Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Περασα ψες το μεσημέρι από Καλλιρόης και είδα ουρές κόσμο απόξω. Σταμάτησα να ρωτήσω αν 'μοίραζαν λεφτά". Με στραβοκοίταξαν οι αναμένοντες στην ουρά.

"Ναι βρε φίλε, τρέχει τίποτης;;;" μου απάντησε μια κυράτσα.

"ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ μοιράζει χρήμα στους φτωχούς εν όψη των εορτών;;"

της είπα.

Τελικά ολος αυτός ο κοσμος δεν ήταν για το ίδρυμα χεορομαλάξεος αλλά για το ίδρυμα του ΛΑΟΣ που βρίσκεται ακριβως δίπλα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Περασα ψες το μεσημέρι από Καλλιρόης και είδα ουρές κόσμο απόξω. Σταμάτησα να ρωτήσω αν 'μοίραζαν λεφτά". Με στραβοκοίταξαν οι αναμένοντες στην ουρά.

"Ναι βρε φίλε, τρέχει τίποτης;;;" μου απάντησε μια κυράτσα.

"ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ μοιράζει χρήμα στους φτωχούς εν όψη των εορτών;;"

της είπα.

Τελικά ολος αυτός ο κοσμος δεν ήταν για το ίδρυμα χεορομαλάξεος αλλά για το ίδρυμα του ΛΑΟΣ που βρίσκεται ακριβως δίπλα :2funny: :2funny: :2funny:

εεε τότε τράβα να ενημερώσεις στο θρεντ για το μαυρογυαλούρο! :offtopic:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
καλα ρε δασκαλε ηξερες κατι και δεν μου ειπες τιποτα και με αφηνες να περασω τοσσες φορες μαζι της......
τεσπα για μενα παντως εστω για μια φορα πρεπει να δοκιμαστει απο καποιον η μαριαννα...αρκει να του αρεσουν οι pse καταστασεις
 εδω  δεν προκειται για πρωκτικο και για καταπωση.   προκειται για αλλεs χοντρεs φασειs.      τωρα για το αλλο που λεs,    νομιζω οτι δεν σε ηξερα τοτε , οταν πηγαινεs με την μαριαννα.   αλλα και ακομη και αν σε ηξερα, δεν θα σου ελεγα τιποτα.   :tooth: :tooth:     γιατι θα επρεπε να περασειs την δοκιμασια και τα τεστ σαν σωστοs pse.   :-* :-*  
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.591
Πόντοι
46.232
 εδω  δεν προκειται για πρωκτικο και για καταπωση.   προκειται για αλλεs χοντρεs φασειs.      τωρα για το αλλο που λεs,    νομιζω οτι δεν σε ηξερα τοτε , οταν πηγαινεs με την μαριαννα.   αλλα και ακομη και αν σε ηξερα, δεν θα σου ελεγα τιποτα.   :tooth: :tooth:     γιατι θα επρεπε να περασειs την δοκιμασια και τα τεστ σαν σωστοs pse.   :-* :-*  
με βαζεις σε σκεψεις και πως θα κοιμηθω το βραδυ..... :grin: :grin: :grin:
την δοκιμασια και τα τεστ τα περασα?????
ποτε περνω βαθμους δασκαλε????
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Περασα ψες το μεσημέρι από Καλλιρόης και είδα ουρές κόσμο απόξω. Σταμάτησα να ρωτήσω αν 'μοίραζαν λεφτά". Με στραβοκοίταξαν οι αναμένοντες στην ουρά.

"Ναι βρε φίλε, τρέχει τίποτης;;;" μου απάντησε μια κυράτσα.

"ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ μοιράζει χρήμα στους φτωχούς εν όψη των εορτών;;"

της είπα.

Τελικά ολος αυτός ο κοσμος δεν ήταν για το ίδρυμα χεορομαλάξεος αλλά για το ίδρυμα του ΛΑΟΣ που βρίσκεται ακριβως δίπλα :2funny: :2funny: :2funny:

καλά ρε χαζοί είστε? η μαριάννα απλά για μιά ωρίτσα την έκανε για δημόσιες σχέσεις δίπλα!για αυτό είχε ουρές...έβρεχε κιολας σου λέει δεν υπάρχει κόσμος σήμερα ,ώρα για διαφήμιση. Είχε στηθεί λοιπόν μπουφές με τον ροντούλη και την μαριάννα στο σερβίρισμα. Σε κάποια  φάση ο ροντούλης ρεύτηκε και έκανε η μαριάννα μπλιάχ κωλοτυρναβε!
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
πρόσφατο πέρασμα από Κ48
Κάρλα μαζί με Μαρία
ένιωσα πορνοστάρ
τα πάντα ΟΛΑ!!!
στο τέλος ξεφλόκιασα τόσο ανεξέλεγξτα στη μάπα της Βραζιλιάνας, ώστε χρειάστηκε να την οδηγήσει στο ντους η Μαρία, επειδή δεν μπορούσε να ανοίξει τα μάτια της
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
να ενημερώσω επίσης:
Ομήρου 35 καλά κομμάτια αλλά ακριβό (80+20+35 τζακούζι, δε λέει)
Θησέως 142 θα άξιζε αν πήγαινε 50 όλο το πακέτο (ιεροσυλία να παίζει με τιμές Καλλιρρόης) ΜΑΚΡΙΑ
επίσης, αν  δείτε διαφήμιση στην εφημερίδα για οδό Ανδρου στα Πατήσια, δεν αξίζει τον κόπο (πλήρωσα και 4 ευρώ πάρκινγκ) όπως δεν αξίζει και το κοντινό Επτανήσου 1 -είναι ΜΟΝΟ μασάζ, μου έπεσαν τα μουτρα
εν κατακλείδι, Η ΚΑΛΛΙΡΟΗΣ 48 ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ
ΥΓ τίμια πρόταση η Δευκαλίωνος (δε μιλάμε βέβαια για μασάζ, αλλά για το ρετιρέ της ηδονής)
συμπαθητικά κορμάκια με 50 έκαστο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.591
Πόντοι
46.232
να ενημερώσω επίσης:
Ομήρου 35 καλά κομμάτια αλλά ακριβό (80+20+35 τζακούζι, δε λέει)
Θησέως 142 θα άξιζε αν πήγαινε 50 όλο το πακέτο (ιεροσυλία να παίζει με τιμές Καλλιρρόης) ΜΑΚΡΙΑ
επίσης, αν  δείτε διαφήμιση στην εφημερίδα για οδό Ανδρου στα Πατήσια, δεν αξίζει τον κόπο (πλήρωσα και 4 ευρώ πάρκινγκ) όπως δεν αξίζει και το κοντινό Επτανήσου 1 -είναι ΜΟΝΟ μασάζ, μου έπεσαν τα μουτρα
εν κατακλείδι, Η ΚΑΛΛΙΡΟΗΣ 48 ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ
ΥΓ τίμια πρόταση η Δευκαλίωνος (δε μιλάμε βέβαια για μασάζ, αλλά για το ρετιρέ της ηδονής)
συμπαθητικά κορμάκια με 50 έκαστο
αυτην την ενημερωση επρεπε να την βάλεις στο μασατζηδικα που γαμας και οχι εδω  ;)
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
πρόσφατο πέρασμα από Κ48
Κάρλα μαζί με Μαρία
ένιωσα πορνοστάρ τα πάντα ΟΛΑ!!!
η Μαρία είναι η μαυρομάλα που ήταν εδώ και 'κανα χρόνο;
να υποθέσω ότι το πακέτο πήγε στα 140€; :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η Μαρία είναι η μαυρομάλα που ήταν εδώ και 'κανα χρόνο;
να υποθέσω ότι το πακέτο πήγε στα 140€; :think:

ναι αυτη.Μπορείς να την βρείς και στο στούντιο της μελαντίας κάποια βράδια
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
μεσημεριανή επίσκεψη ύστερα από αρκετό καιρό στο κατάστημα και άνοιξε τη πόρτα 1. η milf Ελίνα
πήρα δίδυμο τη Μαριάννα και μια Κινέζα τη Λίλιαν
μασάζ πολύ καλό από τη Κινέζα και ύστερα μπήκαμε στο ψητό με Μαριάννα και Κινέζα :pipa1: :fuck1:...
τελείωσα δύο φορές και συνολικό κόστος 140 ευρώ...στα θετικά ότι έχουν κατεβάσει τη τιμή στα 70 ευρώ.
1. μιλάμε για την ξανθιά πρασινομάτα κυρία της υποδοχής;
2. δύο τελειώματα, ένα με κάθε μια;  και πόσος χρόνος καθαρός; λεσβιακό έπαιξε με τις κόρες;

o pathos, πάντα έτοιμος να δώσει τα φώτα του...  ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
1. μιλάμε για την ξανθιά πρασινομάτα κυρία της υποδοχής;
2. δύο τελειώματα, ένα με κάθε μια;  και πόσος χρόνος καθαρός; λεσβιακό έπαιξε με τις κόρες;

o pathos, πάντα έτοιμος να δώσει τα φώτα του...  ;)

1.ναι
2.γιατί να σε απασχολεί αυτό?
3.το ίδρυμα είναι πλέον ντιλίτ και απο μένα.
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
1.ναι
2.γιατί να σε απασχολεί αυτό?
3.το ίδρυμα είναι πλέον ντιλίτ και απο μένα.
1. οκ, με την Ελίνα μια χαρά τα λέγαμε, οπότε η συνεννόηση δεν είναι πρόβλημα...
2. με απασχολεί το χρηματικό, (ψάχνω για vfm καταστάσεις, όχι απλά low_cost), οπότε αν παίζει τέτοιο πρόγραμμα με 2 βολές και με ενεργητικό  λεσβιακό (χωρίς να χρειάζεται να το παίζω σκηνοθέτης και να τους λέω: "γλύψε το βυζί της, φίλα τη, γλύψε το νινί της" πράγμα που δε μου πάει), θα'θελα να το ξέρω...
3. ντιλίτ για σένα είναι εδώ και καιρό... πάντως δίνεις τα φώτα σου απλόχερα...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
1. οκ, με την Ελίνα μια χαρά τα λέγαμε, οπότε η συνεννόηση δεν είναι πρόβλημα...
2. με απασχολεί το χρηματικό, (ψάχνω για vfm καταστάσεις, όχι απλά low_cost), οπότε αν παίζει τέτοιο πρόγραμμα με 2 βολές και με ενεργητικό  λεσβιακό (χωρίς να χρειάζεται να το παίζω σκηνοθέτης και να τους λέω: "γλύψε το βυζί της, φίλα τη, γλύψε το νινί της" πράγμα που δε μου πάει), θα'θελα να το ξέρω...
3. ντιλίτ για σένα είναι εδώ και καιρό... πάντως δίνεις τα φώτα σου απλόχερα...

1.ναι η ελίνα είναι πολύ οκ όντως.
2.απλά να αναφέρεις το τί θές χρειάζεται και θα το κάνουν όπως ακριβώς θέλεις(εκεί δεν πάσχει το ίδρυμα)
3.τα δίνω σε όποιον συμπαθώ και ξέρω ότι είναι καλό παιδί και νορμάλ άνθρωπος.
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
1.ναι η ελίνα είναι πολύ οκ όντως.
2.απλά να αναφέρεις το τί θές χρειάζεται και θα το κάνουν όπως ακριβώς θέλεις(εκεί δεν πάσχει το ίδρυμα)
3.τα δίνω σε όποιον συμπαθώ και ξέρω ότι είναι καλό παιδί και νορμάλ άνθρωπος.
1. σημαντικό να έχεις κάποιον να συνεννοηθείς...
2. σύμφωνοι! θα της πω "ποιές κοπελίτσες ταιριάζουν, τα πάνε καλά και δε φρενάρουν σε τίποτα"... θα πιάσει το υπονοούμενο και θα τα κανονίσει αυτή...
3. είσαι τεράστιος ρε παιδάκι μου...  :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom