Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
έγραψα και σχετική κριτική αλλά θεωρώ πως χρειάζεται να το αναφέρω και στο thread...
ΜΑΥΡΟ στην Αλίνα, η γκόμενα (ο θεός να την κάνει...) είναι όλο μη και μη...
και έχει και υφάκι λες και είναι η σούπερ γκόμενα...
ΟΥΣΤ!!!
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
έγραψα και σχετική κριτική αλλά θεωρώ πως χρειάζεται να το αναφέρω και στο thread...
ΜΑΥΡΟ στην Αλίνα, η γκόμενα (ο θεός να την κάνει...) είναι όλο μη και μη...
και έχει και υφάκι λες και είναι η σούπερ γκόμενα...
ΟΥΣΤ!!!
ετσι ακριβως ειναι φιλαρα. Οι μονες που αξιζουν απο σερβις ειναι η καριολα η Μαριανα και η βραζιλιανα η Καρλα. Μετα το χαος....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
εγω γιατι ποτε δεν πετυχαινω την Καρλα ρε πουστη μου...
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015

 Επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι αρχικά στο Φ4, όμως κατόπιν διαπραγματεύσεων όπου κατέληψαν άκαρπες για φούλ πρόγραμμα με κουλουράκι με 80 ευρώ , έφυγα και τις άφησα όλες τους στην αδιαλαξία τους. Να δώ που θα βρούν πελάτες.  Μια που βρισκόμουν στην γειτονιά επισκεύθην κατά συνεπεία δίπλα και το Κ48. Αφού είδα τις κοπέλες και από αυτές την Βίκυ όπου στο παρελθόν πέρασα πολύ καλά μαζί της (βλ. σχετ. κριτική). Ενώ στην αρχή δεν δεχόντουσαν με τίποτα το άνωθεν πρόγραμμα+τιμή , πριν προλάβω να χαιρετήσω και να βγώ από το δώμάτιο με προλαβαίνει ευγενικά η σερίφησα παρέα μαζί με την Μαριάννα και μου κάνει 'μην ανησυχείς αυτό που ζητάς μπορείς να περάσεις μαζί με την Μαριάννα' . Στην αρχή επηρεασμένος από το γειτονάκι μου τον n.smyrni  το απέφευγα και λόγω του ότι αυτή παλιότερα βαρίοταν το ντούζ και οτι κάποια από τις φορές προσπάθησε να με παρασύρει για να 'μου τα πάρει' διπλάσια. Αμέσως μου λέει ,  να φέρει την πετσέτα της και όντως μπήκαμε μαζί στο λουτρό και αλλήλο-πληθήκαμε (και  betadin  και όλα). Πολύ καλή εντύπωση σε σχέση με άλλη μου φορά πολύ παλιότερα. Στη συνέχεια του αγώνα ορεξάτη και με πρωτοβουλίες μούλεγε συνέχεια πως θα με φάει ολόκληρο, φιλιά ,  χαδάκια όλα καλά. Με έφτιαξε αρκετά ,  φόρεμα σκουφάκι ( ΠΑΝΤΑ ) και έκατσε από πάνω μου αλλά δεν άντεχα για πολύ.  Της ζήτησα αλλαγή στάσης για να ευχαριστηθούμε το κουλουράκι.  Άνετη όπως πάντα μου φέρνει στην θέα τα καπούλια της  :kissass2: που στα δικά μου γούστα είναι πανέμορφα και απόλυτα καυλωτική η λεπτούλα μεσούλα της να διαγράφει καμπύλη του Γκάους, όπου μου τον κάνει πέτρα τον Θεμιστοκλή  :bigdick: (κατά Λαζόπουλο δηλωθέν).  Διείσδυση προσεχτικά στην αρχή και στη συνέχεια με φόρα και λύσα -και από μέρους της-  :fuck2: , ενώ από πίσω να απλώνω το ένα μου χέρι να φτάνω μπροστά για να ερεθίζω με τα δάχτυλα το μικρό νινάκι της, ήρθε η πολυπόθητη ολοκλήρωση. Στο τέλος μασαζάκι (πέρασε το σώμα μου δύο φορές από κάτω μέχρι επάνω. (δίς-όχι καμιά ξεπέτα όπως παλιά). Έκανα καλά που δεν εμπιστεύτηκα αυτήν την φορα, τις ενστικτώδεις επιφυλάξεις μου και ήταν από τις φορές που θα μείνουν να θυμάμαι την εμπειρία με την Μαριάννα. Από την άλλη μεριά,  ήμουν και ο μονάδικός τους πελάτης την ώρα εκείνη. Ούτε κουδούνι χτύπησε, ούτε ίχνος άλλου πελάτη. Αν δεν είχα περάσει θα 'βγάζαν μόνες τους το μεσημέρι. 80 ευρώπουλα είναι πολλά για τις τωρινές μέρες φεύ.  :uglystupid:


Χρειάζεται πολύ Δύναμη να Αντισταθούμε στην Λαίλαπα που έρχεται με ορμή και κτηνωδία ευθέως ΚΑΤΑΠΑΝΩ μας.



V for Vendetta





 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
80 στη Μαριαννα για φουλ ειναι η στανταρ τιμη στους παλιους της πελατες... περιεχει δε και ακα στοματικο και εκσπερματωση στο προσωπο - στομα... οι υπολοιπες στα 70 χωρις πρωκτικο εκτος Βικυς που θελει +20 και δεν ξερω για το καινουργιο την Ευα που λεει οτι τα κανει οοοολα....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
80 στη Μαριαννα για φουλ ειναι η στανταρ τιμη στους παλιους της πελατες... περιεχει δε και ακα στοματικο και εκσπερματωση στο προσωπο - στομα... οι υπολοιπες στα 70 χωρις πρωκτικο εκτος Βικυς που θελει +20 και δεν ξερω για το καινουργιο την Ευα που λεει οτι τα κανει οοοολα....
στα 70 είναι και η Μαριάννα.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
επίσκεψη χθες , ρόστερ  Κλαούντια μελαχρινή κανονικό ύψος και σώμα με μικρό στήθος και καλό προσωπάκι , Στέλλα μελαχρινή αρκετά εύσωμη , Βίκυ ξανθιά με μπουτάρες και
κωλάρα Μαριάννα μελαχρινή  πολύ λεπτή άβυζι κλασσικά με την καρό φουστίτσα της ,  ένω επιτέλους έιδα και την Βραζιλιανά την Κάρλα η οποία είναι τουμπανάκι
με πολύ σφιχτό σώμα και μεγάλο στήθος ,σωματικά  θυμίζει για όσους γνωρίζουν την Χριστίνα την "γυμνάστρια"       
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
ναι σωστα εγω της δινω +10 για τον κωλο, οπως και παλια που ηταν ολες στα 80
δεν κατάλαβες....στα 70 είναι και το σφιχτό κωλαράκι της...
όπως πρίν ήταν και στα 80.....ποτέ δεν της έχω δώσει εξτρα  ;)
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
εχει δικιο ο new Σμυρνη 76 μην της δινετε παραπανο αν και γιταει παραπανο μονο σε νεους πελατες στους τους παλιους πελατες εινε μες το προγραμα της
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ναι ρε... δε μου παει καρδια... η αλλη να θελει +40 κι αυτη να το δινει τσαμπα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
καθολου... αλλοιως θα επαιρνα και το θωρηκτο την Βικυ... αλλα αυτη για φουλ ζηταει παπαδες...
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Εξετάσεις κάνανε ?
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
????????????????????? , για πειτε ????????????????????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
είναι δυνατόν να βγούν απο κάποιο ίδρυμα να πούν ότι δεν κάνουν  :think: :think:
και τα περισσότερα που βγαίνουν και λένε ότι πήγαν που ξέρουμε ότι δεν το κάνουν για το θεαθήναι???
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια η μαριαννα εχει τατου στο σωμα της (νομιζω μια πεταλουδα στην κοιλια κατι στην γαμπα και κατι στην πλατη ) ειχα γαμησει μια λεπτη μελαχρινη πριν 3 χρονια εκει που την ελεγαν μαιρη-μαιρουλα (ετσι ελγε)
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
είναι δυνατόν να βγούν απο κάποιο ίδρυμα να πούν ότι δεν κάνουν  :think: :think:
και τα περισσότερα που βγαίνουν και λένε ότι πήγαν που ξέρουμε ότι δεν το κάνουν για το θεαθήναι???
ρε μαγκες τι ψαχνεται δυστυχως ο χωρος κρυβει πολλες παγιδες για μας
ακομα και παρανομες κοπελες δουλευουν στα μασατζιδικα τι χαρτια και μαλακιες κοιτατε
....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom