Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
κ γαμω τα μπαζα ειχε σημερα το μαγαζι..
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Κόψτε τα στοιχάκια και γράψτε αν σε πρόσφατη επίσκεψη είδατε να υπάρχει ενδριαφέρον ρόστερ και νεαρές ηληκίες ώστε να κάνουμε κανένα ντού για αρπαχτή.
Η ποιητικη συλλογη του tsiboukiou δεν τελειωσε ακομα
Αμα βιαζεσαι,δεκα λεπτα ειναι απο την λυκαβητου

κ γαμω τα μπαζα ειχε σημερα το μαγαζι..
Μπας και πετυχες μονο τη σεριφισα;γιατι εκει συνηθως τα δωματια ειναι γεματα
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Μπας και πετυχες μονο τη σεριφισα;γιατι εκει συνηθως τα δωματια ειναι γεματα

οχι παιχτη..
ολες ελευθερες ηταν..
κ ηταν αδιαφορες εμφανισιακα
κ προτιμησα να παω φραντζη 4
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: :dancing: καλησπερουδιαααα....ηρθα απ'δω τωρα....λοιπον απω αυριο θα ειμαι πλεον στο προσοπικο :2funny: του μαγαζιου....
φιλουθκια... :-* :-* :-* :-*
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
:dancing: :dancing: :dancing: καλησπερουδιαααα....ηρθα απ'δω τωρα....λοιπον απω αυριο θα ειμαι πλεον στο προσοπικο :2funny: του μαγαζιου....
φιλουθκια... :-* :-* :-* :-*

το κακό είναι ότι πήγες στο μόνο μαγαζί που δεν θα σε ακολουθήσουν οι πελάτες σου από αχιλλέως...θα το καταλάβεις τί εννοά σε λίγο καιρό...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δυστυχως ο pathos έχει δίκιο Δανάη....αλλο κλίμα,αλλη συμπεριφορά,άλλο επίπεδο.Σε κάθε περίπτωση,καλή επιτυχία....
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Δυστυχως ο pathos έχει δίκιο Δανάη....αλλο κλίμα,αλλη συμπεριφορά,άλλο επίπεδο.Σε κάθε περίπτωση,καλή επιτυχία....

το καταλαβα κ εγω αυτο..αλα οκ μ'ρεσει η προκλιση να δουμε πος θα παει ...βλεποντας κ κανοντας....φιλουθκια
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
το κακό είναι ότι πήγες στο μόνο μαγαζί που δεν θα σε ακολουθήσουν οι πελάτες σου από αχιλλέως...θα το καταλάβεις τί εννοά σε λίγο καιρό...
Στο τελος η δωρεαν συνεδρια της ημερας θα δινεται στον τυχερο που μαντευει "σε ποιο λαδοιδρυμα βρισκεται σημερα η δαναη"
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
874
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
το κακό είναι ότι πήγες στο μόνο μαγαζί που δεν θα σε ακολουθήσουν οι πελάτες σου από αχιλλέως...θα το καταλάβεις τί εννοά σε λίγο καιρό...
κουκλα μου στην ελλαδα εχουμε μια παροιμια που λεει οτι κοντα στα ξερα καιγονται και τα χλωρα..επειδη μαλλον δεν την καταλαβαινεις ρωτα να σου πουνε τι σημαινει......καλη επιτυχια παντως...
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
κουκλα μου στην ελλαδα εχουμε μια παροιμια που λεει οτι κοντα στα ξερα καιγονται και τα χλωρα..επειδη μαλλον δεν την καταλαβαινεις ρωτα να σου πουνε τι σημαινει......καλη επιτυχια παντως...

απω τα λεγομενα σας καλυτερα να μην παω...ευχαριστω παντος....φιλουθκια
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
κουκλα μου στην ελλαδα εχουμε μια παροιμια που λεει οτι κοντα στα ξερα καιγονται και τα χλωρα..επειδη μαλλον δεν την καταλαβαινεις ρωτα να σου πουνε τι σημαινει......καλη επιτυχια παντως...

καλημερουδιααα...μετα απο αυτα που μου ειπατε θεορισα καλυτερα να μην παω..κατι περισοτερο ξερετε εσεις...ευχαριστω πολυ...φιλουθκια :-* :-*
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Καλά έκανες και σίγουρα θα βρεις κάτι καλύτερο....Ομως,Δανάη μου,να ξεκαθαρίσουμε κάτι.Αλλα είναι τα δικά μας κριτήρια και άλλα τα δικά σου...και προσωπικά είμαι πολύ φειδωλός σε συμβουλές όταν πρόκειται για τη δουλειά του άλλου....Μην ξεχνάς οτι όσοι σου δίνουνε συμβουλές,το κάνουν καλοπροαίρετα,αλλά δεν θα έρθουν αυριο να σου πληρώσουν τους λογαριασμούς....γι' αυτό άκουγε βεβαια γνωμες,αλλά τις αποφάσεις να τις παίρνεις μόνη σου,χωρίς να επηρεάζεσαι απο άλλους.
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
1.640
Πόντοι
216
Καλά έκανες και σίγουρα θα βρεις κάτι καλύτερο....Ομως,Δανάη μου,να ξεκαθαρίσουμε κάτι.Αλλα είναι τα δικά μας κριτήρια και άλλα τα δικά σου...και προσωπικά είμαι πολύ φειδωλός σε συμβουλές όταν πρόκειται για τη δουλειά του άλλου....Μην ξεχνάς οτι όσοι σου δίνουνε συμβουλές,το κάνουν καλοπροαίρετα,αλλά δεν θα έρθουν αυριο να σου πληρώσουν τους λογαριασμούς....γι' αυτό άκουγε βεβαια γνωμες,αλλά τις αποφάσεις να τις παίρνεις μόνη σου,χωρίς να επηρεάζεσαι απο άλλους.

that man speaks the truth
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36

Αγαπητέ φίλε,το έχεις ξαναγράψει αυτό και με τιμά ιδιαίτερα....Πόσο μαλλον που δεν γνωριζόμαστε προσωπικά...Το θέμα ξέρεις ποιό είναι? πέρα απο την επαγγελματική συναλλαγή και γνωριμία που έχουμε με κάποιες κοπέλλες,υπάρχουν κάποιες περιπτώσεις,οχι πολλές,που μέσα στον χώρο αυτόν μπορεί να "ανακαλύψεις" και κοπέλλες που δεν τις εχει διαβρώσει αυτή η δουλειά,με τις οποίες και παρέα μπορείς να κάνεις και 2 κουβέντες παραπάνω να πεις.Χωρίς,σε καμμία περίπτωση,αυτό να θεωρηθεί αγαπητηλίκι η,πολύ περισσότερο,νταβατζηλίκι.Προσωπικά έχω κάποιες φορές εντυπωσιασθεί απο το επίπεδο ωριμότητας,ευγένειας και ευφυίας που διαθέτουν κάποιες κοπέλλες.Και καμμιά φορά είναι πολύ καλύτερες απο κάποιες καθωσπρέπει "κυρίες" που άλλο δείχνουν και άλλο ειναι στην πραγματικότητα....
Επειδή λοιπόν εγώ εχω "πάρει" πράγματα απο κοπέλλες του χωρου,εχω δεχθεί μαθήματα ζωής που δεν τα διδάσκουν σε κανένα πανεπιστήμιο απο αυτά που τελειώσαμε εμείς,θεωρώ οτι αν μπορώ να "ανταποδωσω",δίνοντας κάποιες συμβουλές βγαλμένες απο την δική μου εμπειρία ζωής,τότε οφείλω να το κανω.Δεν υποχρεώνω κανεναν να δεχθεί αυτό που θα του πω.Αλλωστε,τις περισσότερες φορές,η εμπειρία οφελεί μόνον αυτόν που την έχει....Σε κάθε περίπτωση,η Δανάη δεν είναι βεβαια καμμία αγία,εχει ελαττώματα και εχει κανει λαθη.Της αναγνωρίζω όμως οτι είναι μαχήτρια της ζωής,με τον τρόπο που αυτή εχει επιλέξει,και θεώρησα οτι πρέπει να της επισημάνω οτι υπεύθυνη για τις αποφάσεις της είναι μόνο η ίδια και κανένας αλλος......
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
1.640
Πόντοι
216
Αγαπητέ φίλε,το έχεις ξαναγράψει αυτό και με τιμά ιδιαίτερα....Πόσο μαλλον που δεν γνωριζόμαστε προσωπικά...Το θέμα ξέρεις ποιό είναι? πέρα απο την επαγγελματική συναλλαγή και γνωριμία που έχουμε με κάποιες κοπέλλες,υπάρχουν κάποιες περιπτώσεις,οχι πολλές,που μέσα στον χώρο αυτόν μπορεί να "ανακαλύψεις" και κοπέλλες που δεν τις εχει διαβρώσει αυτή η δουλειά,με τις οποίες και παρέα μπορείς να κάνεις και 2 κουβέντες παραπάνω να πεις.Χωρίς,σε καμμία περίπτωση,αυτό να θεωρηθεί αγαπητηλίκι η,πολύ περισσότερο,νταβατζηλίκι.Προσωπικά έχω κάποιες φορές εντυπωσιασθεί απο το επίπεδο ωριμότητας,ευγένειας και ευφυίας που διαθέτουν κάποιες κοπέλλες.Και καμμιά φορά είναι πολύ καλύτερες απο κάποιες καθωσπρέπει "κυρίες" που άλλο δείχνουν και άλλο ειναι στην πραγματικότητα....
Επειδή λοιπόν εγώ εχω "πάρει" πράγματα απο κοπέλλες του χωρου,εχω δεχθεί μαθήματα ζωής που δεν τα διδάσκουν σε κανένα πανεπιστήμιο απο αυτά που τελειώσαμε εμείς,θεωρώ οτι αν μπορώ να "ανταποδωσω",δίνοντας κάποιες συμβουλές βγαλμένες απο την δική μου εμπειρία ζωής,τότε οφείλω να το κανω.Δεν υποχρεώνω κανεναν να δεχθεί αυτό που θα του πω.Αλλωστε,τις περισσότερες φορές,η εμπειρία οφελεί μόνον αυτόν που την έχει....Σε κάθε περίπτωση,η Δανάη δεν είναι βεβαια καμμία αγία,εχει ελαττώματα και εχει κανει λαθη.Της αναγνωρίζω όμως οτι είναι μαχήτρια της ζωής,με τον τρόπο που αυτή εχει επιλέξει,και θεώρησα οτι πρέπει να της επισημάνω οτι υπεύθυνη για τις αποφάσεις της είναι μόνο η ίδια και κανένας αλλος......

Και θα το γράφω κάθε φορά που βλέπω ότι αναφέρετε κάτι σωστό.
Την συγκεκριμένη κοπέλα δεν την γνωρίζω αλλά δεν παύει να με κάνει να πιστεύω ότι , όπως έγραψες , επαγγελματικές συμβουλές πρέπει να παίρνει όχι τόσο από την μεριά μας γιατί δεν ξέρουμε τα πράματα από μέσα αλλά να βάζει και τα κρυμμένα σε εμάς σημεία στην ζυγαριά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom