Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232

Επισκέπτης

σημερα στο ιδρυμα ειχε μουνοθυελλα.Μαριαννα,Καρλα,Αλισα,Μαρια,Λουλου,Αλινα,Κλαουντια,Εφη και Ελλη. Η Εφη ξανθο μιλφονι ειναι σωσιας της Ρενιας Δουκα. Απο περιεργεια και μονο τη διαλεξα να δω αν σε αποδοση μοιαζει με τη Ρενια.Λοιπον συναδελφοι ειναι και οι δυο βγαλμενες απο το ιδιο καλουπι και γουσταρουν πουτσα :pipa1: :fuck1:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
σημερα στο ιδρυμα ειχε μουνοθυελλα.Μαριαννα,Καρλα,Αλισα,Μαρια,Λουλου,Αλινα,Κλαουντια,Εφη και Ελλη. Η Εφη ξανθο μιλφονι ειναι σωσιας της Ρενιας Δουκα. Απο περιεργεια και μονο τη διαλεξα να δω αν σε αποδοση μοιαζει με τη Ρενια.Λοιπον συναδελφοι ειναι και οι δυο βγαλμενες απο το ιδιο καλουπι και γουσταρουν πουτσα :pipa1: :fuck1:
έχεις πάρει την Δούκα????
μόνος η σε υπερπαρτούζα????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
εγώ δεν την έχω πάρει καθόλου....
απλά έχω ακούσει ότι είναι πολύ έκφυλη και ανώμαλη....
 

Επισκέπτης

παρελειψα να αναφερω τη παρουσια της Βικυς. οι φαν του ειδους τη γνωριζουν καλα.απο τα καλυτερα τεμαχια που κυκλοφορουν.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
σημερα στο ιδρυμα ειχε μουνοθυελλα.Μαριαννα,Καρλα,Αλισα,Μαρια,Λουλου,Αλινα,Κλαουντια,Εφη και Ελλη. Η Εφη ξανθο μιλφονι ειναι σωσιας της Ρενιας Δουκα. Απο περιεργεια και μονο τη διαλεξα να δω αν σε αποδοση μοιαζει με τη Ρενια.Λοιπον συναδελφοι ειναι και οι δυο βγαλμενες απο το ιδιο καλουπι και γουσταρουν πουτσα :pipa1: :fuck1:
καμια  :tits: :tits: :tits:...φορτωμενη ειχε?...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
Οντως μουνοθυελα στο Κ48 ...
περασα τη περασμενη Πεμπτη , και ροστρουμ βγηκαν 8-9 λαδοκορες , μεταξυ των οποιων Αλινα,Καρλα,Αννα,Μαρια,Κλαουντια,Εφη και η γνωστη Μαριαννα.
Μεσος ορος εμφανισης ανω του μετριου... η καυλο-μιλφ σεριφισσα εχει αποχωρησει .. (εχω κανα δυο μηνες να περασω)
Τουλαχιστο οι 4 απ αυτες "καινουργιες" στο ιδρυμα αυτο... Αλινα και Αννα απο τη μεγαλη των Ρουμανων σχολη..
Ειπα να δοκιμασω την Αννα , μια και ειχε ενα αθωο βλεμα που ερεθιζε.. τοσο που νομιζα πως ηταν "φρεσκια" στο επαγγελμα.
Τελικα μου ειπε οτι ηταν απο ιδρυμα της Ραβινε που εκλεισε (ουτε που το χα ξανακουσει αυτο).
Αρκετα καλη σε γενικες γραμμες, και υπακουη στις προσταγες μου. Σερβις χωρις μασαζ, μια που δεν ηξερε κι ολας, μπηκαμε κατ ευθειαν στο ψητο.
Τα 70 ομως πολλα , τη σημερον ημερα, στα 60 θα ηταν πιο λογικη η τιμη/αποδοση.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα στο ίδρυμα ,  στην πόρτα η Γιούλη ,το πρόγραμμα εδώ είναι στα 40 λεπτά 70 ευρώ , Βίκυ μακράν η καλλίτερη εμφανισιακά σέ όσα γύρισα σήμερα ,απίστευτο κορμί με ακόμα ποίο απίστευτο κώλο και μεσαίο βυζί , Εμμυ ξανθιά λεπτή αδύνατη με γυαλάκια , Αλεξία ξανθό κοντό μίλφ , Κλαούντια μελαχρινό λεπτό πιπίνι , Λούλου πολύ κοντό λεπτό κινεζάκι(πρίν έρθει να την δώ και προφανώς επειδή δεν μιλάει καθόλου ελληνικά την σταματάει η Γιούλη και της λέει να πεί καλήμερα με λένε λούλου...σε ερώτηση μου αν δουλεύει η Μαριάννα μου είπε ότι είναι στο δωμάτιο(προφανώς για να διαλέξω κάποιο άλλη), με το που κάνω να φύγω ...τσούπ πετάγεται η πορνομαριάννα απο το κουζινάκι κλασσικά με την καρό κοντή φούστα μου βάζει το χέρι της μέσα στο παντελόνι μου και μου λέει που χάθηκες έσυ ,έλα πάμε να περάσουμε , της είπα ευχαριστώ αν είναι θα ξαναπεράσω ,φεύγοντας ξεπετάχτηκε γεμάτο
περιέργεια να με δεί ένα κεφάλι πίσω απο την πόρτα της κουζίνας ,ήταν μια κοπέλα μιγάδα , δεν την είδα στο κορμί ,να σημειώσω είναι η πρώτη φορά που πάω στο συγκεκριμένο ίδρυμα και ήταν όλα τα δωμάτια άδεια.   
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
Λούλου πολύ κοντό λεπτό κινεζάκι(πρίν έρθει να την δώ και προφανώς επειδή δεν μιλάει καθόλου ελληνικά την σταματάει η Γιούλη και της λέει να πεί καλήμερα με λένε λούλου...

την πήρε κανείς να ενημερώσει ή να τρέχω μεσημεριάτικα. Κε Ν Σμύρνη λέει τίποτα τουλάχιστον φατσικώς, μην πάμε άδικα;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
κοίτα εγώ δεν έχω σε μεγάλη εκτίμηση τα κινεζάκια... θα προσπαθήσω να στο θέσω ως εξής.....σε σχέση με την ντουντου απο φ4 είναι θεά...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
κοίτα εγώ δεν έχω σε μεγάλη εκτίμηση τα κινεζάκια... θα προσπαθήσω να στο θέσω ως εξής.....σε σχέση με την ντουντου απο φ4 είναι θεά...

πιό κατατοπιστικός δεν γίνεται. πάω να το καταγαμεύσω.... θα ακολουθήσει κριτική  :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
BREAKDANCE

Πήγα κι εγώ αντιπροχτές
να απολαύσω παροχές !
Μού γυάλισε μία Αλίνα,
μελαχρινή, κάπως τσαχπίνα !

Κι εκεί τελειώσαν τα ωραία
απόδοση και προσφορά,... κουρέα !
Τραβιόταν κι απομακρυνόταν
συνέχεια δεν βολευόταν,

κοινώς μου έσπασε τ΄ αρχίδια,
την βάζω είς τα κατοικίδια
κι εκφράζομαι συγκρατημένα
κι ας είν΄ τ΄αρχίδια μου σπασμένα !

Καρέ του άβυζου μουνιού,
μου έχει κάτσει ρε εφέτος
θα ψάξω καμιά βυζαρού
να ρίξω μιά εβδομηνταρού !

Μόνο ωραίο το κωλί της
και το κατάμαυρο μαλλί της!
Για το βυζί της σας τα είπα
ήταν καταστροφή  κι η πίπα !

Περαστικά μου το λοιπόν,
τοστάκι με τυρί ζαμπόν,
μέχρι επιτέλους να ρεφάρω,
κάπου να πάω και να γουστάρω !

:grin:




 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Οντως μουνοθυελα στο Κ48 ...
περασα τη περασμενη Πεμπτη , και ροστρουμ βγηκαν 8-9 λαδοκορες , μεταξυ των οποιων Αλινα,Καρλα,Αννα,Μαρια,Κλαουντια,Εφη και η γνωστη Μαριαννα.
Μεσος ορος εμφανισης ανω του μετριου... η καυλο-μιλφ σεριφισσα εχει αποχωρησει .. (εχω κανα δυο μηνες να περασω)
Τουλαχιστο οι 4 απ αυτες "καινουργιες" στο ιδρυμα αυτο... Αλινα και Αννα απο τη μεγαλη των Ρουμανων σχολη..
Ειπα να δοκιμασω την Αννα , μια και ειχε ενα αθωο βλεμα που ερεθιζε.. τοσο που νομιζα πως ηταν "φρεσκια" στο επαγγελμα.
Τελικα μου ειπε οτι ηταν απο ιδρυμα της Ραβινε που εκλεισε (ουτε που το χα ξανακουσει αυτο).
Αρκετα καλη σε γενικες γραμμες, και υπακουη στις προσταγες μου. Σερβις χωρις μασαζ, μια που δεν ηξερε κι ολας, μπηκαμε κατ ευθειαν στο ψητο.
Τα 70 ομως πολλα , τη σημερον ημερα, στα 60 θα ηταν πιο λογικη η τιμη/αποδοση.
εκλεισε η ραβινε το φαγε η χοντρη και τα 100 ευρα που ζηταγανε οι ψολες
η κινεζα απο κει μεσα ξερεις κανεις που πηγε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom