Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
δεν υπάρχουν πιά αυτά τα λεφτά που ζητάνε..70 ευρώ δεν παίρνουν στη γερμανία...τα μασάζ πρέπει να πάνε γύρω στο 40ρικο,τα στουντιο 30 και τα ρδελα 15. Αλλιώς θα αρχίσουν να βαράνε μύγες,μυρμηγκια κλπ...ήδη έχουν εγκαταλείψει το σπόρ πολλοί που πήγαιναν και έπονται και άλλοι και άλλοι και άλλοι....και πού είστε ακόμη...

Δυστυχως οσο υπαρχουν αυτοι που σκανε τα 70ρια και τα 80ρια δε θα πεσουν οι τιμες
 

BOBI

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
EXOUME NEA YIA TIN NTINA POU EINAI TO KONTOPOUTANO ?
 

Επισκέπτης


μεσημεριανή επίσκεψη ύστερα από αρκετό καιρό στο κατάστημα και άνοιξε τη πόρτα η milf Ελίνα η οποία έχει χάσει κιλάκια και ομόρφυνε πολύ...πήρα δίδυμο τη Μαριάννα το αστέρι των pse καταστάσεων και μια Κινέζα ψηλή με όμορφο πρόσωπο τη Λίλιαν (αν συγκράτησα σωστά το όνομά της)...μασάζ πολύ καλό από τη Κινέζα και ύστερα μπήκαμε στο ψητό με Μαριάννα και Κινέζα :pipa1: :fuck1:...η Κινέζα φάνηκε να το ευχαριστιέται γιατί όπως μου είπε η Μαριάννα οι Κινέζοι είναι μικροτσούτσουνοι και όταν η Κινέζα φάει μεγάλη πούτσα το απολαμβάνει :grin:... τελείωσα δύο φορές και συνολικό κόστος 140 ευρώ...στα θετικά ότι έχουν κατεβάσει τη τιμή στα 70 ευρώ.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
μεσημεριανή επίσκεψη ύστερα από αρκετό καιρό στο κατάστημα και άνοιξε τη πόρτα η milf Ελίνα η οποία έχει χάσει κιλάκια και ομόρφυνε πολύ...πήρα δίδυμο τη Μαριάννα το αστέρι των pse καταστάσεων και μια Κινέζα ψηλή με όμορφο πρόσωπο τη Λίλιαν (αν συγκράτησα σωστά το όνομά της)...μασάζ πολύ καλό από τη Κινέζα και ύστερα μπήκαμε στο ψητό με Μαριάννα και Κινέζα :pipa1: :fuck1:...η Κινέζα φάνηκε να το ευχαριστιέται γιατί όπως μου είπε η Μαριάννα οι Κινέζοι είναι μικροτσούτσουνοι και όταν η Κινέζα φάει μεγάλη πούτσα το απολαμβάνει :grin:... τελείωσα δύο φορές και συνολικό κόστος 140 ευρώ...στα θετικά ότι έχουν κατεβάσει τη τιμή στα 70 ευρώ.

αριστος..... :fuck2: αν κάνω σωστά τους υπολογισμούς,τουλάχιστον για μισή ωρα θα σε "απασχόλησε" η Κινέζα....μασαζ και  :knockinb: διότι η Μαριάννα αν δεν σε ξεπετάξει στο δεκάλεπτο θεωρεί οτι δεν απέδωσε καλά.... :rockon:
 

Επισκέπτης
αριστος..... :fuck2: αν κάνω σωστά τους υπολογισμούς,τουλάχιστον για μισή ωρα θα σε "απασχόλησε" η Κινέζα....μασαζ και  :knockinb: διότι η Μαριάννα αν δεν σε ξεπετάξει στο δεκάλεπτο θεωρεί οτι δεν απέδωσε καλά.... :rockon:

όχι δεν θα συμφωνήσω μαζί σου...η Μαριάννα δεν ήταν ποτέ ξεπέτα εκτός και αν την πετύχεις σε κακή μέρα (πράγμα σπάνιο)...συνολικός χρόνος 40 λεπτά...μασάζ 15', δεν μου αρέσουν πολύ τα ορεκτικά, προτιμώ το ψητό :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.604
Πόντοι
46.232
όχι δεν θα συμφωνήσω μαζί σου...η Μαριάννα δεν ήταν ποτέ ξεπέτα εκτός και αν την πετύχεις σε κακή μέρα (πράγμα σπάνιο)...συνολικός χρόνος 40 λεπτά...μασάζ 15', δεν μου αρέσουν πολύ τα ορεκτικά, προτιμώ το ψητό :grin:
μην το λες μην το λες ,και στο λεω εγω που ημουν απο τους μεγαλους φαν της....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
εδω ειναι της κυριας Γιουλης;;;
εκανα μια επισκεψη και θελω να δω αν το βαζω σωστα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.462
Κριτικές
36
Like
38.080
Πόντοι
18.565
Επισκεψη σημερα στο ιδρυμα και αρχη της χειμωνιατικης περιοδιας μου στα ελαιοτριβια
της Αθηνας. Το δελεαρ ηταν οι κριτικες συναγωνιστων για το κινεζικο λομπυ του ιδρυματος.
Τελικα και οι 2 κινεζες ελειπαν. Παρελασαν η Μαριανα η Αννα η Κλαουντια και μια τεταρτη
που δεν συγκρατησα ονομα. Αφου απεριψα την για πολλα και αγρια βιτσια υποσχομενη καυλο-
φατσα της Μαριανας (την αφησα για αργοτερα) και ενω το μυαλο μου σκεπτοταν την Αννα
την ωρα που ρωτηθηκα ειπα την Κλαουντια.
Μασσαζ υποτυπωδες αρχικα που αρχισε να βελτιωνεται οσο αρχισε να σπαει ο παγος και να
δημιουργειται καποια χημεια κυριως μετα απο 3-4 λεξεις στα Ρουμανικα που της ειπα.
Πολυ καλλιτερα τα πηγε μετα, στο προκαταρκτικο-αισθησιακο σκελος της συνευρεσης, εκει
που δινω και μεγαλυτερη σημασια. Εξισου καλα και στο κυριως πιατο, πιπα με προφυλακτικο
μπριζολιασμα σε ολες τις στασεις αλλα αρνηση για κουλουρι (μου ειπε οτι ποναει) αλλα πολυ
δεκτικη στις δακτυλοσκοπησεις. Γενικα εμεινα σχετικα ευχαριστημενος, χωρις βεβαια να ειναι
κατι το συγκλονιστικο. Κοστος συνεδρειας 70 ευρα.
Τιπ. Η κοπελα ενω αφηνει να δακτυλιασεις ελευθερα οποια τρυπα θες εχει μια ευαισθησια
στην κλειτοριδα και δεν σε αφηνει ευκολα να την χαιδεψεις σ αυτο το σημειο. Αν εχεις ομως
υπομονη και το πας λαου-λαου μπορεις να την φτιαξεις και να την φερεις σε πολυ καλο σημειο.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Το, MEA CULPA, μετράει ή,.... δεν ? :grin:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.017
Πόντοι
506
Ερωτησουλες επειδη δεν το χω το θεμα:
Περναω για το μετρο απο εκει..
Πετυχαινω κατα τις 11 το πρωι μια ξανθια με τελειο σωμα και MG Rover χρυσομυγι να μπαινει εκει ειναι εργατρια ή τσατσα?
ευχαριστω
:grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.604
Πόντοι
46.232

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom