Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vitru

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες 2η φορά που πέρασα από το μαγαζάκι, την πρώτη φορά είχα πάρει μια Μαρία (μάλλον από Αλβανια?) η οποία ήταν αρκετά καλή, σε GFE. Για οποιον γουστάρει τέτοια φάση, είναι οκ!

Τώρα πέσανε οι τιμές στα 70 και επισκέφτηκα πάλι το "ινστιντούτο" και βλέπωντας την Μαριάνα μου κόπηκαν τα @@ οπότε και την τίμησα. Δεν θα αναλύσω ιδιαίτερα το σκηνικό καθώς την ξέρετε όλοι, εγώ την αγάπησα και θα την ξανατιμήσω σύντομα καθώς αυτό είναι που ψάχνω (τα GFE girls τα αφήνουμε για τις κανονικές GFE - γνώμη μου). Κάναμε κανένα 10λεπτο μασάζ και μετά την σταμάτησα εγώ γιατί οκ αν ήθελα κανονικό μασάζ θα έπερνα καμιά προσφορά από dealsite να λιώσει το κορμί μου με 19€  :dancing: Στο θέμα μας... Πόσο πάει το μαλλί για 2πλη φορά με την ίδια? Μου το πρότεινε αμέσως μετά που τελειώσαμε αλλά αρνήθηκα για να ξέρω τί με περιμένει. Ροδελίτσα πάντως πάει +30.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Παιδες 2η φορά που πέρασα από το μαγαζάκι, την πρώτη φορά είχα πάρει μια Μαρία (μάλλον από Αλβανια?) η οποία ήταν αρκετά καλή, σε GFE. Για οποιον γουστάρει τέτοια φάση, είναι οκ!

Τώρα πέσανε οι τιμές στα 70 και επισκέφτηκα πάλι το "ινστιντούτο" και βλέπωντας την Μαριάνα μου κόπηκαν τα @@ οπότε και την τίμησα. Δεν θα αναλύσω ιδιαίτερα το σκηνικό καθώς την ξέρετε όλοι, εγώ την αγάπησα και θα την ξανατιμήσω σύντομα καθώς αυτό είναι που ψάχνω (τα GFE girls τα αφήνουμε για τις κανονικές GFE - γνώμη μου). Κάναμε κανένα 10λεπτο μασάζ και μετά την σταμάτησα εγώ γιατί οκ αν ήθελα κανονικό μασάζ θα έπερνα καμιά προσφορά από dealsite να λιώσει το κορμί μου με 19€  :dancing: Στο θέμα μας... Πόσο πάει το μαλλί για 2πλη φορά με την ίδια? Μου το πρότεινε αμέσως μετά που τελειώσαμε αλλά αρνήθηκα για να ξέρω τί με περιμένει. Ροδελίτσα πάντως πάει +30.

τώρα θα με πείς κακό αμα σε πώ προμό? διότι όταν μπαίνει ένα νέο μέλος με μόλις ένα ποστ το οποιο γράφει στο συγκεκριμένο θρέντ και γράφει σχόλιο το οποιο έχει σχολιαστεί κατά κόρον σε μια δυό τρείς τέσσερις και βάλε σελίδες πίσω τί να πεί κανείς?ρε φιλε ποιο +30? σε ολους το δινει χωρις χρεωση εκτός απο τους νέους που πάνε για πρώτη φορά ή τους μπούφους!
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
τώρα θα με πείς κακό αμα σε πώ προμό? διότι όταν μπαίνει ένα νέο μέλος με μόλις ένα ποστ το οποιο γράφει στο συγκεκριμένο θρέντ και γράφει σχόλιο το οποιο έχει σχολιαστεί κατά κόρον σε μια δυό τρείς τέσσερις και βάλε σελίδες πίσω τί να πεί κανείς?ρε φιλε ποιο +30? σε ολους το δινει χωρις χρεωση εκτός απο τους νέους που πάνε για πρώτη φορά ή τους μπούφους!
μπορει και να μην ειναι προμο...μπορει να ειναι  ο κλασικος που δεν μελεταει τας γραφας και πεφτει στα νυχια των "αετονυχιδων" μασατζουδων......και το κακο ειναι οτι παει να γινει ενα καλο-πχ μειωση τιμων-και γινεται χειροτερα.
Το εχουμε πει δεκα χιλιαδες φορες...δεν μπορω να το καταλαβω....
Να υπαρχουν στουντιο με μουναρες και να δινεις 100 ευρω για να γαμισεις μετριομπαζογκομενα σε μασατζιδικο για δεκα λεπτα της ωρας....και να λες κιολας αστο μασαζ και ξεκινα κρεατικο...

:2funny:Αλλα και οι καριολιτσες στον λογαριασμο δεν χανουν ποτε....σου λεει,,,70 πηγε;θα παρω αλλα 30 να φτασουμε παλι το κατοσταρι...μη βγουμε και χαμενες...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μπορει και να μην ειναι προμο...μπορει να ειναι  ο κλασικος που δεν μελεταει τας γραφας και πεφτει στα νυχια των "αετονυχιδων" μασατζουδων......και το κακο ειναι οτι παει να γινει ενα καλο-πχ μειωση τιμων-και γινεται χειροτερα.
Το εχουμε πει δεκα χιλιαδες φορες...δεν μπορω να το καταλαβω....
Να υπαρχουν στουντιο με μουναρες και να δινεις 100 ευρω για να γαμισεις μετριομπαζογκομενα σε μασατζιδικο για δεκα λεπτα της ωρας....και να λες κιολας αστο μασαζ και ξεκινα κρεατικο...

:2funny:Αλλα και οι καριολιτσες στον λογαριασμο δεν χανουν ποτε....σου λεει,,,70 πηγε;θα παρω αλλα 30 να φτασουμε παλι το κατοσταρι...μη βγουμε και χαμενες...

σαν να χεις δικιο..για αυτό φορμίωνος αύριο! :2funny:
 

Επισκέπτης

χθεσινή επίσκεψη αργά το απόγευμα στο ίδρυμα και μετά την σχετική παρέλαση των κορασίδων πήρα τη Βραζιλιάνα νταρντάνα Κάρλα με βυζάρες κωλάρα και γενικά φοβερό σώμα και Βραζιλιάνικη προστυχόφατσα!!! παίκτες η λαδοκόρη είναι όλα τα λεφτά! τα κάνει όλα και συμφέρει!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.521
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Θα δοκιμαστεί άμεσα έως και σήμερα.... Είπαμε... τα κάνει όλα...
 

vitru

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
τώρα θα με πείς κακό αμα σε πώ προμό? διότι όταν μπαίνει ένα νέο μέλος με μόλις ένα ποστ το οποιο γράφει στο συγκεκριμένο θρέντ και γράφει σχόλιο το οποιο έχει σχολιαστεί κατά κόρον σε μια δυό τρείς τέσσερις και βάλε σελίδες πίσω τί να πεί κανείς?ρε φιλε ποιο +30? σε ολους το δινει χωρις χρεωση εκτός απο τους νέους που πάνε για πρώτη φορά ή τους μπούφους!

Το thread έχει άπειρες σελίδες, και όπως είδες και εσύ είμαι νέο μέλος, είναι αδύνατον να διαβάσω όλες τις σελίδες. Πάντως προσπάθησα να βρω αυτό που λέτε αλλά δεν είδα τίποτα.. αν δε βαριέσαι μου κάνεις ένα quote, διάβασα μέχρι 7-8 σελίδες πριν..

Στο θέμα μας, επειδή μπούφος μπορεί να μην είμαι όπως είπες, είμαι όμως νέος (στο συγκεκριμένο μέρος) και δεν ξέρω και δεν θέλω να πετάω τα λεφτά μου, εννοείς ότι με Μαριάνα κώλο παίρνεις ΧΩΡΙΣ έξτρα χρέωση? Και επίσης ΧΩΡΙΣ έξτρα χρέωση πας για δεύτερο γύρο? Μου κάνει εντύπωση γιατί κάτι τέτοιο δεν έχω ξανασυναντήσει, και ακόμα και φίλοι μου που έχουν πάει στο συγκεκριμένο μέρος (όχι με Μαριάνα) πληρώνουν έξτρα.. Οι εμπειρίες μου είναι ελάχιστες στον ελληνικό χώρο μιας και ήμουν οπαδός του Artemis στο Βερολίνο (4 φορές) αν και τώρα λόγω κρίσης αναγκαστικά στρέφομαι στην εγχώρια αγορά... Οπότε οποια ενημέρωση είναι ευπρόσδεκτη..
 

Επισκέπτης
Το thread έχει άπειρες σελίδες, και όπως είδες και εσύ είμαι νέο μέλος, είναι αδύνατον να διαβάσω όλες τις σελίδες. Πάντως προσπάθησα να βρω αυτό που λέτε αλλά δεν είδα τίποτα.. αν δε βαριέσαι μου κάνεις ένα quote, διάβασα μέχρι 7-8 σελίδες πριν..

Στο θέμα μας, επειδή μπούφος μπορεί να μην είμαι όπως είπες, είμαι όμως νέος (στο συγκεκριμένο μέρος) και δεν ξέρω και δεν θέλω να πετάω τα λεφτά μου, εννοείς ότι με Μαριάνα κώλο παίρνεις ΧΩΡΙΣ έξτρα χρέωση? Και επίσης ΧΩΡΙΣ έξτρα χρέωση πας για δεύτερο γύρο? Μου κάνει εντύπωση γιατί κάτι τέτοιο δεν έχω ξανασυναντήσει, και ακόμα και φίλοι μου που έχουν πάει στο συγκεκριμένο μέρος (όχι με Μαριάνα) πληρώνουν έξτρα.. Οι εμπειρίες μου είναι ελάχιστες στον ελληνικό χώρο μιας και ήμουν οπαδός του Artemis στο Βερολίνο (4 φορές) αν και τώρα λόγω κρίσης αναγκαστικά στρέφομαι στην εγχώρια αγορά... Οπότε οποια ενημέρωση είναι ευπρόσδεκτη..
σορυ που θα στο πω αλλα μαλλον δεν φταιει οτι εισαι νεος ;)σε ολα τα ιδρυματα πλεον υπαρχει παντα δευτερη φορα εκτος μισως απο καποιες μικρες εξαιρεσεις με κοπελες.οταν απο την αρχη το ξεκαθαρισεις δεν υπαρχει περιπτωση να σου αρνηθουν..ειδικα αν κανεις οτι φευγεις.και πειδη οπως λες υπαρχει κρισι καλο θα ειναι αφου πληρωνεις να ζητας αυτα που θες..και να διες οτι ειδικα τωρα δεν θα σου λενε οχι.οσο για τα εξτρα οσες δινουν κωλο το κανουν και χωριος χρεωση ισως οχι απο την πρωτη φορα αλλα αν ξαναπας ειναι σιγουρο οτι δεν θα εχεις επιπλεον χρεωση/
 

vitru

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
σορυ που θα στο πω αλλα μαλλον δεν φταιει οτι εισαι νεος ;)σε ολα τα ιδρυματα πλεον υπαρχει παντα δευτερη φορα εκτος μισως απο καποιες μικρες εξαιρεσεις με κοπελες.οταν απο την αρχη το ξεκαθαρισεις δεν υπαρχει περιπτωση να σου αρνηθουν..ειδικα αν κανεις οτι φευγεις.και πειδη οπως λες υπαρχει κρισι καλο θα ειναι αφου πληρωνεις να ζητας αυτα που θες..και να διες οτι ειδικα τωρα δεν θα σου λενε οχι.οσο για τα εξτρα οσες δινουν κωλο το κανουν και χωριος χρεωση ισως οχι απο την πρωτη φορα αλλα αν ξαναπας ειναι σιγουρο οτι δεν θα εχεις επιπλεον χρεωση/

Ok thanks Oli, θα δω πως θα το μοντάρω την επόμενη φορά, δεν ήξερα ότι παίζει κάτι τέτοιο! Και την είδα αρκετά "πρόθυμη" και λέω κάτσε μη μου κόψει κάνα κουστουμάκι 150€ και τρέχουμε....  :S
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το thread έχει άπειρες σελίδες, και όπως είδες και εσύ είμαι νέο μέλος, είναι αδύνατον να διαβάσω όλες τις σελίδες. Πάντως προσπάθησα να βρω αυτό που λέτε αλλά δεν είδα τίποτα.. αν δε βαριέσαι μου κάνεις ένα quote, διάβασα μέχρι 7-8 σελίδες πριν..

Στο θέμα μας, επειδή μπούφος μπορεί να μην είμαι όπως είπες, είμαι όμως νέος (στο συγκεκριμένο μέρος) και δεν ξέρω και δεν θέλω να πετάω τα λεφτά μου, εννοείς ότι με Μαριάνα κώλο παίρνεις ΧΩΡΙΣ έξτρα χρέωση? Και επίσης ΧΩΡΙΣ έξτρα χρέωση πας για δεύτερο γύρο? Μου κάνει εντύπωση γιατί κάτι τέτοιο δεν έχω ξανασυναντήσει, και ακόμα και φίλοι μου που έχουν πάει στο συγκεκριμένο μέρος (όχι με Μαριάνα) πληρώνουν έξτρα.. Οι εμπειρίες μου είναι ελάχιστες στον ελληνικό χώρο μιας και ήμουν οπαδός του Artemis στο Βερολίνο (4 φορές) αν και τώρα λόγω κρίσης αναγκαστικά στρέφομαι στην εγχώρια αγορά... Οπότε οποια ενημέρωση είναι ευπρόσδεκτη..

γράψε λάθος,εσφαλμένη εντύπωση..είσαι πολύ εντάξει.δες πμ

υ.γ.εγώ είμαι μπούφος! :rockon:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΤΑ ΜΑΣΟΥΡΙΑ

Σπάω προχτές τον κουμπαρά μου
μετράω αμέσως τα ψιλά μου
κάνω μασούρι τα λεφτά μου
τα ρίχνω μέσα στο μπουφάν μου !

Πάω στον πρώτο κατευθείαν
βλέπω στη πόρτα μιαν κυρίαν
μου λέει, εσύ έχεις ξανάρθει
ναι λέω,... το΄χω ξαναπάθει !

Ξέρεις μου λέει έχω εκπτώσεις
με εβδομήντα θα τα χώσεις !
Καλό αυτό ομολογώ,
τρία μασούρια ακουμπώ !

Βάζει τα γέλια δυνατά
καλώς τον, τον περιπτερά !
Οχι καλέ, είμαι Αρχιτέκτων
λέω για πάρτονε και παίχτον !

Τα μασουράκια μου μετακομίσαν
και άλλη τσέπη εγεμίσαν,
έτσι ήταν κι έτσι θα ΄ναι,
όσο υπάρχουνε πουτάναι !

Τεσπά, πήρα Βικάκι
για μένα όλμοστ στανταράκι
και έφυγα ξαλαφρωμένος
και μπάνιο έκανα ο καημένος !

Βγήκα τυρόπιτα και πήρα,
ήπια και μια κρύα μπύρα,
μου περισέψαν τρία ευρώ,
στο κουμπαρά μου τα πετώ !

Αντε και αν  ξαναγεμίσει
και αν η ψωλή μου δεν ψωφήσει
θα ξαναπάω με τα μασούρια
να ΄χουμε γέλια και τραγούδια !  

:grin:
   

 

vitru

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ΤΑ ΜΑΣΟΥΡΙΑ

Σπάω προχτές τον κουμπαρά μου
μετράω αμέσως τα ψιλά μου
κάνω μασούρι τα λεφτά μου
τα ρίχνω μέσα στο μπουφάν μου !

Πάω στον πρώτο κατευθείαν
βλέπω στη πόρτα μιαν κυρίαν
μου λέει, εσύ έχεις ξανάρθει
ναι λέω,... το΄χω ξαναπάθει !

Ξέρεις μου λέει έχω εκπτώσεις
με εβδομήντα θα τα χώσεις !
Καλό αυτό ομολογώ,
τρία μασούρια ακουμπώ !

Βάζει τα γέλια δυνατά
καλώς τον, τον περιπτερά !
Οχι καλέ, είμαι Αρχιτέκτων
λέω για πάρτονε και παίχτον !

Τα μασουράκια μου μετακομίσαν
και άλλη τσέπη εγεμίσαν,
έτσι ήταν κι έτσι θα ΄ναι,
όσο υπάρχουνε πουτάναι !

Τεσπά, πήρα Βικάκι
για μένα όλμοστ στανταράκι
και έφυγα ξαλαφρωμένος
και μπάνιο έκανα ο καημένος !

Βγήκα τυρόπιτα και πήρα,
ήπια και μια κρύα μπύρα,
μου περισέψαν τρία ευρώ,
στο κουμπαρά μου τα πετώ !

Αντε και αν  ξαναγεμίσει
και αν η ψωλή μου δεν ψωφήσει
θα ξαναπάω με τα μασούρια
να ΄χουμε γέλια και τραγούδια !  

:grin:
   


Εισαι ποιητής!! Χαραμίζεσαι!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ΤΑ ΜΑΣΟΥΡΙΑ

Σπάω προχτές τον κουμπαρά μου
μετράω αμέσως τα ψιλά μου
κάνω μασούρι τα λεφτά μου
τα ρίχνω μέσα στο μπουφάν μου !

Πάω στον πρώτο κατευθείαν
βλέπω στη πόρτα μιαν κυρίαν
μου λέει, εσύ έχεις ξανάρθει
ναι λέω,... το΄χω ξαναπάθει !

Ξέρεις μου λέει έχω εκπτώσεις
με εβδομήντα θα τα χώσεις !
Καλό αυτό ομολογώ,
τρία μασούρια ακουμπώ !

Βάζει τα γέλια δυνατά
καλώς τον, τον περιπτερά !
Οχι καλέ, είμαι Αρχιτέκτων
λέω για πάρτονε και παίχτον !

Τα μασουράκια μου μετακομίσαν
και άλλη τσέπη εγεμίσαν,
έτσι ήταν κι έτσι θα ΄ναι,
όσο υπάρχουνε πουτάναι !

Τεσπά, πήρα Βικάκι
για μένα όλμοστ στανταράκι
και έφυγα ξαλαφρωμένος
και μπάνιο έκανα ο καημένος !

Βγήκα τυρόπιτα και πήρα,
ήπια και μια κρύα μπύρα,
μου περισέψαν τρία ευρώ,
στο κουμπαρά μου τα πετώ !

Αντε και αν  ξαναγεμίσει
και αν η ψωλή μου δεν ψωφήσει
θα ξαναπάω με τα μασούρια
να ΄χουμε γέλια και τραγούδια ! 

:grin:

Άψογος ο ποιητής. Χαραμίζεσαι!

Για να καταλάβω.. Πήρες φουλ υπηρεσίες 45 λεπτών στα 60€ (κανονικά στα 70€);
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
70 !

Δεν θα ΄λεγα ακατέβατα,
σηκώνει παζαρέματα,
αλλά θα πρέπει ο πελάτης,
να ναι παλιός κι ανοιχτομάτης !

Προς το παρόν δεν συζητώ,
έκπτωση κι άλλη δεν ζητώ,
αλλά όταν παραπαλιώσω,
μέχρι εξήντα θα της δώσω !

Βέβαια όπως και προείπα
θα πάω για μασαζοπίπα
ή για κανά τριψο-γαμήσι
αν η ψωλή μου δεν ψωφήσει*


*λόγω η λιτότης,
τα νέα μέτρα και σταθμά
και τα καβλιά στην αγορά ! :grin: 
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
αν μπορουσαμε να συνενοηθουμε ολοι (γι αυτο ειναι το site) και καναμε μια αποχη για μια βδομαδα (ολοι ομως) την επομενη δευτερα θα το ειχαν παει ολα τα μαγαζια τουλαχιστον 50 και παω και στοιχημα γι αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom