δάχτυλα του δεξιού ποδιού και την άλλη του αριστερού και εγώ να την παίζω...και όταν ήρθε η ώρα :fuck1: το μουνί της μίας έβαζα δάκτυλο στο μουνί της άλλης και έβαλα τη Μαριάννα να γλύφει τις βυζάρες της Κάρλα... αυτά τα ολίγα :grin:
  :thumbsup:  εισαι μακραν ο πρωτοs στα διπλα.  ξερειs τι  θυμηθηκα  τωρα ?    πριν 3  περιπου χρονια στο μιχαλ 99.  την αφεντικινα με το πουτανακι τηs.    :tooth: :tooth:    αφου εκανεs τον προλογο με καρλα-μαριαννα  πεs αν θελειs και  το happy-end . 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
να υπαρχει αραγε μελος του φορουμ που δεν εχει παρει μαριαννα? :think: :think: :think:
   σιγουρα θα υπαρχουν.    δεν μπορει  να  αρεσει σε ολουs ,  και αλλοι παλι θα θελουν κατι πιο ηρεμο στυλακι.      μια φορα που ημουν στο σαλονι , ειχε βγει η μαριαννα( φορουσε μαλιστα και μια μινι φουστιτσα)    στο μπαλκονι και προκαλουσε τουs οδηγουs.    :tooth:    τι μπινελικι τηs εριχναν οι αλλεs,  τι προσπαθουσε η βετα με αγριαδα  να την βαλει μεσα,  αυτη δεν καταλαβαινε τιποτα. τον χαβα τηs.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Καταρχην θελω να ζητησω συγνωμη απ τους συναγωνιστες για την επαναληψη που θα κανω στην ενημερωση αλλα θα το αντιγραψω στα μαγαζια που αναφερομαι για να ενημερωθουν ολοι. οποιος το διαβασε το προσπερναει.
λοιπον ξεκινησα την βολτα μου απο πειραια μιας και εκει ειναι οι δουλειες μου. απο καραισκου 88 λοιπον οπου παρελασαν ενα μπαζο και μια αλβανιδα με ξανθια κοντη περουκα.απαραδεκτες. την αλβανιδα την ειχα γαμισει περσι(ειχε βγαλει και την περουκα) προσοχη συναδελφοι μακρια.
συνεχισα με κουντουριωτου 144 οπου την αλλη φορα ειχε μερικες καλες αλλα εφυγα λογο βρωμας.(θα μου πειτε γιατι πηγα τωρα, ε αμα εισαι καυλωμενος σκεφτεται το κατω κεφαλι).δυο καραμπαζα ισως λογω σαββατου(προσπαθω να θυμηθω που ξερω την πουτανα την σεριφ).
παιρνω ταξι και παω συγγρου 45 στο καινουργιο. πραγματι πολυ ωραιος χωρος ισως ο καλυτερος πολυ ενταξει η σεριφ οχι μπαζα αλλα μετρια πραγματα(χιλια συγνωμη αλλα δεν συγρατω ονοματα)
ποδαρατο καλιροης 48 για την μαριαννα η οποια απουσιαζε(ναι ειμαι απ τους λιγους που δεν την εχουν παρει).μπορω να πω οτι παρελασαν αξιολογες κοπελες 7 τον αριθμο και επελεξα την λιλη μιας και δεν εχω παει με κινεζα και ηθελα να δοκιμασω.μολις μπαινει στο δωματιο μου λεει 'τα λεφτα'.μου την εσπασε τοσο πολυ που σηκωθηκα και εφυγα(ευτυχως δεν ειχα γδυθει).
απο κει στο καλιροης 85 οπου και εκει η κατασταση ηταν δραματικη.
απογοητευμενος περασα τελευταια ελπιδα απο φρατζη 4. ειχα καιρο να παω εκει απο νανσυ με τις φακιδες.παρελασαν 5 κοπελες σχετικα καλες. δυο μου κατσαν στο ματι η σεριφ αλεξανδρα και η παμελα.περασα με παμελα. πιπινι μετριου αναστηματος απο αρμενια 21 ετων με καλο σωμα πετρα οπου την επιανα και πεντακαθαρη.μασαζ μετριο προς καλο.στην αρχη ηθελε να βαλει καποτα αλλα της το εδωσα ετσι στο στομα. οχι στο στομα μου λεει μην φοβασαι της λεω.αφου επεσε το καταλληλο σφυροκοπιμα στην τελεια κολαρα της την εβαλα να κατσει στον καναπε εβγαλα την καποτα και ξανα στο στομα. δυστηχως οταν εχυσα σημαδεψα βυζια αλλα πανω στην καυλα πηρε και στομα-μαλια. η γκομενα τσαντιστηκε λιγο αλλα μετα της περασε. δυστηχως 80 η ταριφα.την επομενη σκεφτομαι την αλεξανδρα, καλο μουνι
 

Επισκέπτης
   :thumbsup:   εισαι μακραν ο πρωτοs στα διπλα.  ξερειs τι  θυμηθηκα  τωρα ?    πριν 3  περιπου χρονια στο μιχαλ 99.  την αφεντικινα με το πουτανακι τηs.     :tooth: :tooth:    αφου εκανεs τον προλογο με καρλα-μαριαννα  πεs αν θελειs και  το happy-end . 

το happy end ήταν χύσιμο στο πρόσωπο της Κάρλα και καθάρισμα προσώπου από Μαριάννα! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom