Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πρόσφατο πέρασμα από το ίδρυμα της Καλλιρόης.
Διάλεξα Μαρία, μιας και τα διαθέσιμα τεμάχια αφενός δεν ήταν πολλά, αφετέρου με την Μαρία είχα "καλές αναμνήσεις" :rolleyes:.
Αυτό το κορίτσι το έχω πάρει άλλες 2-3 φορές στο παρελθόν, και θυμάμαι ήταν από τα ανερχόμενα αστέρια κατά εμέ.
Δεν με απογοήτευσε, αλλά στο μασαζάκι ήταν κάπως πεσμένη η απόδοση της, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν ήταν "ικανοποιητικό".(μπορεί να ήταν "κουρασμένο" το κορίτσι):s&m_3:
Στο κυρίως γεύμα, το menu διέθετε ακάποτο βαθύ και υγρό :pipa1:, καλή συμμετοχή από μέρους της με το μουνάκι της να είναι υγρό και έτοιμο όσο και στενό!! εναλλαγές 2-3 στάσεων  :fuck1: :knockinb: :zfuck: (η θέα από το κωλαράκι της :kissass: είναι όλα τα λεφτά, και στην ιδέα ότι δεν τον δίνει(?), και μόνο το δάκτυλο που ψιλό-έφαγε, μου ήταν άκρως καυλωτικό)και τελική κατάθεση στο στοματάκι της  :pipa2: (άνευ κατάποσης), αλλά με ωραίο "πασπάλισμα" στο προσωπάκι του μικρού αυτού μωρού.
Συνολική διάρκεια 1 ώρα (εισαγωγή-παρουσίαση-ποτάκι-ντουζάκι-μασαζάκι-φαγάκι-ποτάκι*-(*το ίδιο)-ντουζάκι-εξαγωγή) με τελικό κόστος τα 70€. (χαιρετώ την κίνηση του χαμηλότερου κόστους)
Άντε να δούμε πότε θα ξαναπάω, γιατί δυσκολεύουν κι άλλο τα πράγματα. (Τα νέα οικονομικά μέτρα τα ακούσατε?):s&m_1:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.937
Πόντοι
5.435
Πρόσφατο πέρασμα από το ίδρυμα της Καλλιρόης.
Διάλεξα Μαρία, μιας και τα διαθέσιμα τεμάχια αφενός δεν ήταν πολλά, αφετέρου με την Μαρία είχα "καλές αναμνήσεις" :rolleyes:.
Αυτό το κορίτσι το έχω πάρει άλλες 2-3 φορές στο παρελθόν, και θυμάμαι ήταν από τα ανερχόμενα αστέρια κατά εμέ.
Δεν με απογοήτευσε, αλλά στο μασαζάκι ήταν κάπως πεσμένη η απόδοση της, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν ήταν "ικανοποιητικό".(μπορεί να ήταν "κουρασμένο" το κορίτσι):s&m_3:
Στο κυρίως γεύμα, το menu διέθετε ακάποτο βαθύ και υγρό :pipa1:, καλή συμμετοχή από μέρους της με το μουνάκι της να είναι υγρό και έτοιμο όσο και στενό!! εναλλαγές 2-3 στάσεων  :fuck1: :knockinb: :zfuck: (η θέα από το κωλαράκι της :kissass: είναι όλα τα λεφτά, και στην ιδέα ότι δεν τον δίνει(?), και μόνο το δάκτυλο που ψιλό-έφαγε, μου ήταν άκρως καυλωτικό)και τελική κατάθεση στο στοματάκι της  :pipa2: (άνευ κατάποσης), αλλά με ωραίο "πασπάλισμα" στο προσωπάκι του μικρού αυτού μωρού.
Συνολική διάρκεια 1 ώρα (εισαγωγή-παρουσίαση-ποτάκι-ντουζάκι-μασαζάκι-φαγάκι-ποτάκι*-(*το ίδιο)-ντουζάκι-εξαγωγή) με τελικό κόστος τα 70€. (χαιρετώ την κίνηση του χαμηλότερου κόστους)
Άντε να δούμε πότε θα ξαναπάω, γιατί δυσκολεύουν κι άλλο τα πράγματα. (Τα νέα οικονομικά μέτρα τα ακούσατε?):s&m_1:
Την Μαρία τη μελαχρινή την ψηλή πήρες??
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.937
Πόντοι
5.435
Ναι... (και ειδικά με τα τακούνια, είναι άνω του 1,80 :-) )
Tι άλογο είναι αυτό ρε συ... Εγώ την είχα 40 λεπτά μέσα. Ξεκινάς από κάτω και θες τρόλλευ για να φτάσεις επάνω. Πολύ καλή
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
καλα ρε δασκαλε ηξερες κατι και δεν μου ειπες τιποτα και με αφηνες να περασω τοσσες φορες μαζι της......
τεσπα για μενα παντως εστω για μια φορα πρεπει να δοκιμαστει απο καποιον η μαριαννα...αρκει να του αρεσουν οι pse καταστασεις
μια φορά αρκεί για να βλαστημάς την ώρα και τη στιγμή
σόρρυ αλλά δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στην υγιεινή της και φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να το παίξω κορώνα γράμματα

φυσικά...δεν πρόκειται να πω σε κανέναν τι να κάνει- ο καθένας τις επιλογές που του ορίζουν τα δύο κεφάλια του
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
φυσικά...δεν πρόκειται να πω σε κανέναν τι να κάνει- ο καθένας τις επιλογές που του ορίζουν τα δύο κεφάλια του
[/quote]



...και το κάτω κεφάλι, δεν έχει σταλιά μυαλό επάνω του...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.579
Πόντοι
46.232

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
συγνώμη τώρα ,αλλα γυναίκα με τακούνια 1.80 άρα χωρίς τακούνια απο 1.68-170 θεωρείται ψηλή  :think: :think: :think: 

Εγώ πάντως τη Μαρία δεν θα την έλεγα ψηλή. Μάλλον ως "συνηθισμένου" ύψους θα την περιέγραφα.
 

Επισκέπτης
συγνώμη τώρα ,αλλα γυναίκα με τακούνια 1.80 άρα χωρίς τακούνια απο 1.68-170 θεωρείται ψηλή  :think: :think: :think:   

εεε δεν τη λες και κοντή μια γυναίκα ύψους 1.70 χωρίς τακούνια...στις ψηλές συγκαταλέγεται...ψηλή θεωρείται μια γυναίκα μεταξύ 1.70-1.75... τώρα αν μια γυναίκα είναι άνω του 1.75 δεν την λες ψηλή, τη λες τσολιά! :2funny:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
εσύ φαίνεται βγάζεις γκόμενες από 1.75 και πάνω και η Μαρία με το σώμα λαμπάδα σου φαίνεται συνηθισμένη! :2funny:

Ενα λεπτό: είπα "συνηθισμένου" ύψους και όχι "συνηθισμένης εμφάνισης" ή "μέτριας εμφάνισης". Ότι έχει ωραίο σώμα (σαφέστατα άνω του μετριου) είναι γεγονός, αλλά εδώ συζητούσαμε για το ύψος και μόνο.
 

Επισκέπτης
Ενα λεπτό: είπα "συνηθισμένου" ύψους και όχι "συνηθισμένης εμφάνισης" ή "μέτριας εμφάνισης". Ότι έχει ωραίο σώμα (σαφέστατα άνω του μετριου) είναι γεγονός, αλλά εδώ συζητούσαμε για το ύψος και μόνο.

εεε αυτό είπα και εγώ ρε φίλε...γυναίκα 1.70 στην Ελλάδα δεν είναι συνηθισμένου ύψους όταν ο μέσος όρος ύψους είναι στο 1.65 :cool2:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
5 πάνω 5 κάτω... άσε που αν είναι ξάπλα δεν το καταλαβαίνεις!!!
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
....μην τσακώνεστε βρε παιδιά, για το ύψος μιας γυναίκας, ή για το αν έχει ποδάρες 2 μέτρα ή όχι...
Ούτως ή άλλως, όταν την πηδάς τα πόδια στην άκρη τα βάζεις......
                                                                                             :2funny: :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.579
Πόντοι
46.232
εεε δεν τη λες και κοντή μια γυναίκα ύψους 1.70 χωρίς τακούνια...στις ψηλές συγκαταλέγεται...ψηλή θεωρείται μια γυναίκα μεταξύ 1.70-1.75... τώρα αν μια γυναίκα είναι άνω του 1.75 δεν την λες ψηλή, τη λες τσολιά! :2funny:
φίλε πρίν μια 10ετια ναι μια κοπέλο/γυναίκα 1.70 θα την έλεγες ψηλή.....στην εποχή μας 1.70 είναι σχεδόν ο μ.ο
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
...ΑΓΙΑΣΜΟΣ
(Απλήρωτο το κινητό)

Αφήνω απλήρωτο το κινητό μου,
καβάλα στο μοτοσακό μου,
τραβάω για Καλιρρόη ίσα
και πέφτω απάνω στην Αλίσα !

Μπαίνω στο μέσα αριστερά,
μπανάκι και τα σχετικά,
πίνω ουίσκυ δυό γουλιές,
κι αράζω επί του καναπές !

Θα κάνουμε μασάζ μωρό μου,
-ρωτάει το καυλιάρικό μου-
Μπά σήμερα ήρθα για κλαρίνο
της λεώ και το ουίσκυ πίνω !

Αρχίζει το λοιπόν μαλάξεις
και το καβλί μου στις επάλξεις
Πίπες ρηχές, πίπες βαθειές
γρήγορες, μέτριες κι αργές !

Μισή ωρίτσα να πιπώνει,
το μπούτσο μου να καγκελώνει!
Ωπα μωρό μου δεν θ΄ αντέξω,
στοπ λέω, θα σε καταβρέξω !

Οχι μου λέει να μη χύσεις,
θέλω τη μούνα μου να σκίσεις!
Το θες πολύ να στονε βάλω,
ή ίσα να ΄ρθω απο πάνω ?

Θέλω αλύπητο μου λέει γαμήσι,
θέλω η μούνα μου να χύσει !
Πηδάω ξαπλωτά γι΄ αρχή, 
στο πλάϊ με συμμετοχή,

στα τέσσερα να μου φωνάζει,
σκίστα μου όλα, δεν πειράζει!
Τα σκίζω το λοιπόν κι εγώ
και χύνω έναν ωκεανό !

Περνάω μπροστά απ το "Γερμανό"
θυμήθηκα το κινητό,
απλήρωτος λογαριασμός,
μα το μουνί,... είν΄ αγιασμός !

:grin:










 
 

Επισκέπτης
φίλε πρίν μια 10ετια ναι μια κοπέλο/γυναίκα 1.70 θα την έλεγες ψηλή.....στην εποχή μας 1.70 είναι σχεδόν ο μ.ο

για ποια χώρα μιλάς? :think: για την Ελλάδα? :think: εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων οι περισσότερες Ελλεεινίδες είναι κοντοπούτανα, απλά σου φαίνονται ψηλές επειδή όλες φοράνε 10ποντα τακούνια! :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom