Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
....μολις εχασε εναν πελατη...
βεβαια μπορει να κερδισε αλλους...
ομως τι εγινε βρε σταυρου... εκ παραδρομης μου φαινεται περιεργο να το εγραψες... πιο ξεκαθαρη κουβεντα δεν γινοταν...
σου βαλαν χερι?

φιλαρακο παρατηρω τα γραφομενα σου...βλεπεις παντου προμοτορες...πρεπει να κοιταχθεις λιγακι...ειπαμε εγραψα κατα λάθος ακαποτο.-
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ναι εχεις δικιο... σ'ευχαριστω για το ενδιαφερον σου, παντως κυτταζομαι καθε μερα και διαπιστωνω το προβλημα, οτι κι εγω εχω δικιο τις περισσοτερες φορες...
και τελος παντων εγω δεν ανεφερα την λεξη προμοτορας...
επισης χαιρομαι που με παρακολουθεις, μου δινεις θαρρος να συνεχισω το εποικοδομητικο μου εργο...
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Αυτη η λέξη δεν υπάρχει στο σάϊτ. Δεν υπάρχουν προμότορες εδώ. Όλοι κινούνται και γράφουν από αγνές προθέσεις..................
 

Επισκέπτης
ναι εχεις δικιο... σ'ευχαριστω για το ενδιαφερον σου, παντως κυτταζομαι καθε μερα και διαπιστωνω το προβλημα, οτι κι εγω εχω δικιο τις περισσοτερες φορες...
και τελος παντων εγω δεν ανεφερα την λεξη προμοτορας...
επισης χαιρομαι που με παρακολουθεις, μου δινεις θαρρος να συνεχισω το εποικοδομητικο μου εργο...

απο το κυτταρο να υποθεσω οτι βγαινει η λεξη κοιταζομαι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης


στο θεμα μας τωρα...απογευματινη επισκεψη στο καταστημα και πηρα τη Μαριαννα the best whore ever :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης


ενταξει φιλε κατι μας ειπες...ολοι γνωριζουν οτι η Μαριαννα ειναι simply the best! η Ελινα η σεριφισσα ηταν εκει με τις καβλωτικες βυζαρες της;
 

Επισκέπτης


βιζιτα στο ελαιοτριβείο με ένα φίλο ελπίζοντας να πετυχουμε τη Μαριαννα αλλα ειχε φυγει Ρουμανια με αδεια...ετσι εγω πηρα το Στελλακι με τις βυζαρες η οποια συνεδρια με συνεδρια ολο και γινεται καλυτερη και ο φιλος μου πηρε το Ρωσιδι με το κορμι λαμπαδα τη Βικυ. παρουσες και η Ευα, και η Καρλα...οι υπολοιπες κοπελες αδειουχες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
Βίκυ , Ευα και Κάρλα είναι μουνάρες................
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
και με πολυ καλο σερβις... η πιπα της Καρλα παιζει στο τοπ 5 ανετα... η Ευα λιγο πιο κατω αλλα ανταξια!!!
Βικυ δεν εχω δοκιμασει... αξιζει?
επισης κουλουρακι εχει παρει κανεις απο Ευα Βικυ Καρλα?
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
και με πολυ καλο σερβις... η πιπα της Καρλα παιζει στο τοπ 5 ανετα... η Ευα λιγο πιο κατω αλλα ανταξια!!!
Βικυ δεν εχω δοκιμασει... αξιζει?
επισης κουλουρακι εχει παρει κανεις απο Ευα Βικυ Καρλα?
Η καρλα δεν πινει κοκα κωλα παντως :grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
σιγά που δεν πίνει!!!!
 

spintex

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
Please inform me : Το ίδρυμα επανήλθε στα ακάποτα ?  :pipa1:
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
παίδες πόσο παει το μαλλί στο κ48
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
ξερει κανείς τηλέφωνο?
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Συναντηση πριν καιρο με τη Μαριαννα. Ξεκιναω μ' αυτη γιατι ειναι το μεγαλυτερο ξεκωλο των μασατζιδικων. Με το που μπαινει μεσα, χωνω το χερι μου μεσα απο τη φουστα της και το στρινγκ της και της βαζω δαχτυλο στο μουνι. Αυτη αρχιζει να βογκαει. Συνεχιζω ετσι για λιγο ενω απο μια στιγμη και μετα αρχιζει να με ξεκουμπωνει ενω εγω τη φιλαγα στο λαιμο. Δεν ειχα βγαλει το παντελονι ακομα και σκυβει και μου παιρνει πιπα, κοιτωντας με στα ματια. Μετα ανεβηκε πανω μου και ταδωσε ολα.Δεν τελιωσα ομως γιατι ηθελα να τη γαμησω απ' τον κολο και κρατηθηκα.  Ξεκινησα την προετοιμασια για το anal βαζοντας της κολοδαχτυλο. Μπηκα στη σουφρα της ενω αυτή χαιδευοτανε. Εντονες κινησεις και απ' τους 2. Εγω της τραβουσα και τα μαλια και τη γαμουσα απ' τον κολο οσο πιο δυνατα μπορουσα. Λιγο πριν χυσω, βγενω, βγαζω το προφυλακτικο και χυνω στο προσωπο της. Πολυ καβλα. Απο μασαζ δεν ζητησα γιατι δεν ξερει. Στα αλλα ομως ειναι η μεγαλυτερη πουταναρα των μασατζιδικων. 
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μπα... η Μαριαννα δεν κανει τετοια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom