Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
απογευματινη επισκεψη στο ιδρυμα και στη πορτα η παλια μας γνωριμη ευγενεστατη και πολυ σεξυ σεριφισα Ελινα με τις γαλαζιες ματαρες και τις ωραιες :tits: με συνοδευσε στο δωματιο και μου ειπε οτι θα στειλει τα κοριτσια. αφου παρελασαν 7 με 8 κοριτσια πηρα τελικα στο δωματιο τη Μαριαννα με μια καινουρια ξανθια προ-μιλφ Ρωσιδα με γαλαζια ματια και κορμι θανατο, τη Νανσυ. εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο το προγραμμα μιας και οι κοπελες τα δωσαν ολα. :rockon:
η Νανσυ μου'χει γυαλισει κι εμενα... αλλα δυστυχως εχω ακουσει οτι στην πιπα χρησιμοποιει ζελατινα... και γι'αυτο εχω αποφυγει να την δοκιμασω... ισχυει?
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
η Νανσυ μου'χει γυαλισει κι εμενα... αλλα δυστυχως εχω ακουσει οτι στην πιπα χρησιμοποιει ζελατινα... και γι'αυτο εχω αποφυγει να την δοκιμασω... ισχυει?

Αυτό δεν είναι πίπα. Είναι τρομοκρατική ενέργεια
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
αν εννοεις οτι η χρηση της ζελατινας στην πιπα ειναι τρομοκρατικη ενεργεια...
θα συμφωνησω...
 

Επισκέπτης
η Νανσυ μου'χει γυαλισει κι εμενα... αλλα δυστυχως εχω ακουσει οτι στην πιπα χρησιμοποιει ζελατινα... και γι'αυτο εχω αποφυγει να την δοκιμασω... ισχυει?

κανει ακαποτο πραγματι αλλα κατα τα λοιπα ειναι πολυ καλη και εχει πολυ ωραιο κωλο.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Τον δινει κιολας??


 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μην εισθε προστυχος φιλε Λαρους... εξαλλου προτιμω το χαρμανι προσωπο και στομα... και την συνεχεια της πεολειχιας μετα την εκσπερματιση ετσι ωστε να σταζουν οι ανδρικοι μου χυμοι στο στηθος και την κοιλια της εκαστοτε θεραπαινιδος... με την πιθανοτητα δευτερης ''στο καπακι'' εκσπερματισης...
ας κανουμε χρηση της επισημης τεχνικης ορολογιας...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μην εισθε προστυχος φιλε Λαρους... εξαλλου προτιμω το χαρμανι προσωπο και στομα... και την συνεχεια της πεολειχιας μετα την εκσπερματιση ετσι ωστε να σταζουν οι ανδρικοι μου χυμοι στο στηθος και την κοιλια της εκαστοτε θεραπαινιδος... με την πιθανοτητα δευτερης ''στο καπακι'' εκσπερματισης...
ας κανουμε χρηση της επισημης τεχνικης ορολογιας...

μεταξυ μας συναδελφε συμφωνω να ομιλουμε με ορους επιστημονικους αλλα δια τους κοινους θνητους καλο θα ηταν να τα λεμε τα πραγματα εις δημοτικη!!!!!!!!
για διαφορετικα σπαμαρουμε ενα τοσο ενδιαφερον θρεντ σαν και αυτο!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ααααχ Νανσυ... τελικα αν δεν πληρωσεις δεν μαθαινεις...
 

Επισκέπτης

η Νανσυ μου'χει γυαλισει κι εμενα... αλλα δυστυχως εχω ακουσει οτι στην πιπα χρησιμοποιει ζελατινα... και γι'αυτο εχω αποφυγει να την δοκιμασω... ισχυει?

κανει ακαποτο πραγματι αλλα κατα τα λοιπα ειναι πολυ καλη και εχει πολυ ωραιο κωλο.

η πιπα μεχρι τελους?

σορρυ εκ παραδρομης εγραψα οτι η Νανσυ κανει ακαποτο.με σκουφακι κανει.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
σορρυ εκ παραδρομης εγραψα οτι η Νανσυ κανει ακαποτο.με σκουφακι κανει.
....μολις εχασε εναν πελατη...
βεβαια μπορει να κερδισε αλλους...
ομως τι εγινε βρε σταυρου... εκ παραδρομης μου φαινεται περιεργο να το εγραψες... πιο ξεκαθαρη κουβεντα δεν γινοταν...
σου βαλαν χερι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom